Jump to content

Huawei watch: διαθεσιμότητα, απόψεις, εντυπώσεις


mkbhd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρόνια πολλά με υγεία φιλαράκι...

1.με κάποιες εφαρμογές μπορείς αλλά σε λίγο καιρό που θα αναβαθμιστεί θα μπορείς με την μαμά.

2.Σαν μενού Όχι αλλά υποστηρίζει κανονικά όλα τα υπόλοιπα.

3.άπειρα , κατέβασε watchmaker,facerepo και άλλα πολλά ψάξε και δεν θα το βαρεθείς ποτέ.

4.Android wear(playstore)

5.ψάξε και ότι εφαρμογή βλέπεις που έχει ένα μικρό ρολόι σημαίνει ότι είναι και για android wear.

Κοίτα, θέλει ψάξιμο αλλά είναι ευχάριστο.

Καλορίζικο και καλή χρονιά σε όλους!!!!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά με υγεία φιλαράκι...

1.με κάποιες εφαρμογές μπορείς αλλά σε λίγο καιρό που θα αναβαθμιστεί θα μπορείς με την μαμά.

2.Σαν μενού Όχι αλλά υποστηρίζει κανονικά όλα τα υπόλοιπα.

3.άπειρα , κατέβασε watchmaker,facerepo και άλλα πολλά ψάξε και δεν θα το βαρεθείς ποτέ.

4.Android wear(playstore)

5.ψάξε και ότι εφαρμογή βλέπεις που έχει ένα μικρό ρολόι σημαίνει ότι είναι και για android wear.

Κοίτα, θέλει ψάξιμο αλλά είναι ευχάριστο.

Καλορίζικο και καλή χρονιά σε όλους!!!!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Προσπαθώ τώρα να βρω με ποιον τρόπο μπορώ να κάνω κλίσεις με φωνητικές εντολές και δεν μπορώ με το ok google (μονο αναζητήσεις στο ίντερνετ κάνει) και πως θα διαγράφω εφαρμογές στο ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα πως μπορώ να ρυθμισω τη δόνηση στο ρολόι γιατί δεν παίρνω χαμπάρι όταν χτυπά τηλέφωνο
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους... Μια ερώτηση, ίσως λίγο χαζή, αλλά δεν είχα μέχρι στιγμής smartwatch, οπότε θα την κάνω... Επηρεάζει τα ακουστικά bluetooth? Εννοώ, όταν δεχόμαστε μια κλήση και εμφανίζεται στο ρολόι, την απαντάμε κανονικά άμεσα από το bluetooth ή πρέπει να κάνουμε διαδικασία πατώντας κάποια κουμπιά από το ρολόι ή το τηλ ώστε να πηγαίνει στο ακουστικό του bluetooth?
Link to comment
Share on other sites

Απαντάς από το ακουστικό. Δεν κάνεις κάτι άλλο.

Άψογα! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που κάποιος σκέφτεται να αγοράσει το ρολόι μετα απο ενα μήνα χρήσης θα του πρότεινα να μην το πάρει. Δυστυχώς παρα τα πολλά θετικά που έχει καλή σχετικά μπαταρία, καλό σκρολάρισμα, δέχεται πολλές εφαρμογές κλπ, εμφανίζει πολλά προβλήματα. Λαγκαρει αρκετά κάτι που μπορείς να το προσπεράσεις άλλα αυτο που στη δική μου περίπτωση το βγάζει άχρηστο για smartwatch είναι το πρόβλημα με τον ηχο και τη δόνηση. Ο ηχος είναι αδύναμος και η δόνηση σταμάτησε να δουλεύει. Όπως είδα είναι πρόβλημα που το έχουν αρκετοί. Για μένα δεν αξίζει τα λεφτά του για κανένα λόγο και όποιος προσπαθήσει να με πείσει για το αντίθετο ή έχει λεφτά για πέταμα ή απλά είναι ηλίθιος σαν εμένα που το αγόρασα. Κοινώς να το πω απλά τι το θες ενα smartwatch αν δεν μπορείς να βλέπεις τις ειδοποιήσεις γιατί δεν σε ειδοποιεί. Να σημειώσω ότι το ρολόι είναι αχτυπητο χωρίς γρατζουνιά. Επικοινώνησα με την υποστήριξη της huawei στην Ελλάδα η οποία δεν βοήθησε καθόλου και περιμένω να μου πουν τι γίνεται με το service. Ελπίζω τουλάχιστον να υπάρχει υποστήριξη. Πραγματικά μετανιώνω που δεν δοκίμασα την τύχη μου με το asus ZenWatch 3 που γνωρίζω τουλάχιστον πως η asus έχει σοβαρή υποστήριξη στην Ελλάδα. Edited by ceed777
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εισουν άτυχος... Εγώ Ακόμα το εχω, δόνηση φοβερή, ήχος μια χαρά δυνατός, μπαταρία κρατάει 3 μέρες, και δεν λαγκαρει καθόλου εκτός αν το φορτώσεις κάποιο βαρύ ρολόι μέσω watchmaker.

