Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πω...εντωμεταξύ βγήκε jailbreak για 10.3... αλλα κατι ακουστηκε οτι μπορει να μη το δημοσιευσουν...μετα διαβασα οτι γινεται downgrade με prometheus κλπ.. αλλα θα πρεπει να ειχεις κανει backup κατι shsh κλπ οσο ησουν στις προηγουμενες εκδοσεις...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Έχει βάλει κανείς την beta ? Μπορεί να μας πει πως υλοποιείτε το 3d touch και κυρίως αν υπάρχει εκείνο που κάνει το πληκτρολόγιο trackpad ?
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να μου πείτε αν έχετε παρατηρήσει το εξής το οποίο τυχαία είδα πριν λίγο. Στο δωμάτιο με κλειστό φως και ανασηκωνωντας το κινητό , βλέπω τον αισθητήρα φωτός , αν κατάλαβα καλά , να ανάβει για ένα δευτερόλεπτο και να σβήνει. Ένα κόκκινο χρωμα θα το έλεγα. Επειδή υπάρχει και ένα iPhone 7 στο σπίτι και δεν κάνει το ίδιο πράγμα , είναι νορμαλ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να μου πείτε αν έχετε παρατηρήσει το εξής το οποίο τυχαία είδα πριν λίγο. Στο δωμάτιο με κλειστό φως και ανασηκωνωντας το κινητό , βλέπω τον αισθητήρα φωτός , αν κατάλαβα καλά , να ανάβει για ένα δευτερόλεπτο και να σβήνει. Ένα κόκκινο χρωμα θα το έλεγα. Επειδή υπάρχει και ένα iPhone 7 στο σπίτι και δεν κάνει το ίδιο πράγμα , είναι νορμαλ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Μια χαρά είσαι

Έτσι δουλεύει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε συσκευή μήνα , φιλος έχει θέμα στο πάνω μέρος , έχει ένα θαμπό κίτρινο χρώμα η οθόνη. Έχω διαβάσει για πολλές συσκευές που έχουν το ίδιο θέμα. Είναι σαν μια λωρίδα κίτρινου που στο πάνω δεξιά σημείο έχει μεγαλύτερο όγκο και περισσότερη κιτρινάδα.

 

Άλλοι λένε για κόλλα που περνάει με τον καιρό. Είναι τώρα 3ή εβδομάδα αγορά και σκέφτομαι να το πάω για αντικατάσταση. Να απευθυνθώ σε κάποιο επίσημο σέρβις ; που προτείνετε να το πάω ;

Edited by Billeridis
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Σε συσκευή μήνα , φιλος έχει θέμα στο πάνω μέρος , έχει ένα θαμπό κίτρινο χρώμα η οθόνη. Έχω διαβάσει για πολλές συσκευές που έχουν το ίδιο θέμα. Είναι σαν μια λωρίδα κίτρινου που στο πάνω δεξιά σημείο έχει μεγαλύτερο όγκο και περισσότερη κιτρινάδα.

 

Άλλοι λένε για κόλλα που περνάει με τον καιρό. Είναι τώρα 3ή εβδομάδα αγορά και σκέφτομαι να το πάω για αντικατάσταση. Να απευθυνθώ σε κάποιο επίσημο σέρβις ; που προτείνετε να το πάω ;

 

Δεν νομίζω να είναι κόλλα

Καλύτερα πήγαινε το

5-6 μέρες είναι αρκετές για να ζεσταθεί και να πάρει τις θερμοκρασίες για να φανεί αν είναι κόλλα

Οπότε μια αντικατάσταση πιστεύω θα χρειαστεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι κόλλα

Καλύτερα πήγαινε το

5-6 μέρες είναι αρκετές για να ζεσταθεί και να πάρει τις θερμοκρασίες για να φανεί αν είναι κόλλα

Οπότε μια αντικατάσταση πιστεύω θα χρειαστεί

 

Που θα μπορούσα να έχω μια αυθημερόν αντικατάσταση ;

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Που θα μπορούσα να έχω μια αυθημερόν αντικατάσταση ;

 

Μια φορά που μου έτυχε να πάρω ανακατασκευασμένη συσκευή άφησα την ελλατωματικη. Έγινε έλεγχος σε μια δύο μέρες και σε άλλες 6-7 μέρες έστειλαν την άλλη συσκευή

Πριν 2 χρόνια αυτό

Τώρα δεν ξέρω πώς είναι τα πράγματα αλλά άμεσα την ίδια μέρα λίγο δύσκολο να σε εξυπηρετήσουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ποσο sar εχει το τηλεφωνακι;;και κεφαλι και σωμα..

