Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Letv 2 Le / 2 Le Pro


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποιο link από αξιόπιστο μαγαζί ;

 

δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα ακόμα. και δεν ξέρουμε αν θα είναι καλύτερο απο αυτό με τον Χ20

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 154
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως η οθόνη του le 2 συγκρινόμενη με των Meizu mx6 pro Kai xiaomi redmi note 3 pro βγάζει αισθητά πιο κιτρινισμένο το λευκό στο σχετικό συγκριτικό.

 

https://m.youtube.com/watch?v=Wq7SsQ_I_9g

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αν καποιος εχει παραλαβει το max 2 x820 μπορει να μου πει αν εχει ρομ γνησια με ελληνικα η ειναι πειραγμενη?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αν καποιος εχει παραλαβει το max 2 x820 μπορει να μου πει αν εχει ρομ γνησια με ελληνικα η ειναι πειραγμενη?

 

Καλημερα, παρελαβα εγω κι ενα φιλος που δεν το θελει τελικα και μπηκε για πουλημα το δικο του.

Ελληνικα οχι ακομη, απο μερα σε μερα θα βγει multilanguage.

Για την ωρα ενα εχω να πω:

Ο αδιαφιλονικητος βασιλιας των κινεζικων phablets για το 2016 ειναι εδω: Letv X820, aka max 2. Συσκευαρα πραγματικα.

Κορυφαια οθονη, touch, 122.000 στο antutu, σφαιρα σε ολα και αλαγκαριστο. Μολις το ανοιξα ηρθε αναβαθμιση με ημερομηνια 12/05 απο 13s σε 14s. Η συσκευη παει μπαλα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, παρελαβα εγω κι ενα φιλος που δεν το θελει τελικα και μπηκε για πουλημα το δικο του.

Ελληνικα οχι ακομη, απο μερα σε μερα θα βγει multilanguage.

Για την ωρα ενα εχω να πω:

Ο αδιαφιλονικητος βασιλιας των κινεζικων phablets για το 2016 ειναι εδω: Letv X820, aka max 2. Συσκευαρα πραγματικα.

Κορυφαια οθονη, touch, 122.000 στο antutu, σφαιρα σε ολα και αλαγκαριστο. Μολις το ανοιξα ηρθε αναβαθμιση με ημερομηνια 12/05 απο 13s σε 14s. Η συσκευη παει μπαλα...

Καλημέρα φίλε και να το χαίρεσαι! Θέλω να σε ρωτήσω αν τελικά έχει την 800αρα μπάντα στο 4G (Band 20). Γιατί στην αρχή έβρισκα ότι θα την έχει αλλά τώρα πια δεν το βρίσκω πουθενά...

Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε και να το χαίρεσαι! Θέλω να σε ρωτήσω αν τελικά έχει την 800αρα μπάντα στο 4G (Band 20). Γιατί στην αρχή έβρισκα ότι θα την έχει αλλά τώρα πια δεν το βρίσκω πουθενά...

 

Ευχαριστω. Ναι, σε ολα τα specs στο διαδικτυο αναφερεται οτι εχει και βλεπω παντου 4g στην αθηνα με Wind, κατα πασα πιθανοτητα ισχυει...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Ναι, σε ολα τα specs στο διαδικτυο αναφερεται οτι εχει και βλεπω παντου 4g στην αθηνα με Wind, κατα πασα πιθανοτητα ισχυει...

 

Καλορίζικο το κινητό !

Η αγορά από ποιο μαγαζί έγινε ; Απ'οτι καταλαβαίνω πρέπει να παρέλαβες και σφαίρα ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Καλοριζικο φιλε Βαγγελη. Να περιμενουμε καμια φωτο και μερικα σχολια? :p:lol:

Με τρωει το χερακι μου και εμενα. Το κινητο του φιλου σου το εβαλες για πουλημα? Για δωσε link

 

Edit Ασε το βρηκα. Να υποθεσω απο TaoBao?