Άσε που τωρα βγαίνει το Android wear 2

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που κάποιος σκέφτεται να αγοράσει το ρολόι μετα απο ενα μήνα χρήσης θα του πρότεινα να μην το πάρει. Δυστυχώς παρα τα πολλά θετικά που έχει καλή σχετικά μπαταρία, καλό σκρολάρισμα, δέχεται πολλές εφαρμογές κλπ, εμφανίζει πολλά προβλήματα. Λαγκαρει αρκετά κάτι που μπορείς να το προσπεράσεις άλλα αυτο που στη δική μου περίπτωση το βγάζει άχρηστο για smartwatch είναι το πρόβλημα με τον ηχο και τη δόνηση. Ο ηχος είναι αδύναμος και η δόνηση σταμάτησε να δουλεύει. Όπως είδα είναι πρόβλημα που το έχουν αρκετοί. Για μένα δεν αξίζει τα λεφτά του για κανένα λόγο και όποιος προσπαθήσει να με πείσει για το αντίθετο ή έχει λεφτά για πέταμα ή απλά είναι ηλίθιος σαν εμένα που το αγόρασα. Κοινώς να το πω απλά τι το θες ενα smartwatch αν δεν μπορείς να βλέπεις τις ειδοποιήσεις γιατί δεν σε ειδοποιεί. Να σημειώσω ότι το ρολόι είναι αχτυπητο χωρίς γρατζουνιά. Επικοινώνησα με την υποστήριξη της huawei στην Ελλάδα η οποία δεν βοήθησε καθόλου και περιμένω να μου πουν τι γίνεται με το service. Ελπίζω τουλάχιστον να υπάρχει υποστήριξη. Πραγματικά μετανιώνω που δεν δοκίμασα την τύχη μου με το asus ZenWatch 3 που γνωρίζω τουλάχιστον πως η asus έχει σοβαρή υποστήριξη στην Ελλάδα.

 

 

η ασους εχει υποστηριξη στην ελλαδα αλλα τα προιοντα της εχουν τοπικη εγγυηση, δηλαδη αν το παρεις απο αμαζον, δεν ισχύει η εγγυηση του εδω, σε αντιθεση με αλλες εταιριες που εχουν ευρωπαικη εγγυηση, την ειχα πατησει με το Padfone παλια, που οχι μονο δεν του αναγνωριζαν την εγγυηση, αλλα δεν το εφτιαχναν και επι πληρωμη γιατι λεει η συσκευη δεν ηρθε ελλαδα και δεν την αναγνωριζει το συστημα τους! βεβαια αν το παρεις απο το αμαζον, και οχι απο κανα τυχαιο, το αμαζον εχει εξαιρετική εξυπηρετηση πελατων!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το wear 2 το πέρασε κανείς; αν ναι πως; υπποτίθεται βγήκε χτες. Πριν στείλω το ρολόι για επισκευή περιμένω να κάνω αναβάθμιση σε περίπτωση που φταίει το firmware.
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα ξεκινάει η διάθεση του android wear 2

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Όπως ανέφερα σε προηγούμενο σχόλιο. Καλύτερα να είχα δοκιμάσει την τύχη μου με το ZenWatch 3 της ASUS. Το απαράδεκτο εξουσιοδοτημένο service της huawei T.S. Solutions Αφού πρώτα με διαβεβαιώσε ότι επισκευαζει τα ρολόγια της Huawei και χρεώνοντας με, μεταφορικά μου το έστειλε πίσω λέγοντας μου ότι δεν επισκευαζουν αυτό το μοντέλο. Ο μόνος λόγος για τον οποίο δεν ρίχνω κατάρες και καντήλια στη τη στιγμή είναι γιατί περιμένω απάντηση απο την huawei. Μέχρι στιγμής η εμπειρία απο την εταιρία άκρως αρνητική. Επιπρόσθετα πιο εύκολα έφτιαξα κινητό που χρειάστηκε να επιστρέψει Κίνα παρά το οτιδήποτε στην Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

Ερχεται και φαίνεται δυνατό!

