Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερεις ποτε θα ερθει ι καινουρια αναβαθμιση

Ιδέα δεν έχω. Μόνο custom roms προς το παρόν

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε να μπεις και να γράψεις ότι θες αλλά να γνωρίζεις ότι όταν γράφονται ανακρίβειες ειδικά για την μπαταρία πολλοί που μπαίνουν και διαβάζουν για την συσκευή γιατί θέλουν να την αποκτήσουν θα απογοητευτουν,είναι ανώτερη η μπαταρία του s7 edge με διαφορά όσο και αν προσπαθείτε οι χρήστες του m10 να παρουσιασετε το αντίθετο,δεν υπάρχει ούτε ένα τεστ στο διαδίκτυο που να υποστηρίζει αυτά που γράφεται εσείς

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κανείς λάθος φιλέ μου. Παρασυρεσαι από τις τυποποιημένες μετρήσεις (και από τα ποσά μυρια σκάει το μάρκετινγκ της εκάστοτε οικονομικά δυνατής εταιρίας).

 

Μετά από s7 edge, note 5 και τώρα με το 10 μπορώ να πω ότι το 10 έχει μακράν την καλύτερή ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ μπαταρίας. Δεν παίζουν ρόλο μονό τα ΜΑΗ αλλά πως τα διαχειριζεται η συσκευή. Δουλεύω όλες τις συσκευές μου με φουλ φωτεινότητά πάντα. Στα δυο σαμσουνγκ με το που αρχιζα να δουλεύω δυνατά το κινητό έβλεπα το δείκτη της μπαταρίας να ... κινείται. Το 10 με την ιδία χρήση από τον ίδιο άνθρωπο σαφώς και αντέχει πιο γερά.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Κανείς λάθος φιλέ μου. Παρασυρεσαι από τις τυποποιημένες μετρήσεις (και από τα ποσά μυρια σκάει το μάρκετινγκ της εκάστοτε οικονομικά δυνατής εταιρίας).

 

Μετά από s7 edge, note 5 και τώρα με το 10 μπορώ να πω ότι το 10 έχει μακράν την καλύτερή ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ μπαταρίας. Δεν παίζουν ρόλο μονό τα ΜΑΗ αλλά πως τα διαχειριζεται η συσκευή. Δουλεύω όλες τις συσκευές μου με φουλ φωτεινότητά πάντα. Στα δυο σαμσουνγκ με το που αρχιζα να δουλεύω δυνατά το κινητό έβλεπα το δείκτη της μπαταρίας να ... κινείται. Το 10 με την ιδία χρήση από τον ίδιο άνθρωπο σαφώς και αντέχει πιο γερά.

Εγώ πάλι αυτό γιατί δεν το είδα?

Καλύτερή διαχείριση πού.....οταν είναι σε standby mode?

Με την δική μου χρήση,ψιλόλιώσιμο δεν το είδα αυτό.

το edge υπερέχει ξεκάθαρα ασχέτου marketing,promotion κ.α.

Τώρα για την οθόνη πού λέει ο Alex,προσωπικά μου άρεσε,εμένα τουλάχιστον.όμορφα χρώματα αν και αν θυμάμαι καλά,το λευκό του κάπως κιτρίνιζε,ελαφρώς.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει αυτο που εφτιαξε η htc !

μετα απο 3 μερες μαζι του ομολογω να πω πως εγινα htc φαν !!!

οποιος μπορει να το παρει , μην το σκεφτεται !!!

τωρα τις θεωριες και τα συγκριτικα τα διαβαζω χρονια και κλαιν μαιν.

αυτο που εφτιαξε φετος η htc δεν ξερω αν παταει κατω τα παντα , παντως την σειρα s στα δικα μου ματια την εχει σβησει.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου αρέσει το m10 και κάποια στιγμή θέλω να το αποκτήσω,τώρα μπείτε αν θέλετε να διαβάσετε στα διάφορα νήματα που έχουν ανοίξει για το note 7 το κράξιμο από κατόχους εδώ htc 10 χωρίς καν να έχει κυκλοφορήσει ακόμα η συσκευή και θέλετε μετά και σοβαρούς ανθρώπους να συζητάτε για τα τεχνολογικά δρώμενα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι αυτό γιατί δεν το είδα?

Καλύτερή διαχείριση πού.....οταν είναι σε standby mode?

 

Σε χρηση data κυριως το 10 αρι παταει κατω το s7 edge σε διαχειριση μπαταριας.

Και μην μιλησουμε για φουλ φωτεινοτητες στο edge και πως την αδειαζει ταχυτατα.

