Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και σε δεύτερο κατάστημα σημερα, τα ίδια: Το ίχνος από την κίνηση του εικονιδίου φαίνεται κανονικά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και σε δεύτερο κατάστημα σημερα, τα ίδια: Το ίχνος από την κίνηση του εικονιδίου φαίνεται κανονικά.

 

εγω για Εφε το κοβω παντως παρα προβλημα-δεν ξερω.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

εγω για Εφε το κοβω παντως παρα προβλημα-δεν ξερω.

Δεν είναι πρόβλημα,πολύ καλά το έθεσες φίλε μου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω θέμα με το tempered glass. Αφου εβγαλα τη ζελατίνα τοποθέτησα το γυαλί αλλά κατω στο λογότυπο Huawei δε λέει να κολλήσει! Αφήνει δυο φουσκάλες. Και πολύ λίγο στη γωνια, αλλά κυρίως στο λογοτυπο. Έχουμε καμια λυση;;Δοκιμάσατε κάποιο που να εφαρμόζει τέλεια ;; Ποια μάρκα;; Το δικό μου από κινα το πήρα noname. Από τι είδα και άλλοι είχαν παρόμοιο θέμα... Edited by kostask89
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πρόβλημα,πολύ καλά το έθεσες φίλε μου.

 

υποθεση εκανα γιατι θυμαμαι αυτο το εκανε και στο p8 lite ...

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Εχω θέμα με το tempered glass. Αφου εβγαλα τη ζελατίνα τοποθέτησα το γυαλί αλλά κατω στο λογότυπο Huawei δε λέει να κολλήσει! Αφήνει δυο φουσκάλες. Και πολύ λίγο στη γωνια, αλλά κυρίως στο λογοτυπο. Έχουμε καμια λυση;;Δοκιμάσατε κάποιο που να εφαρμόζει τέλεια ;; Ποια μάρκα;; Το δικό μου από κινα το πήρα noname. Από τι είδα και άλλοι είχαν παρόμοιο θέμα...

Και εγώ που έβαλα επώνυμο το ίδιο έχω πάθει κάτω από το λογότυπο. Αρκετοί έχουν το ίδιο θέμα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Εχω θέμα με το tempered glass. Αφου εβγαλα τη ζελατίνα τοποθέτησα το γυαλί αλλά κατω στο λογότυπο Huawei δε λέει να κολλήσει! Αφήνει δυο φουσκάλες. Και πολύ λίγο στη γωνια, αλλά κυρίως στο λογοτυπο. Έχουμε καμια λυση;;Δοκιμάσατε κάποιο που να εφαρμόζει τέλεια ;; Ποια μάρκα;; Το δικό μου από κινα το πήρα noname. Από τι είδα και άλλοι είχαν παρόμοιο θέμα...

Όσοι δοκίμασαν Nillkin λένε ότι δεν κάνει φουσκαλες.

Link to comment
Share on other sites

Ekota Τι μάρκα εβαλες;; Λέω να πάρω της nillkin την έβαλε κάνεις; Γνωρίζει κανείς αν η σειρά PE+ της nillkin ή οποία έχει προστασία από την μπλε ακτινοβολία αλλοιώνει τά χρώματα;; Ευχαριστώ για τις απαντήσεις Edited by kostask89
Link to comment
Share on other sites

Ekota Τι μάρκα εβαλες;; Λέω να πάρω της nillkin την έβαλε κάνεις; Γνωρίζει κανείς αν η σειρά PE+ της nillkin ή οποία έχει προστασία από την μπλε ακτινοβολία αλλοιώνει τά χρώματα;; Ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Nillkin

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Η nillkin νόμιζα ότι ταίριαζε ... Από τι λέει και ο φίλος από πανω. Το ενδεχόμενο να ήταν μαϊμού παίζει; Σου ήρθε με συσκευασία κανονικά;
Link to comment
Share on other sites