 

http://techblog.gr/gadgets/huawei-watch-2-leaked-press-renders-2624/

 

Πρέπει να προσπάθησαν αρκετά για να το κάνουν τόσο άσχημο.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να προσπάθησαν αρκετά για να το κάνουν τόσο άσχημο.

Το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα!! Είπα να περιμένω να δω το 2 και μετά από αυτό που είδα θα πάω να πάρω το 1 όπως είχα αποφασίσει!

Link to comment
Share on other sites

Όπως ανέφερα σε προηγούμενο σχόλιο. Καλύτερα να είχα δοκιμάσει την τύχη μου με το ZenWatch 3 της ASUS. Το απαράδεκτο εξουσιοδοτημένο service της huawei T.S. Solutions Αφού πρώτα με διαβεβαιώσε ότι επισκευαζει τα ρολόγια της Huawei και χρεώνοντας με, μεταφορικά μου το έστειλε πίσω λέγοντας μου ότι δεν επισκευαζουν αυτό το μοντέλο. Ο μόνος λόγος για τον οποίο δεν ρίχνω κατάρες και καντήλια στη τη στιγμή είναι γιατί περιμένω απάντηση απο την huawei. Μέχρι στιγμής η εμπειρία απο την εταιρία άκρως αρνητική. Επιπρόσθετα πιο εύκολα έφτιαξα κινητό που χρειάστηκε να επιστρέψει Κίνα παρά το οτιδήποτε στην Ελλάδα.

Καλησπέρα φίλε μου.Το ρολόι άλλο που το πήρες?

Η huawei δεν το φέρνει επίσημα Ελλάδα για αυτό και δεν το υποστηρίζει Αλλά απ' εκεί που το πήρες μπορείς να στο στείλουν αυτοί έξω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου.Το ρολόι άλλο που το πήρες?

Η huawei δεν το φέρνει επίσημα Ελλάδα για αυτό και δεν το υποστηρίζει Αλλά απ' εκεί που το πήρες μπορείς να στο στείλουν αυτοί έξω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

απο Amazon Ισπανίας το πήρα. Με διαβεβαίωσε το service στο τηλέφωνο όταν ρώτησα πως δεν παίζει ρόλο αφού είναι απο Ευρώπη όπως και η huawei hellas και έτσι το έστειλα και χρεώθηκα και τα μεταφορικά. Μου το έστειλαν πίσω με χαρτί που λέει πως δεν αναλαμβάνουν και η απάντηση της Huawei hellas ήταν η ίδια και μάλιστα πως καλύπτουν ότι είναι αγορασμένο μονο στην Ελλάδα ενώ αρχικά μου είπαν για Ευρώπη. Μάλλον το grexit έγινε και δεν το καταλάβαμε. Μακράν απαράδεκτη εταιρία η huawei αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά με άγνοια στο τι λένε και τι κάνουν. Καμία αναφορά για να μου το στείλουν αυτοί. Εδώ με βάλανε και πλήρωσα και μεταφορικά. Νομίζω πως μας πήραν χαμπάρι στην Ελλάδα πως είμαστε μπανανία και οι ξένες εταιρείες και κάνουν ο,τι να ναι. Κάποιος μου είχε γράψει για το τρομερό και φοβερό service της huawei πως τα καλύπτει όλα στην Ελλάδα απο όπου και να το πάρεις σε αντίθεση με την ASUS. Μάλλον ισχύει το αντίθετο τουλάχιστον για αγορές στην Ευρώπη. Απαράδεκτη η huawei δεν χρειαζόμαστε και άλλες σκουπιδοεταιριες σαν αυτήν. Ας μου το έλεγαν απο την αρχή να το έστελνα εξω να ξεμπερδευω. Ανάξια εμπιστοσύνης Πρώτη και τελευταία αγορά απο την huawei η οποία θέλει να ξεπεράσει και την apple. Κρίμα το ρολόι έδειχνε καλό. Αν πάντως διαθέτετε λεφτά για πέταμα μπορείτε να συνεχίσετε να αγοράζετε τα προϊόντα της. Με αυτή την υποστήριξη δεν πας πουθενά ομως. Γελοία εταιρία με γελοίο service και υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

