Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο απο τα 5 ειναι??

 

εγω εβαλα το πιο καινουργιο γιατι κανει βελτιωσεις συνεχεια λενε

το τερμα δεξια δες την ημερομηνια για σιγουρια

ειναι prerooted me magisk για να μην σε ρωταει συνεχεια δωσε grant permissions στις εφαρμογες, μετα εχε κατεβασμενο αυτο που ειπε o crisbal το arm64 gia 7.1 nano απο εδω http://opengapps.org/ γιατι δεν gapps μεσα ξαναφλασαρε και ολα οκ (θα δουμε δηλαδη)

 

τωρα επαναφερω απο titanium

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευει με τα μαμα cdla ακουστικα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μα ετσι πρεπει!! Δεν υπαρχει αλλος τροπος!!!

 

Οταν λεω πιεση εννοω πιεση σε βαθμο να φοβαμαι μηπως παθει κ τπτ:lol:

και πιστεψε μεδεν ειναι αυτος ο σωστος τροποσ ο σωστος ειναι αυτος που δουλευει τωρα που το χαιδευω και δουλευει

δεν ξερω αν δεν ηταν καλα στην θεση του δεν ξερω τι πεχτηκε αλλα τωρα ολα ρολοι

το πιο πιθανο ειναι να τσιμπησα refurbished συσκευη γιατι στο μεταλικο πλαισιο ειχε και μια ισα που φαινεται γρατζουνια και κατι δεν ειχε καθησει καλα στην συναρμολογιση,και το πιστευω αυτο οτι ολα τα x829 ειναι refurbished για αυτο και δεν υπαρχει ota για αυτο και η πολυ πεσμενη τιμη σιγα μην ηταν μονο για την μπαντα,βαλε του οτι πλεον το τηλεφωνο δεν παραγεται εδω και καποιους μηνες αλλα ακομη βρισκουν κ το πουλανε

η leeco οπως και με το le 1 και το le1s και το le2 ειχε πολυ ευθραυστες οθωνες με αποτελεσμα απειρες συσκευες να πηγαινουν για αντικατασταση και να τους στελνει ακομη και η ιδια εταιρία refurbished διαβαστε στο ινδικο φορουμ για το le1s ,δηλαδη εσπαγε το δικο μου το εστελνα και μου λεγανε με 4000 ρουπια αντι για αλλαγη σου στελνομε νεα συσκευη αντι για νεα ομως μου στελνανε την συσκευη την δικια σου που επισης ειχε σπασει η οθονη και την ειχαν αντικαταστησει,:lol:

μετα απο ενα σημειο το παραδεχτηκε και η ιδια η εταιρια και πλεον εγραφε οτι δεν στελνουν νεα σε σαπσμενη οθονη αλλα refurbished

το ιδιο πιστευω οτι καναν και με προβληματικες για τον α η β λογο συσκευες αλλα χωρις ευθυνη εδω απο την εταιρια αλλα απο τα κινεζομαγαζα,αν καποια ηταν σε εγκυηση και εβγαζε προβλημα την παιρναν πισω την επισκευαζαν και μετα την διναν στα κινεζομαγαζα πολυ φθηνοτερα αλλα αυτα χαζα ειναι να μην ακολουθησουν το προηγουμενο παραδειγμα της ιδιας της εταιριας και να τα πουλησουν σαν καινουρια?

αυτο με τις οθονες ειναι γεγονος!!! αυτο με το χ829 ειναι δικα μου σεναρια που πιστευω οτι ετσι ειναι

εκτος αν καποιος εχει παρει χ829 πραγματικα συσκευασμενο με ζελατινα και την ειδικη ταινια στο πλαι :P

εγω αν και τονισα να ερθει με ζελατινα και δεν επιθυμω ελεγχο φυσικα ηρθε ανοιχτο :lol:

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς λογαριασμό leeco ινδικό ή σύνδεσμο προς τις επίσημες ινδικές ΡΟΜ σε mega, google drive κτλ;

 

Όταν πάω στο ινδικό φόρουμ να κάνω λογαριασμό , μου ζητάει ινδικό κινητό για να προχωρήσει η εγγραφή

 

AKYΡΟ,

 

Τα βρήκα εδώ

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/how-to/le-max-2-official-stock-firmware-links-t3433761

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Ξανά, με ποια΄ΡΟΜ;

 

Μιλάς προφανώς για factory reset μέσα από το τηλέφωνο...

