Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η κορη μου εχει το P 9 lite του 2017. Επειδη στελνει εμαιλ μεσω gmail δεν μπορει να στειλει μηνυμα με επισυναπτομενο αρχειο. τα βαζει ολα σε αναμονη. απλο μυνημα του στιλ τι κανεις κλπ το στελνει.

το τηλεφωνο εχει λιγο εσωτερικο χωρο λετε να φταιει αυτο? η ειναι θεμα gmail? βλεπω στις ρυθμισεις το gmail οτι εχει να συχγρονισει απο 20 μαρτιου. το παταω να κανει συγχρονισμο και δεν κανει τιποτα.

να σβησω το gmail kai na to ξαναρυθμισω η να κανω καμμια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και να συνελθει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η κορη μου εχει το P 9 lite του 2017. Επειδη στελνει εμαιλ μεσω gmail δεν μπορει να στειλει μηνυμα με επισυναπτομενο αρχειο. τα βαζει ολα σε αναμονη. απλο μυνημα του στιλ τι κανεις κλπ το στελνει.

το τηλεφωνο εχει λιγο εσωτερικο χωρο λετε να φταιει αυτο? η ειναι θεμα gmail? βλεπω στις ρυθμισεις το gmail οτι εχει να συχγρονισει απο 20 μαρτιου. το παταω να κανει συγχρονισμο και δεν κανει τιποτα.

να σβησω το gmail kai na to ξαναρυθμισω η να κανω καμμια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και να συνελθει?

 

 

πέρνα πάλι το Gmail σαν ποιο απλή λύση...αν έχεις τα 2gb μπορεί να φταίει και αυτό... εγώ το έχω μόνο σαν gps πλέον γιατί πάει σαν κότα και μπαταρία χάλια..

Αν δε φτιάξει κάνε επαναφορά, θα σβήσει και πολύ σαβούρα που δε φαίνεται και θα είσαι λίγο καλύτερα από άποψη χώρου.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

πέρνα πάλι το Gmail σαν ποιο απλή λύση...αν έχεις τα 2gb μπορεί να φταίει και αυτό... εγώ το έχω μόνο σαν gps πλέον γιατί πάει σαν κότα και μπαταρία χάλια..

Αν δε φτιάξει κάνε επαναφορά, θα σβήσει και πολύ σαβούρα που δε φαίνεται και θα είσαι λίγο καλύτερα από άποψη χώρου.

 

to 3 giga ειναι . ξαναδοκιμαζω να περασω gmail. αν δεν φτιαξει κανω επαναφορα.

σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας,

 

Έχει το κινητό μας δυνατότητα split screen (ή πώς αλλιώς το λένε όταν έχω μια εφαρμογή ανοιχτή και θέλω πχ ν' ανοίξω και να δω και ένα μνμ);

Ξέρετε πώς ενεργοποιείται;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλό Πάσχα σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς ένα τρόπο να παραμένει το κινητό ανοιχτό, δλδ να μην χρειάζεται να πατήσω το power για να ανοίξει; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα φίλοι .
Αν το δει κάποιος αυτό το μήνυμα και γνωρίζει ,θα ήθελα να με βοηθήσει.
Μου έδωσε ο αδερφος μου ένα κινητό που χρησιμοποιεί ένα απο τα παιδιά του ,που δεν ειμαι σίγουρος με ποιόν τρόπο ,κατάφερε και το μπλόκαρε.
Συγκεριμένα μπαίνει σε fastboot (bootloader),ειναι  phone unlocked και frp locked δυστυχώς .
Δεν μπάινει σε recovery mode πάρα μόνο σε fastboot&rescue mode ,στο rescue mode (your device has failed verification...) και σε bootloop.
Δοκίμασα με την sd card και reboot με τα 3 κουμπια πατημένα αλλά δεν κατάφερα και πολλά πραγματα ,ίσως να μην είχα το σωστό firmware ,δεν ειμαι και πολύ σίγουρος για το ποιο πρέπει να κατεβάσω .
Μπορεί κάποιος σας παρακαλώ να βοηθήσει ;

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Καλήσπέρα φίλοι.
Έχω μία συσκευή Huawei και όπως έγραψα στον τίτλο είναι bootloader unlocked και frp locked σε κατάσταση bootloop .Μπαίνει μόνο σε rescue mode και όχι σε recovery ,υπάρχει καμία πιθανότητα να σωθεί;
Σας παρακαλώ ,είναι του αδερφού μου και συγκεριμένα του γιού του και δεν υπάρχει δυνατότητα αγοράς άλλου, είχε αγοραστει μεταχειρισμένο ,ο προηγούμενος ιδιοκτήτης το είχε ξεκλειδώσει προφανώς …Γνωρίζουμε βεβαίως το google account αλλά όχι τον κωδικό ξεκλειδώματος του bootloader για να τον κλειδώσουμε ξανα .
Σας παρακαλώ όποιος γνωρίζει κατι ας απαντήσει .

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Χαίρεται.
Για την Huawei p9 lite (l21) .
Tο έθεσα όμως στο νήμα για την συγκεκριμένη συσκευή και δεν έλαβα καμία απαντηση ,έτσι είπα να δοκιμάσω την τύχη μου κ'  εδώ .
Έχετε καμία ιδέα ; Ευχαριστώ για την απάντηση .

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν ενδείκνυται να ανοίγουμε καινούργιο θέμα για κάθε απορία μας. Φαντάζεσαι τι θα γινόταν εδώ μέσα αν κάναμε όλοι το ίδιο; Συνεχίζουμε στο θέμα της συσκευής σου...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Just now, athanaso77 said:

Δεν ενδείκνυται να ανοίγουμε καινούργιο θέμα για κάθε απορία μας. Φαντάζεσαι τι θα γινόταν εδώ μέσα αν κάναμε όλοι το ίδιο; Συνεχίζουμε στο θέμα της συσκευής σου...

Κατάλαβα ,δεν έχω καμία τύχη .Ευχαριστώ πολύ.

 

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Έχω το συγκεκριμένο κινητό με έκδοση 8. Το πρόβλημα είναι ότι δε μπαίνει στις εφαρμογές της Huawai και στο gallery. Ούτε στο υγεία. Δε μπορεί να συνδεθεί λέει. Καμία ιδέα ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...