Jump to content

[S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα έχει αγοράσει κανεις από εδώ να μας πει αν είναι αξιόπιστο το κατάστημα??

http://www.e-deal.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=660037

 

πρέπει να προσέξω κάτι πριν αγοράσω από κάποιο κατάστημα στο skroutz? με το doa τι γίνετε αν το ανοίξω και διαπιστώσω ότι έχει κάποιο πρόβλημα μου το αλλάζει το κατάστημα η το στέλνει στην εταιρία?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 376
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα έχει αγοράσει κανεις από εδώ να μας πει αν είναι αξιόπιστο το κατάστημα??

http://www.e-deal.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=660037

 

πρέπει να προσέξω κάτι πριν αγοράσω από κάποιο κατάστημα στο skroutz? με το doa τι γίνετε αν το ανοίξω και διαπιστώσω ότι έχει κάποιο πρόβλημα μου το αλλάζει το κατάστημα η το στέλνει στην εταιρία?

Να είναι UNBRANDED και να μην έχει παραβιάστει η ταινία ασφαλείας η να μην φενεται ότι είχε άλλη από κάτω.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να είναι UNBRANDED και να μην έχει παραβιάστει η ταινία ασφαλείας η να μην φενεται ότι είχε άλλη από κάτω.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
είδα σήμερα στο public το s7 στα 530 ευρώ! θεωρώ ότι είναι καλή τιμή για μη παραεισαγωγή. ξέρει κανείς αν δίνουν τπτ powerbank ή θήκη samsung δώρο? γιατί συνηθίζεται στο public
Link to comment
Share on other sites

είδα σήμερα στο public το s7 στα 530 ευρώ! θεωρώ ότι είναι καλή τιμή για μη παραεισαγωγή. ξέρει κανείς αν δίνουν τπτ powerbank ή θήκη samsung δώρο? γιατί συνηθίζεται στο public

 

Το παρά εισαγωγής είναι ΑΚΡΙΒΏΣ το ίδιο προϊόν και κοστίζει ένα 50 αρικο λιγότερο.

Οταν μιλάμε ΑΚΡΙΒΏΣ για το ίδιο προϊόν και τα πέντε ευρώ παραπάνω τα θεωρώ κλεψιμο.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Το παρά εισαγωγής είναι ΑΚΡΙΒΏΣ το ίδιο προϊόν και κοστίζει ένα 50 αρικο λιγότερο.

Οταν μιλάμε ΑΚΡΙΒΏΣ για το ίδιο προϊόν και τα πέντε ευρώ παραπάνω τα θεωρώ κλεψιμο.

 

 

Συμφωνώ είμαστε στο 2016 δεν πρέπει να συνεχιστεί αυτό.. όλοι αγορά από το ίντέρνέτ σώζει τσέπες...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το παρά εισαγωγής είναι ΑΚΡΙΒΏΣ το ίδιο προϊόν και κοστίζει ένα 50 αρικο λιγότερο.

Οταν μιλάμε ΑΚΡΙΒΏΣ για το ίδιο προϊόν και τα πέντε ευρώ παραπάνω τα θεωρώ κλεψιμο.

 

Συμφωνώ είμαστε στο 2016 δεν πρέπει να συνεχιστεί αυτό.. όλοι αγορά από το ίντέρνέτ σώζει τσέπες...

 

Το αυτό! Νόμιζα τα είχαμε ξεπεράσει αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Το αυτό! Νόμιζα τα είχαμε ξεπεράσει αυτά...

Αν όμως χαλάσει κάτι στα παραεισαγωγης το φτιάχνουν ενώ στα άλλα το αντικαθιστουν (πέρα των iPhone που δίνουν refurbished )

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν όμως χαλάσει κάτι στα παραεισαγωγης το φτιάχνουν ενώ στα άλλα το αντικαθιστουν (πέρα των iPhone που δίνουν refurbished )

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Αυτό το Urban Legend ξεκίνησε από την LG, όταν όμως οι χρήστες άρχισαν να στέλνουν παράπονα στην μαμά εταιρία μια χαρά εστρώσαν χαρακτήρα οι "εξουσιοδοτημένοι" εδώ στο Ελλαδιστάν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μπορεί κάποιος να μου πει τι σημαίνει το 'ΟΕΜ';

 

Θέλω να αγοράσω το edge από εδώ: http://plus3.gr/index.php?route=product/product&product_id=57156

Στην σελίδα τους όμως λέει

'Samsung Galaxy S7 Edge G935F Black

Μάρκα: OEM'

 

Γιατί δεν λέει Samsung;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μπορεί κάποιος να μου πει τι σημαίνει το 'ΟΕΜ';

 

Θέλω να αγοράσω το edge από εδώ: http://plus3.gr/index.php?route=product/product&product_id=57156

Στην σελίδα τους όμως λέει

'Samsung Galaxy S7 Edge G935F Black

Μάρκα: OEM'

 

Γιατί δεν λέει Samsung;

 

Ευχαριστώ

oem = original equipment manufacturer

με λίγα λόγια μαϊμού του αυθεντικου+ νομίζω!

