Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η MIUI8 6.12.29 είναι αποτέλεσμα mix rom, από sources: miui.com - miui.gr (China & xiaomi-miui.gr ).

H rom απευθύνεται σε xiaomi users που ξέρουν το interface, το θεωρούν οικείο και πρέπει να διαβάσετε τις οδηγίες μέχρι το τέλος πριν ξεκινήσετε την εγκατάσταση!

Καλό θα είναι να φτιάξετε ένα λογαριασμό miui.com από πριν να τον έχετε, όταν θα σας ζητηθεί στην πρώτη έναρξη.

Eχει προεγκατεστημένα τα Google Apps (GAPPS) και δεν χρειάζεται να κάνετε τίποτα!

Φυσικά σε όλες τις εφαρμογές έχει Ελληνικό μενού.

Όπως πάντα η συμβουλή μου: Όταν φοράμε μία rom που είμαστε ευχαριστημένοι δεν την αλλάζουμε!

 

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

Με custom TWRP recovery

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Έχουμε εγκατεστημένη μία rom, με την οποία ήρθε το κινητό, official ή όχι Αν έχετε Indian Stock ή mokee δείτε τα 6b & 6c.. Έχουμε μπαταρία πάνω από 80% και φυσικά έχουμε TWRP.

 

2.Βάζουμε την rom χύμα στο κινητό (όχι σε φάκελο) ή σε USB/OTG

 

4. Απενεργοποιούμε το τηλέφωνό μας μέσα από το σύστημα ή πατώντας συνέχεια το δεξί κουμπί (on/off).

 

5.Στο κινητό μας πατάμε ταυτόχρονα για λίγη ώρα τα κουμπιά volume up (+)& on/off μέχρι να γράψει LeEco Recovery και μετά τα αφήνουμε.

 

6.Μπαίνουμε στο TWRP recovery και αν έχετε την προηγούμενη Miui 6.12.3 ή την 19s ή την 20GRs την δική μου, ή και άλλη stock, πατάτε το WIPE και slide δεξιά για να γίνει ή πατάτε το Wipe> advance wipe και επιλέγετε (System, Data, Cache & ART/DALVIC cache ). Κάνουμε slide δεξιά για να γίνει. Έτσι θα σβηστεί το σύστημα EUI, Miui, αλλά οι φακέλοι, φωτογραφίες, έγγραφα κλπ θα μείνουν στη θέση τους. Αν θέλετε να κάνετε καθαρή εγκατάσταση, επιλέξτε και Internal Storage (δεν είναι αναγκαίο).... Υπάρχει η περίπτωση πάντως αν δεν κάνετε Full Wipe να σας δείχνει root ενώ δεν είστε.

 

6b. Μόνο από Ιndian Aν είστε με Indian ήδη full wipe & Internal Storage και μετά την ρομ στο κινητό μέσω TWRP και φλασάρισμα.

 

6c. Αν είστε με άλλη rom πχ CM, Miui, Mokee κλπ, Advance wipe και τα επιλέγετε όλα ΕΚΤΟΣ Internal Storage.

 

7.Γυρνάμε στην αρχική πατάμε INSTALL και βρίσκουμε την rom την επιλέγουμε και κάνουμε slide δεξιά για να γίνει η εγκατάσταση. Μην βιαστείτε, αφήστε να ολοκληρωθεί η εγκατάσταση μέχρι να βγάλει rom installed. Μόλις τελειώσει κάνουμε Wipe μόνο Dalvic/Art Cache & cache. Το κουμπί κάτω αριστερά και slide δεξιά και κάνουμε reboot to system.

 

9. Στην πρώτη εκκίνηση θα αργήσει το κινητό να ξεκινήσει περίπου 5λεπτά & 58 δευτερόλεπτα!!.

 

10. Μόλις μπείτε στο σύστημα θα δείτε ότι έχει προεπιλεγμένη γλώσσα τα Αγγλικά και επιλέγετε εσεις τα Ελληνικά και κάνετε Log in miui.com κλπ . Αφού μπεί επιφάνεια Launcer, και αφού τελειώσετε τις ρυθμίσεις σας, (προαιρετικό-αν θέλετε) πηγαίνετε στις Ρυθμίσεις - Εργαλεία ΕUI και ρυθμίστε εκεί ανάλυση οθόνης, dpi , ήχους, Dolby Atmos, double tap off screen, κλπ. Προεπιλεγμένο dpi 640-1980p

 

11. Θα βρείτε στην επιφάνεια εργασίας, συντομεύσεις της xiaomi για market παιχνιδιών, αγορών κλπ. Αν δεν τα χρησιμοποιείτε βάλτε τα στον φάκελο εργαλεία. Προσοχή αν ενεργοποιήσετε την υπηρεσία Mi φωνή και Find my phone αυτόματα στέλνετε στην xiaomi ένα μνμ για ενεργοποίηση με κόστος 0,28€. Αν λοιπόν δεν τα θέλετε, απενεργοποιήστε τα κατά την έναρξη στο σύστημα μετά την εγκατάσταση.