εγώ χρησιμοποιούσα το ρολόι συνέχεια στο μπάνιο στη δουλειά, και κάποια στιγμή σταμάτησε να ανταποκρίνεται η οθόνη. αλλά το ειχα ξεσκίσει.

λοιπόν το έστειλα πίσω στο μαγαζί που το αγόρασα, και αυτοί με τη σειρά τους το στείλανε εκτός ελλάδας, και γύρισε σε ένα περίπου μήνα.

δουλεύει άψογα, δεν έχω κανένα πρόβλημα. νομίζω είναι το πιο όμορφο (και αρκετά πιο όμορφο απο το zenwatch 3 που αναφέρθηκε) με ζαφίρι γυαλί και ότι λουράκι θες. Μην τα ισοπεδώνουμε λοιπόν όλα για τη συγκεκριμένη εταιρία (ειχα και το p9 πριν πάρω το s7 κινητάρα)

δεν ξέρω τι παίζει με το σέρβις, μάλλον ειναι ανύπαρκτο, πάντως εγώ το είχα στείλει στο μαγαζί που το πήρα και όχι κατευθείαν στο service.

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

εγώ χρησιμοποιούσα το ρολόι συνέχεια στο μπάνιο στη δουλειά, και κάποια στιγμή σταμάτησε να ανταποκρίνεται η οθόνη. αλλά το ειχα ξεσκίσει.

λοιπόν το έστειλα πίσω στο μαγαζί που το αγόρασα, και αυτοί με τη σειρά τους το στείλανε εκτός ελλάδας, και γύρισε σε ένα περίπου μήνα.

δουλεύει άψογα, δεν έχω κανένα πρόβλημα. νομίζω είναι το πιο όμορφο (και αρκετά πιο όμορφο απο το zenwatch 3 που αναφέρθηκε) με ζαφίρι γυαλί και ότι λουράκι θες. Μην τα ισοπεδώνουμε λοιπόν όλα για τη συγκεκριμένη εταιρία (ειχα και το p9 πριν πάρω το s7 κινητάρα)

δεν ξέρω τι παίζει με το σέρβις, μάλλον ειναι ανύπαρκτο, πάντως εγώ το είχα στείλει στο μαγαζί που το πήρα και όχι κατευθείαν στο service.

Αυτό είπα και εγώ.Αν παίρνουμε κάτι το οποίο δεν το φέρνει επίσημα οιοσδήποτε εταιρία στην Ελλάδα δεν το υποστηρίζει.πχ lg g4 dual μέχρι να πουληθούν πολλά κομμάτια στην Ελλάδα δεν τα δεχόταν Η lg μετά έκανε πίσω με κάκιστη εξυπηρέτηση.Έτσι και τα Ρολόγια παιδιά έχουν πουληθεί ελάχιστα γι'αυτό το παίρνεις από ένα «αξιόπιστο » μαγαζί και πας εκεί για οιοδήποτε πρόβλημα.τώρα αν το έχεις πάρει από amazon ακόμα καλύτερο.στείλε mail και θα σε καθοδηγήσουν απο εκεί.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είπα και εγώ.Αν παίρνουμε κάτι το οποίο δεν το φέρνει επίσημα οιοσδήποτε εταιρία στην Ελλάδα δεν το υποστηρίζει.πχ lg g4 dual μέχρι να πουληθούν πολλά κομμάτια στην Ελλάδα δεν τα δεχόταν Η lg μετά έκανε πίσω με κάκιστη εξυπηρέτηση.Έτσι και τα Ρολόγια παιδιά έχουν πουληθεί ελάχιστα γι'αυτό το παίρνεις από ένα «αξιόπιστο » μαγαζί και πας εκεί για οιοδήποτε πρόβλημα.τώρα αν το έχεις πάρει από amazon ακόμα καλύτερο.στείλε mail και θα σε καθοδηγήσουν απο εκεί.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

