Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5,30 €, (όσο και για το 60) για 28 μέρες

 

Και το 60 στο 12000 5.3€ το χρεώνει; Γιατί είχα δει κάπου στο φορουμ ότι είχε 4,44€ και έδινε 1GB τι ισχύει; Γενικά υπάρχει πακέτο κάτω από 5€ για ιντερνετ εκτός από προσφορές; Γιατί είναι να μου λήξουν 4,63€ μην πάνε χαμένα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΓΕΝΙΚΑ οι προσφορές είτε σου έρχονται με sms στο κινητό είτε με δωράκι στην εφαρμογή του F2G, για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα και μόνο τότε μπορείς να τις ενεργοποιήσεις

ΕΙΔΙΚΑ: Για δεδομένα για όλους υπάρχουν οι επιλογές,

1 GB με 4,44 € -> δωρεάν sms 60 στο 12410 (για ένα μήνα)

2 GB με 5,30 € -> δωρεάν sms 60 στο 12000 (και 400 λεπτά προς Ρουμανία για 4 εβδομάδες)

2 GB με 5,30 € -> δωρεάν sms 61 στο 12000 (και 400 λεπτά προς Βουλγαρία για 4 εβδομάδες)

Για χρόνο ομιλίας προς όλους (εντός Ελλάδος) δεν υπάρχει κάτι μόνιμο από όσο ξέρω.

 

Πιο κάτω ένας πίνακας που είχε φτάξει παλαιότερα ένας συμφορουμίτης.

 

 

Wind_12410_1_2018.jpg

 

Και το 60 στο 12000 5.3€ το χρεώνει; Γιατί είχα δει κάπου στο φορουμ ότι είχε 4,44€ και έδινε 1GB τι ισχύει; Γενικά υπάρχει πακέτο κάτω από 5€ για ιντερνετ εκτός από προσφορές; Γιατί είναι να μου λήξουν 4,63€ μην πάνε χαμένα...

 

ΟΚ το βρήκα:O

Link to comment
Share on other sites

Και το 60 στο 12000 5.3€ το χρεώνει; Γιατί είχα δει κάπου στο φορουμ ότι είχε 4,44€ και έδινε 1GB τι ισχύει; Γενικά υπάρχει πακέτο κάτω από 5€ για ιντερνετ εκτός από προσφορές; Γιατί είναι να μου λήξουν 4,63€ μην πάνε χαμένα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

 

 

ΟΚ το βρήκα:O

 

Όταν λήξει το χρηματικό υπόλοιπο , θα σου μηδενίσει και ότι έχεις από πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λήξει το χρηματικό υπόλοιπο , θα σου μηδενίσει και ότι έχεις από πακέτα.

 

Ναι το ξέρω για το δεύτερο μήνα μετά την ανανέωση αναφέρομαι και όχι από 2 μήνες και μετά από την τελευταία ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

300' προς όλους για 7 ημέρες με 2€

46 @ 12410

Είναι σαν τμηματικό προνομιακό (χωρίς το internet)

Αν το ενεργοποιείς κάθε 6 ημέρες, θα πάρεις συνολικά 5*300' σε διάστημα 30 ημερών με 10€

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα παίζει πολύ το παρακάτω και βλέπω ότι αυτόν το μήνα ήρθε και σε άλλα κινητά της οικογένειας που διαχειρίζομαι....b120498594c578e87aa5fa352951e43e.jpg

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα παίζει πολύ το παρακάτω και βλέπω ότι αυτόν το μήνα ήρθε και σε άλλα κινητά της οικογένειας που διαχειρίζομαι....

 

 

Το ενεργοποίησα την προηγούμενη εβδομάδα.

Απλά, ΤΕΛΕΙΟ ...

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα παίζει πολύ το παρακάτω και βλέπω ότι αυτόν το μήνα ήρθε και σε άλλα κινητά της οικογένειας που διαχειρίζομαι....b120498594c578e87aa5fa352951e43e.jpg

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Δυστυχώς παρ' όλο που είμαι παλιός συνδρομητής (F2G2) και κάνω ανανέωση πάντα ανά δίμηνο, τους τελευταίους μήνες η WIND δεν μου εμφανίζει ούτε την συγκεκριμένη αλλά ούτε κι άλλες προσφορές. Μηδέν εις το πηλίκον...:X:blink::!:

Link to comment
Share on other sites

γενικά τελευταία δεν έρχονται προσφορές ,κάτι άσχετες έρχονται όπως αυτή

 

