Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και ο φορτιστής ρε παιδιά... Τετράγωνο σουκο που δεν μπαίνε πουθενά...

 

http://www.8com.gr/sainsonic-ac-travel-adapter-uk-to-eu-plug 1,5 euro.

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδια τελωνειο απο ευρωπαικη αποθηκη και με dhl? μην γραφουμε οτι θελουμε.

Nαι τελικα ετσι ειναι απο ευρωπαικη αποθηκη ερχεται οποτε δεν εχει τελωνειο. Δε παιζει ρολο ο τροπος αποστολης.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το τελευταίο update της tele και προσθέθηκε μία εφαρμογή "Εγγράφη οθόνης" ξέρετε πως δουλεύει και σε τι χρησιμεύει;
LeEco Le Max 2 x829 6/128 RevengeOS-2.2-Pasta-OFFICIAL-x2-20190304
Link to comment
Share on other sites

Έκανα το τελευταίο update της tele και προσθέθηκε μία εφαρμογή "Εγγράφη οθόνης" ξέρετε πως δουλεύει και σε τι χρησιμεύει;

 

αλλα κολπα το ενεργοποιεις και καταγραφει ολες τις κινησεις που γινονται στο κινητο τι πατας τι ανοιγεις ολα....

mi8
Link to comment
Share on other sites

Έκανα το τελευταίο update της tele και προσθέθηκε μία εφαρμογή "Εγγράφη οθόνης" ξέρετε πως δουλεύει και σε τι χρησιμεύει;

Είδες? Πάλι σας έφτιαξα...:lol::p

Στέλνεις video όπου θες σε όποιον θες..;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είσαι.

μέσα στο system/app το βάζω? letwallpapers λέει. αυτό είναι η συλλογή? εννοώ αυτή που είναι παρόμοια με το quickpic, photo gallery.

Λάθος εφαρμογή. Το LetvGallery2 θέλεις... Μην κάνεις τίποτα..

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Είδες? Πάλι σας έφτιαξα...:lol::p

Στέλνεις video όπου θες σε όποιον θες..;)

 

Ωραίος!!!

Θέλει κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή για να δεις αυτό που έχεις τραβήξει, γιατί μου βγάζει σφάλμα με το VLS

LeEco Le Max 2 x829 6/128 RevengeOS-2.2-Pasta-OFFICIAL-x2-20190304
Link to comment
Share on other sites

Χρηστο καλησπερα.. Καταρχην, συγνωμη για το πμ.

(Δεν εγραψα στο φορουμ γιατι φοβαμαι οτι μπορει να παρω καποιες λαθος απαντησεις

η καποια πραγματα να μην μπορεσω να τα καταλαβω.. Βλεπεις στα 62μου τωρα

ανακαλυψα οτι το IQ μου ειναι αρκετα χαμηλο για αυτα τα πραγματα)

 

Οποτε να με συμπαθας και παω στο Θεμα:

Μολις παρελαβα το τηλ. LeEco leMax 2 x829 4χ64

Τωρα αν θελεις με βοηθας λιγο..

1.(Εχεις καποιο Ling που να μπορω να περασω την v5e κατευθειαν με ολα τα update)?

2. Μηπως ειναι αυτο.. https://www.androidfilehos...50096634796605 ?

3 Η αυτο?.. https://www.androidfilehos...68273298986935 ?

4. Μηπως καποιο αλλο και θα πρεπει να ακολουθησω καποια σειρα?

 

ΥΓ. Να ξερεις οτι διαβαζω την καθε σελιδα στο φορουμ απο 5 εως και 10 φορες.

Επειδη ομως το IQ οπως εγραψα ειναι χαμηλο, πηρα δευτερο τηλ. ιδιο οποτε

αν κανω πατατα να μην ακουω την γρινια της γυκαικας.. (ΠΑΛΙ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΣ ???)

 

Σ ευχαριστω εκ των πρωτερων.. (Α και 5. για bacup: Τα τικαρω ολα και internal και σερνω τα βελακια?)

Βασιλης απο Βουλγαρια.

