Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το εβαλες προστατευμενο και με δικαιωματα αυτοματης εναρξηες στο phone manager; Πηρε σιγουρα root δικαιωματα;

 

Αν μπορούσες να βοηθήσεις με 2-3 screenshot θα σου ήμουν υπόχρεος. :)

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα κι εγώ την tele26.

1. Όλα πολύ καλά μέχρι στιγμής. Camera 2 api υποστηρίζει;

2. Έχει θέματα αν ενεργοποιηθεί;

1. Υποστηρίζει...

2. Είναι ήδη ενεργή...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Και όμως δεν είχε γίνει. Χα χα. Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση. Θα το δοκιμάσω. Βλέπω έχεις βάλει και το spectrum. Spectrum ή Akt?

 

leeco le max 2 tele23s v43

 

ότι σου κάτσει καλύτερα...Το θέμα είναι να τα έχεις όλα...;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

1. Υποστηρίζει...

2. Είναι ήδη ενεργή...

 

Ωραία :) Αντε να βρω και καμιά κάμερα της προκοπής τώρα. Η μανισια τραβάει πολύ ωραίες φωτογραφίες, αλλά στα βίντεο με την παραμικρή κίνηση της συσκευής τα βγάζει όλα για ενα-δυο δευτερόλεπτα σαν μουτζουρωμενα. Μοιάζει σαν να μην προλαβαίνει να κάνει το encoding. Κι άλλη μία ερώτηση, από περιέργεια. Είχα δει ότι ο επεξεργαστής υποστηρίζει τον hevc encoder. Πώς και δεν χρησιμοποιείται από κανένα προγραμα?;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε να το κάνει αυτό. Κάτι έγινε..με τις επαφές..

Δεν έχω κάτι άλλο ξαναπέρασε το και αν δεν φτιάχνει βάλε dirty rom .

Ήχος αλλάζεις αυτό..

Screenshot_2017-05-19-20-27-05-484_org.telegram..png

Nαι να το αλλαξει αυτο αλλα πες του πως το λενε το αρχειο και που θα το βρει βρε Κρις. Δεν ειμαστε ολοι Developers. Μου ειχες πει εμενα αλλα δε θυμαμαι τωρα. :P

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Ωραία :) Αντε να βρω και καμιά κάμερα της προκοπής τώρα. Η μανισια τραβάει πολύ ωραίες φωτογραφίες, αλλά στα βίντεο με την παραμικρή κίνηση της συσκευής τα βγάζει όλα για ενα-δυο δευτερόλεπτα σαν μουτζουρωμενα. Μοιάζει σαν να μην προλαβαίνει να κάνει το encoding. Κι άλλη μία ερώτηση, από περιέργεια. Είχα δει ότι ο επεξεργαστής υποστηρίζει τον hevc encoder. Πώς και δεν χρησιμοποιείται από κανένα προγραμα?;

Ο επεξεργαστής πολλά υποστηρίζει... Ο κέρνελ που έχει φτιάξει η Leeco τα υποστηρίζει όμως? ΟΧΙ! Εδώ δεν έχουμε σωστό aggregation...:lol::lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Nαι να το αλλαξει αυτο αλλα πες του πως το λενε το αρχειο και που θα το βρει βρε Κρις. Δεν ειμαστε ολοι Developers. Μου ειχες πει εμενα αλλα δε θυμαμαι τωρα. :P

System/etc/mixer_paths.xml...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Γινεται να υποστηριξει το κινητο Radio FM με το Nougat update;

Letv LeMax2 x829 RevengeOS 2.2 - Letv LeMax2 x820 EUI-6.030S GoggleEdition - Letv LeMax2 x821 AOSiP 9.0 treble - Letv Le2Pro x620 5.9.028S CUOCO92

Apple iPhone 5 16GB iOS 10

Link to comment
Share on other sites

Η tele 26 μου αλλαξε και το twrp απο 3.0.2.1 σε 3.1.0.0

 

και τωρα δεν μπορω να φλασαρω τιποτε καθως δεν βλεπει internal storage λεει 0 MB

και δεν βλεπει τι εχω μεσα.

Τι πρέπει να κανω, κάποιος?