 

12. Η rom δεν έχει rooted scripts για να μπορούν όλοι οι χρήστες να δουλέψουν εφαρμογές όπως Eurobank web, Peiraios web, NovaGo, OTE TV on the go κλπ.

 

13. Όπως όλες οι custom rom’s έτσι και αυτή, επειδή είναι αποτέλεσμα διαφόρων rom’s miui, έχει υποστεί αρκετό ξεκαθάρισμα κινέζικων εφαρμογών και λείπουν κάποιες miui εφαρμογές που απευθύνονται στην Κινέζικη αγορά.

 

14. Χρήση APN >> πάμε settings=>sim cards & mobile networks διαλέγουμε κάρτα sim=>access point names=>χαμηλά το + (new APN) η miui θέλει εκτός απο τα Name και APN , και τα MCC και MCN για Q είναι 202 και 09. έχω ενσωματώσει τα APN για τους παρόχους στην Ελλάδα και αν βγείτε εξωτερικό θα πρέπει από πριν να ξέρετε τα αντοίστιχα στοιχεία του φορέα κιν. τηλεφωνίας στην χώρα που πάτε και να τα περάσετε χειροκίνητα.

 

Screen mirroring παίζει κανονικά. ΒΤ σε hands-free και μετάδοση ήχου σε HiFi radio επίσης.

 

14.Είστε έτοιμοι!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ 6.12.3 - Change Log

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Κατ' αρχήν είναι η τελευταία 6.12.29 που σημαίνει ότι έχει πρόσθετες ρυθμίσεις από την miui.global.stable.

2. Έχει πλέον τις εργοστασιακές ρυθμίσεις φωτισμού και χρωμάτων βίντεο της EUI.

3. Παίρνει και εμφανίζει σωστά όλα τα light themes σε αντίθεση με την προηγούμενη που δεν εμφανιζόντουσαν σωστά.

4. Εχει πρόσθετες ρυθμίσεις ανάλυσης οθόνηs και ευαισθησίας αγγιγμάτων. dpi & density (με προσοχή οι αλλαγές).

5. Δεν είναι root που σημαίνει παίζουν NOVA GO, OTE GO και όλες οι εφαρμογές που δεν θέλουν να είσαι root.

6. Έχει ενσωματωμένο DOLBY ATMOS με εμφάνιση της σουίτας για ρυθμίσεις από τον χρήστη.

7. Έχει δεύτερο interface για γρήγορη εμφάνιση και λειτουργία χρήσης.

8. Έχει tweaks για καλύτερη διαχείριση ενέργειας άρα και μεγαλύτερη διάρκεια μπαταριας (δεν είναι σαν την 20GRs).

9. Έχει όλα τα βοηθητικά προγράμματα-εφαρμογές την miui.com για ασφάλεια,προστασία αγορών κλπ:!:

10. Δεν υπάρχουν ποια οι κινέζικες γραμματοσειρές-σύμβολα που εμφανιζόντουσαν στην οθόνη.

11. Διαθέτει double tap to screen off επάνω στην status bar.

12. Γρήγορο fingerprint από την επίσημη EUI 18S.

13. Έχει και την κάμερα της EUI αλλά και της Miui8 που έχει πολλά φίλτρα και βελτιώσεις.

14. Επιλογή χρήσης ακουστικών CDLA

15. Ενσωματωμένα τα Google Apps και δεν χρειάζεται να κάνετε τίποτα!

Διορθώθηκαν: Χειροκίνητη φωτεινότητα EUI, εμφάνιση λευκών θεμάτων, Εμφάνιση κινέζικων γραμματοσειρών στην status bar.

Παραμένουν τα issues με το ΒΤ, απενεργοποίηση καρτών, διπλές εφαρμογές που θέλουν χρήση services authentication λόγω port-rom.