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο καλησπερα.. Καταρχην, συγνωμη για το πμ.

(Δεν εγραψα στο φορουμ γιατι φοβαμαι οτι μπορει να παρω καποιες λαθος απαντησεις

η καποια πραγματα να μην μπορεσω να τα καταλαβω.. Βλεπεις στα 62μου τωρα

ανακαλυψα οτι το IQ μου ειναι αρκετα χαμηλο για αυτα τα πραγματα)

 

Οποτε να με συμπαθας και παω στο Θεμα:

Μολις παρελαβα το τηλ. LeEco leMax 2 x829 4χ64

Τωρα αν θελεις με βοηθας λιγο..

1.(Εχεις καποιο Ling που να μπορω να περασω την v5e κατευθειαν με ολα τα update)?

2. Μηπως ειναι αυτο.. https://www.androidfilehos...50096634796605 ?

3 Η αυτο?.. https://www.androidfilehos...68273298986935 ?

4. Μηπως καποιο αλλο και θα πρεπει να ακολουθησω καποια σειρα?

 

ΥΓ. Να ξερεις οτι διαβαζω την καθε σελιδα στο φορουμ απο 5 εως και 10 φορες.

Επειδη ομως το IQ οπως εγραψα ειναι χαμηλο, πηρα δευτερο τηλ. ιδιο οποτε

αν κανω πατατα να μην ακουω την γρινια της γυκαικας.. (ΠΑΛΙ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΣ ???)

 

Σ ευχαριστω εκ των πρωτερων.. (Α και 5. για bacup: Τα τικαρω ολα και internal και σερνω τα βελακια?)

Βασιλης απο Βουλγαρια.

Kανενος ανθρωπου το iq δεν ειναι χαμηλο απλα σε αυτο το θεμα δεν καταλαβαινεις πολλα οπως για παραδειγμα εγω με ηλεκτρολογικα. Απο την αλλη και σε αυτη την ηλικια που ανεφερες δεν ξερω και πολλους να ασχολουνται με flash κινητων.

Στο θεμα σου λοιπον κατεβαζεις καποια απο τις 26s απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7216854#post7216854%22 Η πρωτη που ανεφερες ειναι η CN-26s-v.5e-Aroma_Moded-C.B.G_FulRom 29082017 και η δευτερη η CN-26s-v.5d-Aroma_Moded-C.B.G_FulRom 19092017. Για να παιρνεις update θα πρεπει στην εγκατασταση να επιλεξεις root αν θυμαμαι καλα. Προσωπικα θα εβαζατην v.9 αν και σε λιγο θα ανεβει η v.10. Για backup τικαρε τα ολα και συρε το βελακι και μετα μετεφερε το σε υπολογιστη.

Edited by klaipelas

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Kανενος ανθρωπου το iq δεν ειναι χαμηλο απλα σε αυτο το θεμα δεν καταλαβαινεις πολλα οπως για παραδειγμα εγω με ηλεκτρολογικα. Απο την αλλη και σε αυτη την ηλικια που ανεφερες δεν ξερω και πολλους να ασχολουνται με flash κινητων.

Στο θεμα σου λοιπον κατεβαζεις καποια απο τις 26s απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7216854#post7216854%22 Η πρωτη που ανεφερες ειναι η CN-26s-v.5e-Aroma_Moded-C.B.G_FulRom 29082017 και η δευτερη η CN-26s-v.5d-Aroma_Moded-C.B.G_FulRom 19092017. Για να παιρνεις update θα πρεπει στην εγκατασταση να επιλεξεις root αν θυμαμαι καλα. Προσωπικα θα εβαζατην v.9 αν και σε λιγο θα ανεβει η v.10. Για backup τικαρε τα ολα και συρε το βελακι και μετα μετεφερε το σε υπολογιστη.

 

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!

Οπως και ναχει ειναι λιγο βουνο για μενα. Ειχα παντα κινεζικα κινητα και ειχα προβλημα με τη γλωσσα.

Το le max το πηρα εντελως τυχαια (λογω χαμηλης τιμης) και σε μια εβδομαδα μου κολησε στο boot loop.