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Λίγα λόγια για τη rom

 

Η MIUI8 v.7 7.7.1 είναι αποτέλεσμα miui-patch-rom, από sources: miui.eu - miui.gr και έχει σαν βάση την τελευταία CN 26s μαζί με τον Spectrum Kernel, ενώ σχεδόν όλες οι ρυθμίσεις είναι από την τελευταία Gemini-Mi5 rom. H rom απευθύνεται σε xiaomi - advance users και πρέπει να διαβάσετε τις οδηγίες μέχρι το τέλος πριν ξεκινήσετε την εγκατάσταση! Η rom περιλαμβάνει ενσωματωμένο SU root άρα είναι pre-rooted και δίνει σχεδόν απευθείας δικαιώματα στις άδειες root.

Καλό θα είναι να φτιάξετε ένα λογαριασμό miui. https://account.xiaomi.com/pass/register από πριν να τον έχετε, όταν θα σας ζητηθεί στην πρώτη έναρξη. Επίσης να θυμάστε ότι αν μπείτε με λογαριασμό και ενεργοποιήσετε το Mi voice & Find my phone , στέλνει μήνυμα το σύστημα για ενεργοποίηση με κόστος 0,50€. Εγώ τα απενεργοποιώ στο πρώτο setup.

Eχει προεγκατεστημένα τα Google Apps (GAPPS) στις τελευταίες εκδόσεις τους . Φυσικά σε όλες τις εφαρμογές έχει Ελληνικό μενού αλλά και άλλες 86 γλώσσες.

 

Όπως πάντα η συμβουλή μου: Όταν φοράμε μία rom που είμαστε ευχαριστημένοι δεν την αλλάζουμε!

 

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

Με custom TWRP recover

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Έχουμε εγκατεστημένη μία rom, με την οποία ήρθε το κινητό, official ή όχι Αν έχετε Indian Stock ή mokee δείτε τα 6b & 6c.. Έχουμε μπαταρία πάνω από 80% και φυσικά έχουμε TWRP.

 

2.Βάζουμε την rom χύμα στο κινητό (όχι σε φάκελο) ή σε USB/OTG

 

4. Απενεργοποιούμε το τηλέφωνό μας μέσα από το σύστημα ή πατώντας συνέχεια το δεξί κουμπί (on/off).

 

5.Στο κινητό μας πατάμε ταυτόχρονα για λίγη ώρα τα κουμπιά volume up (+)& on/off μέχρι να γράψει LeEco Recovery και μετά τα αφήνουμε.

 

6.Μπαίνουμε στο TWRP recovery και αν έχετε την προηγούμενη 19s ή την 20GRs , 20s, 566D, 22s, 23s την δική μου, ή και άλλη stock, πατάτε το Install μπαίνετε Aroma Installer και επιλέγετε (System, Data, Cache & ART/DALVIC cache=FR ). Έτσι θα σβηστεί το σύστημα EUI, αλλά οι φακέλοι, φωτογραφίες, έγγραφα κλπ θα μείνουν στη θέση τους. Αν θέλετε να κάνετε καθαρή εγκατάσταση, επιλέξτε και Hard Format = & InternalStorage.... Aπό προηγούμενη δοκιμάστε και με μόνο wipe caches.

 

6b. Μόνο από Ιndian stock Aν είστε με Indian ήδη full wipe & Internal Storage και μετά την ρομ στο κινητό μέσω TWRP και φλασάρισμα.

 

6c.b Αν είστε με άλλη rom πχ CM, Miui, Mokee κλπ, Advance wipe και τα επιλέγετε όλα ΕΚΤΟΣ Internal Storage.

 

7 Μόλις τελειώσει η εγκατάσταση θα πατήσετε reboot to system.

 

8. H εγκατάσταση στο TWRP διαρκεί 2 λεπτά και στην 1η έναρξη στο λογότυπο LeEco-ΜIUI8 άλλα 1 και 30 λεπτά ενώ μετά θα δείτε το λογότυπο Miui.

 

9. Στην πρώτη εκκίνηση θα αργήσει το κινητό να ξεκινήσει περίπου (Miui logo) σε σύνολο 5 λεπτά & 18 δευτερόλεπτα.