 

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ

 

-Τροποποιήσεις στο boot.img (kernel) για patch miui.prop κλπ.

-Aπομάκρυνση όλων των έξτρα miui-China εφαρμογών, πλην των παραπάνω.

-Βελτίωση των εφαρμογών για καλύτερη απόκριση.

-Fix στα φόντα –γραμματοσειρές για να είναι συμβατά με την Ελληνική γλώσσα.

-Ενεργοποίηση ήχων σε προσθήκη-αφαίρεση φορτιστή κλπ. Προσθήκη νέων ήχων στα alarms, notifications, sms, e-mails κλπ.

-Προσθήκη προεπιλεγμένου πληκτρολογίου του Google keyboard αντί του miui-CN. -Προσθήκη Ελληνικών με μεταφράσεις, όπου ήταν δυνατόν.

-Προσθήκη όσων πρέπει tweaks στο build.prop για μπαταρία, (sot~5,5hrs) καλύτερη απόκριση CPU-GPU, γρήγορο σήμα κινητής, άμεση κλήση, προεπιλογή 800άρας 4G-Lte ως default, GPS config σεταρισμένο για Ελληνικούς δορυφόρους με κλείδωμα στα 10δευτερ. , default location Greece κλπ!-

- Προσθήκη του stock Remote Control Leui & Camera καθώς και της Miui stock camera στα Ελληνικά!

 

FAST CHANGELOG

Kernel supporting init.d

Build.prop tweaks και scripts

Ram optimization scripts

Battery optimization scripts

3way Power menu ( reboot - reboot to recovery - reboot to bootloader )

Gps.conf tweaks

Sysctl tweaks

Μερικα Smiui tweaked binaries

Sqlite optimizer

Apps zipalign at boot

Disabled HW acceleration

SCREEN SHOTS

Screenshot_2017_01_06_18_27_40_940_com_miui_home.png Screenshot_2017_01_06_17_37_01_694_com_android_s.png Screenshot_2017_01_06_17_32_51_446_com_nian_miwo.png Screenshot_2017_01_06_17_32_59_425_com_nian_miwo.png Screenshot_2017_01_06_17_33_03_222_com_nian_miwo.png Screenshot_2017_01_06_18_42_40_774_com_nian_miwo.png

Screenshot_2017_01_05_10_27_53_135_com_android_s.png Screenshot_2017_01_05_10_27_07_558_com_miui_home.png Screenshot_2017_01_04_19_27_37_717_com_android_s.png Screenshot_2017_01_05_10_27_20_227_com_android_s.png Screenshot_2017_01_05_12_11_01_398_com_miui_home.png Screenshot_2016_12_31_14_13_19_852_com_miui_home.png

 

DOWNLOAD zip

https://mega.nz/#!4IEQ1KBY!wtWetrfTwSYWT0G4NBBArEqkDQcjzqp0M4i6lsglvNk

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται :cool: :D

Να δοκιμάσω με dirty flash πάνω στην προηγούμενη miui?

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jrgr
Link to comment
Share on other sites

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται :cool: :D

Να δοκιμάσω με dirty flash πάνω στην προηγούμενη miui?

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θες root, xposed κλπ δεν σου κάνει πας για 6.12.3. Δοκίμασε με dirty flash και πες μου αν έκατσε καλά να ξέρουμε....:lol:

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Guest kgbrewsto

Χαίρεται, και εγώ μόλις παρέλαβα το le max 2 x820. Δεν έχω ξανακάνει flash rom και θα ήθελα να με κατατοπίσει κάποιος σε αυτή που είναι λιγότερο bloated/μεγαλύτερο SoT. Επίσης, δεν με ενδιαφέρει να έχει Ελληνικά αλλά να έχει GAPS.

Από ότι βλέπω υπάρχουν οι επιλογές

 

* LeMAX2_19s_India_CrisBalGreece_Reloaded (by CrisBal)

* LeMAX2_20GRs_Mix/18s/19s/21s_Moded_Debloaded_CrisBalGreece_Reloaded (by CrisBal)

* LeMax2 ΜIUI 8 v.6.12.29 by CrisBalGreece

 

Δεν έχω ξαναδουλέψει xiaomi αλλά αν είναι λιγότερο bloated η 3η επιλογή δεν έχω πρόβλημα.

 

Ευχαριστώ.

