Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εν τω μεταξυ μια ματια που εριξα στα σκρουτζομαγαζα επικρατει ενα ψιλο χαος με το HTC 10. Αλλοι τα εχουν μονο κατοπιν παραγγελιας, αλλοι δεν εχουν EU συσκευες, αλλοι που εχουν ετοιμοπαραδοτα δεν εχουν το Grey που θελω εγω.......και τελος αλλοι που εχουν αμεσα διαθεσιμο HTC 10 Grey EU, οι τιμες τους ξεφευγουν νομιζω!

 

Εαν ειναι ευρωπαικο και κατω του ετους παρτο απο τν φιλο εδω μεσα με 250...ευκαιρια μεγαλη...εδω τα παλιοσαπακια s7,edge τα δινουν πανω απο 300

Εγω με τη spigen με το δαχτυλιδι και tempered nillkin,5μηνου κατω απο 360 δν το δινω

Edited by vasilispas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εαν ειναι ευρωπαικο και κατω του ετους παρτο απο τν φιλο εδω μεσα με 250...ευκαιρια μεγαλη...εδω τα παλιοσαπακια s7,edge τα δινουν πανω απο 300

Εγω με τη spigen με το δαχτυλιδι και tempered nillkin,5μηνου κατω απο 360 δν το δινω

 

το δικό σου είναι σούπερ ντούπερ κινητό. :)

Edited by vassilis018
Link to comment
Share on other sites

Οπως το παρεις...για τις αναγκες μου σιγουρα σουπερ ντουπερ..

 

να πω την αμαρτία που έχει λείψει ο ήχος. μόνο αυτό :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια Γρατζουνιά στο πίσω μεταλλο κάτω μέρος η οποία εμφανίστηκε αφού έβγαλα το αυτοκόλλητο Dbrand ( μην με ρωτήσετε δεν Ξέρω πως τα κατάφερα ) και έχει μια μικρή απώλεια στην ελαιοφοβικη προστασία της οθόνης του λίγο δεξιά , όχι ότι είναι κατι τελικά ( γτ δεν φαίνεται , θέλει προσπάθεια ) , άσε που μου το καλύβει η εγγύηση αλλά βαριέμαι να περιμένω 1 μήνα να το πάρω πίσω.

 

Φοράει Spigen Θηκη και έχω αρκετά αυτοκόλλητα της Dbrand.

 

Αυτά γενικότερα το δίνω γτ το έχω βαρεθεί , είναι πολύ καλό , αλλά τόσο καλό που δεν θέλω ούτε Custom roms ούτε τπτ και αυτό με κάνει να βαριέμαι , θέλω να αλλάζω παραστάσεις γενικά , έχω αλλάξει 4 συσκευές στην τελευταία διετία (S6 Edge , LG V10 , OP3 , HTC 10 και μάλλον πάμε για 5η )

Κρατιέται τόσο καιρό γτ τρώω παντόφλα xD

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ποιος ειναι ο φιλος εδω μεσα που πουλαει HTC 10 250 ευρω? :blink:

 

Αν είσαι Αθήνα στείλε πμ...

Edited by Kanth
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια Γρατζουνιά στο πίσω μεταλλο κάτω μέρος η οποία εμφανίστηκε αφού έβγαλα το αυτοκόλλητο Dbrand ( μην με ρωτήσετε δεν Ξέρω πως τα κατάφερα ) και έχει μια μικρή απώλεια στην ελαιοφοβικη προστασία της οθόνης του λίγο δεξιά , όχι ότι είναι κατι τελικά ( γτ δεν φαίνεται , θέλει προσπάθεια ) , άσε που μου το καλύβει η εγγύηση αλλά βαριέμαι να περιμένω 1 μήνα να το πάρω πίσω.

 

Φοράει Spigen Θηκη και έχω αρκετά αυτοκόλλητα της Dbrand.

 

Αυτά γενικότερα το δίνω γτ το έχω βαρεθεί , είναι πολύ καλό , αλλά τόσο καλό που δεν θέλω ούτε Custom roms ούτε τπτ και αυτό με κάνει να βαριέμαι , θέλω να αλλάζω παραστάσεις γενικά , έχω αλλάξει 4 συσκευές στην τελευταία διετία (S6 Edge , LG V10 , OP3 , HTC 10 και μάλλον πάμε για 5η )

Κρατιέται τόσο καιρό γτ τρώω παντόφλα xD

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν είσαι Αθήνα στείλε πμ...

 

Εγω εχω αλλαξει 5 συσκευες στο χρονο πανω....αλλα μονο με iphone 6s,plus θα το αλλαζα...σε android δεν υπαρχει περιπτωση να παω σε αλλο προς το παρον...ακομη κ το s8 μεγαλη πατατα ειναι..απογοητευση...σεU11 ναι αλλα σε καλυτερη τιμη απο οτι ειναι τωρα

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αλλαξει 5 συσκευες στο χρονο πανω....αλλα μονο με iphone 6s,plus θα το αλλαζα...σε android δεν υπαρχει περιπτωση να παω σε αλλο προς το παρον...ακομη κ το s8 μεγαλη πατατα ειναι..απογοητευση...σεU11 ναι αλλα σε καλυτερη τιμη απο οτι ειναι τωρα

 

Είναι όλα γούστα φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έγινε εκκαθάριση. Μπορούν πλέον να λύσουν τις διαφορές τους εκτός myphone.
Link to comment
Share on other sites

Στην viper τπτ ακόμη. Η ice είναι custom sense rom?