 

10. Μόλις μπείτε στο σύστημα θα δείτε ότι έχει προεπιλεγμένη γλώσσα τα Ελληνικά, και κάνετε Log in miui.com κλπ . Αφού μπεί επιφάνεια Launcer, και αφού τελειώσετε τις ρυθμίσεις σας, πηγαίνετε στις Ρυθμίσεις - πληροφορίες τηλεφώνου - πατήστε 7 φορές συνεχόμενα στο Miui αριθμός έκδοσης - (έτσι γίνεστε προγραμματιστές) και ενεργοποιήστε το usb debugin. Δεν χρειάζεται να τικάρετε πια τα (3 μαζεμένα είναι) Κλίμακα κίνησης παραθύρου, Κλίμακα κίνησης μετάβασης, Κλίμακα διάρκειας Animator, τα έχω προεπιλέξει παντού σαν νούμερα 0,5, για να πηγαίνει πιο σφαίρα από ποτέ (ισχύει για όλες τις Android συσκευές)!

 

11. Έχω ενσωματωμένα τα Google Apps στις τελευταίες εκδόσεις μαζί με auto updater και απλά πάτε στις ρυθμίσεις>λογαριασμούς και κάνετε το log-in στο Google Account σας.

 

12. Όποιος θέλει να βάλει xposed το ενσωμάτωσα στην ρομ και απλά τρέχετε το apk επίλεγοντας το miui xposed v87-sdk23-arm64-MIUI-edition κάνετε install root rights, reboot και είστε έτοιμοι.

 

13. Όπως όλες οι custom rom’s έτσι και αυτή, επειδή είναι αποτέλεσμα διαφόρων port-patched rom, κάποια πράγματα όπως καμιά φορά το security center χτυπάει (σε μένα 7 μέρες περίπου δεν έκανε κάτι).Αλλάζεττε απλά σε Avast security και είστε οκ.

 

14. Χρήση APN >> πάμε settings=>sim cards & mobile networks διαλέγουμε κάρτα sim=>access point names=>χαμηλά το + (new APN). Δείτε στα site των παρόχων για τις κατάλληλες ρυθμίσεις Internet /mms. Επίσης και αν πρέπει να ενεργοποιήσετε το roaming.

Screen mirroring παίζει κανονικά. ΒΤ μετάδοση ήχου σε HiFi radio επίσης.Ενσωμάτωσα φυσικά και το ΑΤΚ profile

 

15. Πηγαίνετε στις ρυθμίσεις μέσα από τα Settings Leeco ρυθμίσεις βρίσκετε την καρτέλα με τις ρυθμίσεις ανάλυσης και DPI πατάτε δίνετε root δικαιώματα και αλλάζετε ανάλυση και dpi έως και 4k! Υπάρχει και έξτρα καρτέλα συστημα με πολλές άλλες επιλογές. Από εκεί να κάνετε και στην καρτέλα οθόνη να κάνετε τις αλλαγές στο DPI & Resolution κλπ.

 

15.Είστε έτοιμοι!.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Τροποποιήσεις στο boot.img (kernel) Spectrum Kernel 26s για patch miui.prop, και ενσωμάτωση init.d, αλλαγές σε default.prop κλπ.

-Δεν υπάρχουν πια miui-China εφαρμογες μόνο θεματα στην universal.

όλα είναι EU .

-Βελτίωση των εφαρμογών για καλύτερη απόκριση.

-Προεπιλεγμένο Location EU-Greece.

- Καινούργιο θέμα SpaceMan Απίστευτο! την κάνει AOSP...Bάλτε αυτό!!

- Miui Tweaks για να την κάνετε όπως θέλετε >> https://play.google.com/store/apps/details?id=software.solarwarez.xmiui

-Ενεργοποίηση ήχων σε προσθήκη-αφαίρεση φορτιστή κλπ. Προσθήκη νέων ήχων στα alarms, notifications, sms, e-mails κλπ.

-Προσθήκη προεπιλεγμένου πληκτρολογίου του Google keyboard..

-Προσθήκη όσων πρέπει tweaks στο build.prop για μπαταρία, από 90% στο 40% περίπου 5ώρες sot με καλύτερη απόκριση CPU-GPU, γρήγορο σήμα κινητής, άμεση κλήση, προεπιλογή 800άρας 4G-Lte ως default, GPS config σεταρισμένο για Ελληνικούς δορυφόρους με κλείδωμα στα 10δευτερ. , default location Greece κλπ!

- Προσθήκη του stock Remote Control Leui & Camera στα Ελληνικά!