 

Έχω δοκιμάσει διαφορετικούς βαθμούς πίεσης, βαθμονόμηση κτλ κτλ...δεν...

 

Εσένα δεν δούλευε καθόλου εξαρχής και μετά δούλεψε ή σταμάτησε να δουλευει κάποια στιγμή και ξαναδούλεψε;

 

αν εχει να κανει με το αν δαχτυλικος αναγνωστης ειναι σωστα στην θεση του η αν οπως γραφω σε προγουμενο ποστ δεν εχει καθησει καλα στην συσκευη δεν νομιζω να εχει να κανει η ρομ,οταν ηρθε και ειχα το θεμα μη σωστης λειτουργιας ειχα την 16ς μετα εφτιαξε με τον τροπο που ειπα και οταν αλλαξα ρομ εβαλα την 20ς και επισης συνεχισε να δουλευει σωστα

αν εχει να κανει με firmware στην δικη σου περιπτωση οπως συμβαινει σε πολους εδω απο οτι γραφουν τα παιδια δοκιμασε αυτο που σου ειπε ο χρηστος να βαλεις το firmware απο το χ829

αλλα απο οτι καταλαβα εχεις αλλαξει ποσες ρομ και ακομη δεν εφτιαξε για αυτο ειπα μηπως εισαι στην δικη μου περιπτωση...δοκιμασε να το πιεσεις και δες αν εχει αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

αν εχει να κανει με το αν δαχτυλικος αναγνωστης ειναι σωστα στην θεση του η αν οπως γραφω σε προγουμενο ποστ δεν εχει καθησει καλα στην συσκευη δεν νομιζω να εχει να κανει η ρομ,οταν ηρθε και ειχα το θεμα μη σωστης λειτουργιας ειχα την 16ς μετα εφτιαξε με τον τροπο που ειπα και οταν αλλαξα ρομ εβαλα την 20ς και επισης συνεχισε να δουλευει σωστα

αν εχει να κανει με firmware στην δικη σου περιπτωση οπως συμβαινει σε πολους εδω απο οτι γραφουν τα παιδια δοκιμασε αυτο που σου ειπε ο χρηστος να βαλεις το firmware απο το χ829

αλλα απο οτι καταλαβα εχεις αλλαξει ποσες ρομ και ακομη δεν εφτιαξε για αυτο ειπα μηπως εισαι στην δικη μου περιπτωση...δοκιμασε να το πιεσεις και δες αν εχει αποτελεσμα

 

το έχω γράψει πολλές φορές

 

1) Σε μένα αρχικά δούλευε άριστα το δαχτυλικό με την 16s του Banggood, με εξαίρεση μια καθυστέρηση μετά από παραμονή ωρών σε sleep, εκεί ήθελε 2-3 δευτερόλεπτα ή διπλό άγγιγμα για να ανοίξει...

 

2) Μετά το έκανα reset και σταμάτησε να δουλεύει...με την ίδια ΡΟΜ δλδ, που δούλευε αρχικά, μετά από ρεσετ παρουσίασε το πρόβλημα

 

3) Δοκίμασα άλλες ΡΟΜ, δεν είδα διαφορά

 

4) Ξαναπέρασα την 16s από Fastboot, είχα σφάλματα εκεί κατά τη διαδικασία (τα έχω παραθέσει σε άλλο μήνυμα),

 

5) Πέρασα άλλες επίσημες, πειραγμένες επίσημες και πλήρεις custom, δεν είδα διαφορά

 

6) Στις περισσότερες από αυτές δοκίμασα και το 419 firmware χωριστά

 

7) Ξαναγύρισα στην αρχική 16s που είχα από το δικό μου τηλέφωνο, με twrp backup που είχα κρατήσει προτού περάσω άλλη ΡΟΜ

 

Δεν ξέρω αν θέλω να πιέσω τόσο το δαχτυλικό, μην μου μείνει στα χέρια...