Edited by dionysg
Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιδια αξιζει?απο οθονη πως το βλεπεται?ειδοποιησεις viber messengerbskype σας ερχονται?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Τι σαρ έχει; Και συγκριτικά με το mate 8 αυτό είναι καλύτερο σε κάμερα Και γενικότερα;
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, παρελαβα εγω κι ενα φιλος που δεν το θελει τελικα και μπηκε για πουλημα το δικο του.

Ελληνικα οχι ακομη, απο μερα σε μερα θα βγει multilanguage.

Για την ωρα ενα εχω να πω:

Ο αδιαφιλονικητος βασιλιας των κινεζικων phablets για το 2016 ειναι εδω: Letv X820, aka max 2. Συσκευαρα πραγματικα.

Κορυφαια οθονη, touch, 122.000 στο antutu, σφαιρα σε ολα και αλαγκαριστο. Μολις το ανοιξα ηρθε αναβαθμιση με ημερομηνια 12/05 απο 13s σε 14s. Η συσκευη παει μπαλα...

 

καλοριζικο!!!!!!!!!

αν βγαζει πανω απο 5 ωρες οθονη σε wifi και αν ερχονται τα notifications κανονικα χωρις αλχημειες,θα το σκεφτω.

τι χρωμα το πηρες;

συσκευαρα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο!!!!!!!!!

αν βγαζει πανω απο 5 ωρες οθονη σε wifi και αν ερχονται τα notifications κανονικα χωρις αλχημειες,θα το σκεφτω.

τι χρωμα το πηρες;

συσκευαρα.

 

Ευχαριστώ Δημήτρη. Έδωσα και το δικό μου πριν λιγη ωρα σε φιλο, γιατί πλέον περιμένω το 6/64

Μπαταρια με 2 φορτισεις που πρόλαβα να κάνω είναι στις 4:30 ώρες

Στο χρυσό το πήρα, μόνο αυτό κυκλοφορεί για την ωρα και είναι ίδιο ακριβώς με το Rose gold του iPhone.

Μου άρεσε πολύ, περιμένω πως και πως τη μεγάλη έκδοση.

touch επιτελους αψογο (καμια σχεση με την αφη των περσινων μοντελων), ακουστικο, σημα όπως και περυσι κορυφαια.

Φετος εδωσαν παλι δωρεαν θηκη στο πακετο και μαλιστα tpu υψηλης ποιοτητας (περυσι ηταν hard case).

Η καμερα ακαριαια στις ληψεις, ελαφρως βελτιωμενη από περυσι, αλλα κατωτερη από τις επωνυμες ναυαρχιδες σε low light καταστασεις (αναμενομενο).

Μπραβο στη letv, εδωσε snapdragon 820 με κοστος κατω από 350 ευρω, όταν οι αλλοι κινεζοι πετανε χαρταετο...

Βγήκε και twrp, root και αύριο βγαίνει και multilanguage

@geornivr

Ιδια καμερα με το mate 8 ειδα εγω (ειχα πριν ένα μηνα το ματε και το εχω "φρεσκο" στο μυαλο μου).

Γενικα το θεωρω καλυτερη συσκευή από το ματε 8.

Το ιδιο smooth, αλλα "φαρμακι" κανονικο στο ανοιγμα εφαρμογών, πλοηγηση στο διαδικτυο (ταχυτερο και από το s7 edge μου)...

Επισης ανωτερη οθονη από το mate 8, μονο σε μπαταρια υστερει με αλλα λογια από το ματε...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ειναι συσκευαρα.

πολυ καλο αυτο που ειπες για την μπαταρια με 2 φορτισεις.

με τοσο μεγαλη οθονη και αναλυση περιμενα λιγοτερο.

 

επισης καλο αυτο που ειπες για το touch και το σημα.

