Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, πείτε μας κι από μπαταρία σε λίγες μέρες, γιατί δεν την διαπραγματεύομαι.

 

Σε ποια έκδοση είσαι;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ναι, πείτε μας κι από μπαταρία σε λίγες μέρες, γιατί δεν την διαπραγματεύομαι.

 

σε συγκριση με 11.1 εχει πτωση γυρω στο 15%..και την εχω αο τη πρωτη developer beta την 11.2

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια έκδοση είσαι;

 

10.3.2

 

σε συγκριση με 11.1 εχει πτωση γυρω στο 15%..και την εχω αο τη πρωτη developer beta την 11.2

 

Φαντάζομαι με αυτή που έχω θα έχει ακόμα μεγαλύτερη διαφορά..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανενας θεμα με το shazam??δεν βρισκει τιποτα..ios 11.2

εγω που το δοκιμασα χθες και μαλιστα οχι με καθαρη πηγη ηχου...ιστορια απο instagram δουλεψε κανονικα.αν δεν σου δουλευει δουλεψε soundhoud που το θεωρω καλυτερο.τα εχω και τα δυο.εχω εκδοση 10.3.3

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, πείτε μας κι από μπαταρία σε λίγες μέρες, γιατί δεν την διαπραγματεύομαι.

 

Η μπαταρία είναι στα ίδια επίπεδα με την 11.1 , αλλά αρκετά πίσω σε σχέση με την 10.3.3.

Ο χρόνος αναμονής είναι ο ίδιος (παρόλο που το wifi ειναι αποσυνδεδεμένο και όχι απενεργοποιημένο) αλλά κατά την χρήση η μπαταρία πέφτει αρκετά πιο γρήγορα. Θα έλεγα 30% σε σχέση με την 10.3.3.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι στα ίδια επίπεδα με την 11.1 , αλλά αρκετά πίσω σε σχέση με την 10.3.3.

Ο χρόνος αναμονής είναι ο ίδιος (παρόλο που το wifi ειναι αποσυνδεδεμένο και όχι απενεργοποιημένο) αλλά κατά την χρήση η μπαταρία πέφτει αρκετά πιο γρήγορα. Θα έλεγα 30% σε σχέση με την 10.3.3.

 

Εγώ στο SE 4 μηνών που είναι είχα μερικά θέματα σχετικά με την μπαταρία και όλα έχουν διορθωθεί.Λίγη υπομονή χρειάζεται και όλα θα γίνουν όπως πρέπει! Προτιμάω τα "συνεχόμενα" update της IOS σε σχέση με τα Android που έπερνες μία και μετά το κινητό ήταν παρελθόν!

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι στα ίδια επίπεδα με την 11.1 , αλλά αρκετά πίσω σε σχέση με την 10.3.3.

Ο χρόνος αναμονής είναι ο ίδιος (παρόλο που το wifi ειναι αποσυνδεδεμένο και όχι απενεργοποιημένο) αλλά κατά την χρήση η μπαταρία πέφτει αρκετά πιο γρήγορα. Θα έλεγα 30% σε σχέση με την 10.3.3.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ, για την αναλυτική απάντηση. Καλά έκανα που δεν προχώρησα στο update, λοιπόν. Με την 11.5 θα πέσει ένα 20% ακόμα και θα γίνει ασύρματο; :p

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

...αλλά αρκετά πίσω σε σχέση με την 10.3.3. Θα έλεγα 30% σε σχέση με την 10.3.3.

 

Στην δικιά μου τουλάχιστον συσκευή δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο και είμαι πάνω κάτω στα ίδια επίπεδα...

Link to comment
Share on other sites

Διευκρίνησα ότι η πτώση της μπαταρίας αφορά στην χρήση και όχι στον χρόνο αναμονής. Ακόμη και ακούγοντας μουσική το ποσοστό της πέφτει πιο γρήγορα απ'ότι στο 10.3.3.

 

Για παράδειγμα , το battery test του geekbench 4 μου βγάζει 4 ώρες και 10 λεπτά.

Εσάς ;

Link to comment
Share on other sites

Διευκρίνησα ότι η πτώση της μπαταρίας αφορά στην χρήση και όχι στον χρόνο αναμονής. Ακόμη και ακούγοντας μουσική το ποσοστό της πέφτει πιο γρήγορα απ'ότι στο 10.3.3.

 

Για παράδειγμα , το battery test του geekbench 4 μου βγάζει 4 ώρες και 10 λεπτά.