-Ενσωμάτωση πολλών εφαρμογών για root χρήστες από τους XDA , AddAway για μπλοκάρισμα όλων των διαφημίσεων στο INTERNET, root-FileManager ,για να αλλάζετε ότι θέλετε στους φακέλους του συστήματος, πρόγραμμα QuickBoot, NumberFixer GooglePlayer&VideoPlayer και FlashPlayer!.

Εννοείτε ότι όποιο δεν θέλετε, μπορείτε να το απεγκαταστήσετε κανονικά σαν εφαρμογή χρήστη.

- Χειροκινητη αναζητηση δικτύου από τις LeEco ρυθμίσεις apk.

- Έχει ενσωματωμένο DOLBY ATMOS με εμφάνιση της σουίτας για ρυθμίσεις και το V4A προεγκατεστημένα.

-Έχει επίσης και το V4A το μόνο που θα κάνετε είναι να του βάλετε τα πρόσθετα libs (Kernel & Profiles)και δουλεύει κανονικά με τέλειο ήχο. https://mega.nz/#!FUcllRoJ!6y_67rJLdG0J7j0r03n5e_wSJg5Qq6VpRYBro3nxW-4

- Έχει και την τελευταία κάμερα της EUI αλλά και της Miui8 που έχει πολλά φίλτρα και βελτιώσεις.

- Επιλογή χρήσης ακουστικών CDLA ένω έβαλα πάρα πολλές ν'εες ρυθμισεις στα leeco settings και για χειροκίντη αναζ δικτύων.

-Προσθήκη δυνατότητας adb,mtp, shell χωρίς περιορισμούς, με αλλαγή στον kernel

-Νέα camera 26s , προ-ρυθμισμένο Location Greece, DNS Google, TimeZones κλπ.

-Η rom είναι πλέον σταθερή για καθημερινή χρήση, εκτός την απενεργοποίηση 1-1 καρτών και τα CDLA δεν δουλεύουν, fc σε instagram video, pano σε miui δεν δουλευει.

Εννοείτε κάνουμε πρώτα full backup για παν ενδεχόμενο. Oτι κάνετε, ξέρετε ότι το κάνετε με δική σας ευθύνη. Δεν είναι επίσημη rom αλλά patch-rom.:)

 

FAST CHANGELOG

 

Miui.gr-Gemini/Mi5 port rom

Kernel supporting init.d

Build.prop tweaks και scripts

Ram optimization scripts

Battery optimization scripts

New 6way Power menu

Gps.conf tweaks

SPN-APN new scripts

New 26s kernel & Security patches

Sysctl tweaks

Some Smiui tweaked binaries

Sqlite optimizer

Apps zipalign at boot

Disabled HW acceleration

EU DNS Servers and Google ping

 

DOWNLOAD v. 3 10072017 European Version Link

https://mega.nz/#!daBhjBTL!0qdTnPsxn86Lud5RN3-GjBdcw4v5HLGbezWYNsFGPTY

 

Download v. 3 10072017 Universal Version Link

https://mega.nz/#!ADRX2T6T!S-ObZbHPPZQ6y0yW6DNXUZIp32Kg3pYhQILuUldEVjg

 

Απενεργοποίηση του scrool efect

https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298980276

 

ScreenShots

Screenshot_2017-07-03-15-41-21-891_com.android.s.png Screenshot_2017-07-04-11-44-40-403_com.android.s.png Screenshot_2017-07-04-11-44-56-049_com.android.s.png Screenshot_2017-07-04-11-45-03-788_com.android.s.png Screenshot_2017-07-04-11-45-10-262_com.android.s.png Screenshot_2017-07-04-13-15-22-890_com.android.s.png Screenshot_2017-07-04-13-17-11-057_com.miui.home.png Screenshot_2017-07-04-11-45-28-738_com.miui.home.png Screenshot_2017-07-04-13-16-52-709_com.miui.home.jpg

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Γινεται να υποστηριξει το κινητο Radio FM με το Nougat update;

Το ελπιζω!

Fm radio app ειδα θα εχει η νεα eui...