Ειδα και επαθα 10 μερες μεσα απο ξενα φορουμ και τελικα καταφερα να το ενεργοποιησω. Οταν το ανοιξα ομως ηταν ολα κινεζικα!!! Ψαχνοντας βρηκα το myfpone.gr. Ετσι μετα απο πολυ (μα παρα πολυ διαβασμα) Πρωτη φορα ειχα κινεζικο κινητο με ολα Ελληνικα!!! (Ουτε στο δημοτικο δεν ειχα διαβασει τοσο). Επι της ευκαιριας λοιπον θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια εδω μεσα

ΕΣΕΝΑ για τα καλα σου λογια, οπως επισης τους διαχειριστες και επισης τον Χριστο για τη φοβερη δουλεια που κανει!!!

Τωρα: Αφου ζητησω και παλι συγνωμη για τον μεγαλο προλογο: (Δεν θα ξαναεπαναληφθη).

 

Αραγες μου λες να περασω την v.9, η να περιμενω να βγη η v.10?

Ερωτηση: Αν περασω την v.9, δεν θα κανει OTA update και θα παει στη v.10

 

Και παλι σ ευχαριστω!!

Βασιλης

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!

Οπως και ναχει ειναι λιγο βουνο για μενα. Ειχα παντα κινεζικα κινητα και ειχα προβλημα με τη γλωσσα.

Το le max το πηρα εντελως τυχαια (λογω χαμηλης τιμης) και σε μια εβδομαδα μου κολησε στο boot loop.

Ειδα και επαθα 10 μερες μεσα απο ξενα φορουμ και τελικα καταφερα να το ενεργοποιησω. Οταν το ανοιξα ομως ηταν ολα κινεζικα!!! Ψαχνοντας βρηκα το myfpone.gr. Ετσι μετα απο πολυ (μα παρα πολυ διαβασμα) Πρωτη φορα ειχα κινεζικο κινητο με ολα Ελληνικα!!! (Ουτε στο δημοτικο δεν ειχα διαβασει τοσο). Επι της ευκαιριας λοιπον θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια εδω μεσα

ΕΣΕΝΑ για τα καλα σου λογια, οπως επισης τους διαχειριστες και επισης τον Χριστο για τη φοβερη δουλεια που κανει!!!

Τωρα: Αφου ζητησω και παλι συγνωμη για τον μεγαλο προλογο: (Δεν θα ξαναεπαναληφθη).

 

Αραγες μου λες να περασω την v.9, η να περιμενω να βγη η v.10?

Ερωτηση: Αν περασω την v.9, δεν θα κανει OTA update και θα παει στη v.10

 

Και παλι σ ευχαριστω!!

Βασιλης

Βάλε V5D είναι η v5e με όλα τα update. Ή περίμενε την V10 . Ότι σου αρέσει..;)

Η v9 είναι στην ν9c με το v9d θα γίνει V10.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Θα το δω το πρωί. Θέλει κάτι ακόμα...;)

Εδώ η V10 me magisk 14.

Screenshot_2017-09-19-16-11-50.jpg

Τελικά όλα καλά με το magisk 14 και το safetynet. Να το περάσουμε το zip ή να περιμένουμε?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα καλά με το magisk 14 και το safetynet. Να το περάσουμε το zip ή να περιμένουμε?

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έχω διορθώσει ήδη και είναι οκ. Υπάρχει και στην αρχική σελίδα και στα προχθεσινά ποστ διορθωμένο.;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

το εκανα αλλα δε δουλεψε..δεν ειναι θεμα μνημης αλλα θεμα εφαρμογης.αν την ανοιξω και τη κλειδωσω στις προσφατες εφαρμογες λαμβανει κανονικα.αρα αν δεν ειναι κλειδωμενη και τις κλεισεις ολες απλα δε μπορει να λαβει.το ζητημα ειναι οτι αυτο πρεπει να γινεται σε καθε επανεκινηση..μηπως αν μετατραπει σε εφαρμογη συστηματος;;αλλα πως;;

 

Με root explorer απλά και εύκολα. Επιλέγεις όλο το φάκελο εκεί πού έχεις την εφαρμογή την πάς στο system/app επικόλληση και δίνεις δικαιώματα στο φάκελο σύμφωνα με αυτά πού έχουν και οι άλλοι εκεί και στο APK rw-r-r . Επανεκκίνηση και είσαι έτοιμος.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!

