Jump to content

Xiaomi Mi Max


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο αγγλια(αγγλικος φορτιστης)

 

κανω update αυτη την στιγμη θα απαντησω μολις τελειωσει

 

global stable εχει 8.1.3.0 εχει ελληνικα κανονικα στις επιλογες που ποτε δεν θα βαλω

 

Χθες βγηκε και xiaomi.eu_multi_MIMAXPro_V8.1.4.0.MBDCNDI

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=126103

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χθες βγηκε και xiaomi.eu_multi_MIMAXPro_V8.1.4.0.MBDCNDI

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=126103

 

 

Αυτο ειναι Ηelium οχι hydrogen

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι Ηelium οχι hydrogen

Για το Pro γραφω που εχω στην υπογραφη μου δεν καταλαβα οτι μιλουσες για το hydrogen

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

To pro πάντως δεν δικαιολογεί τα λεφτά του για μένα....Έχει μεγάλη χρηματική διαφορά απο το 3/32( χωρίς να έχει εμφανής διαφορά στις επιδόσεις) και μιλάω πάντα για τιμές σκρουτζ...η Κίνα δεν με ενδιαφέρει

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

για καποιον ψαγμενο με τα κινητα εχει μεγαλη και σημαντικη διαφορα, συν τα 32gd

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχει γράψει κάνεις στην τελευταία έκδοση miui έχει και ελληνικό μενού πλεον

Οποιος βιαζεται δεν ψωνιζει απο Κινα...

 

οι Κινεζοι ειναι φιλοι μας και θελουν τα λεφτα μας!

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι και στην Global Stable, δεν γίνεται να κυλίσεις τους διακόπτες προς τα αριστερά όπως γινόταν σε παλαιότερες εκδόσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πρόσφατα προσπάθησα να αίτηση κωδικούς ξεκλείδωματος για δύο xiaomi και στα δύο το ίδιο μήνυμα ότι το αίτημα μου απορρίφθηκε

Γνωρίζετε τι συμβαίνει?

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Παρεληφθη σημερα το θηριο!!!Ειναι τεραστιο!!!

 

μαρεσεις ειναι η πρωτη λεξη που σου ηρθε στο μυαλο?:lol:...!!!!

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να ενεργοποιησω το Led ειδοποίησης όταν μου έρχεται μήνυμα από το messenger?
Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να ενεργοποιησω το Led ειδοποίησης όταν μου έρχεται μήνυμα από το messenger?

 

ρυθμισεις-εφαρμογες-μεσσατζερ-προβολη ειδοποιησεων-λεντ ειδοποιησης

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

ρυθμισεις-εφαρμογες-μεσσατζερ-προβολη ειδοποιησεων-λεντ ειδοποιησης

 

Πάλι τίποτα... Το Δοκίμασα.

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Πάλι τίποτα... Το Δοκίμασα.

 

Δικαιώματα έχεις δώσει;

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τίποτα... Το Δοκίμασα.

 

Δεν υπάρχει ή το έχεις ενεργοποιήσει και δεν σου ανάβει;

Για πήγαινε ρυθμίσεις /περισσότερες ρυθμίσεις /φλας ειδοποίησης και δες αν είναι ενεργό.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

θα πας ρυθμισεις εγκαταστημενες εφαρμογες βρισκεις την εφαρμογη που δεν σου ενεργοποιει το led και το ενεργοποιης απο τις ειδοποιησεις
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πρόσφατα προσπάθησα να αίτηση κωδικούς ξεκλείδωματος για δύο xiaomi και στα δύο το ίδιο μήνυμα ότι το αίτημα μου απορρίφθηκε

Γνωρίζετε τι συμβαίνει?

 

Παρακαλω μια απαντηση

 

δευτερη ερωτηση

 

οταν εχεις stable global μπορεις να βαλεις global dev κλειδωμενο bootloader ;

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ Konstantine73

 

1)Ξεκλειδωνουμε μονο για το root η για να βαλουμε cm η xtrv η mi globe

2)ελληνικα για μερικους ηταν το κινητρο πριν

 

Προσπαθησα να στειλω αιτημα ξεκλειδωματος και με κανει reject γιατι ?

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ

 

Δεν σου έχω πρόχειρη απάντηση γιατί είμαι πολύ Ευχαριστημένος με την official global developer και προς το παρόν δεν με ενδιαφέρει ούτε το ξεκλείδωμα Ούτε κάποια καστομ ρομ....

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση για οσους εχου το 2/16 αρι ποσα giga ελευθερα μενουν αν κλεισετε ολες της εφαρμογες σας.Εχω το 3/32 και μενουν 1.5 giga rom ελευθερα.Θελω να παρω δωρο το 2/16 και για αυτό ρωταω αν μενουν αρκετα να το παρω η όχι θα παρω σαν το δικο μου.