Στη χρηση μου ειδα μονο σε wifi να υπερτερει το s7 edge αλλα οχι με τερμα φωτεινοτητα,καπου στα 2/3 και αυτοματο. Και μιλαμε για μιση με 1 ωρα η διαφορα.Σε φουλ φωτεινοτητα τα ιδια με το 10 και αυτο γιατι η φωτεινοτητα του edge παει πιο ψηλα αλλα την πινει νερο.

 

Οταν εγραφαν ατομα στο θεμα του edge οτι με 4g ειχαν 3μιση-4μιση ωρες οθονη πεφτατε να τους φατε θυμαμαι.

Ειπαμε ειναι μεγαλη η μπαταρια του edge αλλα η htc εχει καλυτερο λογισμικο και ισχυει ακομα και σημερα αυτη η καραμελα.

Για μενα το htc περα του οτι δειχνει χαλια απο φωτο κτλ αν δεν το πιασεις και το χρηαιμοποιησεις δεν μπορεις να καταλαβεις καθολου τι δουλεια εχουν ριξει στο σχεδιασμο του και στο λογισμικο του. Ειναι το iphone του android επι εποχες iphone 4-5 που το android υστερουσε σημαντικα τοτε.

Edited by impreza_sti

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα μετα απο μερικες ωρες και βλεπω φαγομαρα απο παιδια που τοσα χρονια σας διαβαζα και σας εμπιστευομουν και αφορα και της μιας πλευρας και της αλλης παιδια.Θα παρακαλασω απ ολους να ληξει αυτο και τους διαχειρηστες να λαβουν τα μετρα τους.μαλωνετε γιατι??για να αποδειξετε αν s7edge καλυτερο απο htc 10 ή και το αναποδο??να ειναι και τα δυο κορυφη δε παιζει?ελεος.βλεποντας καποιοι μονο βιντεακια δε μπορειται να κρινετε ή βλεποντας ενα demo σε μαγαζι να μηδενιζεται τα παντα.Σημερα ηρθε ενας και κρατουσε ενα s7 edge και ελεγε αθλιο.φερε iphone.O καθενας εχει τα γουστα του και λογικο να υποστηριζει τις επιλογες του.Εγω τα τρια τελευταια χρονια εχουν περασει ολα απο τα χερια μου,ακομα και το lg g5 που κραζετε αδικειτε.οσο για την οθονη που διαβασα βαζοντας διπλα το δικο μου(μιας βδομαδας συσκευη τοτε) μαζι με ενα αλλο ενος μηνα παραπανω στο λευκο φαινοταν πιο κιτρινο το δικο μου.Αυτα πριν 10 μερες.Σημερα ακριβως τα ιδια.Τι πιστευετε οτι ηταν?η κολλα ισως?Oτι ακριβως και στο Μ9 οταν το ειχα πρωτοπαρει.Οποτε ολες αυτες οι συγκρισεις που βλεπω με φωτογραφιες στα ξενα φορουμ καλο ειναι να μας πουν και ποσο διαστημα το εχει ο καθενας.Ειναι η καλυτερη lcd της αγορας και απο το p9 φιλοι μου.Δεν εχω θεμα να κραξω το 10αρι και το οποιοδηποτε 10αρι ,σιγουρα ομως το φετινο μοντελο ειναι στο τοπ 3 μεχρι στιγμης.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μερικά facts :

Η συσκευή είναι καταπληκτική. Σούπερ ποιοτική και τρομερό λογισμικο

. Τα περί αυτονομίας είναι εκτός τόπου και χρόνου, το 10 βγάζει 1,5 ώρα SOT λιγότερη από το edge με μικτη χρήση... Αδικαιολογητο για μια συσκευή με μεγάλο πάχος και βάρος.

Το 10αρι είναι το iPhone των Android. Έχει το πιο καλαίσθητο ui, κάνει πλάκα αισθητικά σε λογισμικό σε Samsung και LG φυσικά, αλλά το hardware είναι πίσω σε όλα από το edge (οθόνη, αυτονομία, κάμερα, ασύρματη φόρτιση, αδιαβροχοποιηση κλπ κλπ).

Ο καθένας διαλέγει και παίρνει...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Μερικά facts :

Η συσκευή είναι καταπληκτική. Σούπερ ποιοτική και τρομερό λογισμικο

. Τα περί αυτονομίας είναι εκτός τόπου και χρόνου, το 10 βγάζει 1,5 ώρα SOT λιγότερη από το edge με μικτη χρήση... Αδικαιολογητο για μια συσκευή με μεγάλο πάχος και βάρος.