Link to comment
Share on other sites

το έχω γράψει πολλές φορές

 

1) Σε μένα αρχικά δούλευε άριστα το δαχτυλικό με την 16s του Banggood, με εξαίρεση μια καθυστέρηση μετά από παραμονή ωρών σε sleep, εκεί ήθελε 2-3 δευτερόλεπτα ή διπλό άγγιγμα για να ανοίξει...

 

2) Μετά το έκανα reset και σταμάτησε να δουλεύει...με την ίδια ΡΟΜ δλδ, που δούλευε αρχικά, μετά από ρεσετ παρουσίασε το πρόβλημα

 

3) Δοκίμασα άλλες ΡΟΜ, δεν είδα διαφορά

 

4) Ξαναπέρασα την 16s από Fastboot, είχα σφάλματα εκεί κατά τη διαδικασία (τα έχω παραθέσει σε άλλο μήνυμα),

 

5) Πέρασα άλλες επίσημες, πειραγμένες επίσημες και πλήρεις custom, δεν είδα διαφορά

 

6) Στις περισσότερες από αυτές δοκίμασα και το 419 firmware χωριστά

 

7) Ξαναγύρισα στην αρχική 16s που είχα από το δικό μου τηλέφωνο, με twrp backup που είχα κρατήσει προτού περάσω άλλη ΡΟΜ

 

Δεν ξέρω αν θέλω να πιέσω τόσο το δαχτυλικό, μην μου μείνει στα χέρια...

δοκιμασε να το πιεσεις μεχρι εκει που νιωθεις ανετα απλα αφηνε το 2-3 δευτερολεπτα πριν το τραβηξεις

απλα το περιεργο ειναι που λες σταματησε μετα απο ρεσετ,τι σκατα τοσο συμπτωση να εχασε επαφη την ιδια στιγμη που εκανες ρεσετ?δε νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Οσοι δουλεψαν την 5.8.3 rr nougat εβαλαν το νεο κερνελ που εχει στο drive?

καμμια καλη καμερα app που να μην κρασαρει σε 4k video?

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

1. Οσοι δουλεψαν την 5.8.3 rr nougat εβαλαν το νεο κερνελ που εχει στο drive?

2. καμμια καλη καμερα app που να μην κρασαρει σε 4k video?

1. Eίναι παλιότερος δεν πάει καλά δεν αξίζει.. Βάλε black screen πάει καλά και κρατάει μπαταρία... https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/kernel-blackscreen-leeco-x2-t3604445 1η έκδοση πάντα ..μόνο αυτή παίζει..

2. Όχι εκτός από αυτήν που έχω εδώ στην Google N SNAP moded...

BAD NEWS>> Τέλος η LeEco στις Η.Π.Α...:ninja:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=452652

EDIT Ετοίμασα 2 νέες ρομ. Μία Nougat (Google & RR + Gapps) Remixed και μία official 26s full debloated μόνο με τα απαραίτητα!;)

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Έχω παραγγείλει το χ820 6/64 ακομη το περιμένω βέβαια. Έχει ρε παιδιά gorilla glass ή να παραγγείλω termered?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Έχω παραγγείλει το χ820 6/64 ακομη το περιμένω βέβαια. Έχει ρε παιδιά gorilla glass ή να παραγγείλω termered?

Με το καλό... Να παραγγείλεις δεν έχει...;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

EDIT Ετοίμασα 2 νέες ρομ. Μία Nougat (Google & RR + Gapps) Remixed και μία official 26s full debloated μόνο με τα απαραίτητα!;)

Πότε με το καλό θα έχουμε λινκ; :D

Letv LeMax2 x829 RevengeOS 2.2 - Letv LeMax2 x820 EUI-6.030S GoggleEdition - Letv LeMax2 x821 AOSiP 9.0 treble - Letv Le2Pro x620 5.9.028S CUOCO92

Apple iPhone 5 16GB iOS 10

Link to comment
Share on other sites

Πότε με το καλό θα έχουμε λινκ; :D

 

Εννοείται το βραδάκι.. ;)

Τελικά σαν τις EUI σε σταθερότητα και κάμερα και απόκριση σε βάθος χρόνου ΔΕΝ έχει.. :lol::p:D

