Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η χρήση που κάνει είναι καμία φωτό..,και κλήσεις.....

Αραχτο είναι το τηλέφωνο συνέχεια...

Browsing δεν κάνει...

16 gb άνετα...Θα δώσω το Samsung s5 και θα πάρω μεταχείρισμενο

Κόλλησε με την απλότητα το μέγεθος και την λειτουργεια του

 

Αν ειναι έτσι εντάξει,θα την καλύψει.

Να εχει iOS 9/10 το τηλέφωνο αυτό να κοιτάξεις.Επισης να μην ειναι κλειδωμένο από πάροχο ή iCloud locked.Αν το αφήσετε στο iOS 10,ακόμα και στην 10.2 ή 10.3 και δεν το αναβαθμίσετε μια χαρά θα ειναι γι αυτά που θέλει.Επισης υποστηρίζει και αυτό wifi call από την Cosmote.

1)Να εχει ios 10.3 και πάνω

2)Να ενημερωθούν τα carrier settings και να γράφει COSMOTE 28.3

Το βλέπεις μπαινοντας στις ρυθμίσεις>γενικά>πληροφορίες>φορέας.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Αν ειναι έτσι εντάξει,θα την καλύψει.

Να εχει iOS 9/10 το τηλέφωνο αυτό να κοιτάξεις.Επισης να μην ειναι κλειδωμένο από πάροχο ή iCloud locked.Αν το αφήσετε στο iOS 10,ακόμα και στην 10.2 ή 10.3 και δεν το αναβαθμίσετε μια χαρά θα ειναι γι αυτά που θέλει.Επισης υποστηρίζει και αυτό wifi call από την Cosmote.

1)Να εχει ios 10.3 και πάνω

2)Να ενημερωθούν τα carrier settings και να γράφει COSMOTE 28.3

Το βλέπεις μπαινοντας στις ρυθμίσεις>γενικά>πληροφορίες>φορέας.

 

Ευχαριστώ παρά πολύ για τις συμβουλές.....να εισαι καλα

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το live στην καμερα τι κανει...??? Δεν μπορω να καταλαβω....:(

Το live photos είναι ένα χαρακτηριστικό μέσω του οποίου όταν κάνεις λήψη μιας φωτογραφίας, καταγράφει και βίντεο για 1,5 δεύτερα.

Δες εδώ για περισσότερα: https://support.apple.com/el-gr/HT207310

 

 

PS: Αν θέλεις διόρθωσε την υπογραφή σου... είναι who cares, όχι how cares.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να μην πατάω συνέχεια το κεντρικό κουμπί όποτε θέλω να το ξεκλείδωσει ;
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να μην πατάω συνέχεια το κεντρικό κουμπί όποτε θέλω να το ξεκλείδωσει ;

 

https://9to5mac.com/2016/09/14/ios-10-how-to-hate-pressing-the-home-button-to-unlock-change-is-setting-on-touch-id-iphones-ipads/

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ πολύ αν το συνέχιζα θα επαιρνα το κουμπί στο χέρι....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παντως 1η φορα ειδα να εμφανιζει το ποσοστο μπαταριας απο το ΒΤ ακουστικο.....Μπραβο.....δεν περιμενα τοση οργανωση !!!!!
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παντως 1η φορα ειδα να εμφανιζει το ποσοστο μπαταριας απο το ΒΤ ακουστικο.....Μπραβο.....δεν περιμενα τοση οργανωση !!!!!

Και επειδή θυμάμαι ότι ασχολείσαι και λίγο με φωτογραφία, αν έχεις καμιά απορία λόγω έλλειψης Bluetooth εδώ είμαστε

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή θυμάμαι ότι ασχολείσαι και λίγο με φωτογραφία, αν έχεις καμιά απορία λόγω έλλειψης Bluetooth εδώ είμαστε

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

 

Ευχαριστω πολυ.....οτι χρειαστω στο στεκι θα σας βρω,δηλ εδω.....χρονια αντριντ λεμε,ειναι κατι πρωτογνωρο.....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παντως 1η φορα ειδα να εμφανιζει το ποσοστο μπαταριας απο το ΒΤ ακουστικο.....Μπραβο.....δεν περιμενα τοση οργανωση !!!!!

Πρέπει να υποστηρίζει το ακουστικό την λειτουργία αυτή. Και στο android το έχει πάντως αυτό.

Συμπληρωματικά να πω ότι το SE είναι από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Το χαίρομαι πάρα πολύ. Και δεν είναι ιδιαίτερα ακριβό.

Ελπίζω η apple να συνεχίσει να έχει εκπρόσωπο στις μικρές διαστάσεις και στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να υποστηρίζει το ακουστικό την λειτουργία αυτή. Και στο android το έχει πάντως αυτό.

Συμπληρωματικά να πω ότι το SE είναι από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Το χαίρομαι πάρα πολύ. Και δεν είναι ιδιαίτερα ακριβό.

Ελπίζω η apple να συνεχίσει να έχει εκπρόσωπο στις μικρές διαστάσεις και στο μέλλον.

 

Tο ιδιο ακουστικο σε αντροιντ δεν το εμφανιζε ειμαι σιγουρος

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να υποστηρίζει το ακουστικό την λειτουργία αυτή. Και στο android το έχει πάντως αυτό.