Το 10αρι είναι το iPhone των Android. Έχει το πιο καλαίσθητο ui, κάνει πλάκα αισθητικά σε λογισμικό σε Samsung και LG φυσικά, αλλά το hardware είναι πίσω σε όλα από το edge (οθόνη, αυτονομία, κάμερα, ασύρματη φόρτιση, αδιαβροχοποιηση κλπ κλπ).

Ο καθένας διαλέγει και παίρνει...

 

Μια χαρά τα είπες.

Το πάχος και το βάρος πάει στη κατασκευή :)

 

Όπως είπες.διαλέγεις και παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν τελειωσατε μπορω να ρωτησω κατι? Ο αισθητηρας αποτυπωματων μου εχει σταματησει να σκαναρει 3 4 φορες και επανερχεται μετα απο ρισταρτ. Οχι συνεχομενα αλλα το κανε αρκετες φορες βαζεις το δαχτυλο και δουλευει σαν κουμπι. Το χει παθει κανεις?

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Μερικά facts :

Η συσκευή είναι καταπληκτική. Σούπερ ποιοτική και τρομερό λογισμικο

. Τα περί αυτονομίας είναι εκτός τόπου και χρόνου, το 10 βγάζει 1,5 ώρα SOT λιγότερη από το edge με μικτη χρήση... Αδικαιολογητο για μια συσκευή με μεγάλο πάχος και βάρος.

Το 10αρι είναι το iPhone των Android. Έχει το πιο καλαίσθητο ui, κάνει πλάκα αισθητικά σε λογισμικό σε Samsung και LG φυσικά, αλλά το hardware είναι πίσω σε όλα από το edge (οθόνη, αυτονομία, κάμερα, ασύρματη φόρτιση, αδιαβροχοποιηση κλπ κλπ).

Ο καθένας διαλέγει και παίρνει...

Φυσικα διαλεγεις και παιρνεις..και οι 2 πολυ δυνατες με το htc 10 να ειναι ανωτερο σε ποιοτητα κατασκευης,λογισμικο,ελευθερο για ρουτ και πειραγμα αλλα και σε hardware οπως ο ηχος(ακουστικα,ηχεια),ois μπροστα, usb type c 3.1, quick charge 3,

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν τελειωσατε μπορω να ρωτησω κατι? Ο αισθητηρας αποτυπωματων μου εχει σταματησει να σκαναρει 3 4 φορες και επανερχεται μετα απο ρισταρτ. Οχι συνεχομενα αλλα το κανε αρκετες φορες βαζεις το δαχτυλο και δουλευει σαν κουμπι. Το χει παθει κανεις?

Δε μου έχει τύχει. Τί εννοείς δουλεύει σαν κουμπί;

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δε μου έχει τύχει. Τί εννοείς δουλεύει σαν κουμπί;

 

Δεν σκαναρει το δαχτυλο, πρεπει να το ξεκλειδωσεις διαφορετικα

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Δεν σκαναρει το δαχτυλο, πρεπει να το ξεκλειδωσεις διαφορετικα

Μήπως είναι υγρό το δάχτυλό σου και έχει αλλοιωθεί το αποτύπωμα; Οι δύο περιπτώσεις που δε μου έπιανε ήταν Α) με μουλιασμένο δάχτυλο

Β) σκασμένο δάχτυλο (είχε φύγει η επιδερμίδα από πάνω)

αλλά είχα σετάρει κι άλλα δάχτυλα κι έπιανε.

Εσένα δε δούλευε με τίποτα; Δοκίμασες όλα τα σεταρισμένα δάχτυλα;

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

Ίσως βέβαια φταίει το ότι δουλεύω παραλία στον ήλιο και το κινητό εναλλασεται σε Wi-Fi/data συνέχεια και τρώει και ζέστη. Σε πιο ελεγχόμενο περιβάλλον ενδεχομένως να ήταν καλύτερα τα πράματα

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκιμασα απο περιεργια το ιδιο να δω... Εβαλα φουλ φωτεινιτητα και wifi στο γραφειο με σημα δικτυου χαλια (1-3 γραμμες) ακομα και οταν πηγε 15% δεν το εβαλα σε εξοικονομηση ενεργειας.

Το εβγαλα χθες βραδυ επαιξα λιγο πριν κοιμηθω και το πρωι ξεκινησε η μερα μου με 90%, εβγαλε 3 ωρες και 45 λεπτα οθονη μεχρι το 10% οποτε δεν εχει καποιο θεμα το δικο σου απλα επειδη εισαι και παραλια χτυπαει 40ρια + η συσκευη και την πινει πιο ευκολα.

