Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Guys εχει κανενας προβλημα με restarts? Αληθεια μου την εχει σπασει παρα πολυ. Γενικα εκανε τους τελευταιους μηνες, αλλα μια φορα τις δυο μερες πχ. Την τελευταια ωρα εχει κανει 5 φορες. Εκανα απο το μηδεν εγκατασταση λογισμικου και το προβλημα δε φτιαχτηκε.
Link to comment
Share on other sites

Guys εχει κανενας προβλημα με restarts? Αληθεια μου την εχει σπασει παρα πολυ. Γενικα εκανε τους τελευταιους μηνες, αλλα μια φορα τις δυο μερες πχ. Την τελευταια ωρα εχει κανει 5 φορες. Εκανα απο το μηδεν εγκατασταση λογισμικου και το προβλημα δε φτιαχτηκε.

 

Ίσως φταίει η μπαταρία η ακόμα χειρότερα η μητρική

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια τελευταία προσπάθεια reset και επανεγκατάσταση λογισμικού ΜΕΣΩ iTunes. Κάντο "setup as new" και μην κατεβάσεις απολύτως τίποτα. Άστο "μαμά" και παρακολούθησέ το αν θα στο ξανακάνει...
Link to comment
Share on other sites

Ίσως φταίει η μπαταρία η ακόμα χειρότερα η μητρική

 

2ο χρονο το αναγνωριζουν στο σερβις; Ή κλωτσανε;

Link to comment
Share on other sites

2ο χρονο το αναγνωριζουν στο σερβις; Ή κλωτσανε;

 

Αν μπεις στο συγκεκριμένο νήμα περί εγγύησης θα δεις ότι υπάρχουν πολλά περιστατικά που για κάποιους λόγους δεν τα δέχτηκε η εγγύηση

Μην σου τύχει γενικά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Golden Hall με βολευει πενα γιατι πηγαινω 2 φορες τη μερα στη γειτονια. Απλα κωλωνω να το παω μην αρχισουμε τα μπλεξιματα αν το καλυπτουν ή οχι (ειναι και με τιμολογιο αγορασμενο) και τελικα μεινω κανα 20ημερο χωρις κινητο μεχρι να βρω ακρη. :worry:
Link to comment
Share on other sites

Golden Hall με βολευει πενα γιατι πηγαινω 2 φορες τη μερα στη γειτονια. Απλα κωλωνω να το παω μην αρχισουμε τα μπλεξιματα αν το καλυπτουν ή οχι (ειναι και με τιμολογιο αγορασμενο) και τελικα μεινω κανα 20ημερο χωρις κινητο μεχρι να βρω ακρη. :worry:

 

Δε χρειάζεται να τους το αφήσεις, για να μιλήσεις για τη διαδικασία. Μόνο να το δουν.. ;)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...ένα περίεργο πράγμα συνέβη πριν από λίγο όταν άνοιξα το κινητό. Σήμερα έχω ταξίδι και είπα να το βάλω να φορτίση όλο το βράδυ. Ανοιγω το κινητό και μου εμφανίζει εκείνο το λευκό φόντο όταν κανείς επαναφορά το κινητό και το Γεια σου ώστε να σύρω και να προχωρήσω παρακάτω. Πρόσεξα πως το WIFi και το δίκτυο ήταν ανοιχτά ενώ τα είχα σβήσει όλα και το είχα βάλει σε λειτουργία πτήσης.Τελος,μου λέει πως η ενημέρωση έχει γίνει επιτυχής και μετά μου έβγαλε να κάνω διαμόρφωση στην Siri (επειδή την έχω απενεργοποιημένη).
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...ένα περίεργο πράγμα συνέβη πριν από λίγο όταν άνοιξα το κινητό. Σήμερα έχω ταξίδι και είπα να το βάλω να φορτίση όλο το βράδυ. Ανοιγω το κινητό και μου εμφανίζει εκείνο το λευκό φόντο όταν κανείς επαναφορά το κινητό και το Γεια σου ώστε να σύρω και να προχωρήσω παρακάτω. Πρόσεξα πως το WIFi και το δίκτυο ήταν ανοιχτά ενώ τα είχα σβήσει όλα και το είχα βάλει σε λειτουργία πτήσης.Τελος,μου λέει πως η ενημέρωση έχει γίνει επιτυχής και μετά μου έβγαλε να κάνω διαμόρφωση στην Siri (επειδή την έχω απενεργοποιημένη).