1500 ΛEΠTA & 50SMS ΠPOΣ OΛOYΣ & 2GB ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 10€! ΣTEIΛE 95 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 23/7! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έκανα κι εγω κάτι κλικ.... και μου ήρθε η ίδια προσφορά

στο προφίλ

 

Ας στείλεις και σ' εμένα λεπτομέρειες αν θέλεις...;)

Link to comment
Share on other sites

Προφανως στις ρυθμισεις του προφιλ πηγε,στην εφαρμογή ή στο site, και το ρύθμισε να έρχονται προσφορές απο τη wind. Το γνωστό που έχει αναφερθεί πολλές φορές.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό έκανα και εμφανίστηκε η προσφορά
Θέμα τύχης ότι εμφανίστηκε η ίδια προσφορά. Θα μπορούσε να εμφανιστεί οποιαδήποτε η και καμιά... Δεν έχει να κάνει αυτό...

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ας δοκιμάσει κάποιος που έχει υπόλοιπο κάτω από 12 ευρώ σε f2g να στείλει την εντολή <<1500>> στο 1264 να δούμε τι απάντηση θα λάβει.Αν απαντήσει ότι δεν επαρκεί το υπόλοιπο σημαίνει ότι μπορεί να το ενεργοποιήσει. Δίνει 1500 προς όλους+2.5 gb για 25 μέρες με 12 ευρώ.Εγώ έχω το είδικό πακέτο και μέχρι τώρα έστελνα την εντολή <<1000>> στο 1264 για 1500 λεπτά + 2 gb με 10.40.Ίσως το παραπάνω να ισχύει για όλους .

6abf9d198ad111be36c992744edf7205.jpg

Edited by scream
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι.. Δοκίμασα και για τα δυο3c133fa5f147820ee43b34bc2bfd623e.jpg

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι.. Δοκίμασα και για τα δυο3c133fa5f147820ee43b34bc2bfd623e.jpg

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπορεί να είναι διαθέσιμη η προσφορά, σε αυτούς που έχουν την άλλη με τα 10,40 ευρώ. Λέτε να είναι στην πραγματικότητα για όλους τους συνδρομητές f2g? Μακάρι να είναι έτσι. Ώστε να ενημερώσουμε κόσμο ότι μπορεί να την ενεργοποιήσει.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπα το δοκιμασα δεν το δεχεται σε εμενα που δεν εχω την προσφορα με τα 10.40

 

Στάλθηκε από το T780H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά εγώ έχω νούμερο ειδικής προσφοράς και σχεδόν παντα μου δε μου φτάνουν τα mb . Τι πακέτο θα μπορούσα να αγοράσω έξτρα για mb ? Είδα το 60 και 61 στο 12000 που δίνει 2gb και 400 λεπτά προς Βουλγαρία ή Ρουμανία αντίστοιχα .. Κάπου διάβασα από έναν συμφορουμιτη το 71 στο 12410 2gb με 3€ .. Ισχύει αυτό για όλους ; Κάτι άλλο που προτείνετε ;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

αυτα του 12000 παιζουν για ολους. Υπηρχε και το 60 στο 12410 που δινει 1 γιγα με κατι λιγοτερο απο 5 ευρω. Τα αλλα είναι προσωπικες προσφορες.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα,

στο πινακάκι που είχε φτιάξει ενα παιδι απο παλιά γράφει για όλους το 55 για 5gb ιντερνετ με 5 ευρωπουλα στο 12410.

Ισχύει ακομα αυτό ?

 

ομοίως το 100 για 10 gb & το 150 για 15 gb.

 

Για έξτρα ιντερνετ σε f2g τι άλλο υπάρχει ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ειναι προσωπικες προσφορες,αν δεν σου ερθουν στο δωρακι της εφαρμογης ή με μήνυμα,δεν σου τις δινει. Ασφαλης τροπος για να δοκιμασεις να εχεις μικροτερο απο το απαιτουμενο υπολοιπο,κι αν λαβεις μηνυμα οτι δεν φτανει τοτε βαζεις λεφτα και τις ενεργοποιεις. Αλλιως θα σου λέει μη διαθεσιμες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για εξτρα ιντερνετ κοιτα λιγο πιο πανω ειχαμε γραψει παλιοτερα κατι. Τωρα εχει αυξηθει το κοστος του λιγο,δεν θυμαμαι ποσο πηγε (μιλαω για το πακετο του 12000)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...