Jump to content

Lenovo Tab 2 A10-30


nikos_T2008
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα ειναι οκ με την 6 η οχι;

 

... βλεπω πως το δινει εξαρχης και το mediamarkt με την 6 τωρα εκτος αν ειναι κανα τυπογραφικο... http://www.mediamarkt.gr/el/product/_lenovo-tab-2-a10-30f-blue-2-gb-za0c0135bg-1188746.html

ενω το βγαζουν και με 2γκιγκα μνημη τωρα και ετσι ειμαι αναμεσα σε αυτο και το Α10 70

(Η χρηση που θα κανω ειναι για κανα σερφαρισμα μοναχα και καμια ταινια)

 

Το μονο που μου μενει για να το αγορασω τωρα αντι για το Α10 70 ειναι η αναλυση της οθονης

Εσεις τωρα απο την αναλυση της οθονης και απο τον ηχο του ειστε ικανοποιημενοι...η καλυτερα να παω στο Α10 70 που θα δω καμια αξια του λογου διαφορα;

Edited by myphonides
Link to comment
Share on other sites

θενκς φιλαρακο αυτο θα επαιρνα αλλα ρωταω και αλλα πραγματα ως ασχετος που ειμαι!

Τελικα αυτο το mediamarkt τι black friday και χαζομαρες λεει! ...Δεν εβαλε τιποτα τελικα! http://www.mediamarkt.gr/el/shop/black-friday-sth-media-markt.html

Link to comment
Share on other sites

Ο ήχος είναι καλός αλλά για τους άλλους ενοχλητικός,τι εννοώ; Μεγάλο λάθος τα ηχεία πίσω,απο ανάλυση οθόνης ικανοποιητική,μπαταρια καλή.εχω αυτό με το ένα για ραμ,μετα το 6αρι android Πολλά lag.Ε λπιζω σε ένα , update.
Link to comment
Share on other sites

Α οκ:)! Τωρα βλεπω πως εβαλε το παμπλικ το A10-30 στα 130 € αλλα με 1 γκιγκα

Λεει να το χτυπησω;;; η με την 6 αμα αναβαθμιστει θα ειναι ακομα χειροτερα τα πραγματα; ...(αν και μου απαντησες σε αυτο εμμεσως πλην σαφως που μου ειπες να παρω αυτο με τα 2 γκιγκα)

 

Μονο που τοτε ειχε μονο ενα δεκαρικο παρακατω απο αυτο με τα 2 γκιγκα ενω τωρα εχει -40€!

Edited by myphonides
Link to comment
Share on other sites

Α οκ:)! Τωρα βλεπω πως εβαλε το παμπλικ το A10-30 στα 130 € αλλα με 1 γκιγκα

Λεει να το χτυπησω;;; η με την 6 αμα αναβαθμιστει θα ειναι ακομα χειροτερα τα πραγματα; ...(αν και μου απαντησες σε αυτο εμμεσως πλην σαφως που μου ειπες να παρω αυτο με τα 2 γκιγκα)

 

Μονο που τοτε ειχε μονο ενα δεκαρικο παρακατω απο αυτο με τα 2 γκιγκα ενω τωρα εχει -40€!

 

...μπα δεν παει σωστα με το 1 γκιγκα τελικα ουτε στην κιτ κατ που το ειδα σε εναν κολλητο πριν απο λιγο και χωρις αναβαθμισεις κτλ! σε βαριες σελιδες

Σε νορμαλ παει σφαιρα αλλα...

Αρα παμε για τα δυο γκιγκα τωρα

edit

...Παω τελικα για το Α10-70...

Edited by myphonides
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά,κανένα καλό tempered glass που να χωράει ακριβώς στο τάμπλετ(να μην είναι universal αλλά ειδικά για αυτό το τάμπλετ) και να είναι οικονομικό έχει βρει κανένας; Γιατί ψάχνω από ebay και δεν βρίσκω στις ίδιες διαστάσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα και Χρονια Πολλα!

Μια ερωτηση τελικα ολα τα Α10-30 παιρνουν την 6 Marshmallow?

ρωταω γιατι σε μερικα καταστηματα βλεπω ερχονται με την 5.1 και σε αλλα με την 6 απευθειας??

Για δωστε τα φωτα σας παρακαλω οι κατοχοι, διαβασα τα προηγουμενα ποστ αλλα το συμπερασμα ειναι οτι περνανε ....αλλα δεν δουλευουν σωστα ή οτι θελουν καταλληλη τροπο...? δεν ειναι επισημο το 6?

Link to comment
Share on other sites

Επίσημη είναι με όλα τα θετικά της marshmallow αλλά όπως λέει και ο φίλος/η vendetta το βαραίνει λίγο, όχι πολύ αλλά σίγουρα το νοιώθουμε όλοι κάπως μετά την αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας αγορασα το lenovo tab 2 a10-30 με σκοπο να του εγκαταστήσω το boating Europe. Παπαλα ομως δεν το τρεχει. Στο κινητό μου iPhone 5s το παει σωστα. Τι να παίζει ρε παιδιά να κανω κατι λάθος?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
καλησπέρα και απο εμένα.σήμερα το αγόρασα σε προσφορά.το άνοιξα και έκανε μόνο του όλλες τις ενημερώσεις.τώρα είναι στην 6,0,1.έβαλα και τις εφαρμογές που ήθελα και σε γενικές γραμές πάει πολύ καλά.δεν κολλάει και είναι αρκετά γρήγορο.παιχνίδια δεν παίζω μόνο internet και mp3. άντε και καμιά ταινία.Το μόνο που δεν έχω βρεί ακόμα είναι το πως εμφανίζεται το εικονήδιο του g board για να μπορώ να κάνω ρυθμίσεις στο πληκτρολόγιο ( χρώμα,ήχους κλπ ) όπως κάνω στο κινητό μου.αλλά που θα πάει;θα το βρώ και αυτο.Πάντως για 129 ευρώ που έδωσα πιστεύω έκανα καλή επιλογή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα!Έχω το συγκεκριμένο tablet σε έκδοση 4g και android 6 χρειάστηκε να το κάνω hotspot αλλά ενώ συνδέονται οι συσκευές δεν έχουν internet αντιμετωπίζει κανείς το ίδιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα όλα καλά.πάντως τώρα με το Android 6 είναι λίγο πιο αργό από ότι ήταν πριν αλλά δεν πειράζει.από Δευτέρα θα αγοράσω και μια micro sd για να δοκιμάσω να την κάνω ένα με την εσωτερική μνήμη το tablet ώστε να έχω περισσότερο αποθηκευτικό χώρο για μεγάλες εφαρμογές.θέλω να δω αν δουλεύει απρόσκοπτα η θα έχει θέματα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα, επειδη συντομα θα εχω μια δωροεπιταγη για τα καταστηματα "γερμανος" και με ενδιαφερει αγορα tablet wifi 10ιντσο ως 160-170 ευρω (θα δωσω δηλ 80-90 ευρω) κατεληξα σε αυτο, πιστευοντας πως ειναι το καλυτερο.

 

Εσεις που το εχετε, μου συστηνετε να το παρω ή να χρησιμοποιησω τη δωροεπιταγη για αλλα προιοντα και να ασχοληθω με αλλο καταστημα για αλλο tablet;

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lenovo Tab 2 A10-30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...