Edited by kgbrewsto
Link to comment
Share on other sites

Αν θες root, xposed κλπ δεν σου κάνει. Δοκίμασε με dirty flash και πες μου αν έκατσε καλά να ξέρουμε....:lol:

Καλημέρα δηλαδή root, xposed όχι;

Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δηλαδή root, xposed όχι;

ΌΧΙ ..stable stock κατάσταση...;)

Χαίρεται, και εγώ μόλις παρέλαβα το le max 2 x820. Δεν έχω ξανακάνει flash rom και θα ήθελα να με κατατοπίσει κάποιος σε αυτή που είναι λιγότερο bloated/μεγαλύτερο SoT. Επίσης, δεν με ενδιαφέρει να έχει Ελληνικά αλλά να έχει GAPS.Ευχαριστώ.

Βάλε πρώτα TWRP και μετά πήγαινε στην 20GRs.. βάλε το φιξ που έχει στο ποστ και μετά αυτό με τα σκοτεινά παράθυρα και είσαι οκ.;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Guest kgbrewsto
Βάλε πρώτα TWRP και μετά πήγαινε στην 20GRs.. βάλε το φιξ που έχει στο ποστ και μετά αυτό με τα σκοτεινά παράθυρα και είσαι οκ.;)

 

Άρα ακολουθώ αυτά τα link με αυτή τη σειρά;

 

* Οδηγός ελέγχου & ξεκλειδώματος bootloader & εγκατάσταση TWRP custom recovery (by CrisBal)

* LeEco Le Max 2 (X820) TWRP - new f2fs (by CrisBal)

* LeMAX2_20GRs_Mix/18s/19s/21s_Moded_Debloaded_CrisBalGreece_Reloaded (by CrisBal)

* Fix που λύνει το πρόβλημα με τα σκοτεινά παράθυρα διαλόγου (by CrisBal)

* Fingerprint fix (by hall2001)

Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Άρα ακολουθώ αυτά τα link με αυτή τη σειρά;""""

Σε ευχαριστώ.

Σωστά εκτός το xposed και το τελευταίο που είναι όταν δεν σου δουλεύει το fingerprint. Αν δεν έχεις πρόβλημα δεν χρειάζεται..;)

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για όσους θέλετε να έχετε ote GO Nova go γινεται και ρουτ να έχετε και αυτά τα προγράμματα κανονικά.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για όσους θέλετε να έχετε ote GO Nova go γινεται και ρουτ να έχετε και αυτά τα προγράμματα κανονικά.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

 

θα μας πεις τον τροπο??

mi8
Link to comment
Share on other sites

θα μας πεις τον τροπο??

Systemless root με suhide. Το χρησιμοποιώ εδώ και 2 βδομάδες με ote GO και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Το fingerprint fix μόνο εάν έχεις πρόβλημα με αυτό. Εγώ δεν το έχω πειράξει και πάει σφαίρα. 20GRs σου πρότεινω και εγώ, στα αγγλικά την δουλεύω. Η διαχείριση μπαταρίας που έχει απλά δεν υπάρχει!....

Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

Systemless root με suhide. Το χρησιμοποιώ εδώ και 2 βδομάδες με ote GO και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Καλημέρα..Ποια έκδοση όμως γιατί η v86 δεν δουλεύει στο xposedv87-miui edition.....Έχεις λινκ? ή από το γνωστό?

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=63197935&postcount=2

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Cris μέχρι στιγμής ΑΡΙΣΤΗ η miui!! Ευχαριστώ!

Άριστη ΔΕΝ είναιγιατί έχει τα bugάκια της...αλλά οκ....πως την έβαλες τελικά?dirty flash ή κανονικά?:confused:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην ομαδα..!

Καποιος να προτεινει μαγαζι για την αγορα του κινητου (εχω διαβασει οτι απο τα γνωστα μαγαζια αρχισαν να περνανε τελωνειο)....πρεπει να ζητησω κατι απο τον πωλητη σχετικα με ρομ κλπ?

Ευχαριστω..!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αρχικά dirty αλλά είχε θέματα. Clean install. Τα δοκιμάσω να την ρουταρω αργότερα.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Ποια έκδοση όμως γιατί η v86 δεν δουλεύει στο xposedv87-miui edition.....Έχεις λινκ? ή από το γνωστό?

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=63197935&postcount=2

Θέλει την 86.2 καμία άλλη δεν δουλεύει xposed με suhide. Πας σε Magisk μετά.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην ομαδα..!

