Jump to content

Huawei P9


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, το γράφω ότι είναι payed αλλά εντάξει, τρίχες είναι! 1ευρώ!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια.αυριο μαλλον θα παρω το p9 .ειναι καλο να προχωρησω?εχει βγαλει τπτ θεματα?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

2-3 μέρες το έχω και δεν μπορώ να πω κάτι. Το Ρ8 όμως το έχω 1 χρονο και είναι σκυλί μαύρο!

Δίνει όμως 3 χρόνια εγγύηση. Κάτι λέει αυτό!

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα τι εννοεις κατι λεει αυτο?οτι επειδη δινει πολυ εγγυηση θα βγαλει κατι?η οτι ειναι καλο αυτο?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο. Δεν δίνεις πολύ εγγύηση σε κάτι που δεν είσαι σίγουρος για την ποιότητά του.

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Eχω το τηλεφωνο απο τις 26 Μαιου, περα του οτι δεν μου εχει βγαλει το πραγματικο προβλημα, μπορω να πω οτι ειμαι ερωτευμενος με το EMUI. Moυ πηρε λιγες μερουλες να το μαθω, αλλα με το που περασε η βδομαδα προσαρμογης, το λατρεψα. Μακαρι να μην κανουν πολλες αλλαγες στο UI με το EMUI 5.
Link to comment
Share on other sites

ωραια νομιζω πειστηκα.απλα ειχα καποιες αμφιβολιες για το συγκεκριμενο ως προς το value for money που λεμε σε σχεση με καποια αλλη συσκευη.
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα της συσκευης, (κακως κατα την γνωμη μου) ειναι το ονομα της εταιριας. Τι θελω να πω.. Αμα το P9 ειχε branding LG πχ, θα ηταν πολυ περισσοτερο στο προσκηνιο. Πρεπει να περασει λιγος καιρος ακομα για την Ηuawei, για να χτισει ισχυρο name branding. Γιατι προς το παρων, με οσους εχω μιλησει απο κοσμο που δεν ασχολειται, (και ουσιαστικα αυτοι ειναι το μεγαλυτερο αγοραστικο κοινο) η Huawei ειναι μια κινεζια ακομα.
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω.απλα και γω επειδη το ειχα αφησει λιγο το θεμα ειναι η πρωτη φορα που θα παρω κατι εκτος επωνυμου brand και ειχα τις φοβιες μου
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω.απλα και γω επειδη το ειχα αφησει λιγο το θεμα ειναι η πρωτη φορα που θα παρω κατι εκτος επωνυμου brand και ειχα τις φοβιες μου

 

Nαι λογικο ειναι. Και εγω οταν το πηρα, πιστευα οτι δεν θα εκλεινα ουτε μηνα μαζι του. Ελα ομως που οπως εχει παει το πραγμα, με βλεπω να ειναι το πρωτο android που θα κρατησω για πανω απο χρονο. :lol: (Εκτος αμα παθει κατι, χτυπα ξυλο :p )

Link to comment
Share on other sites

ωραια αδερφια ευχαριστω για την ανταποκριση.κατι τελευταιο ειχα διαβασει καπου οτι ειχε ενα θεμα με τη καμερα τα δειχνε διπλά.και καπου αλλου για κατι καμμενα πιξελ η σκιες στο μαυρο.υπαρχει κατι που πρεπει να τσεκαρω μολις το ανοιξω?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνει η κάμερα? Εκτός του ότι είναι απίστευτη, δηλαδή!

Τα βγάζει διπλά?

 

OMG τι άλλο θ' ακούσουμε ακόμη!

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

κατι εβγαζε στις νυχτερινες σα διπλο ειδωλο της εικονας.αλλα νομιζω καποιο upgrade το φτιαξε αυτο
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Όχι, φίλε μου. Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο!

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

κατι εβγαζε στις νυχτερινες σα διπλο ειδωλο της εικονας.αλλα νομιζω καποιο upgrade το φτιαξε αυτο
Μην το σκεφτεσαι καν... Απλα πηγαινε παρτο.. Στα λεφτα δν παιζει κατι καλυτερο... Σου μιλαει ενα πορωμενος samsunganakias.. που αναγκαστηκα ηρθα σε huawei γτ σε αυτα που ηθελα δεν υπηρχε κατι.. Αρα φαντασου να σ λεω εγω τα καλυτερααα.. Ειναι υπεροχο... παντου...

Android Phone Model:

Sony xperia X8 Google Nexus S GT-i9023 Galaxy S3 GT-i9300 Note 3 SM-N9005

Huawei P9 EVA-L09

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, τα χαζο-bug του τα έχει. Τουλάχιστον στην c150b140 που είμαι εγώ.

Και ακόμη δεν έχω καταφέρει να μπω στις ρυθμίσεις της κάμερας!!!!! Αν είναι δυνατόν, δηλαδή!!!!

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τι ενοεις bug στην καμερα; Αν συρεις προς τα αριστερα την οθονη στην καμερα δεν σου βγαζει ρυθμισεις; Κανε μια επαναφορα την εφαρμογη της καμερας
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ε? Δεν το ήξερα αυτό! Θα το δω το πρωί γιατί τώρα κοιμάται και ανακτά δυνάμεις!

(Κοινώς το έχω κλείσει και το έχω βάλει για φόρτιση).

Πάντως για πρώτη φόρτιση δεν έχω παράπονο. Μου έβγαλε 2 μέρες με 4 ώρες ομιλία και 3 ώρες sot. Εννοείται όλα ανοικτά 4g, bt, gps κλπ.

 

Όχι δεν έχει bug η κάμερα. Αυτή δουλεύει τέλεια. Αλλού μου κάνει χαζά.

Το πιο εκνευριστικο απ' όλα είναι το οτι θέλει σωνει και καλά να έχει μια οθόνη παραπάνω από αυτές που έχω με τους φακέλους και τις εφαρμογές και να είναι μάλιστα κενή. Αν βάλω κάτι σ' αυτή (πχ ενα widget) τότε τσουπ!!! Θα μου προσθέσει μόνο του μία ακόμη κενή!

Μιλάμε για λόξα, δηλαδή!!!

Το πήρα απόφαση και εγώ και την έχω αφήσει έτσι (κενη), οπότε και αυτό ηρέμησε!!!

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

ξερετε που μπορω να βρω θηκη και ζελατινα οθονης στην αθηνα αυριο με το που το παρω ?ετοιμοπαραδοτα ομως οχι με παραγγελια
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Ζελατίνα δεν είχε μέσα στο κουτί?

Για ψάξε στον τσιγκούνη.

 

Ωπ! Άκυρο! Τώρα ξεκολλησα. Έχει στο κουτί μέσα ζελατίνα. Ειναι καλή.

Για θήκη, τσιγκούνης.

 

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα το παρω.τι ζελατινα εχει με κοψιματα κανονικη η αυτη που χουν ολες οι οθονες κινητων απτο εργοστασιο?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι μέσα στο κουτάκι με τα manual και το καρφακι για το tray.

Έχει τα κοψίματα εκεί ακριβώς που πρέπει και έχει και πολύ καλή αίσθηση.

Tempered glass δεν είναι βέβαια!

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω ελπιζω απ'το κωτσοβολο που θα το παρω να χει τίποτε θηκες.μη με ρωτησετε γιατί απο κει απλα γιατί απο αλλου δε μπορω να το βαλω ατοκες δοσεις :)

 

Μήνυμα από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms!

Edited by Johny-B
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...