Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομιζω απο Τριτη εχει εκπτωσεις οποτε θα πεσει κι αλλο.

 

Δεν νομίζω να πέσει και αλλο τόσο σύντομα. Πάντως το καλοκαίρι το αγοράσαμε εμείς οι τυχεροί 194 ευρώ unbranded σε προσφορά της ιδιας της Huawei για διαφήμιση .....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω να πέσει και αλλο τόσο σύντομα. Πάντως το καλοκαίρι το αγοράσαμε εμείς οι τυχεροί 194 ευρώ unbranded σε προσφορά της ιδιας της Huawei για διαφήμιση .....

Και black friday ειχε παει 180.Θα δειξει.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω απο Τριτη εχει εκπτωσεις οποτε θα πεσει κι αλλο.

 

9 Γενάρη ξεκινούν επίσημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και black friday ειχε παει 180.Θα δειξει.

 

Όντως, η τιμή ήταν μεγάλη ευκαιρία.

Τότε το τσίμπησα κι εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου είχε το lg g4 το οποίο έπαθε το γνωστό πρόβλημα. Θέλω να τις πάρω το p9. Το θέμα της κάμερας εχουν μεγάλες διαφορές? Θέλω τίμια γνώμη γιατι θέλω να κοιμάμαι τα βράδια

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε δοκιμάσει πιο μεγάλο από το 1Α φορτιστή ώστε να γλιτώσουμε το 3ωρο φόρτισης? Χωρίς να δημιουργηθεί πρόβλημα σε κινητό, μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου είχε το lg g4 το οποίο έπαθε το γνωστό πρόβλημα. Θέλω να τις πάρω το p9. Το θέμα της κάμερας εχουν μεγάλες διαφορές? Θέλω τίμια γνώμη γιατι θέλω να κοιμάμαι τα βράδια

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

 

Κοίτα σε σχέση με το LG δε ξέρω αλλά βγάζει ωραίες φωτογραφίες, δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε δοκιμάσει πιο μεγάλο από το 1Α φορτιστή ώστε να γλιτώσουμε το 3ωρο φόρτισης? Χωρίς να δημιουργηθεί πρόβλημα σε κινητό, μπαταρία.

 

δυστυχως δεν ειναι θεμαα φορτιστη αλλα kernel.δηλαδη με οποιοδηποτε φορτιστη παλι μεεχρι 1Α θα τραβαει.

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου είχε το lg g4 το οποίο έπαθε το γνωστό πρόβλημα. Θέλω να τις πάρω το p9. Το θέμα της κάμερας εχουν μεγάλες διαφορές? Θέλω τίμια γνώμη γιατι θέλω να κοιμάμαι τα βράδια

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

Επειδή τα είχα και τα 2 ένα φεγγάρι ναι μεν τίμια η κάμερα του Ρ9 lite αλλά 2 "σκαλιά" κάτω...

Και μη παραβλέψεις το γεγονός ότι το P9 lite δεν έχει gorilla glass... (σημαντικό πολύ)

 

G5. -

Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου είχε το lg g4 το οποίο έπαθε το γνωστό πρόβλημα. Θέλω να τις πάρω το p9. Το θέμα της κάμερας εχουν μεγάλες διαφορές? Θέλω τίμια γνώμη γιατι θέλω να κοιμάμαι τα βράδια

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

 

Μην λέμε και ότι θέλουμε, το G4 στο θέμα κάμερα είναι έτη φωτός μπροστά. Η κάμερα μαμαει και δέρνει. Δεν συγκρίνεται με το P9 lite.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν ειναι θεμαα φορτιστη αλλα kernel.δηλαδη με οποιοδηποτε φορτιστη παλι μεεχρι 1Α θα τραβαει.

 

Κρίμα!!

Σ'ευχαριστώ για την πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν διαφωνώ ότι το g4 έχει καλύτερη κάμερα αλλά τι να την κάνω αν δεν ξέρω το επόμενο λεπτό ή στην επόμενη επανεκκίνηση θα έχω τηλέφωνο. Τσάμπα τα 4Κ που έδωσα για να το παρω κι στην γυναίκα μου.

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν διαφωνώ ότι το g4 έχει καλύτερη κάμερα αλλά τι να την κάνω αν δεν ξέρω το επόμενο λεπτό ή στην επόμενη επανεκκίνηση θα έχω τηλέφωνο. Τσάμπα τα 4Κ που έδωσα για να το παρω κι στην γυναίκα μου.

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

 

Εσύ ρώτησες για την κάμερα. Σαν κάμερα λοιπόν δεν συγκρίνεται. Τώρα στα άλλα ναι, το g4 έχει θέματα (σοβαρά), αλλά αυτό δεν αναιρεί την εξαιρετική του κάμερα.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Θα ξεφύγω λίγο από το θέμα αλλά εγώ προσωπικά έχω αλλάξει 2 G3 (16 & 32) 3 G4 (το 1 έκδοση DUAL) V10 (single sim) και σε κανένα δεν είχα ΘΕΜΑ bootloop!!!!