σε 2 μηνες που θα στρωθει απο ρομς κλπ θα ειναι best buy.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ VICKMALL το εχει instock και με official και με multilanguage rom στα 199 ...καλη τιμουλα αλλα δεν υπαρχουν ακομα πολλα reviews

Εχει βγει καμια cystom γνωριζει κανεις?

Το pro παντως το εχει 341 αρκετα ψηλα....

Link to comment
Share on other sites

Στο gearbest εχει το le 2 pro με τον X25 σε λευκο μαλιστα στα 304 $ η καλυτερη τιμη που κυκλοφορει αλλ ποιος μπλεκει με αυτους σε σχεση με αξιοπιστια και ποτε θα στο στειλουν...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι μαγαζί ειναι αυτο; http://www.letvmart.com/phone.html

Ειναι λίγο χώμα οι τιμές τους σε επίπεδο που να καταντά απάτη ή κάνω λάθος;

 

Στο vickmall το max2 είναι πιο φτηνó

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι μαγαζί ειναι αυτο; http://www.letvmart.com/phone.html

Ειναι λίγο χώμα οι τιμές τους σε επίπεδο που να καταντά απάτη ή κάνω λάθος;

 

αυτο το "μαγαζι" λεει οτι είναι στην Αμερική "κοντα" στην Ουασιγκτον! Αντε και να μην είναι απατη, θα παραγγείλεις κινητό από Αμερική?!

Link to comment
Share on other sites

Οροι εγγυησης

Που την ξερω αυτη την Ascension International Trading Co., Ltd. (letvmart).

Ειναι η εταιρια που πουλαει τα Oppo στην Ευρωπη. Μηδεν customer service ακομα τραβιεμαι με το Oppo f1 για RMA και δεν εχω παρει απαντηση απο κανενα

Μακρια

Edited by dionysg
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μην το σκεφτεστε καν για το Letvmart

 

Πριν δω ποιος ειναι απο πισω εστειλα mail να δω μηπως κανουν μαιμουδιες με την αξια για το τελωνειο

 

Do you ship the phones with USPS or fedex dhl?

Thanks

 

Η απαντηση

Yes, we can ship to Greece via Chronopost express service, there is no customs tax for buyer, about 8-12 days to buyer's door.

Thank you and regards.

 

Christina

http://www.letvmart.com

 

To Chronopost βλεπω ειναι γαλλικη εταιρια οχι Αμερικανικη . Αν το συνδυασω με την εμπειρια μου απο την ιδια εταιρια με τα oppo απο εδω βγαζω το εξης συμπερασμα.

 

Πανε να κοροιδεψουν κοσμο παλι.

 

Οppo forum

The UK European Consumer Centre (ukecc.net) did a background check for OppoStyle's business in the UK and it turns out that they are using a trick with a UK-based storage/forwarder, so that they can advertise European/UK based business, while at the same time not having to conform to any EU legislation.

 

ΜΑΚΡΙΑ το λεω παλι

Edited by dionysg
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην στο συγκεκριμενο site οπως και στα περισσοτερα ας δειχνει χαμηλη τιμη σε ευρω στο τελος πληρωνεις σε δολλαρια που δεν εχει σχεση η τιμη που φαινεται.το le max 2 399 dollar ενω τπ δειχνει 281.97 ευρω
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Στο vickmal δινει το απλο με ~200€...ισχύει; Μήπως παραείνει φτηνό; Αν και το συγεκριμένο μαγαζί πουλάει σχετικά ακριβότερα απο τα υπόλοιπα συνήθως.
Link to comment
Share on other sites

Στο vickmal δινει το απλο με ~200€...ισχύει; Μήπως παραείνει φτηνό; Αν και το συγεκριμένο μαγαζί πουλάει σχετικά ακριβότερα απο τα υπόλοιπα συνήθως.

 

σχεδόν σε όλα τα καταστήματα είναι κάτω από 200 το απλό, ξεκινάει από 180 ή 170 σε aliexpress

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...