Αυτα περι αυτονομιας δεν εχω να σχολιασω αλλο σχετικα με αυτο,τη βγαζει τη μερα σχετικα ευκολα.

 

 

bvb Αυτο με το κουμπι ουτε εμενα μου εχει τυχει

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι υγρό το δάχτυλό σου και έχει αλλοιωθεί το αποτύπωμα; Οι δύο περιπτώσεις που δε μου έπιανε ήταν Α) με μουλιασμένο δάχτυλο

Β) σκασμένο δάχτυλο (είχε φύγει η επιδερμίδα από πάνω)

αλλά είχα σετάρει κι άλλα δάχτυλα κι έπιανε.

Εσένα δε δούλευε με τίποτα; Δοκίμασες όλα τα σεταρισμένα δάχτυλα;

 

Ναι δουλευε σαν απλο κουμπι και δεν εκανε δονηση καθολου.Το δαχτυλο νορμαλ εννοειται. Δεν ξερω αν εχει να κανει κατι με την ice view

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Δεν έχω την συσκευή, ούτε και πρόκειται να την πάρω όσο η htc την έχει δει apple στις τιμές.

Δεν έχω ούτε s7 και επείσης δεν υπάρχει περίπτωση να το πάρω, καθώς το edge είναι για μένα gimmick και οτι πιο άβολο έχω πιάσει στα χέρια μου.

 

Ενα πράγμα δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω όλα αυτά τα χρόνια στο myphone. Η λόξα κάποιων εδώ, αυτό που έχουν πάρει να είναι το καλύτερο. Να έχει την καλύτερη οθόνη, την καλύτερη κάμερα, την καλύτερη μπαταρία, το καλύτερο software, την καλύτερη κατασκευή.

Λόξα που αγγίζει σχεδόν τα όρια της ιατρικής έρευνας!

 

Ημαρτον παιδιά! Ημαρτον! Πόσα ποστ τώρα κοκορομαχια για το αν το Μ10 είναι το κινητό της δεκαετίας ή το s7!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα θα πω, κανένα κινητό δεν είναι τέλειο, το καλύτερο κινητό είναι αυτό με το οποίο βολευετε ο καθένας από εμάς
Link to comment
Share on other sites

Ναι δουλευε σαν απλο κουμπι και δεν εκανε δονηση καθολου.Το δαχτυλο νορμαλ εννοειται. Δεν ξερω αν εχει να κανει κατι με την ice view

Δεν έχω ice view οπότε δε μπορώ να σου πω. Την αυθεντική έχεις πάρει;

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα :) μια ερωτηση , απο που βγαλαμε το συμπερασμα οτι με την ευλογια της htc κανουμε root την συσκευη και θα το δεχτουν στο service .. ? σε περιπτωση βλαβης ?

Aυτο που ξερω ειναι οτι μετα το a9 και το 10 η htc δεχεται relocked bootloader .

Δηλαδη stock rom. stock recovery. και η διαφορα με τα προηγουμενα χρονια relocked boot ,αντι για locked boot.

Ανδρεα τι λες καλα τα λεω η εχω χασει επεισοδια:)

Ρε ηρεμηστε λιγο κανει και ζεστη.

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι ειναι σχετικα με το ρουτ και εγγυηση.

Αν το επαναφερεις σε στοκ μορφη υσχυει κανονικα η εγγυηση κι ας βλεπουν οτι εχει relocked boot.

Αλλα ακομα και ρουτ να ειναι πρεπει να αποδειξουν οτι εφταιγε το ρουτ για τη ζημια πχ

 

Απλα το ατομο που ρωτησε για ρουτ εχει samsung και εκει εχει μια εξτρα δικλιδα ,το knox, που γραφει οταν κανεις ρουτ και δεν ξεγραφει με αποτελεσμα να μην το δεχονται στην εγγυηση. (υπαρχουν και εξαιρεσεις )

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ice view οπότε δε μπορώ να σου πω. Την αυθεντική έχεις πάρει;

 

Ναι ειναι φοβερη ψαρωνει ο κοσμος που την βλεπει.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Σε χρηση data κυριως το 10 αρι παταει κατω το s7 edge σε διαχειριση μπαταριας.

Και μην μιλησουμε για φουλ φωτεινοτητες στο edge και πως την αδειαζει ταχυτατα.

Στη χρηση μου ειδα μονο σε wifi να υπερτερει το s7 edge αλλα οχι με τερμα φωτεινοτητα,καπου στα 2/3 και αυτοματο. Και μιλαμε για μιση με 1 ωρα η διαφορα.Σε φουλ φωτεινοτητα τα ιδια με το 10 και αυτο γιατι η φωτεινοτητα του edge παει πιο ψηλα αλλα την πινει νερο.