 

Σε ποια έκδοση ήσουν και σε ποια είσαι τώρα;

Μάλλον σου είχε βγάλει μήνυμα να κάνει αναβάθμιση τα ξημερώματα και πάτησες οκ

Μετά έκλεισε έγινε η επανεκκίνηση έκανε αναβάθμιση και έμεινε στο Γειά σοη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια έκδοση ήσουν και σε ποια είσαι τώρα;

Μάλλον σου είχε βγάλει μήνυμα να κάνει αναβάθμιση τα ξημερώματα και πάτησες οκ

Μετά έκλεισε έγινε η επανεκκίνηση έκανε αναβάθμιση και έμεινε στο Γειά σοη

 

11.1.2 από την προηγούμενη Παρασκευή φρέσκια όταν βγήκε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά.

Όταν βγαίνει μια αναβάθμιση και δεν την κάνεις, αλλά κάνεις την επόμενη, αναγκαστικά κατεβαίνει και η προηγούμενη αναβάθμιση;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά.

Όταν βγαίνει μια αναβάθμιση και δεν την κάνεις, αλλά κάνεις την επόμενη, αναγκαστικά κατεβαίνει και η προηγούμενη αναβάθμιση;

Ευχαριστω

 

Όχι.

Έχει όμως όλες τις αλλαγές δεν χρειάζεται να γίνεται κάθε φορά μια μια σταδιακά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Ευχαριστώ. Να παραλείψουμε καμμία όχι τόσο σημαντική, για να μην φορτώνουμε την μνήμη. Σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Ευχαριστώ. Να παραλείψουμε καμμία όχι τόσο σημαντική, για να μην φορτώνουμε την μνήμη. Σωστά;

 

Αυτές οι μικρές κάνουν την διαφορά πάντα όμως

Οι μεγάλες είναι πάντα ελλειπείς θα έλεγα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Σας,

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με το iphone SE 64gb που έχω στην κατοχή μου.

 

Εδω και 20 ημέρες καταναλώνει άμεσα μέσα σε 4 ώρες την μπαταρία του, δηλαδή από 100% φτάνει μέσα σε περίπου 4 ώρες στο 1% και κλείνει. (χωρίς να κάνω χρήση του κινητού)

Είναι στην έκδοση 10.3 και το έχω σαν 2ο κινητό και δεν έχει ποτέ κάνει βαριά χρήση. Έκανα clean install από την αρχή και ακόμα χωρίς καμία εφαρμογή κάνει το ίδιο.

Μέσα από τις ρυθμίσεις γράφει 90% κατανάλωση στα ''settings'' - κάτι λειτουργεί background και δεν καταλαβαίνω αφού το κινητό είναι ''άδειο''

Στην αντιπροσωπεία μου είπαν ότι το μόνο που μπορεί να γίνει είναι αντικατάσταση με ανακατασκευασμένη συσκευή. Με το διαγνωστικό τους η μπαταρία είναι στο 100%, άριστη μου είπαν.

Υπάρχει κάποια ιδέα τι ίσως άλλο να κάνω πριν τελικά το πουλήσω όπως είναι σαν ανταλλακτικά ?

 

Ευχαριστώ

Πανος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Η 11.2 βγήκε! Θα προχωρήσετε σε αναβάθμιση;

 

Η αναβάθμιση έγινε ήδη και παρατηρώ μία πιο σβέλτη απόκριση σε όλες τις λειτουργίες...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...