φίλε μου μη προσπαθείτε να δικαιολογήσετε τα αδικαιολόγητα. Όταν σου δίνουν διαβεβαιώσεις και στο τέλος στην φέρνουν έτσι για εμένα δεν υπάρχουν δικαιολογίες. Δηλαδή με λίγα λόγια είμαι υποχρεωμένος να ψωνίζω από τα άθλια καταστήματα στην Ελλάδα και να κάνω αυτό που μου λένε αυτά και μάλιστα χωρίς να είναι ελληνικών συμφερόντων. Επίσης χωρίς επαγγελματική συμπεριφορά και σεβασμό στον καταναλωτή. Η λογική απο εκεί που το πήρες εκεί θα το πας νομίζω πως στις πραγματικά μεγάλες εταιρείες έχει τελειώσει εδώ και χρόνια αφού ήταν επιζήμια για το στάτους της εταιρίας. Για αυτούς τους λόγους δεν μπορώ να δεχτώ τέτοιες δικαιολογίες. Αν δεν το καταλαβαίνει και η ίδια η εταιρία, καλύτερα να το κλείσει το μαγαζί. Δεν ζούμε στο 1967 ζούμε στο 2017.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου μη προσπαθείτε να δικαιολογήσετε τα αδικαιολόγητα. Όταν σου δίνουν διαβεβαιώσεις και στο τέλος στην φέρνουν έτσι για εμένα δεν υπάρχουν δικαιολογίες. Δηλαδή με λίγα λόγια είμαι υποχρεωμένος να ψωνίζω από τα άθλια καταστήματα στην Ελλάδα και να κάνω αυτό που μου λένε αυτά και μάλιστα χωρίς να είναι ελληνικών συμφερόντων. Επίσης χωρίς επαγγελματική συμπεριφορά και σεβασμό στον καταναλωτή. Η λογική απο εκεί που το πήρες εκεί θα το πας νομίζω πως στις πραγματικά μεγάλες εταιρείες έχει τελειώσει εδώ και χρόνια αφού ήταν επιζήμια για το στάτους της εταιρίας. Για αυτούς τους λόγους δεν μπορώ να δεχτώ τέτοιες δικαιολογίες. Αν δεν το καταλαβαίνει και η ίδια η εταιρία, καλύτερα να το κλείσει το μαγαζί. Δεν ζούμε στο 1967 ζούμε στο 2017.

Τι δεν καταλαβαίνεις....

Ότι να ναι....

 

Σου είπα ότι Εγώ αγόρασα κινητό απέξω, δεν μπαίνω καν στην διαδικασία που λες.Επίσης δεν έχω κανένα λόγο να σου δικαιολογήσω καμία εταιρία, ούτε δικιά μου είναι ούτε εργάζομαι εκεί, Απλα σου είπα ότι παρόμοια εμπειρία είχα με ένα κινητό lg, άρα αυτή την πολιτική την έχουν πολλές εταιρίες.Αν θεωρείς ότι σε κορόιδεψε Η εταιρία Καλά κάνεις και την κράζεις και μην ξανα αγορασεις τίποτα απο εκεί, απλά Εγώ απο το ρολόι είναι πολύ ευχαριστημένος.Αυτά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαίνεις....

Ότι να ναι....

 