Οπως και ναχει ειναι λιγο βουνο για μενα. Ειχα παντα κινεζικα κινητα και ειχα προβλημα με τη γλωσσα.

Το le max το πηρα εντελως τυχαια (λογω χαμηλης τιμης) και σε μια εβδομαδα μου κολησε στο boot loop.

Ειδα και επαθα 10 μερες μεσα απο ξενα φορουμ και τελικα καταφερα να το ενεργοποιησω. Οταν το ανοιξα ομως ηταν ολα κινεζικα!!! Ψαχνοντας βρηκα το myfpone.gr. Ετσι μετα απο πολυ (μα παρα πολυ διαβασμα) Πρωτη φορα ειχα κινεζικο κινητο με ολα Ελληνικα!!! (Ουτε στο δημοτικο δεν ειχα διαβασει τοσο). Επι της ευκαιριας λοιπον θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια εδω μεσα

ΕΣΕΝΑ για τα καλα σου λογια, οπως επισης τους διαχειριστες και επισης τον Χριστο για τη φοβερη δουλεια που κανει!!!

Τωρα: Αφου ζητησω και παλι συγνωμη για τον μεγαλο προλογο: (Δεν θα ξαναεπαναληφθη).

 

Αραγες μου λες να περασω την v.9, η να περιμενω να βγη η v.10?

Ερωτηση: Αν περασω την v.9, δεν θα κανει OTA update και θα παει στη v.10

 

Και παλι σ ευχαριστω!!

Βασιλης

Oτι βοηθεια χρειαστεις για να περασεις την νεα ρομ στειλε pm, ευχαριστως να σε βοηθησω. Εγω με Miui εκατσα το μονο αρνητικο το δακτυλικο αποτυπωμα αλλες φορες με την πρωτη και αλλλες πρεπει να επιμεινεις.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Με root explorer απλά και εύκολα. Επιλέγεις όλο το φάκελο εκεί πού έχεις την εφαρμογή την πάς στο system/app επικόλληση και δίνεις δικαιώματα στο φάκελο σύμφωνα με αυτά πού έχουν και οι άλλοι εκεί και στο APK rw-r-r . Επανεκκίνηση και είσαι έτοιμος.

 

θυμαμαι σε ενα παλιο android και εκανε τη δουλεια αυτη το link2sd..το κατεβασα.παρατεταμενο πατημα στην εφαρμογη.μετατροπη σε εφαρμογη συστηματος και εγινε..και ετσι δουλευει οντως ρολοι..τωρα ο τροπος σου μου αρεσει καλυτερα επειδη δε χρειαζεται εξτρα εφαρμογη.οποτε θα το κανω και ετσι και αν πιασει θα σβησω το link2sd.

 

αλλη ερωτηση..καποια απο τα update σου παιζει να ειναι nougat καποια στιγμη;;η δεν εχουμε κανα ιδιαιτερα αξιολογο Ν??

Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

το ειχα γραψει και στο νημα του coolpad.

 

με καποιον explorer (πχ root explorer) πηγαινετε στη διαδρομη data/misc/wifi και βρειτε μεσα το αρχειο "wpa_supplicant.conf"...ανοιξτε το με text editor.μεσα εχει μια μεγαλη πρωτη παραγραφο κωδικα.οι αμεσως επομενες μεχρι τελος παραγραφοι ειναι τα wifi σας.η παραγραφος για καθε wifi αρχιζει ετσι network={

και τελειωνει ετσι

}

αντιγραψτε ολες αυτες τις παραγραφους σε καποιο text και σωστε το στην sd(προσοχη!!!! οχι την πρωτη παραγραφο)

πηγαινετε στη νεα ρομ πλεον στο αντιστοιχο αρχειο και ΚΑΤΩ απο την πρωτη παραγραγο καντε επικοληση αυτα που αντιγραψατε πριν (προσοχη!!!δεν πειραζουμε την πρωτη παραγραφο).καντε reboot και το κινητο σας εχει ολους τους παλιους κωδικους..