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται το βραδάκι.. ;)

Τελικά σαν τις EUI σε σταθερότητα και κάμερα και απόκριση σε βάθος χρόνου ΔΕΝ έχει.. :lol::p:D

Ας δώσει η leeco official nougat για Le Max 2 και μετά ας κλείσει xD

Letv LeMax2 x829 RevengeOS 2.2 - Letv LeMax2 x820 EUI-6.030S GoggleEdition - Letv LeMax2 x821 AOSiP 9.0 treble - Letv Le2Pro x620 5.9.028S CUOCO92

Apple iPhone 5 16GB iOS 10

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να το πιεσεις μεχρι εκει που νιωθεις ανετα απλα αφηνε το 2-3 δευτερολεπτα πριν το τραβηξεις

απλα το περιεργο ειναι που λες σταματησε μετα απο ρεσετ,τι σκατα τοσο συμπτωση να εχασε επαφη την ιδια στιγμη που εκανες ρεσετ?δε νομιζω

 

δεν πρόκειται για χρονική σύμπτωση, αλλά για κάποια αιτιακή σχέση ως προς τη λειτουργία του λογισμικού, που αδυνατώ να προσδιορίσω...

Προφανώς σχετίζεται με το reset με κάποιο τρόπο - σημειωτέον έκανα φορμάτ και τον αποθηκευτικό χώρο - αλλά δεν ξέρω πώς...

 

Το άσκημο είναι ότι το δοκίμασα εγώ το δαχτυλικό, δούλευε και ύστερα πούλησα το κινητό κι αυτός που το πήρε με ειδοποίησε την επόμενη μέρα ότι δεν του δούλευε...

...το πήρα να το διορθώσω θεωρώντας ότι μπορεί για κάποιο λόγο να έχει κρατήσει το δικό μου δαχτυλικό κι όταν αυτός πάει να προσθέσει το δικό του να μην το δέχεται, αλλά πράγματι δεν αποκρίνεται καθόλου πλέον, ούτε έχει κάτι το κινητό για να πω ότι "αυτός το χάλασε"...ούτε έχει κάποιο ίχνος ούτε τίποτα.

...οπότε επέστρεψα τα χρήματα και διερωτώμαι αν θα το κρατήσω με μερική επιστροφή χρημάτων ή θα το γυρίσω για πλήρη επιστροφή χρημάτων πλέον, αφού ως προς τη λειτουργία του δαχτυλικού υπάρχει γενικευμένο πρόβλημα.

 

Περιμένω τώρα απάντηση από Banggood αν δέχονται την επιστροφή 50€...αν όχι το γυρίζω και παίρνω τα λεφτά μου πίσω.

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

https://drive.google.com/drive/folders/0B-2l1xmYBAzsMFNjd0w5X0RmUnM

τωρα την δοκιμαζω και εγω

Εχω δοκιμασει καμμια 20αρια φορες να την κατεβασω. Σταματαει το downloading καπου μεταξυ στα 14-70 mb. Δεν ξερω γιατι.

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Λίγα λόγια για τη rom . Η rom είναι Stable_Edition, αποτέλεσμα επεξεργασίας και βασίζεται στην στην επίσημη developer 05.9.26s, με διορθώσεις και αλλαγές στον framework, system, settings,κλπ. Έγινε προσθήκη Ελληνικών και πρόσθετων υπηρεσιών χρήστη, βασισμένες στα settings και στο σύστημα ενώ λείπει κάθε υπηρεσία και εφαρμογή LeEco που δεν μας χρειάζεται. Εννοείται δεν κατεβάζει Κινέζο-θέματα χωρίς τις υπηρεσίες Leeco Account. Φυσικά έχει την κατάληλη επεξεργάσία με tweaks για μπαταρία CPU,GPU,RAM κλπ και όπως πάντα, με πολλά script modes για ταχύτητα, διαχείριση ενέργειας, απόκριση CPU, φυσικά ΔΕΝ είναι rooted. Ουσιαστικά είναι μία 26s καθαρή.

