Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H προσφορά δεν είναι διαθέσιμη στο οικονομικό σου πακέτο.Αυτο από το f2g μου οπότε δεν ισχύει για όλους στο οποίο δεν έλαβα το μήνυμα παρά μόνο το άλλο που με προτρέπει να επισκεφθώ ένα κατάστημα wind για να πάρω το δώρο μου

 

Στάλθηκε από το Le X626 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έστειλα 2018 στο 12410 και μου έδωσε 2018 sms προς όλους για 1 μέρα. Δεν μου ειχαν στείλει κάποιο sms, εδώ το είδα και έστειλα.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

H προσφορά δεν είναι διαθέσιμη στο οικονομικό σου πακέτο.Αυτο από το f2g μου οπότε δεν ισχύει για όλους στο οποίο δεν έλαβα το μήνυμα παρά μόνο το άλλο που με προτρέπει να επισκεφθώ ένα κατάστημα wind για να πάρω το δώρο μου

 

Στάλθηκε από το Le X626 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

σου ερχονται γενικα προσφορες απο το 12410 ή οχι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι.Για κανένα 2μηνο μου ερχόταν συνεχώς με ανανεωμένη ημερομηνία το 5gb-->5€ το οποίο και ενεργοποίησα πριν λίγες ημέρες καθώς και άλλες για ομιλία τις οποίες αγνοώ όμως μιας και βασικό μου νούμερο έχω πλέον wu.
Link to comment
Share on other sites

Ναι.Για κανένα 2μηνο μου ερχόταν συνεχώς με ανανεωμένη ημερομηνία το 5gb-->5€ το οποίο και ενεργοποίησα πριν λίγες ημέρες καθώς και άλλες για ομιλία τις οποίες αγνοώ όμως μιας και βασικό μου νούμερο έχω πλέον wu.

 

Σημα τουλαχιστον εχει, ή τζαμπα τα λεφτα;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Σήμα εδώ πέρα το κλασικό παλιό 3g..Αλλά με εξυπηρέτησε άψογα την προηγούμενη εβδομάδα στην Θεσσαλονίκη και το ίδιο θα γίνει και την επόμενη εβδομάδα οπότε είμαι οκ με αυτό.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
με μηνυμα 2018 στο 12410 παιρνεις δωρο μικρης διαρκειας. Εγω πηρα 2018 μηνυματα για wind/q για 3 μερες,απο αλλον εχει αναφερθει οτι μπορει να δωσει 2018 μηνυματα προς ολους για 24 ωρες. Το θεμα ειναι οτι δεν ειχα λαβει αντιστοιχο μηνυμα,αρα λογικα ισχυει για ολους.

 

Μόλις (30/12/2017 00:55) αποστολή 2018 στο 12410.

 

Απάντηση:

 

Wind_12410_2018.jpg

 

Ως χτες (29/12/2017) ίσχυε...φαίνεται....:lol:

 

Μου ηρθε και εμενα παρομοιο αλλα δεν αναφερει την διαρκεια. Υποπτο, μηπως ειναι για 7 ή 15 μερες τωρα; Διαφορετικα γιατι να μην το αναφερουν; Αν εχει ερθει και σε αλλον οπως το παρακατω νεο μηνυμα και το εχει ενεργοποιησει ας μας πει για ποσες μερες ειναι το πακετο σημερα.

 

"Μονο για λιγο! 3gb internet μόνο 1€ μόνο για σένα! Στείλε 3 στο 12410 & ενεργοποίησέ το έως 15-11!"

 

Δεν ειναι θεμα μασημενων, αλλα να απαντα κανεις σε αυτο που τον ρωτανε, και οχι να απαντα χωρις να εχει διαβασει.

 

Περιμενω λοιπον αξιοπιστη απαντηση απο καποιον που το ενεργοποιησε απο τοτε που δεν αναφερουν διαρκεια στο sms που στελνουν. (μασημενα στα γραφω και εγω λοιπον, αν και μασημενα ηταν απο την αρχη)

 

Εντάξει τώρα;

 

Screenshot_2018_01_06_23_29_09.png..Wind_f2go1_3_GB_1_7_1_2018.jpg

 

 

ΚΑΙ για περιαγωγή {ΑΝ είχε κανείς την απορία}:

 

Screenshot_2018_01_07_00_51_00.png

 

ΑΝ κανείς το'χε απορία:

 

ΜΠΟΡΕΙ να ενεργοποιηθεί κ 2η (τουλάχιστον) φορά:

 

Screenshot_2018_01_11_00_29_38.png

 

6GB με 2€ τη θεωρώ τίμια προσφορά.