Σου είπα ότι Εγώ αγόρασα κινητό απέξω, δεν μπαίνω καν στην διαδικασία που λες.Επίσης δεν έχω κανένα λόγο να σου δικαιολογήσω καμία εταιρία, ούτε δικιά μου είναι ούτε εργάζομαι εκεί, Απλα σου είπα ότι παρόμοια εμπειρία είχα με ένα κινητό lg, άρα αυτή την πολιτική την έχουν πολλές εταιρίες.Αν θεωρείς ότι σε κορόιδεψε Η εταιρία Καλά κάνεις και την κράζεις και μην ξανα αγορασεις τίποτα απο εκεί, απλά Εγώ απο το ρολόι είναι πολύ ευχαριστημένος.Αυτά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το να είσαι ευχαριστημένος απο το προϊόν είναι υποκειμενικό. Αν λαμβάνεις μονο το ρολόι σαν παράμετρο απο την στιγμή που δεν σου έχει βγάλει προβλήματα, ναι μείνε ευχαριστημένος. Επειδή εγώ όμως δεν το βλέπω έτσι και κοιτάζω και την υποστήριξη είτε τεχνική είτε άλλη, όχι δεν έμεινα ευχαριστημένος. Όταν αγοράζεις κάτι από " επώνυμη" και καλά εταιρία παίρνεις ολο το πακέτο. Άλλωστε γι αυτο πληρώνεις και ενα σκασμό λεφτά για κάτι που το αντίστοιχο του μπορείς να το βρεις στα μη επώνυμα, επειδή υπάρχει η περίπτωση να στραβώσει το πράγμα. Κάνουμε μια επένδυση με λίγα λόγια στο όνομα της εταιρίας και του δικτύου της. Μια χαρά καταλαβαίνω τι έχεις γράψει. Τα πράγματα είναι υποκειμενικά γι αυτο και το ξεκαθαρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα δεν είναι στην ποιότητα των προϊόντων της Huawei, αλλά στο customer service της στην Ελλάδα. Απλά πρέπει να το στείλεις έξω αν πάθει κάτι. Και αυτό οφείλουν να το κάνουν τα μαγαζιά όπου αγοράζονται τα συγκεκριμένα.
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα δεν είναι στην ποιότητα των προϊόντων της Huawei, αλλά στο customer service της στην Ελλάδα. Απλά πρέπει να το στείλεις έξω αν πάθει κάτι. Και αυτό οφείλουν να το κάνουν τα μαγαζιά όπου αγοράζονται τα συγκεκριμένα.

 

Όταν στο service σου λένε ότι το δέχονται και στο στέλνουν πίσω λέγοντας πως δεν το δέχονται τότε το πρόβλημα το έχει η εταιρία που δεν μπορεί να συνεννοηθεί με το συνεργάτη της και αυτο έχει πάντα αντίκτυπο στην εταιρία και τη σοβαρότητα της. Δεν μιλάμε για εταιρία μικρής εμβέλειας, υποτίθεται ότι ακολουθείς μια πολιτική για να διευκολυνεις τον πελάτη. Αν περιορίσεις το service σε 5 μαγαζιά στην Ελλάδα τι να πω λάθος εταιρία διάλεξα.

Link to comment
Share on other sites

Το να είσαι ευχαριστημένος απο το προϊόν είναι υποκειμενικό. Αν λαμβάνεις μονο το ρολόι σαν παράμετρο απο την στιγμή που δεν σου έχει βγάλει προβλήματα, ναι μείνε ευχαριστημένος. Επειδή εγώ όμως δεν το βλέπω έτσι και κοιτάζω και την υποστήριξη είτε τεχνική είτε άλλη, όχι δεν έμεινα ευχαριστημένος. Όταν αγοράζεις κάτι από " επώνυμη" και καλά εταιρία παίρνεις ολο το πακέτο. Άλλωστε γι αυτο πληρώνεις και ενα σκασμό λεφτά για κάτι που το αντίστοιχο του μπορείς να το βρεις στα μη επώνυμα, επειδή υπάρχει η περίπτωση να στραβώσει το πράγμα. Κάνουμε μια επένδυση με λίγα λόγια στο όνομα της εταιρίας και του δικτύου της. Μια χαρά καταλαβαίνω τι έχεις γράψει. Τα πράγματα είναι υποκειμενικά γι αυτο και το ξεκαθαρίζω.

Καλέ μου φίλε Η άποψη του καθένα δεν είναι υποκειμενική αλλα γεγονός.Το τι λαμβάνω σαν παράμετρο είναι απλό.παίρνω ένα gadget και το κοιτάω ανάλογα.Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την ποιότητα και γνώριζα ότι η εταιρία καλώς ή κακώς(προφανώς κακώς) δεν το υποστηρίζει στην Ελλάδα άρα βρήκα ένα skroutzομαγαζο «εμπιστοσύνης » και το αγόρασα από εκεί.

Το λογισμικό είναι ίδιο με το tag hauer που κοστίζει 1500 δολάρια και απλά περιμένουμε το Android wear 2 για να δώσει πνοή, ποιοτικά το θεωρώ εξαιρετικό και κυριλέ.αυτά...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...