Καποιος να προτεινει μαγαζι για την αγορα του κινητου (εχω διαβασει οτι απο τα γνωστα μαγαζια αρχισαν να περνανε τελωνειο)....πρεπει να ζητησω κατι απο τον πωλητη σχετικα με ρομ κλπ?

Ευχαριστω..!

 

Καλώς ήρθες. Πάρε αν θες να είσαι σίγουρος από EU Warehouse. Αλλιώς τα γνωστά everbuying, geekuying, AliExpress κλπ.. rom δεν χρειάζεται μπορείς να βάλεις ότι θέλεις μόλις έρθει. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Αν θες root, xposed κλπ δεν σου κάνει πας για 6.12.3. Δοκίμασε με dirty flash και πες μου αν έκατσε καλά να ξέρουμε....:lol:

Λοιπόν.... Στο δικό μου με clean install (ακόμα και internal) την βλέπω μία χαρά ότι είναι. :D . Στο τηλέφωνο της γυναίκας μου με dirty flash δεν έκατσε καλά ,οπότε πήγαμε αναγκαστικά γιά clean. Κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω σχετικά με μπαταρία ' πειράζω κάτι στις ρυθμίσεις ή το αφήνω ως έχει? Επίσης για την ανάλυση οθόνης το έβαλα στο 2k και όχι στο full hd που ήταν. Είμαι κομπλε? Στο μενού μπαταρίας αυτό με τις κινουμενες εικόνες τι είναι? Και για να το κουράζω οι εντυπώσεις ως τώρα άψογες.

 

Ps: Για root τι γίνεται ? Να δοκιμάσω η θα τα μπερδέψω?

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jrgr
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η MIUI8 6.12.29 είναι αποτέλεσμα mix rom, από sources: miui.com - miui.gr (China & xiaomi-miui.gr ).

 

Μπήκε και αυτή στο πρώτο post. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.... Στο δικό μου με clean install (ακόμα και internal) την βλέπω μία χαρά ότι είναι. :D . Στο τηλέφωνο της γυναίκας μου με dirty flash δεν έκατσε καλά ,οπότε πήγαμε αναγκαστικά γιά clean. Κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω σχετικά με μπαταρία ' πειράζω κάτι στις ρυθμίσεις ή το αφήνω ως έχει? Επίσης για την ανάλυση οθόνης το έβαλα στο 2k και όχι στο full hd που ήταν. Είμαι κομπλε? Στο μενού μπαταρίας αυτό με τις κινουμενες εικόνες τι είναι? Και για να το κουράζω οι εντυπώσεις ως τώρα άψογες.

 

Ps: Για root τι γίνεται ? Να δοκιμάσω η θα τα μπερδέψω?

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λοιπόν. 2Κ μια χαρά θα είναι αλλά ίσως να καταναλώνει λίγο παραπάνω μπαταρία λόγω ανάλυσης οθόνης. Το βλέπεις και πράτεις ανάλογα. Μπαταρία όχι το μόνο που μπορείς για έξτρα χρόνο είναι να ενεργοποιησεις το auto battery saver. Και να βγάλεις από αυτό όλες τις εφαρμογές που θες να παίρνεις ειδοποιήσεις που έτσι κι αλλιώς θα το κάνεις πηγαίνοντας στην εφαρμογή και πατώντας επάνω δίνεις δικαιώματα, σήματα, ειδοποιησεις κλπ.

Οι κινούμενες εικόνες είναι το νέο moving Interface της miui έχει δηλαδή γραφικά με κίνηση κατά την λειτουργία. Αν δεν σου αρέσει το απενεργοποιείς.

Root κανονικά θέλει patch στο boot.img για να κάτσει σωστά. Δεν έκανα κάτι γι αυτό και δεν ξέρω γιατί την ήθελα όσο ποιο stock γίνεται. Αυτά και θα προσπαθήσω να φτιάξω και τα θέματα στα Ελληνικά γιατί είναι λίγο σπαστικό να ψάχνεις έτσι. Έχει πάντως τρομερά θέματα όπως το ios colors και το space runner κλπ.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Chris θέλουμε ροοτ στην νέα ροομ .Δεν αντέχονται οι διαφημίσεις. Κάνε κάτι please

 

Κάνε μια δοκιμή με kingoroot και μόλις περάσει βάλε από πάνω supersu και μέσω αυτού απεγκατεστησε το kingoroot να μείνει μόνο ο supersu.

https://www.cnet.com/how-to/how-to-easily-root-an-android-device/

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...