 

https://www.apple.com/legal/rfexposure/iphone8,4/en/

 

Με τα ευρωπαϊκά πρότυπα μετρήσεων έχει 0.72 W/kg (head) και 0.97 W/kg (body)

Link to comment
Share on other sites

Καλος ηρθα και γω στη παρεα του se, με ενα 32gb space gray... τελος πια το 5s μετα απο τρισημιση χρονια.

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Καλος ηρθα και γω στη παρεα του se, με ενα 32gb space gray... τελος πια το 5s μετα απο τρισημιση χρονια.

 

 

 

Ωραίος, έξυπνη αλλαγή την κατάλληλη στιγμή και οικονομικά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!

Πραγματικά υπέροχη συσκευή για όποιους θέλουν μια συσκευή χωρίς μεγάλες απαιτήσεις σε μέγεθος οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

8e942ec74c0e6fd56cb85304f2069038.png

Να και η πρώτη μέτρηση της μπαταρίας... με την πρώτη φόρτιση!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Το έχω και εγώ εδώ και δύο μήνες. Έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Μου αρέσει πολύ σαν συσκευή και για το μέγεθος και για την ποιότητα κατασκευής. Και το iOS σαν λειτουργικό μου αρέσει.
Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

8e942ec74c0e6fd56cb85304f2069038.png

Να και η πρώτη μέτρηση της μπαταρίας... με την πρώτη φόρτιση!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Άρα το χτύπησε το 9ωρο που ήθελε ο Kostas_kanal0011.

Με ψήνει και εμένα η συσκευή αρκετά.

Τώρα ειδικά που υπάρχει και η επιλογή 32/128gb. Τα 16/64gb λογικά παραμένουν μέχρι να ξεπουληθουν.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άρα το χτύπησε το 9ωρο που ήθελε ο Kostas_kanal0011.

Με ψήνει και εμένα η συσκευή αρκετά.

Τώρα ειδικά που υπάρχει και η επιλογή 32/128gb. Τα 16/64gb λογικά παραμένουν μέχρι να ξεπουληθουν.

 

32 ή 64 παρε.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

32 ή 64 παρε.

 

Εξ' αρχής εκεί συνέκλινα.. Για 16αρι ούτε για αστείο.. Είναι αστείο που υπάρχει ακόμα. Για 64αρι ήθελα αλλά δεν πρόκειται να σοβαρευτει η τιμή του οπότε με τα τωρινα δεδομένα το 32αρι είναι μια λύση.

Στο μέλλον ίσως καλυτερεψουν τα πράγματα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι για δεύτερη συσκευή... Μάλλον 16αρι γι 'αυτό το λόγο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

32άρι με κλειστά μάτια. Δεν υπάρχει λόγος να παιδεύεστε.

 

Εγω μπορω και με 16.Βιντεο δεν βγαζω,10-15 βασικα apps εχω.Με το 5s 16gb καλα ειμαι προς το παρον.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια νεος κατοχος και εγω ,τελευταια φορα που ειχα apple κινητο ηταν ενα iphone 4 ,μεγαλες διαφορες .

Στο δια ταυτα λοιπον ειμαι με 10.3.2 και vodafone ,απο οτι βλεπω εχω ακομα την επιλογη για 2g ,αν αναβαθμισω σε 10.3.3 θα τη χασω?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια νεος κατοχος και εγω ,τελευταια φορα που ειχα apple κινητο ηταν ενα iphone 4 ,μεγαλες διαφορες .

Στο δια ταυτα λοιπον ειμαι με 10.3.2 και vodafone ,απο οτι βλεπω εχω ακομα την επιλογη για 2g ,αν αναβαθμισω σε 10.3.3 θα τη χασω?

 

 

 

Καλησπέρα και καλοδουλευτο!!! Όχι δεν θα το χάσεις. Αν βάλεις σιμ της κοσμοτε θα το χάσεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...