 

φροντιστε το αρχειο να διατηρησει τα δικαιωματα που ειχε πριν το πειραξετε.

Edited by kidonakisg
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Cris με νέα miui έχεις ασχοληθεί καθόλου ?

Η 7.7.7.1 έχει μόνο τα bugs με τις κάρτες SIM ?

Ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά ?

Διότι ένα θέμα το έχουν οι miui

Αν θες θύμισε μου την διαφορά μεταξύ universal και Europe

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Το έχω διορθώσει ήδη και είναι οκ. Υπάρχει και στην αρχική σελίδα και στα προχθεσινά ποστ διορθωμένο.;)
Ok το πέρασα. όλα μια χαρά όπως πάντα.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GUZGUN

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 χρόνο... Η Baseband έχει αλλάξει; Βλέπετε 4G+ πλέον ή μπα; Έχει περαστεί κανένα προφιλ δικτύου Ευρωπαϊκού;

Το έχω δώσει στην αδελφή μου το τηλέφωνο και είναι αρκετά ευχαριστημένη για τη χρήση που κάνει. Έχει πέσει βέβαια η μπαταρία - θα χρειαστεί αλλαγή σε κανένα 3μηνο - αλλά για 1 χρόνο και 3 μήνες καλά είναι.

Πολύ καλό τηλέφωνο σε γενικές γραμμές με κακή Baseband.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η εταιρεία με τόσα προβλήματα που αντιμετωπίζει το έχει παρατήσει, αλλά σαν συσκευή ακόμα και τώρα 1,5 χρόνο μετά την κυκλοφορία του παραμένει vfm.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Το γεγονός οτι το κινητό ξαφνικά, όποια ROM και να εγκαταστήσω πλέον, μου πετάει "Application has stopped" ή "Application keeps stopping" σημαίνει πως του ετοιμάζω ταφόπλακα;

Οι εφαρμογές που μπορεί να κολλήσουν είναι διάφορες. Το έχω δει από Facebook μέχρι όλες της google. Μέχρι και συστήματος πράγματα έχουν κολλήσει. Δεν ξεκίνησε μετά από εγκατάσταση κάτι καινούργιου. Έπαιζα ήδη για εβδομάδες με την προτελευταία έκοση της AOSP (τρέναρα το τελευταίο update που έχουν βγάλει για όταν έχω χρόνο) όταν ξεκίνησε το πρόβλημα από το πουθενά.

Edit: για του λόγου το αληθές:

https://drive.google.com/file/d/0B-J8D5g0u7hGRm9TMUZNenBOeEk/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B-J8D5g0u7hGeU1GYm9YdWIxckU/view?usp=sharing

Καμία ιδέα ή πάω για τον αντικαταστάτη; Το τηλέφωνο δουλεύει αλλά με τα crashes ανάμεσα που μπορεί να γίνουν και ενοχλητικά όταν συμβαίνει.

Edited by Grimitris
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 χρόνο... Η Baseband έχει αλλάξει; Βλέπετε 4G+ πλέον ή μπα; Έχει περαστεί κανένα προφιλ δικτύου Ευρωπαϊκού;

Το έχω δώσει στην αδελφή μου το τηλέφωνο και είναι αρκετά ευχαριστημένη για τη χρήση που κάνει. Έχει πέσει βέβαια η μπαταρία - θα χρειαστεί αλλαγή σε κανένα 3μηνο - αλλά για 1 χρόνο και 3 μήνες καλά είναι.

Πολύ καλό τηλέφωνο σε γενικές γραμμές με κακή Baseband.

 

Καλησπέρα. Δυστυχώς όχι και ούτε πρόκειται. Η εταιρεία είναι στην κόψη του ξυραφιού. Θά δείξει στους επόμενους μήνες.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...