Επισης σημερα μου ηρθε το glass περιμενα.

https://www.aliexpress.com/item/PZOZ-Xiaomi-Mi-Max-Glass-Film-Original-Xiaomi-Max-Screen-Protector-Tempered-Glass-Phone-Film-Xiomi/32676048028.html?spm=2114.13010608.0.0.5m7Id9

Είναι ότι καλυτερο εχω δοκιμασει σε αυτό το κινητο καλυπτει ολη την οθονη χωρις κενα και καθεται αψογα στο κινητο.Επισης αυτη η θηκη είναι επισης αψογη.Φοβερη ποιοτητα κατασκευης.

https://www.aliexpress.com/item/100-original-ipaky-brand-Top-quality-case-for-xiaomi-max-6-44-inch-silicone-protective-cover/32691514456.html?spm=2114.13010608.0.0.mCf6gd

Το κινητο το αγαρασα από εδώ και ηρθε σφραγισμενο σε 20 μερες με ευρωπαικο φορτιστη με global stable που μετα από αναβαθμιση που εγινε από OTA εχει ελληνικα.

http://www.geekbuying.com/item/International-Version-Xiaomi-Mi-Max-3GB-64GB-Smartphone---Silver-369768.html

 

Μα κι εγώ το θέλω από το geek, αλλά δεν είναι presale;;Πως το πήρες;;

Εγώ από που στα κομμάτια να το πάρω να μην κάνω 10 χρόνια;;;; Εδώ η πιο φθηνή είναι στα 213 ευρω, από το ipfonego...έχει την MIUI 7...Στο Ali express στα 169 ευρω...Κάποιο παιδί για μια βοήθεια;;;; Ευχαριστώ πολύ...

Edited by papasofs
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα. Αποφάσισα και εγώ μετά από σχεδόν δυόμιση χρόνια να αποχωριστώ τι αγαπημένο Xiaomi Redmi note 1 το οποίο δουλεύει ακόμα άψογα . Έτσι λοιπόν παράγγειλα και εγώ το τέρας από geekbuying στις 26/11 και ενω ήταν presale έλεγε αποστολή σε 7 μέρες .το αποτέλεσμα είναι ότι ακόμα περιμένω να το στείλουν και στο chat μου είπαν εχτες ότι δεν το έχουν διαθέσιμο και ότι ο προμηθευτής δεν τους έχει ενημερώσει ποτέ θα παραλάβουν. Ξέχασα να πω ότι είναι ή international edition και η τιμή μου ήταν στα 175 ευρώ. Επειδή λοιπόν δεν έχω μεγάλη εμπειρία από παραγγελίες Τι μου προτείνεται να κάνω ; Από που αλλού μπορώ να το βρω σε καλή τιμή.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

Ο αισθητήρας οθόνης λίγο ψιλό κολλάει και καθυστερεί... Πρέπει να περιμένεις 3-4 δευτερόλεπτα για να ξεκολλήσει.

Επίσης για δεύτερη φορά, απενεργοποιεί μερικές εφαρμογές... Και μου ζητά νέα σύνδεση... Πχ Yahoo Mail, όπως και μου αλλάζει από μόνο του την επιλογή του πληκτρολόγιου.

Έχω την έκδοση 8.1.3.0 global

Το ξέρω θα φτιάξουν στην επόμενη αναβάθμιση...

 

Είχα πρόβλημα με τον αισθητήρα εγγύτητας, σε άλλη συσκευή,,, samsung note 4, το έστειλα ακόμα και στο servis. Όταν αλλαξα την ρομ, λειτούργησε σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ εδώ μέσα για τη βοήθεια...

Παραγγέλθηκε χθες 168 Ευράκια. https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi-Max-6-44-4850mAh-Mobile-Phone-Snapdragon-650-Hexa-Core-1920x1080P-16MP-PDAF/1986585_32669095073.html?aff_platform=data-feeds&sk=JYJQJYByj%3A&cpt=1481474367230&af=5e4a858b-bfc0-11e6-86e4-02863d06534d&&aff_trace_key=94c2314becb042c6afe77a9231c120ff-1481474367230-02661-JYJQJYByj

 

Matador31 : Δώσε!!!!

 

Αγαπητέ Thanasiss Τι να περιμένει? 3 και 6 ευρώ πιο κάτω και πότε? Χριστούγεννα έρχονται...

Link to comment
Share on other sites

Μα κι εγώ το θέλω από το geek, αλλά δεν είναι presale;;Πως το πήρες;;

Εγώ από που στα κομμάτια να το πάρω να μην κάνω 10 χρόνια;;;; Εδώ η πιο φθηνή είναι στα 213 ευρω, από το ipfonego...έχει την MIUI 7...Στο Ali express στα 169 ευρω...Κάποιο παιδί για μια βοήθεια;;;; Ευχαριστώ πολύ...

 

Το πηρα πριν γινει presale στα 165 ευρω Σε 2 μερες εφυγαν όλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...