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Ο επεξεργαστής πολλά υποστηρίζει... Ο κέρνελ που έχει φτιάξει η Leeco τα υποστηρίζει όμως? ΟΧΙ! Εδώ δεν έχουμε σωστό aggregation...:lol::lol:

Μπορούμε ν' αλλάξουμε το bitrate του video;

Link to comment
Share on other sites

να καταλαβω κατι με το σοτ που δεν ξερω. Εγω παταω μπαταρια , μετα οθονη και βλεπω ποση ωρα ειναι ανοιχτη απο την στιγμη που διακοπηκε η φορτιση σωστά; Αυτό είναι το σοτ; Γιατι αν ειναι αυτο εμενα στην καλυτερη περιπτωση προς το τελος της ημερας να μου δειξει 3 ωρες... (με ακτ πριφιλ balanced hawkpepper) Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο ποια η διαφορά Europe με universal Rom? Ρυθμίζεις στο σήμα? Στο gps? Επίσης η miui έχει ακόμα το bug με το copy paste που είχε η προηγούμενη?
Link to comment
Share on other sites

να καταλαβω κατι με το σοτ που δεν ξερω. Εγω παταω μπαταρια , μετα οθονη και βλεπω ποση ωρα ειναι ανοιχτη απο την στιγμη που διακοπηκε η φορτιση σωστά; Αυτό είναι το σοτ; Γιατι αν ειναι αυτο εμενα στην καλυτερη περιπτωση προς το τελος της ημερας να μου δειξει 3 ωρες... (με ακτ πριφιλ balanced hawkpepper)

Αυτο ειναι.

Με τι χρηση βγάζεις 3 ωρες?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που όλοι έχουν 4-5 ώρες sot και εγώ δε πιάνω ούτε 2 ποτέ δε το κατάλαβα :P

Δεν κάνουμε όλοι την ίδια χρήση, και δεν έχουμε το ίδιο σήμα τηλεφωνίας. Κι εγώ στο σπίτι αν έχω άδεια βγάζω 2 μέρες μπαταρία και στο γραφείο με το ζόρι ένα 8ωρο

OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν δε χρησιμοποιείτε δεδομενα, κλειδωστε σε 2g

Θα δειτε διαφορα!

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι.

Με τι χρηση βγάζεις 3 ωρες?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

αν θυμαμαι καλα η οθονη εβγαλε χρηση μπαταριας γυρω στο 60% χτες βραδυ που κοιταξα.... Ααα καταλαβα θα πρεπει με μεθοδο τριων (που μαθαμε σχολειο :)),να κανω αναγωγη ωρων στο 100%. Σωστα; ετσι βγαινει το σοτ? Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Οχι καμια σχεση μη κοιτας το ποσοστο %. Αυτο δειχνει ποσο % μπαταρίας καταναλωσε η οθονη.

 

Εσυ βλεπεις τι χρηση έκανες (παιχνίδια, ομιλια, σερφαρισμα,κλπ???) και ποσες ώρες δειχνει.

 

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

TWRP στην tele26s

Η tele 26 μου αλλαξε και το twrp απο 3.0.2.1 σε 3.1.0.0

 

και τωρα δεν μπορω να φλασαρω τιποτε καθως δεν βλεπει internal storage λεει 0 MB

και δεν βλεπει τι εχω μεσα.

Τι πρέπει να κανω, κάποιος?

Καποιος μια βοηθεια να βαλω την miui

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τακτοποιηθηκε

Edited by tasosguru

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι αλλα θα πρεπει να ειναι πανω απο 11 ωρες η συνολικη χρηση μπαταριας. Αλλα εμενα με ενδιαφερει ποια τιμη ειναι το σοτ; και πως εσεις βγαζετε 5-6 ωρες οταν εγω βγαζω 3 το πολυ;

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Αν παιζεις συνεχεια λογικο να βγλαεις 3 ωρες.

Αν ο αλλος κανει πιο ηπια χρηση, επίσης λογικο να βγαλει παραπάνω.

 

 

Για αυτο λεω, οταν ποσταρουμε ωρες σοτ, να λεμε συγκεκριμένα την χρηση που κάνουμε

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Usb otg έχεις? Αν ναι, φλασαρεις απο κει

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

δεν το εχω μαζι μου δυστυχως

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν θυμαμαι αλλα θα πρεπει να ειναι πανω απο 11 ωρες η συνολικη χρηση μπαταριας. Αλλα εμενα με ενδιαφερει ποια τιμη ειναι το σοτ; και πως εσεις βγαζετε 5-6 ωρες οταν εγω βγαζω 3 το πολυ;

 

πας μπαταρια/οθονη/

ποσο χρονο ειναι ανοικτη γιατι παιζουν πολλα πραγματα ρολο για την χρηση μπαταριας

S.O.T. Screen On Time.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...