Συμπληρωματικά να πω ότι το SE είναι από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Το χαίρομαι πάρα πολύ. Και δεν είναι ιδιαίτερα ακριβό.

Ελπίζω η apple να συνεχίσει να έχει εκπρόσωπο στις μικρές διαστάσεις και στο μέλλον.

 

Ακριβό θα έλεγα ότι είναι λίγο αλλά τα αξίζει τα χρηματα του

Αφορά όμως ομάδα χρηστών και όχι πολύ μεγάλο ποσοστό γιατί οι περισσότεροι διαλέγουν πλέον συσκευές με μεγαλύτερες οθόνες όποτε μόνο από αυτήν την αποχή το θεωρώ ακριβό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε πολλα δεν λειτουργει το touch id ,φταιει το λογισμικο,η χρηση,η συσκευη...???

 

Πως μπορουμε να μην το παθουμε και εμεις....??? 2 ημερων κινητο ας προφυλαχτουμε απο νωρις

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Σε πολλα δεν λειτουργει το touch id ,φταιει το λογισμικο,η χρηση,η συσκευη...???

 

Πως μπορουμε να μην το παθουμε και εμεις....??? 2 ημερων κινητο ας προφυλαχτουμε απο νωρις

 

Η χρήση,προσοχή μην πέσει κλπ.

Στο λογισμικό,υπήρχαν θέματα με την 10.1.1 που προκαλούσε δυσλειτουργία στο touch id.

Τρίτον από αλλαγή Home button,δεν δουλεύει το touch id.Ειναι συνδεδεμένο με την μητρική του τηλεφωνου ο μηχανισμός.Αν πάθει κάτι δεν μπορεί να αντικατασταθεί.

Μπορεί ακόμα και απο αλλαγή οθόνης,διάβασα περίπτωση με iPhone 7 που έπαθε ζημιά στο touch id.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πιθανότητα να πέσει η τιμή του se μετά τα νέα iphone?

Δεν παρουσίασε αντίστοιχο προϊόν, οπότε μην περιμένεις κάτι τέτοιο φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρουσίασε αντίστοιχο προϊόν, οπότε μην περιμένεις κάτι τέτοιο φίλε μου.

 

Παντως επισημα η Apple μειωσε την τιμη του κατα 50$. Νομιζω πλεον ξεκιναει απο τα 349$ για την εκδοση των 32GB

Link to comment
Share on other sites

ios 11 πηρατε παιδιά;το πηρε ενας φιλος μου απο Ινδία και επαθε πλακα.με ειπε πολυ καλο update και λεπτομ. για το αλλο που λεγατε πριν,εμαθα θα βγει και se 2...
Link to comment
Share on other sites

ios 11 πηρατε παιδιά;το πηρε ενας φιλος μου απο Ινδία και επαθε πλακα.με ειπε πολυ καλο update και λεπτομ. για το αλλο που λεγατε πριν,εμαθα θα βγει και se 2...

 

Δεν έχει βγει ακόμα

Μόνο σε beta

Όταν βγει οι περισσότεροι εδώ μέσα θα αναβαθμίσουν άμεσα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει smart watch που να συνεργάζετε με το κινητό,όχι iwatch διότι είναι ακριβό
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει smart watch που να συνεργάζετε με το κινητό,όχι iwatch διότι είναι ακριβό

 

Και τα Android Wear παίζουν (δεν στο προτείνω από προσωπική εμπειρία) και τα κινέζικα του σωρού. Εγώ μετά από δική πάω με κλειστά μάτια σε Series 3. Αν σε παίρνει πήγαινε εκεί για μένα, έστω και σε προηγούμενη γενιά, ώστε να το ευχαριστηθείς. Δεν προτίθεμαι να μπω ξανά σε διαδικασία να κοιτάω ακόμα και αν έχει χάσει τη σύνδεση και εγώ σαν τον @@@@@@ περιμένω ειδοποιήσεις.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και τα Android Wear παίζουν (δεν στο προτείνω από προσωπική εμπειρία) και τα κινέζικα του σωρού. Εγώ μετά από δική πάω με κλειστά μάτια σε Series 3. Αν σε παίρνει πήγαινε εκεί για μένα, έστω και σε προηγούμενη γενιά, ώστε να το ευχαριστηθείς. Δεν προτίθεμαι να μπω ξανά σε διαδικασία να κοιτάω ακόμα και αν έχει χάσει τη σύνδεση και εγώ σαν τον @@@@@@ περιμένω ειδοποιήσεις.

 

Το series 3 καλό αλλά ακριβό είχα Sony 3 σε android,ευχαριστημένος αλλά σε iOS δεν ξέρω πως θα τα πάει...δεν το έχω να δοκιμασω

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει smart watch που να συνεργάζετε με το κινητό,όχι iwatch διότι είναι ακριβό

 

Δες τα mi band της xiaomi.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δες τα mi band της xiaomi.

Χμμμμμμ,δεν το ειχα σκεφτει,επειδη εργαζομαι σε θορυβοδες περιβαλλον,το χρειαζομαι,εαν κουμπωσω και ενα ΒΤ ακουστικο,θα ειναι ιδανικο πακετακι.....:happy:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...