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πωπω, ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.

Δεν είχα ιδέα.

 

Και πως μπορώ να ξεχωρίσω αν κάποιο κινητό είναι πραγματικά original; Μέχρι τώρα δεν έδινα καν σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.

Δεν είχα ιδέα.

 

Και πως μπορώ να ξεχωρίσω αν κάποιο κινητό είναι πραγματικά original; Μέχρι τώρα δεν έδινα καν σημασία.

 

Παρτο από τα εγγυημένα μαγαζιά στο skroutz που έχουν τις καλύτερες αξιολογήσεις. Θα δεις και μόνος σου

Link to comment
Share on other sites

To συγκεκριμένο υπάρχει στο σκρουτζ, με 28 κριτικές και σχεδόν 5 αστέρια. Για αυτό ρωτάω...

Εκτός κι αν υπάρχει κάποια ένδειξη στα καταστήματα που βγάζει το σκρουτζ που να λέει ότι το τάδε κατάστημα είναι εγγυημένο και το άλλο όχι;

 

Όπως και να έχει, θενξ. Μάλλον θα επιλέγω καταστήματα με πολύ περισσότερες κριτικές.

Edited by savvascy
Link to comment
Share on other sites

To συγκεκριμένο υπάρχει στο σκρουτζ, με 28 κριτικές και σχεδόν 5 αστέρια. Για αυτό ρωτάω...

Εκτός κι αν υπάρχει κάποια ένδειξη στα καταστήματα που βγάζει το σκρουτζ που να λέει ότι το τάδε κατάστημα είναι εγγυημένο και το άλλο όχι;

 

Όπως και να έχει, θενξ. Μάλλον θα επιλέγω καταστήματα με πολύ περισσότερες κριτικές.

Από το ίδιο κατάστημα αγόρασα το απλό S7. Είναι κανονικό αυθεντικό S7 με έγκυρο imei.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πάντως πως γίνεται αντί να πέφτει το s7 να ανεβαίνει σχεδόν 20 ευρώ στο σκρουτζ δεν μπορώ να το καταλάβω. και αντίστοιχα ανέβηκε σχεδόν 60 ευρώ το galaxy tab s2 8'
Link to comment
Share on other sites

πάντως πως γίνεται αντί να πέφτει το s7 να ανεβαίνει σχεδόν 20 ευρώ στο σκρουτζ δεν μπορώ να το καταλάβω. και αντίστοιχα ανέβηκε σχεδόν 60 ευρώ το galaxy tab s2 8'

 

Έχει καιρό που το κάνει αυτό βασικά χρόνια γίνεται το ανεβοκατεβαδμα μέχρι να πάρει την κατρακύλα όλα ανεβοκατεβαινουν όπως το a32016 και το a5 2016 που ανέβηκαν πάλι . Τυχαία είπα δύο της Σαμι.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Η τιμές πάνε ανάλογα την ζήτηση του κάθε κινητού τηλεφώνου και ανάλογα και το στοκ που έχει το κάθε μαγαζί..!! :D

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπέρα! Βρήκα αυτό στο ιντερνετ!!

ισχυει κατι τετοιο; Dual sim ,64GB internal?

 

http://www.westtechsale.com/samsung-galaxy-s7-edge-64gb-unlocked.html

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! Βρήκα αυτό στο ιντερνετ!!

ισχυει κατι τετοιο; Dual sim ,64GB internal?

 

http://www.westtechsale.com/samsung-galaxy-s7-edge-64gb-unlocked.html

 

Ισχυει, ειναι 64 αλλα δεν ειναι ευρωπαικο, ουτε καν αμερικανικο. Ασια μερια :D

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει, ειναι 64 αλλα δεν ειναι ευρωπαικο, ουτε καν αμερικανικο. Ασια μερια :D

 

θα εχω καπου κανενα πρόβλημα αν το παραγγείλο; ας πουμε να μην δουλευει κατι;

Link to comment
Share on other sites

θα εχω καπου κανενα πρόβλημα αν το παραγγείλο; ας πουμε να μην δουλευει κατι;

Να μην δουλεύει δε νομίζω αφού είναι unlocked, απλά εγγύηση δεν, οπότε αν πάθει κάτι είσαι μόνος.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! Βρήκα αυτό στο ιντερνετ!!

ισχυει κατι τετοιο; Dual sim ,64GB internal?

 

http://www.westtechsale.com/samsung-galaxy-s7-edge-64gb-unlocked.html

Δεν βλέπω να το έχει διαθέσιμο, πατάω πάνω στην φωτογραφία του και μου βγάζει το note 5...

 

Άκυρο, τώρα το εμφάνισε πάλι, το 32άρι. Κάτι μου "βρωμάει" όμως, λειψές και απροσδιόριστες πληροφορίες... Το φοβάμαι το μαγαζί, από την άλλη όμως έχει PayPal... δεν ξέρω.

Edited by stoum
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...