Jump to content

Cubot Dinosaur


christosi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι φίλε μου διορθώνεται,βγαλε το antivirus είναι ότι πιο άχρηστο μπορεί να βάλει κάποιος στο κινητό του

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 185
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου έχει έρθει το κινητό από Κίνα εδώ και τρεις εβδομάδες και είμαι πολύ ευχαριστημένος για τα χρήματα του. Απλά θέλω να ρωτήσω κατι έχω βάλει το ditdefender antivirus και όλο που το απενεργοποιει και πρέπει συνέχεια να το κάνω turn on στα settings. ξέρεις κανείς αν διορθώνεται;

 

διαφωνω με τον stef

δοκιμασε το δωρεαν avast

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου απολύτως δεκτο να διαφωνεις για αυτό υπάρχουν τα φορουμ, από την στιγμή που οι μόνες εφαρμογές που κατεβάζει κάποιος είναι από το play store το μόνο πράγμα που κάνουν τα antivirus είναι να ρουφουν μπαταρία και να κάνουν την συσκευή σου αργή

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Για κάνε μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα τα χάσεις όλα όμως να ξέρεις

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ποιά version έχεις ; Αν είσαι πχ στην v10 βάλε την τελευταία v11 μήπως και φτιάξει

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο forum της cubot θα βρεις ένα section που λέγεται cubot Dinosaur download files εκεί θα βρεις την v 11 θα κάνεις το λινκ copy στον browser του τηλεφώνου σου, θα κατεβάσεις την ρομ στη συσκευή σου , μετά στο μενού θα πας ενημερώσεις πάνω δεξιά θα βρεις τρεις τελιτσες θα πατήσεις θα σου βγάλει ενα μενού εσύ θα πας τοπικές ενημερώσεις και τα υπόλοιπα θα τα κάνει το τηλέφωνο

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Κόλλημα έχει φάει αδερφέ κανέ του δύο τρείς επανεκκινήσεις και εμένα παλαιότερα σε cubot note s που μου έκλεισε από μπαταρία δεν άνοιγε και έφτιαξε μόνο του ύστερα από δύο τρείς ημέρες

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος απο τους κατοχους να μου κανει ενα συνολικο review? ψηνομαι να το παρω για τη γυναικα, και θα ηθελα αφου εχει περασει τοσος καιρος πλεον να μου πει καποιος αν η συσκευη εχει βγαλει καποιο μονιμο κουσουρι ή αν ολα δουλευουν καλα
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το τηλέφωνο έχουμε ξαναγράψει ότι είναι φοβερό vfm ο μόνος λόγος που δεν γίνετε ντόρος είναι επειδή δεν το ξέρει ο κόσμος , το έχω γύρω στους 5 μήνες και μην το μάτιασω είναι άψογο σε όλα ,μηδέν κολλήματα , το μόνο πρόβλημα που έχω εντοπίσει είναι το gps του που είναι αστείο

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το τηλέφωνο έχουμε ξαναγράψει ότι είναι φοβερό vfm ο μόνος λόγος που δεν γίνετε ντόρος είναι επειδή δεν το ξέρει ο κόσμος , το έχω γύρω στους 5 μήνες και μην το μάτιασω είναι άψογο σε όλα ,μηδέν κολλήματα , το μόνο πρόβλημα που έχω εντοπίσει είναι το gps του που είναι αστείο

 

+1 kι απο μενα στα οσα ειπε ο φιλος. Απο τις πιο ομοιογενείς συσκευες που εχω χρησιμοποιησει.

Σε χρυσο ειναι πανεμορφο, πολυ περισσοτερο δε για γυναικα.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

+1 kι απο μενα στα οσα ειπε ο φιλος. Απο τις πιο ομοιογενείς συσκευες που εχω χρησιμοποιησει.

Σε χρυσο ειναι πανεμορφο, πολυ περισσοτερο δε για γυναικα.

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια :) (αν της παρω χρυσο θα μου το πεταξει στο κεφαλι :lol: :lol::lol: :p:p:p)

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια :) (αν της παρω χρυσο θα μου το πεταξει στο κεφαλι :lol: :lol::lol: :p:p:p)

 

Προσεχε γιατι ειναι και ... βαρυ! :p

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς χρυσό, λευκό είναι και περιμετρικά το πλαστικό χρυσό

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς χρυσό, λευκό είναι και περιμετρικά το πλαστικό χρυσό

 

sent from my Dinosaur

έχει και ολόχρυσο. Το λευκό με το λίγο χρυσό είναι τέλειο

Cubot Dinosaur

NO.1 G3 smartwatch

Weloop Tommy smartwatch

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν υπήρχε όταν αγόρασα το δικό μου τον ιουνιο, μαύρο και λευκό χρυσό ειχε

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν υπήρχε όταν αγόρασα το δικό μου τον ιουνιο, μαύρο και λευκό χρυσό ειχε

 

sent from my Dinosaur

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_353145.html?wid=11

Cubot Dinosaur

NO.1 G3 smartwatch

Weloop Tommy smartwatch

Link to comment
Share on other sites

Το ότι υπάρχει τώρα δεν το αμφισβητησα το ότι δεν υπήρχε διαθέσιμο όταν εκανα την παραγγελία τέλη ιουνιου έιπα εγώ

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει το τηλεφωνο? γιατι ειναι τετραπυρ , 16GB μονο ....και απο αποδοση , οθονη πως παει?

να μην εχει δηλαδη καλη μονο τη μπαταρια...ποσο βαρος εχει?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε απλή καθημερινή χρήση με τα βασικά fb messenger κλπ δεν θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα , εγώ παίζω βαριά παιχνίδια (simulator) και το τηλέφωνο δεν καταλαβαίνει τίποτα ,ή οθόνη του είναι πολύ καλή για τα δικά μου γούστα και γενικά είναι ένα εξαιρετικά τιμιο τηλέφωνο όσο για τα 16 gb παίρνει κάρτα sd σε ανεξάρτητο από τις sim slot ;)

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε απλή καθημερινή χρήση με τα βασικά fb messenger κλπ δεν θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα , εγώ παίζω βαριά παιχνίδια (simulator) και το τηλέφωνο δεν καταλαβαίνει τίποτα ,ή οθόνη του είναι πολύ καλή για τα δικά μου γούστα και γενικά είναι ένα εξαιρετικά τιμιο τηλέφωνο όσο για τα 16 gb παίρνει κάρτα sd σε ανεξάρτητο από τις sim slot ;)

 

sent from my Dinosaur

 

αδερφε απο καμερα πως παει? τουλαχιστον στην ημερα ειναι καλες οι φοτο?, γιατι φανταζομαι οι βραδυνες θα ειναι ψιλοχαλια

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...