Η nillkin νόμιζα ότι ταίριαζε ... Από τι λέει και ο φίλος από πανω. Το ενδεχόμενο να ήταν μαϊμού παίζει; Σου ήρθε με συσκευασία κανονικά;

Είναι γνήσιο το τζάμι, nillkin pro, ήρθε σε συσκευασία κανονικά με όλα τα παρελκόμενα. Μια φουσκάλα έχει κάτω από το λογότυπο της Huawei. Με πίεση φεύγει και σε λίγο επανέρχεται. Μπορεί εγώ να έχω κάνει λάθος στην τοποθέτηση. Κάποιος όμως είχε αναφέρει σε παλιότερο post ότι το έχουν αναφέρει πολλοί σε ξένο φόρουμ.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Είναι γνήσιο το τζάμι, nillkin pro, ήρθε σε συσκευασία κανονικά με όλα τα παρελκόμενα. Μια φουσκάλα έχει κάτω από το λογότυπο της Huawei. Με πίεση φεύγει και σε λίγο επανέρχεται. Μπορεί εγώ να έχω κάνει λάθος στην τοποθέτηση. Κάποιος όμως είχε αναφέρει σε παλιότερο post ότι το έχουν αναφέρει πολλοί σε ξένο φόρουμ.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δυστυχώς σε δικαιώνει η ίδια η nillkin (προς το τελος το αναφέρει σε εικονα) http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=&id=6099&page=1

τέρμα βλακεια της huawei ... αν το ξερα δε θα βγαζα το φιλμ

Link to comment
Share on other sites

Ούτε που το είχα προσέξει. Το έχω συνηθίσει με τον καιρό βέβαια από αισθητική άποψης. Θα άφηνα και εγώ την άψογη μαμά ζελατίνα αν το ήξερα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς σε δικαιώνει η ίδια η nillkin (προς το τελος το αναφέρει σε εικονα) http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=&id=6099&page=1

τέρμα βλακεια της huawei ... αν το ξερα δε θα βγαζα το φιλμ

Όντως το είδα και εγώ ότι το λέει. Το περίεργο είναι ότι σε φόρουμ άτομα που έβαλαν Nillkin έλεγαν ότι δεν έχει πρόβλημα.... Βγάλε άκρη.... Πάντως η ζελατίνα αυτή που έχει από μαμά μπάζο είναι. Δαχτυλιες κάργα και άσχημη αίσθηση. Το γυαλί είναι κλάσης ανώτερο.

Edited by goregr
Link to comment
Share on other sites

Όντως το είδα και εγώ ότι το λέει. Το περίεργο είναι ότι σε φόρουμ άτομα που έβαλαν Nillkin έλεγαν ότι δεν έχει πρόβλημα.... Βγάλε άκρη.... Πάντως η ζελατίνα αυτή που έχει από μαμά μπάζο είναι. Δαχτυλιες κάργα και άσχημη αίσθηση. Το γυαλί είναι κλάσης ανώτερο.

Έχεις κανένα λινκ από τα φόρουμ; Ή ελπίδα πεθαινει τελευταία!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κανένα λινκ από τα φόρουμ; Ή ελπίδα πεθαινει τελευταία!

 

Το θέμα είναι ότι διάβασα αυτό και Δευτέρα Τρίτη θα έχω το Nillkin. Τι κάνω το βάζω η όχι. Η ζελατίνα η μαμά είναι χάλια πάντως. Μετά που θα πάω σπίτι θα ψάξω να δω νομίζω στους xda το έλεγαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Σήμερα αγόρασα το τηλέφωνο και αντιμετωπίζω ένα περίεργο πρόβλημα. Όταν χρησιμοποιώ την κάμερα για καταγραφή βίντεο, ενώ το αρχείο δημιουργείται κανονικά, δεν το αναπαράγει. Όταν πατάω το Play δεν αντιδρά καθόλου. Το έχει συναντήσει κάποιος?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Σήμερα αγόρασα το τηλέφωνο και αντιμετωπίζω ένα περίεργο πρόβλημα. Όταν χρησιμοποιώ την κάμερα για καταγραφή βίντεο, ενώ το αρχείο δημιουργείται κανονικά, δεν το αναπαράγει. Όταν πατάω το Play δεν αντιδρά καθόλου. Το έχει συναντήσει κάποιος?

