Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

  • Administrators
Η 13,6,1 τι λέει από μπαταρία;;;Μέχρι τώρα τα πάω μια χαρά,και δεν θέλω να μπλέξω...

 

Αν τα πας μια χαρά... θα συνιστούσα να μη τη βάλεις. Για κάποιο περίεργο λόγο, όσοι δεν είχαν πρόβλημα με τη μπαταρία της 13.6, τώρα έχουν, ενώ όσοι είχαν πρόβλημα, τώρα δεν έχουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν τα πας μια χαρά... θα συνιστούσα να μη τη βάλεις. Για κάποιο περίεργο λόγο, όσοι δεν είχαν πρόβλημα με τη μπαταρία της 13.6, τώρα έχουν, ενώ όσοι είχαν πρόβλημα, τώρα δεν έχουν.

 

Εγώ ήμουν σε καλό επίπεδο

Τώρα χειροτέρεψε λίγο η αυτονομία με την 13.6.1

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν σε καλό επίπεδο

Τώρα χειροτέρεψε λίγο η αυτονομία με την 13.6.1

 

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις,μένω όπως είμαι...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά ήθελα να κάνω μια ερώτηση λοιπόν ανοίγω το Safari για να μπω στο my φον.gr και βλέπω ότι αν το κάνω μετά από μισή ώρα ,έχουν χαθεί οι κωδικοί μου δηλαδή μπαίνω και πρέπει να συνδεθώ πάλι...σημειωτέον ότι έχω επιλέξει την αυτόματη σύνδεση.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ήθελα να κάνω μια ερώτηση λοιπόν ανοίγω το Safari για να μπω στο my φον.gr και βλέπω ότι αν το κάνω μετά από μισή ώρα ,έχουν χαθεί οι κωδικοί μου δηλαδή μπαίνω και πρέπει να συνδεθώ πάλι...σημειωτέον ότι έχω επιλέξει την αυτόματη σύνδεση.

 

Έχεις ενεργοποιήσει την αυτόματη συμπλήρωση συνθηματικών ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ήθελα να κάνω μια ερώτηση λοιπόν ανοίγω το Safari για να μπω στο my φον.gr και βλέπω ότι αν το κάνω μετά από μισή ώρα ,έχουν χαθεί οι κωδικοί μου δηλαδή μπαίνω και πρέπει να συνδεθώ πάλι...σημειωτέον ότι έχω επιλέξει την αυτόματη σύνδεση.

 

Είσαι σε iOS 14 ?

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργοποιήσει την αυτόματη συμπλήρωση συνθηματικών ;

Δεν γνωρίζω..πως το ελέγχω και από πού;

 

 

Όχι .. είμαι σε iOS 13.7

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν δηλαδή απενεργοποιήσω την αυτοσυμπλήρωση των συνθηματικών...τότε θα λυθεί;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ συνδέομαι στο my φον με τα στοιχεία μου κανονικά και βάζω και αποθήκευση κωδικού ενώ μπαίνω μετά από λίγα λεπτά δεν τα κρατάει αποθηκευμένα και αναγκάζομαι να συνδέομαι και πάλι πως λύνεται αυτό;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ συνδέομαι στο my φον με τα στοιχεία μου κανονικά και βάζω και αποθήκευση κωδικού ενώ μπαίνω μετά από λίγα λεπτά δεν τα κρατάει αποθηκευμένα και αναγκάζομαι να συνδέομαι και πάλι πως λύνεται αυτό;

 

 

Μήπως είσαι σε private mode στον Safari ;

 

4e5e6fdc3c687eaab4e20ec44cc73ee4.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είσαι σε private mode στον Safari ;

 

4e5e6fdc3c687eaab4e20ec44cc73ee4.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Είσαι σωστότατος σε ευχαριστώ πολύ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει την ios 13 εγκατεστημένο; Μέχρι ποια θα πάρει; Το λέω γιατί έχω αντροιντ τώρα.

 

Μόλις πήρε την 14 που μπορεί να είναι και η τελευταία για αυτό το μοντέλο,καλύτερα να προτιμήσεις κάποιο από τα υπόλοιπα μοντέλα της Apple

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει την ios 13 εγκατεστημένο; Μέχρι ποια θα πάρει; Το λέω γιατί έχω αντροιντ τώρα.

