Jump to content

Xiaomi Mi Note 2


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Vickmall.. προσοχή.!!

 

το vickmall στέλνει από Ελλάδα οπότε αν το tracking number δεν είχε κατάληξη GR θα έπρεπε ο φίλος σου να το καταλάβει, ποιο κινητό ήταν?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη ενδιαφερομαι και εγω για αγορα απο vickmall αν και εχω κανει πολλες αγορες κατα το παρελθον και εμεινα ευχαριστημενος μπορει να επιβεβαιωσει κανενας με σιγουρια τι γινεται με την τριγωνικη μεθοδο αποστολης?Ρωταω επειδη βλεπω τα σχολια ο φιλος εγραψε οτι την πατησε ενας δικος του .Ενας αλλος εγραψε οτι το vickmall στελνει απο ελλαδα.Αυτο το ξερω οτι στελενει απο ελλαδα αν επιλεξεις κινητο απο ευρωπαικη αποθηκη οχι αν επιλεξεις eu shiping method

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος και εγώ του θηρίου, έχω από χτες στα χέρια μου το μαύρο μοντέλο 6/128. Είναι απίστευτο, πανέμορφο, πανίσχυρο.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάθει πλάκα λέμε...

4 ώρες οθόνης με τη μισή μπαταρία!!!!

 

1190f76b721a9cad2b163b92afe4926f.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο είναι... Μην το ψάχνεις.. ότι καλύτερο έχω πιάσει..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο είναι... Μην το ψάχνεις.. ότι καλύτερο έχω πιάσει..!!

 

Aκομα και απο το Mi Mix? (χωρια απο την καμερα που οκ το Mi mix υστερει σε αυτο τον τομεα)

Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο είναι... Μην το ψάχνεις.. ότι καλύτερο έχω πιάσει..!!

Σιγουρεύτηκα...

c0f7a5aa1ffedb596cb59575e76546fa.jpg

6e6b939b311ced90c4ee29bcbfb0c747.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@sifario

Αν είναι απο ευρωπαϊκή αποθήκη (που είναι Ελλάδα) δεν πληρωνεις μεταφορικά και είσαι κομπλέ.

Αν είναι απο Κίνα διαλεγεις την επιλογή που λέει no vat no taxes και πληρωνεις.

Σε καμία απο τις δυο περιπτωσεις δεν περνάει τελωνείο. Μπορώ να στο εγγυηθω γιατί προχτές παρελαβε ενας γνωστος ενα note 4 απο την κινεζικη αποθήκη με αυτή τη μεθοδο.

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@sifario

Αν είναι απο ευρωπαϊκή αποθήκη (που είναι Ελλάδα) δεν πληρωνεις μεταφορικά και είσαι κομπλέ.

Αν είναι απο Κίνα διαλεγεις την επιλογή που λέει no vat no taxes και πληρωνεις.

Σε καμία απο τις δυο περιπτωσεις δεν περνάει τελωνείο. Μπορώ να στο εγγυηθω γιατί προχτές παρελαβε ενας γνωστος ενα note 4 απο την κινεζικη αποθήκη με αυτή τη μεθοδο.

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστω φιλε μου για την πληροφορια

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν το πήρε κανείς..?? Είμαστε λίγοι κ καλοί μάλλον..??!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Λίγοι και τυχεροί θα έλεγα.

Αλλά τι να πούμε? Το τηλέφωνο είναι πυραυλοκίνητο.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι πολύ κοντά στην παραγγελία του global από vicmall στα 547,19 + 19,19 EU shipping.

Καταρχήν έχει κάποιος πάρει πρόσφατα με αυτή τη μέθοδο;

Υπάρχει κάποιος με την global έκδοση; Φοράει την global MIUI;

Υπάρχει θήκη προστασίας στην συσκευασία ; (Δεν εννοώ τις ψεύτικες που δίνουν οι retailers)

Θα προτείνατε κάποιο άλλο μαγαζί ακόμη και εγχώριο με μικρή διαφορά στην τιμή;

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον τον ενδιαφέρει η προστασία της οθόνης, ας αγοράσει αυτήν εδώ την λαστιχένια ζελατίνα. Είναι πολύ καλή και ταιριάζει τέλεια στην οθόνη. Ακολουθήστε μόνο τις οδηγίες, και θα έχετε τέλεια εφαρμογή.

39e644c47c92b19775e070024b63a021.jpg

 

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi Note 2 μου (6/128)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πολύ καλή ευκαιρία και από Ευρωπαϊκή αποθήκη http://www.efox-shop.com/xiaomi-mi-note-2-4gb-ram-64gb-rom-qualcomm-snapdragon-821-235ghz-quad-core-57-zoll-dual-3d-curved-g-306366

Σκέφτομαι να το πάρω. Αξίζει λέτε σε αυτή τη τιμή έτσι; Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το leeco le max 2.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πολύ καλή ευκαιρία και από Ευρωπαϊκή αποθήκη http://www.efox-shop.com/xiaomi-mi-note-2-4gb-ram-64gb-rom-qualcomm-snapdragon-821-235ghz-quad-core-57-zoll-dual-3d-curved-g-306366

Σκέφτομαι να το πάρω. Αξίζει λέτε σε αυτή τη τιμή έτσι; Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το leeco le max 2.

 

Που ακριβώς είδες ότι είναι από ευρωπαϊκή αποθήκη φιλε μου; από Κίνα θα σου ερθει...

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς είδες ότι είναι από ευρωπαϊκή αποθήκη φιλε μου; από Κίνα θα σου ερθει...

Έχεις δίκιο. Το μπέρδεψα με το max 2 που το στέλνουν από Ευρώπη και νόμιζα ότι όλα τα στέλνουν από εδώ.

Αν γνωρίζει κάποιος κατάστημα που στέλνει από Ευρώπη σε καλή τιμή ας πει εδώ..

Edited by Pavlos12
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το έχει βγάλει το gearbest προσφορά 386 για λίγες μέρες. Όχι το global αλλά λέει ότι έχει ελληνικό μενού. Αξίζει πιστεύετε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το έχει βγάλει το gearbest προσφορά 386 για λίγες μέρες. Όχι το global αλλά λέει ότι έχει ελληνικό μενού. Αξίζει πιστεύετε?

Αν στο τσιμπήσουν τελωνείο δε θα αξίζει

 

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi Note 2 μου (6/128)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, για ποια προβληματα στην dual curved οθονη αναφερονται ;

Επισης, το 3g και 4g μονο στην global εκδοση παιζουν Ελλαδα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, για ποια προβληματα στην dual curved οθονη αναφερονται ;

Επισης, το 3g και 4g μονο στην global εκδοση παιζουν Ελλαδα;

Δεν έχω ιδέα. Και εγώ απόρησα.

 

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi Note 2 μου (6/128)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το gearbest έβαλε το κινητό σε προσφορά με 377 ! Αλλά στέλνει από hk με flat rate shipping

 

Πόσο επίφοβο είναι για τελωνείο;

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το gearbest έβαλε το κινητό σε προσφορά με 377 ! Αλλά στέλνει από hk με flat rate shipping

 

Πόσο επίφοβο είναι για τελωνείο;

Ποιος να ξέρει.... Δοκίμασε και πες μας

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχεδόν έτοιμος ! Αν μπορεί κάποιος ας βοηθησει
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...