 

Wind_12410_1_2018.jpg

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μου ηρθε το μηνυμα για 5gb με 5 ευρω (55 στο 12410).ισχυει μεχρι 31/1.

εαν δεν το ενεργοποιησω ,μηπως θα μου ερθει εκ νεου τον φεβρουαριο?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μου ηρθε το μηνυμα για 5gb με 5 ευρω (55 στο 12410).ισχυει μεχρι 31/1.

εαν δεν το ενεργοποιησω ,μηπως θα μου ερθει εκ νεου τον φεβρουαριο?

ευχαριστω

 

Σε 1 βδομάδα περνάμε στο Φλεβάρη: Κάντο κ πες μας....:)

Link to comment
Share on other sites

Σε 1 βδομάδα περνάμε στο Φλεβάρη: Κάντο κ πες μας....:)

 

δεν εχεις βαρεθει να απαντας με αυτον τον τροπο.........????ΜΙΛΑΜΕ EISAI ΤΡΟΜΕΡΟΣ TIME WASTER!!!!!

το κανεις συνεχεια!!!!!!

NAI EAN ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ FEEDBACK ....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ερχόταν για 20 ημέρες περίπου μεχρι να το ενεργοποιήσω πριν ένα μήνα και με το που έληξε μου το ξανά έστειλαν και αυτό το μηνα. Θα δείξει 20-23 Φεβρουαρίου αν το ξαναστείλουν

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ερχόταν για 20 ημέρες περίπου μεχρι να το ενεργοποιήσω πριν ένα μήνα και με το που έληξε μου το ξανά έστειλαν και αυτό το μηνα. Θα δείξει 20-23 Φεβρουαρίου αν το ξαναστείλουν

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάντως εμένα μου ξανάστειλε μια που ΔΕΝ είχα ενεργοποιήσει:

 

Screenshot_2018_01_26_22_52_03.png

 

Κανείς ΔΕ μπορεί να απαντήσει 100% για το ΑΝ ξαναστέλνουν μη ενεργοποιημένες στην προθεσμία προσφορές,

εκτός ΑΝ είναι να λέμε ό,τι να'ναι.

 

Έχει μεγάλη πιθανότητα να ξανασταλεί άλλες 2-3 φορές η ίδια ΑΚΡΙΒΩΣ προσφορά (που δεν ενεργοποιήθηκε την 1η φορά που στάλθηκε ΩΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ), όσπου να σταλεί άλλη προσφορά (και πιθανόν πολύ καλύτερη), πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα μου ήρθε σήμερα τα 5giga με 5 ευρώ έως 06/02 και θα το ενεργοποιήσω τη Δευτέρα.επισης 10 ευρώ αν βάλω δώρο για 15 μέρες 300 και 50 sms προς όλους
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μου ηρθε το μηνυμα για 5gb με 5 ευρω (55 στο 12410).ισχυει μεχρι 31/1.

εαν δεν το ενεργοποιησω ,μηπως θα μου ερθει εκ νεου τον φεβρουαριο?

ευχαριστω

 

μου ηρθε η ιδια προσφορα και τον φεβρουαριο ...(δεν το ενεργοποιησα τον ιανουαριο)

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να τους 'ενεργοποιήσω' να μου στείλουν καμια προσφορά.

Εκλεισαν 4+ μήνες χωρίς ανανέωση και δεν έστειλαν τίποτα!

 

Παλαιότερα, έστελναν, αλλά τους τελευταίους μήνες δεν μου έχουν στείλει κάτι

 

Καμια ιδέα?

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Εγώ, με βάση όσα έχω δει στο δικό μου νούμερο, πιστεύω πως οι περισσότερες προσφορές έρχονται όταν έχεις κάνει ανανέωση και δεν χρησιμοποιείς για κάποιο καιρό το υπόλοιπο που έχεις, και λιγότερο όταν δεν ανανεώνεις καθόλου. Και συνήθως ότι μου έρχεται είναι κάτι που μπορώ να αγοράσω με ότι έχω.

 

 

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να τους 'ενεργοποιήσω' να μου στείλουν καμια προσφορά.

