Jump to content

Lenovo Α7010


tsakolis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!

Το κινητό σας πως συμπεριφέρεται γενικά;Κολλάει; Είναι αργό;

Εμένα τις περισσότερες φορές δεν κολλάει πουθενά, ολες οι εφαρμογές ανοίγουν ομαλά, αλλά είναι φορές, αρκετές δυστυχώς τελευταία, που κολλάνε τα πάντα! Γράφω μήνυμα και εμφανίζονται όλα τα γράμματα μαζεμένα 2 δευτερόλεπτα αργότερα!

Ανοίγω το Messenger, και βλέπω καρε-καρε την μετάβαση του παραθύρου από το background στο προσκήνιο...χαχαχα.

Το κινητό το έχω περίπου 2 χρόνια τώρα, με normal καθημερινή χρήση.

Επίσης, κάτι άλλο που παρατήρησα!

Μετά από "format" , είτε με stock είτε με custom ROM, το πρώτο 20μερο όλα πάνε ρολόι! Όμως, από εκεί και πέρα, χωρίς να έχω εγκαταστήσει κάποια άλλη εφαρμογή, αρχίζουν τα χοντρα προβλήματα!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Απαντήσεις 102
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω 2+ χρόνια. Αν εξαιρέσεις ένα πρόβλημα της οθόνης που λύθηκε αμέσως με αλλαγή της από το πολύ καλό service της Lenovo δεν έχω κανένα παράπονο. Δεν κολλάει - δεν χαλάει. Του έχω εγκαταστήσει αρκετές εφαρμογές από το Play Store και όλα δουλεύουν ρολόι. Βέβαια του κάνω 1-2 φορές επαναφορά το χρόνο πιο πολύ για να έχω την αίσθηση της ανανέωσης και όχι γιατί παρουσίασε κάποιο σημαντικό πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • The title was changed to Lenovo Α7010

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...