 

Όσο για το Ρ9 lite, αν σου κάνει για τη σύντροφό σου εξαιρετική επιλογή αλλά είπαμε, όχι κάμερα του G4 και προσοχή στη τσάντα με τα κλειδιά, κραγιόνια, αϊλάινερ και λοιπά πράγματα του διαβόλου.... :D

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε γμτ? Σημερα πηγα να το παραγγειλω κ απο 219 χθες το βραδυ, σε πλαισιο κ public 269 σημερα κ στους δυο..
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε γμτ? Σημερα πηγα να το παραγγειλω κ απο 219 χθες το βραδυ, σε πλαισιο κ public 269 σημερα κ στους δυο..

 

Ο κωτσοβολος το έχει ακόμα 219..

Link to comment
Share on other sites

φιλοι μου γεια σας και χρονια πολλα πηγα να το κανω και γω με 2 sim και 1 καρτα μνημης με το γνωστο τροπο και την πατησα.δεν αναγνωριζει την 2η sim ουτε την sd και το κυριωτερο δεν μπορω να ανοιξω το συρταρακι υποδοχης καρτων για να τα αφεραισω με τιποτα οσο και αν προσπαθησα, εχει σφηνωσει για τα καλα καποια βοηθεια τι να κανω!!!!!

 

φιλοι μου αν εχει αντιμετωπισει καποιος αλλος ιδιο προβλημα ας μου γραψει. Χρονια πολλα και καλη χρονια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ακομη με την Β132 εκδοση και θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιο site με τις εκδοσεις που εχουν βγει ανα χωρα...το δικο μου ειναι unbranded και θελω να δω ποια εκδοση εχει βγει. Γνωριζει κανεις?

Καλη χρονια σε ολους! Με υγεια πανω απολα!

Καμια βοηθεια?:!:

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Θα ξεφύγω λίγο από το θέμα αλλά εγώ προσωπικά έχω αλλάξει 2 G3 (16 & 32) 3 G4 (το 1 έκδοση DUAL) V10 (single sim) και σε κανένα δεν είχα ΘΕΜΑ bootloop!!!!

 

Όσο για το Ρ9 lite, αν σου κάνει για τη σύντροφό σου εξαιρετική επιλογή αλλά είπαμε, όχι κάμερα του G4 και προσοχή στη τσάντα με τα κλειδιά, κραγιόνια, αϊλάινερ και λοιπά πράγματα του διαβόλου.... :D

Καλησπέρα, τα συγχαρητήρια μου.(δεν είναι ειρωνικό) Πρέπει να πάρεις λαχείο γιατί και τα g4 dual που είχαμε πέσαν σε bootloop και τα 2. Εγώ το έδωσα και πήρα το Mate 8 και τις γυναίκας το p9 lite. Όταν γυρίσει και της γυναίκας από το service θα το δώσω και αυτό

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους.:)

Να υπενθυμίσω ότι στο παρών θέμα δεν κάνουμε συγκρίσεις άλλων κινητών με το P9 Lite.

Εδώ γράφουμε μόνο σχετικά με το συγκεκριμένο κινητό.

Για συγκρίσεις υπάρχει ειδική ενότητα.;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανένας απο εσας οτι αργεί να συνδεθεί σε δίκτυα wi-fi?

Αυτο που λες όντως ισχυει.Το δικο μου κανει καποια ωρα να αλλαξει απο δεδομένα σε wifi.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα σήμερα για φίλο. Γενικά έχω διαβάσει καλά σχόλια και έκανα την αγορά. Θα περιμένω να δω εντυπώσεις με την χρήση.

Φαίνεται τίμιο τηλέφωνο πάντως.

 

Σημείωση: Δεν το βρήκα σε προσφορά ούτε στον Κωτσόβολο ούτε στο public.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα σήμερα για φίλο. Γενικά έχω διαβάσει καλά σχόλια και έκανα την αγορά. Θα περιμένω να δω εντυπώσεις με την χρήση.

Φαίνεται τίμιο τηλέφωνο πάντως.

 

Σημείωση: Δεν το βρήκα σε προσφορά ούτε στον Κωτσόβολο ούτε στο public.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

 

Καλή αγορά, δεν θα το μετανιώσει.

 

Όντως η προσφορά στα 219€ τελείωσε και ξαναγυρισε η τιμή στα 269€. Μόνο τα mediamarkt σου δίνουν 20€ έκπτωση στο καλάθι μονό για σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό πιστεύω. Όσο αφορά την μπαταρία τι έχετε παρατηρήσει;

Εξαρτάται από τη χρήση του καθένα βέβαια αλλά μιλάω για συγχρονισμό mail και λίγη χρήση ίντερνετ. Ελαφριά δηλαδη.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...