Εκλεισαν 4+ μήνες χωρίς ανανέωση και δεν έστειλαν τίποτα!

 

Παλαιότερα, έστελναν, αλλά τους τελευταίους μήνες δεν μου έχουν στείλει κάτι

 

Καμια ιδέα?

 

κανονικα,δεν μπορεις να κάνεις κάτι. Εγω εχω επανελλειμενα ζητησει μεσω της φορμας επικοινωνιας να ξαναενεργοποιησουν τις προσφορες απο το 12410 αλλα τιποτα. Τον 1ο χρονο της συνδεσης (2012-2013) εστελναν καθε εβδομαδα. Μετα σταματησαν εντελως ακομα και τα απλα διαφημιστικα. Το πιο πιθανο στην περιπτωση μου που επαιξε ρολο,οτι πειραξα τις ρυθμισεις επικοινωνιας για τα μηνυματα απο τη σελιδα ή την εφαρμογή. Εκει απαξ και το πειραξεις,δεν ξαναερχεται τιποτα κατα πασα πιθανοτητα εστω και αν το διορθωσεις. Επισης πιθανο ειναι να σταματανε εντελως τα μηνυματα μετα απο καποιο καιρο,σε συναρτηση με τις κινησεις (ανανεωσεις,ενεργοποιηση πακετων) ή την παλαιοτητα της συνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ τα πειραξα και δεν μου εχει ξαναέρθει οτι και να εχω κανει, οσες φορές και να το έδωσα σαν θέμα στο cc τίποτα δεν έγινε.

 

Εχω βέβαια ακόμα φραγή στα πενταχηφια υψηλής χρέωσης

Link to comment
Share on other sites

To 12410 δεν εμπιπτει στα νούμερα τα οποια αφορά η φραγή (δηλ. τα 54xxx &14xxx) και πριν βαλω φραγή πάλι δεν ερχόταν τιποτα απο προσφορές...
Link to comment
Share on other sites

Με έχουν ΄΄σκίσει΄΄ καθημερινά σχεδόν με μήνυματα για 700' προς όλους με 7,06 €.

Αν δεν μου έρθει ξανά τα 500' + 50 sms με 4,44, δεν πρόκειται να την ενεργοποιήσω :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,για να έρχονται προσφορές,δεν θέλει συχνές ανανεώσεις και ενεργοποιήσεις πακετων,αυτό ισχύει για όλες τις εταιρείες,για βάλτε ένα Whatsup στο συρτάρι κάνα χρόνο και βάζετε ένα ταληρακι κάθε 3 μήνες,τιποτα αλλο,και θα δείτε πως σκάει το προμο4,φυσικά πρέπει να έχετε κάποιο δεύτερο νούμερο,ο μόνος ίσως ανασταλτικος παράγοντας είναι η εγγραφή στο μητρώο 11.
Link to comment
Share on other sites

To 12410 δεν εμπιπτει στα νούμερα τα οποια αφορά η φραγή (δηλ. τα 54xxx &14xxx) και πριν βαλω φραγή πάλι δεν ερχόταν τιποτα απο προσφορές...

Αυτό λέει η λογική αυτό λένε και αυτοί

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά,για να έρχονται προσφορές,δεν θέλει συχνές ανανεώσεις και ενεργοποιήσεις πακετων,αυτό ισχύει για όλες τις εταιρείες,για βάλτε ένα Whatsup στο συρτάρι κάνα χρόνο και βάζετε ένα ταληρακι κάθε 3 μήνες,τιποτα αλλο,και θα δείτε πως σκάει το προμο4,φυσικά πρέπει να έχετε κάποιο δεύτερο νούμερο,ο μόνος ίσως ανασταλτικος παράγοντας είναι η εγγραφή στο μητρώο 11.

Για την wind δεν λέμε?

εδώ δεν ξέρω αν θα συνεχίσει η ειδική προσφορά (είμαι περίπου 9 μήνες απο την τελευταία ενεργοποίηση) οποτε καταλαβαίνεις οτι αυτό που λες δεν δουλεύει πάντα.

Το μητρώο το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλά,δεν είπα ότι είναι και ο κανόνας,εννοείται ότι δεν δουλεύει πάντα,απλά συμβαίνει στην πλειοψηφία των περιπτώσεων.Σωστά,για τη wind μιλαμε,ατυχες παράδειγμα το περί Whatsup.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...