Εσάς ;

 

κάτι τέτοιο το παρατήρησα και εγώ. Τρομερή διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα λέω από βδομάδα να προβώ στην αγορά του στα 32g.Εαν δεν προβώ σε αναβάθμιση του ios κ μείνω με αυτό που έχει θα έχω κάποιο θέμα με τις εφαρμογές στην λειτουργία τους;Επίσης πιο ios είναι το τελευταίο κ τελικά με την μπαταρία υπάρχουν θεματακια;;; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα λέω από βδομάδα να προβώ στην αγορά του στα 32g.Εαν δεν προβώ σε αναβάθμιση του ios κ μείνω με αυτό που έχει θα έχω κάποιο θέμα με τις εφαρμογές στην λειτουργία τους;Επίσης πιο ios είναι το τελευταίο κ τελικά με την μπαταρία υπάρχουν θεματακια;;; Ευχαριστώ

 

Δύσκολα να πετύχεις συσκευή με iOS 10

Προφανώς iOS 11 θα έχει όποτε μην το σκέφτεσαι

Δεν είναι τόσο καλή σε αυτονομία όσο η 10.3.x αλλά δεν θα έχεις πρόβλημα

Άρχισαν να την διορθώνουν την 11.2 έτσι κι αλλιώς είδαμε βελτίωση δεν είναι όπως όταν βγήκε το iOS 11

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 εβδομάδες περίπου πήρα το 16άρι και έχει την 10.2

Δεν έχω κάνει ακόμα update...

 

Μια χαρά είναι μην το πειράζεις όρος το παρών

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα να πετύχεις συσκευή με iOS 10

Προφανώς iOS 11 θα έχει όποτε μην το σκέφτεσαι

Δεν είναι τόσο καλή σε αυτονομία όσο η 10.3.x αλλά δεν θα έχεις πρόβλημα

Άρχισαν να την διορθώνουν την 11.2 έτσι κι αλλιώς είδαμε βελτίωση δεν είναι όπως όταν βγήκε το iOS 11

 

 

Τάσο καινούργιο θα το πάρω...δηλ πιο ios θα τρέχει σαν καινούργιο;;;

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν μπορεί να σου πει με σιγουριά.

Εξαρτάται από το πότε έγινε η παραλαβή των συσκευών από την Apple.

Κατά πάσα πιθανότητα να έχει κάποια υποέκδοση του iOS 10.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τάσο καινούργιο θα το πάρω...δηλ πιο ios θα τρέχει σαν καινούργιο;;;

 

Όπως αναφέρθηκε και από πάνω είναι ανάλογα τι θα σου τύχει

Πόσο καιρό έχει στο ράφι το κατάστημα την συσκευή

Δεν μπορείς να ξέρεις πριν το ανοίξεις και το ενεργοποιήσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όπως αναφέρθηκε και από πάνω είναι ανάλογα τι θα σου τύχει

Πόσο καιρό έχει στο ράφι το κατάστημα την συσκευή

Δεν μπορείς να ξέρεις πριν το ανοίξεις και το ενεργοποιήσεις

 

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ποιες θήκες φοράτε στο iPhone SE;

 

https://www.spigen.com/products/iphone-se-case-rugged-armor

 

(Ταιριάζει άψογα στο Space Gray)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτή

http://www.spigen.co.uk/iphone-5s-5-case-ultra-hybrid.html#.WivK7DdpGMo

 

από ebay.

 

Απόλυτα ευχαριστημένος, το προστατεύει πολύ καλά και είναι και διάφανη ώστε να φαίνεται και η πλάτη

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη εβδομάδα μου είπε πως θα έχει καινούργιες παραλαβές και κατά 99% θα είναι διαθέσιμη ξανά η συγκεκριμένη θήκη! Πως σας φαίνεται; Υπερβολικό;

 

https://thikishop.gr/thikes-kinitwn/thiki-iphone-5-5s-se-tpu-mayro-13219/

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Την άλλη εβδομάδα μου είπε πως θα έχει καινούργιες παραλαβές και κατά 99% θα είναι διαθέσιμη ξανά η συγκεκριμένη θήκη! Πως σας φαίνεται; Υπερβολικό;

 

https://thikishop.gr/thikes-kinitwn/thiki-iphone-5-5s-se-tpu-mayro-13219/

 

Αντιγραφή της Spigen που δίνω πιο πάνω και μάλιστα στο ίδιο price range. Εκτός και αν σου αρέσει η τρύπα για να φαίνεται το μήλο στην πλάτη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...