Το μυστικό είναι είναι ότι μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα κάτι ρυθμίσεις (από κινέζικο site ) για το fingerprint που ενσωματώνονται στη rom και όντως λειτουργεί ακαριαία! ( στο δικό μου τουλάχιστον). Όποιος δοκιμάσει μου λέει και τις βάζουμε σιγά-σιγά παντού!

Προτείνω καθαρή εγκατάσταση με internal αν έρχεστε από άλλη ρομ (LOS, miui) ( έτσι την έβαλα ) και μετά αν θέλετε το firmware από το ποστ της 26s καθώς και οδηγίες εγκατάστασης, για αρχάριους....

 

Οδηγίες & Firmware (Ποστ 26s) >> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7186228#post7186228

 

Download Link 26s Debloated

 

V2>> https://mega.nz/#!xRskHQJK!1JgiI05IzOdYcUu0oVXJJUmMskJ-ObAVJe0ZoHTACeM

Μετά την 1η έναρξη ενημέρωση υπηρεσιών playstore και επανεκκίνηση.

 

 

Για τυχόν playstore προβλήματα. αυτό και ακολουθούμε τις οδηγίες. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.delxfun.serviceshelp

 

Υπηρεσίες Leeco

https://mega.nz/#!IVkBWQzT!OdT2DY50QVsIhNNyDi0UNjvgdtR7NAeaOLdPRbAqcgU

 

Για νέα GAPPS

https://mega.nz/#!EAkwXbKb!ffASH36wRwHjHJPdnjjoJOfHbPKcQ34VtNZBetWVAeo

 

ScreenShot

Screenshot_2017-05-29-12-36-13_1_1.jpg

Edited by CrisBal
Ενγμέρωση

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στις πόσες προσπάθειες θεωρείτε φυσιολογικό να αας αναγνωρίσει ο αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος;

 

Ο δικός μου (x829) συνήθως μου σπάει τα... νεύρα με παραπάνω από 4-5 (μπορεί και μέχρι το όριο προσπαθειών, ώστε στο τέλος να χρειάζεται εισαγωγή κωδικού, για να ξεκλειδώσει η οθόνη)

ενώ σε άλλες περιπτώσεις (πολύ πιο σπάνια και σε αλλεπάλληλες προσπάθειες) μπορεί και ν' αναγνωρίζει το αποτύπωμα κατευθείαν ή μετά από 2-3 (μόνο) απόπειρες.

 

Να το επιστρέψω για έλεγχο (και ίσως αντικατάσταση) όπως μου πρότειναν από το efoxshop;

Link to comment
Share on other sites

Λίγα λόγια για τη rom . Η rom είναι Pre-Rooted με magisk/root-zip, αποτέλεσμα επεξεργασίας και βασίζεται στην στην 7.1.2 Nougat Google & RR_N rom. Έγινε προσθήκη Ελληνικών και πρόσθετων υπηρεσιών χρήστη, όπου ήταν απαραίτητο, βασισμένες στα settings και στο σύστημα.

Τέλος να αναφαίρω ότι έχει ενσωματωμένα τα τελευταία nano-Gapps και τις ρυθμίσεις που έφτιαξα για την Google rom & της RR... Και διπλή κάμερα patced για άψογες φωτογραφίες.

Δοκιμάστε και πείτε εντυπώσεις. Test rom Nougat για όλους τους χρήστες που τους αρέσει να δοκιμάζουν...;)

Έγιναν και κάποιες αλλαγές στις ρυθμίσεις του Fingerprint Firmware για καλύτερη απόκριση.

Εγκατάσταση με Advanced Wipe μόνο Dalvik cache and cache and data.

 

 

Download Link RR-N-Google CBG Full rom

https://mega.nz/#!pdcnEDpC!yJAbHgx93c3vcpee0f7Q0tQ-cr61U2TOx199LQ4XbQM

 

Update_v.1_RR+Google_Nougat_Project

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7203051#post7203051

 

Official_OTA_Update

https://mega.nz/#!ZZMWUBKC!ugFa7lHZqlCPq44JmbP0JBGKZ3jq4Zb61CAsm0KHrj8

Φλασάρουμε από TWRP χωρίς wipe. Μπαίνουμε σύστημα πάμε εξειδ. ρυθμίσειςδιάφορα,Eνημερώσεις, επιλέγουμε την ρομ και κάνουμε εγκατάσταση.