 

Οταν εγραφαν ατομα στο θεμα του edge οτι με 4g ειχαν 3μιση-4μιση ωρες οθονη πεφτατε να τους φατε θυμαμαι.

Ειπαμε ειναι μεγαλη η μπαταρια του edge αλλα η htc εχει καλυτερο λογισμικο και ισχυει ακομα και σημερα αυτη η καραμελα.

Για μενα το htc περα του οτι δειχνει χαλια απο φωτο κτλ αν δεν το πιασεις και το χρηαιμοποιησεις δεν μπορεις να καταλαβεις καθολου τι δουλεια εχουν ριξει στο σχεδιασμο του και στο λογισμικο του. Ειναι το iphone του android επι εποχες iphone 4-5 που το android υστερουσε σημαντικα τοτε.

Καλώς η κακώς τα συμπερασματα της συντριπτικής πλειοψηφίας των χρηστων και reviewer έρχονται σε αντίθεση με μια χούφτα ζήτημα τον αριθμό του ενός χεριού οπαδών που ισχυρίζονται το αντίθετο.

 

Και επέτρεψε μας να πιστέψουμε την συντριπτική πλοίοψηφία με τα λεγόμενα και τα συμπεράσματα/πορίσματα τους παρα απόψεις οπαδών της εταιρίας και της συσκευής που απέκτησαν.

 

Οπως και να πιστέψουμε πραγματικά χρήστες και reviewer που όντως είχαν τις 2 συσκευες και τις δούλεψαν και οχι στα χαρτιά και στο φαινεσθε που έβαλαν απλα το avatar για λίγες ημέρες χωρίς ουδέποτε συσκευη να εχουν στα χέρια τους.

 

Ουτε έστω μια φωτό,ενα sot που να αποδυκνυαι αυτά που ισχυρίζονται.:rolleyes:

 

Η υποτίμηση της νοημοσύνης των υπολοίπων χρηστων ενός φόρουμ μόνο θετικό δεν θα το χαρακτήριζα.

 

Οπως αμείλικτα ειναι και οι πορεία της συσκευής στην αγορά και οι εκ διαμέτρου αντίθετες πορείες.

 

Τίποτα τυχαίο δεν ειναι.

 

Η συσκευη απέτυχε να συγκινήσει τον κόσμο,να ενθουσιάσει,να δώσει κατι διαφορετικο και απο την άλλη βασικές παραμετρους μιας συσκευής και κριτηριο επιλογής οπως αυτονομία,οθόνη,ντιζάιν ειναι στην μετριότητα και κατώτερα των προσδοκιών μιας συσκευής άνω των 500 ευρω.

 

Όσο για το root που αναφέρθηκες ως πλεονέκτημα,δεν εχει συγκινήσει κανέναν που όσοι ενδιαφέρονται στρέφονται αποκλειστικά στα nexus η στο OnePlus η άλλες κινεζικές εταιρίες.

 

Και ουτε θα αλλάξει αυτο.

 

ΥΓ:Πάντως για τόσο "όμορφη συσκευη που χαίρεσαι να την κρατάς" και day one να μπαίνει σε θήκη και απο τούβλο να μετατρέπεται σε τεθωρακισμένο τανκ ειναι κρίμα θα έλεγα.

 

Εγώ δεν θα το εκανα και ουτε το κανω με τις συσκευες μου.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Χθες με φωτεινότητα στη μέση έβγαλα το κινητό απ τη φόρτιση στις 11 το πρωί και στις 5 τα χαράματα είχα 1%. Πάλι πολλές εναλλαγές Wi-Fi / 4g αλλά και EDGE. Η αυτόματη φωτεινότητα μου την έκανε τη δουλειά επειδή δουλεύω παραλία και τρώει ήλιο ή συσκευή.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χθες με φωτεινότητα στη μέση έβγαλα το κινητό απ τη φόρτιση στις 11 το πρωί και στις 5 τα χαράματα είχα 1%. Πάλι πολλές εναλλαγές Wi-Fi / 4g αλλά και EDGE. Η αυτόματη φωτεινότητα μου την έκανε τη δουλειά επειδή δουλεύω παραλία και τρώει ήλιο ή συσκευή.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτοματη και σε εντονο φως = τερμα

Ετσι την πατουσα πιο παλια σε αλλες συσκευες και δεν ηξερα τι φταιει.

Τερμα φωτεινοτητα στο 10αρι ειχα μονο στην αρχη για να στρωσει η οθονη απο τη μοουνταδα.

Edited by impreza_sti

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...