 

Sent from my Black Leather Htc 10

 

johnny μας εδωσαν το Stagefright Security patch 2017-7-1 του ιουλιου

στην viper το πηρατε?

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στην viper τπτ ακόμη όχι...

 

Black Leather Htc 10 Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Στην viper τπτ ακόμη όχι...

 

Black Leather Htc 10 Power

 

johnny εχε το νου σου αν μας δωσει το το οκ φλασαρε

post 5371 & 5372

https://forum.xda-developers.com/one-m9/development/rom-insertcoin-m9-1-0-0-sense-7-android-t3074217/post73261435#post73261435

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

johnny εχε το νου σου αν μας δωσει το το οκ φλασαρε

post 5371 & 5372

https://forum.xda-developers.com/one-m9/development/rom-insertcoin-m9-1-0-0-sense-7-android-t3074217/post73261435#post73261435

Έγινε σε ευχαριστώ πολύ. Αναμένουμε λοιπόν :)

 

Black Leather Htc 10 Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Στην αμερικη δινουν update συνεχεια στο 10,

με εμας τ γινεται ?

γιατι μας εχουν παρατημενους?

καταντια ειναι αυτο απο την htc ......

Link to comment
Share on other sites

παιδια το τελευταιο update για τα ελληνικα ειναι αυτο με την ενημερωση ιανουαριου?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειναι!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει το κινητο στα 350 ευρω που το εχει ο γερμανος?Απο μπαταρια πως παει?βγαζει μερα ανετα?ποιο ειναι το μεγαλύτερό αρνητικο του κινητου?
V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει το κινητο στα 350 ευρω που το εχει ο γερμανος?Απο μπαταρια πως παει?βγαζει μερα ανετα?ποιο ειναι το μεγαλύτερό αρνητικο του κινητου?

 

Καλησπέρα τα 2 μεγαλυτερα αρνητικά είναι η Μπαταρία , η οποία όμως εγώ γενικά του έπινα το Αίμα ο αδερφός μου που το έχει τώρα ειναι καλά , αλλά να σημειώσω και πως φορτίζει απίστευτα γρήγορα.

 

Έπειτα η υποστήριξη , είχα ένα θέμα και θέλανε ένα μήνα να το φτιάξουν γτ έπρεπε να πάει εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει το κινητο στα 350 ευρω που το εχει ο γερμανος?Απο μπαταρια πως παει?βγαζει μερα ανετα?ποιο ειναι το μεγαλύτερό αρνητικο του κινητου?

Τα 350€ ήταν προσφορά που κράτησε λίγες ώρες, τώρα δεν έχουν απόθεμα.

Εγώ πήρα ένα και μου ήρθε ασφράγιστο :mad:

Είμαι σε σκέψη να το επιστρέψω και να πάρω τα λεφτά μου πίσω, γιατί "δεν υπάρχει απόθεμα για να μου στείλουν άλλο" :mad::mad: οπότε ή τα λεφτά μου πίσω ή το κρατάω

Edited by LeonidasT
Link to comment
Share on other sites

οταν λες ξεσφραγιστο? ολα μεσα ηταν σφραγισμενα? το κινητο ηταν "κουκουλωμενο" μεσα σε ζελατινες?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

οταν λες ξεσφραγιστο?

Το κουτί έχει δύο αυτοκόλλητα από την htc, το ένα ήταν σκισμένο και περασμένο από πάνω αυτοκόλλητο COSMOTE και το άλλο έλειπε τελείως. Ανοιγμένο δηλαδή.

 

ολα μεσα ηταν σφραγισμενα? το κινητο ηταν "κουκουλωμενο" μεσα σε ζελατινες?

 

Ναι και ναι, αλλά η ζελατίνα της συσκευής ξανακολλάει εύκολα.

 

Λες να είμαι υπερβολικός;

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται αν είναι ξανακολλημενη η ζελατίνα που το προστατεύει. Θεωρώ τσάμπα σκας , το κινητό δεν είναι ενεργοποιημένο παλαιότερα. Άνοιξε το και αν έχει 51 % μπαταρία νομίζω είσαι οκ. Τσεκαρε και με την htc αν είχε ενεργοποιηθεί παλαιότερα
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται αν είναι ξανακολλημενη η ζελατίνα που το προστατεύει. Θεωρώ τσάμπα σκας , το κινητό δεν είναι ενεργοποιημένο παλαιότερα. Άνοιξε το και αν έχει 51 % μπαταρία νομίζω είσαι οκ. Τσεκαρε και με την htc αν είχε ενεργοποιηθεί παλαιότερα
51% έχει και στο chat της HTC που έδωσα το IMEI μου είπαν ότι δεν έχει ενεργοποιηθεί παλιότερα. Η συσκευασία πάντως ήταν ανοιγμένη
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...