 

RR NOUGAT 8.8.3. 23052017 Official ModedPack Extras & Fingerprint Fast Settings

Για όποιον θέλει πίσω τις πρόσθετες εφαρμογές, Google Moded Camera, Extra settings, Battery calibration, New AKT Profiles, V4A settings, Web Passwords, Photo editor, Call Record, New Fingerprint Fast Recognise use Κλπ..

Φλασάρουμε από TWRP χωρίς Wipe πριν και μετά.

 

MEGA DOWNLOAD

https://mega.nz/#!oZljER4C!3FNEOQTeug86DKov3WuGS9bMCDRbspPhOD9ODrOPeNc

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στις πόσες προσπάθειες θεωρείτε φυσιολογικό να αας αναγνωρίσει ο αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος;

 

Ο δικός μου (x829) συνήθως μου σπάει τα... νεύρα με παραπάνω από 4-5 (μπορεί και μέχρι το όριο προσπαθειών, ώστε στο τέλος να χρειάζεται εισαγωγή κωδικού, για να ξεκλειδώσει η οθόνη)

ενώ σε άλλες περιπτώσεις (πολύ πιο σπάνια και σε αλλεπάλληλες προσπάθειες) μπορεί και ν' αναγνωρίζει το αποτύπωμα κατευθείαν ή μετά από 2-3 (μόνο) απόπειρες.

 

Να το επιστρέψω για έλεγχο (και ίσως αντικατάσταση) όπως μου πρότειναν από το efoxshop;

Τελε23 με 419d λειτουργει 9 στις 10 αψογα!

Δοκιμασε αυτον τον συνδιασμό

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Λίγα λόγια για τη rom . Η rom είναι Pre-Rooted με magisk/root-zip, αποτέλεσμα επεξεργασίας και βασίζεται στην στην 7.1.2 Nougat Google & RR_N rom. Έγινε προσθήκη Ελληνικών και πρόσθετων υπηρεσιών χρήστη, όπου ήταν απαραίτητο, βασισμένες στα settings και στο σύστημα.

Τέλος να αναφαίρω ότι έχει ενσωματωμένα τα τελευταία nano-Gapps και τις ρυθμίσεις που έφτιαξα για την Google rom & της RR...

Δοκιμάστε και πείτε εντυπώσεις. Test rom Nougat για όλους τους χρήστες που τους αρέσει να δοκιμάζουν...;)

 

Download Link 26s Debloated

Ανεβαίνει......

 

Ξεχωριστή είναι από την Nougat Google V2?

Έχει κάτι παραπάνω;

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

Λίγα λόγια για τη rom . Η rom είναι Pre-Rooted με magisk/root-zip, αποτέλεσμα επεξεργασίας και βασίζεται στην στην 7.1.2 Nougat Google & RR_N rom. Έγινε προσθήκη Ελληνικών και πρόσθετων υπηρεσιών χρήστη, όπου ήταν απαραίτητο, βασισμένες στα settings και στο σύστημα.

Τέλος να αναφαίρω ότι έχει ενσωματωμένα τα τελευταία nano-Gapps και τις ρυθμίσεις που έφτιαξα για την Google rom & της RR...

Δοκιμάστε και πείτε εντυπώσεις. Test rom Nougat για όλους τους χρήστες που τους αρέσει να δοκιμάζουν...;)

 

Download Link 26s Debloated

Ανεβαίνει......

Γιατι δεν εβαλες κι εδω τις εξτρα ρυθμισεις για το fingerprint ωστε να εχεις περισοτερo feedback??

Edited by nikose704
Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Ξεχωριστή είναι από την Nougat Google V2?

Έχει κάτι παραπάνω;

 

Ναι είναι τελείως διαφορετική..;)

Ως προς τις ρυθμίσεις και τά πρόσθετα...:happy:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι τελείως διαφορετική..;)

Ως προς τις ρυθμίσεις και τά πρόσθετα...:happy:

 

Δεν την περνάω δλδ :ρ αναμένω v3

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...