 

Δεν ξέρω μέχρι ποια θα πάρει, αλλά το ios 14 θα το πάρει. Έλεγξε για ενημερώσεις και θα τη δεις;)

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει την ios 13 εγκατεστημένο; Μέχρι ποια θα πάρει; Το λέω γιατί έχω αντροιντ τώρα.

 

Λογικά είναι η τελευταία αναβάθμιση που θα πάρει...Αλλά μην ξεχνάς ότι είμαι συσκευή του '16...

Link to comment
Share on other sites

H τελευταία σειρά αναβαθμίσεων.

 

Θα έχει ενημερώσεις για κοντά δύο χρόνια ακόμα, απλά δεν θα πάρει (απ όσο ακούγεται) την 15

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τι έγινε παίδες; Εχει καιρό να γραφτεί κάτι στο νήμα. Να ρωτήσω κάτι; Αν πάρω το iPhone se 2020 ενώ τώρα έχω αντροιντ κινητό, οι λογαριασμοί που έχω στο αντροιντ θα χαθούν αν δημιουργήσω νέο λογαριασμό για πρώτη φορά στο iPhone? Μπορώ δηλαδή να χρησιμοποιώ και το αντροιντ κινητό μου και το iPhone με την ίδια κάρτα σιμ; Δηλαδή να χρησιμοποιώ πχ το ιphone και μετά από κάποιες μέρες το αντροιντ κινητό βάζοντάς του την ίδια κάρτα σιμ χωρίς να χαθούν οι λογαριασμοί που είχα πχ για το play store? Γνωρίζει κάποιος να μου απαντησει;
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε παίδες; Εχει καιρό να γραφτεί κάτι στο νήμα. Να ρωτήσω κάτι; Αν πάρω το iPhone se 2020 ενώ τώρα έχω αντροιντ κινητό, οι λογαριασμοί που έχω στο αντροιντ θα χαθούν αν δημιουργήσω νέο λογαριασμό για πρώτη φορά στο iPhone? Μπορώ δηλαδή να χρησιμοποιώ και το αντροιντ κινητό μου και το iPhone με την ίδια κάρτα σιμ; Δηλαδή να χρησιμοποιώ πχ το ιphone και μετά από κάποιες μέρες το αντροιντ κινητό βάζοντάς του την ίδια κάρτα σιμ χωρίς να χαθούν οι λογαριασμοί που είχα πχ για το play store? Γνωρίζει κάποιος να μου απαντησει;

 

Βγάζοντας την sim από τις σημερινές συσκευές όλα συνεχίζουν να δουλεύουν κανονικά εκτός από τις κλήσεις και τα μηνύματα

Οπότε μπορείς να κάνεις την δουλειά σου άνετα και με τις δύο συσκευές

Εγώ έχω 2 sim με τον ίδιο αριθμό κάνω ακριβώς ότι χρειάζεσαι απλά κλείνω το ένα και ανοίγω το άλλο

Δεν είναι ανάγκη να βγάζω και να βάζω sim

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δηλαδή να χρησιμοποιώ πχ το ιphone και μετά από κάποιες μέρες το αντροιντ κινητό βάζοντάς του την ίδια κάρτα σιμ χωρίς να χαθούν οι λογαριασμοί που είχα πχ για το play store? Γνωρίζει κάποιος να μου απαντησει;

 

Δεν χάνεται κανένας λογαριασμός σε καμία συσκευή, δεν επηρεάζει το ένα το άλλο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βγάζοντας την sim από τις σημερινές συσκευές όλα συνεχίζουν να δουλεύουν κανονικά εκτός από τις κλήσεις και τα μηνύματα

Οπότε μπορείς να κάνεις την δουλειά σου άνετα και με τις δύο συσκευές

Εγώ έχω 2 sim με τον ίδιο αριθμό κάνω ακριβώς ότι χρειάζεσαι απλά κλείνω το ένα και ανοίγω το άλλο

Δεν είναι ανάγκη να βγάζω και να βάζω sim

 

Το ίδιο έχω και εγώ,δύο Σιμ ένα νούμερο,ένα Android και ένα iphone...Απλα εγώ δεν κλείνω κανένα,οπότε αλλάζω συσκευή την άλλη την βάζω σε flying mode...

Όλα λειτουργούν ρολόι

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έχω και εγώ,δύο Σιμ ένα νούμερο,ένα Android και ένα iphone...Απλα εγώ δεν κλείνω κανένα,οπότε αλλάζω συσκευή την άλλη την βάζω σε flying mode...

Όλα λειτουργούν ρολόι

 

αυτο ακριβώς κανω κι εγω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...