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Δοκίμασε να πας στην εφαρμογή των Βίντεο (αν το κάνεις από αλλού)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που έβαλα επώνυμο το ίδιο έχω πάθει κάτω από το λογότυπο. Αρκετοί έχουν το ίδιο θέμα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και εγώ έχω το ίδιο θέμα (δεν δοκίμασα nilkin ).

 

Sent from my SM-P600 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Εκεί το είχα δει. Είδες που λέει ότι με Nillkin δεν είχε πρόβλημα; Το θέμα είναι ότι σαν την Nillkin δύσκολα υπάρχει τόσο καλή ποιότητα σε τζάμια. Αυτό που λεει ο άλλος ότι δεν του έκανε κενό αέρος, της πλάκας τζάμι είναι.... Άσε που επάνω του έκανε γιατί μάλλον διαστατικα δεν είναι καλό. Ας λέει αυτός ότι αυτός φταίει και ότι το κενό έγινε επειδή δεν το έβαλε σωστά. Αν και κάτι φαίνεται και κάτω δεξιά από το logo σαν κενό ....Αααα και το σημαντικότερο είναι ότι δεν έχεις μετά notification Led....

Edited by goregr
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,είμαι κάτοχος του iphone 4s και θέλω να επιστρέψω ξανά σε android.Είμαι μεταξύ p9 lite και p8 lite(λογο του οτι είναι χαμηλό σε τιμή)Διαβάζω αξιολογήσεις στο Σκρουτζ που το βγάζουν τέλειο, διαβάζω σε φόρουμ όμως και κάποια αρνητικά θεματακια τα οποία δεν μπορω να τα πολύ καταλάβω με την "ορολογία" που χρεισημοποιουν.. Η ερώτηση μου είναι η εξής: Κάνω χρηση ράδιο viber fb messenger και καμια σελιδα στο ίντερνετ.Καποτε είχα ενα s3 neo και με την παραπάνω χρηση το κινητό έκαιγε σε σημείο που ελεγες θα εκραγεί στα χέρια μου ακόμη και με χρηση 2 λεπτών. Έχει τέτοια θέματα η huawei σε υπερθέρμανση; Τα dual sim περνούν αναβάθμιση;

Συγνώμη για την πολυλογια.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί το είχα δει. Είδες που λέει ότι με Nillkin δεν είχε πρόβλημα; Το θέμα είναι ότι σαν την Nillkin δύσκολα υπάρχει τόσο καλή ποιότητα σε τζάμια. Αυτό που λεει ο άλλος ότι δεν του έκανε κενό αέρος, της πλάκας τζάμι είναι.... Άσε που επάνω του έκανε γιατί μάλλον διαστατικα δεν είναι καλό. Ας λέει αυτός ότι αυτός φταίει και ότι το κενό έγινε επειδή δεν το έβαλε σωστά. Αν και κάτι φαίνεται και κάτω δεξιά από το logo σαν κενό ....Αααα και το σημαντικότερο είναι ότι δεν έχεις μετά notification Led....

Δεν πήρα τη nillkin γιατί 1ον τη δοκίμασε ο φίλος από εδώ και του άφησε φουσκάλες, 2ον το παραδέχεται η ίδια ή εταιρεία στο σάιτ της, 3ον ο τύπος στο XDA φαίνεται παλιό μέλος και ποσταρε και φωτό και 4ον είναι και φτηνη. 5ον το notification led δεν το χάνεις αν παραγγείλεις τη διάφανη που παρήγγειλε ο τύπος στο xda. Έχει και τις άλλες που βγαίνουν στα χρώματα του κινητού οι οποίες το καλύπτουν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...