Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εμενα τιποτα,ακομα Β360, και στο xDA forum μιλανε ηδη για την Β385 lol! επισης περιμενουν απαντηση για τον αν θα παρουμε emui 5.1 ...

 

Η 835 είναι για το αμερικανικό μοντέλο

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν έχω δει κάτι διαφορετικό εκτως από το security patch, θεμα με την μπαταρία δεν είχα ιδιαίτερο ποτέ. Αλλα το θέμα με την φωτεινότητα σε κάποιες εφαρμογές και στο Bluetooth παραμένει αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Από που βλέπουμε χώρα προέλευσης;

 

Ας απαντησει καποιος σε αυτο.

 

Στο μενου "Σχετικα με το τηλεφωνο" οταν παω "πιστοποιηση" μου γραφει "Serbia" αυτο ειναι η χωρα προελευσης? :blink:

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

και εμενα serbia λεει εκει αλλα δεν ξερω αν παιζει αυτο ρολο.

Λογικά με το IMEI θα το βρείτε αλλιώς στο κουτί από έξω με τα αυτοκόλλητα το γράφει με αρχικά (παράδειγμα FRA =Γαλλία, DEU=Γερμανία κτλ κτλ)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και γω τη συσκευή και είμαι ενθουσιασμένος. Δύο ερωτήσεις προς το παρόν. Πώς μπορώ να αλλάξω χρώμα στο led notification ανάλογα με την εφαρμογή και πώς να αφαιρέσω τις διαφημίσεις από εφαρμογές και ίντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και γω τη συσκευή και είμαι ενθουσιασμένος. Δύο ερωτήσεις προς το παρόν. Πώς μπορώ να αλλάξω χρώμα στο led notification ανάλογα με την εφαρμογή και πώς να αφαιρέσω τις διαφημίσεις από εφαρμογές και ίντερνετ.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflowlegacy

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και γω τη συσκευή και είμαι ενθουσιασμένος. Δύο ερωτήσεις προς το παρόν. Πώς μπορώ να αλλάξω χρώμα στο led notification ανάλογα με την εφαρμογή και πώς να αφαιρέσω τις διαφημίσεις από εφαρμογές και ίντερνετ.

 

 

 

Με'γεια σου. Σε τι χρώμα την πήρες και από πού, αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

 

Με'γεια σου. Σε τι χρώμα την πήρες και από πού, αν επιτρέπεται;

 

Κάτι για τις διαφημίσεις υπάρχει; Κάποια εφαρμογή για δημιουργία σημειώσεων αλλά με δυνατότητα κλειδώματος όπως το smemo υπάρχει; Από skroutz σε μαύρο.

Edited by Christos21417
Link to comment
Share on other sites

Κάτι για τις διαφημίσεις υπάρχει; Κάποια εφαρμογή για δημιουργία σημειώσεων αλλά με δυνατότητα κλειδώματος όπως το smemo υπάρχει; Από skroutz σε μαύρο.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=446316&page=1

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κανεναν άλλο η 381;

 

μπα τπτ ακόμα

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει τρόπος να ανεβάσω το ηχείο!? Όπως αυτό https://youtu.be/v-7y_nxCmJ4

 

Αλλά δεν δουλεύει

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάποιες εφαρμογές μετά από ώρες αδράνειας της συσκευής δεν ανταποκρίνονται; Πχ το YouTube και το tvshow time το πρωί που ξυπνάω μου εμφανίζουν σφάλμα σύνδεσης και δεν έρχονται οι ειδοποιήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητό κάνα μήνα... Το μόνο αρνητικό του είναι το SAR.. Που ακόμη κάνω έρευνα να καταλάβω ποσο επικίνδυνο είναι... Απλά έχει τεράστια διαφορά με το s7 px που έχει 0.25 και το honor 1.5
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κανεναν άλλο η 381;

 

ήρθε και σε μένα αλλά δεν την έχω περάσει ακόμη

 

:happy:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάποιες εφαρμογές μετά από ώρες αδράνειας της συσκευής δεν ανταποκρίνονται; Πχ το YouTube και το tvshow time το πρωί που ξυπνάω μου εμφανίζουν σφάλμα σύνδεσης και δεν έρχονται οι ειδοποιήσεις.

Κάποιος να με βοηθήσει εδώ;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...