Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάντως είχε μόνο στην αρχή πολύ λίγες στάμπες αλλά έφυγαν πολύ γρήγορα. Βάλατε σαπούνι κανονικά?

 

Ναι εννοειτε, νερο και σαπουνι. Θα χαλασει αν την ξανα βαλουμε ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακριβώς!Μια nillkin tpu sillicone και δεν χρειάζεται τίποτε άλλο!στην πίσω μεριά υπάρχει κάποιος που μα έχει βάλει μόνο tempered glass?όχι μεμβράνη!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα και εγω την screenknight ,μετα απο αυτα που διαβασα-ειδα εδω μεσα σκεφτομαι να μην μπω στον κοπο να την περασω:(
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε και αν δεν κολησει αστο ετσι να το χαρεις. Εγω παντως ετσι θα κανω αν δεν κολησει τελος, αρκετα λεφτα πεταξα.
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο δυο μικρες γραμμες πανω στο home button (1η φορα μετα 6 χρονια με galaxy/note):mad: εβαλα αυτο το sticker και είμαι ησυχος...

το αποτυπωμα δουλευει κανονικα..... η εφαρμογη αρκετα καλη....

 

 

http://www.ebay.com/itm/162222308846?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=461197484507&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια χαρά είναι η screen knight. Ούτε καταλαβαίνεις ότι έχεις μεμβράνη στην οθόνη

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο δυο μικρες γραμμες πανω στο home button (1η φορα μετα 6 χρονια με galaxy/note):mad: εβαλα αυτο το sticker και είμαι ησυχος...

το αποτυπωμα δουλευει κανονικα..... η εφαρμογη αρκετα καλη....

 

 

http://www.ebay.com/itm/162222308846?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=461197484507&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Παρήγγειλα και γω. Πόσο καιρο έκαναν ερθουν;

 

Βασικά δεν ρωτησα...Είναι κόλλα ή σαν screen protector?

Edited by lefteris112
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για το off topic αλλά υπάρχει τρόπος να απαντάς τις κλήσεις του τηλεφώνου μας από τον υπολογιστή (windows 10);
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα και γω. Πόσο καιρο έκαναν ερθουν;

 

Βασικά δεν ρωτησα...Είναι κόλλα ή σαν screen protector?

 

φιλε μου εκανε σχεδον ενα μηνα ...απ οσω ειδα μαλλον κολλα εχει το sticker ...αλλα μπανει και βγαινει ανετα

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για το off topic αλλά υπάρχει τρόπος να απαντάς τις κλήσεις του τηλεφώνου μας από τον υπολογιστή (windows 10);

Δόκιμασε με airdroid

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εκανε σχεδον ενα μηνα ...απ οσω ειδα μαλλον κολλα εχει το sticker ...αλλα μπανει και βγαινει ανετα

 

Εντάξει τα λεφτά δεν είναι πολλά....Αλλά θα προτιμούσα να μην έχει κόλλα.

Θα δω άμα έχει πολύ κόλλα μπορεί να μη τα χρησιμοποιήσω.

Link to comment
Share on other sites

Η screen knight μετά από δύο μέρες δεν έχει καθόλου θαμπαδες ή φουσκαλες. Αλλοιώνει λίγο την εικόνα, αλλά είναι ανεκτή. Edited by ackel
Link to comment
Share on other sites

Δόκιμασε με airdroid

Ευχαριστώ πολύ. Αν είναι θέμα εφαρμογής android και όχι windows θα ρωτήσω στο αντίστοιχο νήμα.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η screen knight μετά από δύο μέρες δεν έχει καθόλου θαμπαδες ή φουσκαλες. Αλλοιώνει λίγο την εικόνα, αλλά είναι ανεκτή.

Μάλιστα, άλλοι λέγανε ότι είναι σαν να μη φοράει, ότι έχει πολύ καλή ποιότητα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, άλλοι λέγανε ότι είναι σαν να μη φοράει, ότι έχει πολύ καλή ποιότητα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επειδή έχω δοκιμάσει και την screenknight και την iqshield μπορώ να πω πως η δεύτερη είναι μακράν καλύτερη.

Η εικόνα χάνει ελάχιστα με screenknight όπως λέει ο φίλος πιο πανω.

Δεν είναι και για πεταμα...Εγώ που ειμαι αρκετά ψείρας την κραταω στο κινητό ας πούμε και δεν με ενοχλεί.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο δυο μικρες γραμμες πανω στο home button (1η φορα μετα 6 χρονια με galaxy/note):mad: εβαλα αυτο το sticker και είμαι ησυχος...

το αποτυπωμα δουλευει κανονικα..... η εφαρμογη αρκετα καλη....

 

 

http://www.ebay.com/itm/162222308846?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=461197484507&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Το μόνο που μου έχει πάθει και μένα. Αλλά περιμετρικά, το πλαίσιο στην πάνω πλευρά.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τα λεφτά δεν είναι πολλά....Αλλά θα προτιμούσα να μην έχει κόλλα.

Θα δω άμα έχει πολύ κόλλα μπορεί να μη τα χρησιμοποιήσω.

 

Ειναι ελαχιστη η κολλα (αυτοκολλητο ειναι μην φανταστεις οτι εχει στρωση κολλας σπουδαια)

 

Εγω ειμαι ευχαριστημενος παντως....και ησυχος:)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά σας αλλοιώνει την εικόνα ή screen knight? Το να μην έχετε διώξει καλά την σαπουναδα από την οθόνη, να στέγνωσε και τώρα να σας αλλοιώνει την εικόνα στην οθόνη το αποκλείετε;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά σας αλλοιώνει την εικόνα ή screen knight? Το να μην έχετε διώξει καλά την σαπουναδα από την οθόνη, να στέγνωσε και τώρα να σας αλλοιώνει την εικόνα στην οθόνη το αποκλείετε;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η αλλοίωση παρουσιάζεται σε ασπρα κυρίως background σε εμένα. Δεν φαίνεται να έχει μείνει κάποιο υπόλειμμα για να απαντήσω στην ερώτησή σου.

Επίσης η κυληση του χεριού δεν είναι τόσο smooth, αλλά η αλήθεια είναι ότι αυτό το έχω συναντήσει μόνο σε ματ screen protectors.

Link to comment
Share on other sites

Η αλλοίωση παρουσιάζεται σε ασπρα κυρίως background σε εμένα. Δεν φαίνεται να έχει μείνει κάποιο υπόλειμμα για να απαντήσω στην ερώτησή σου.

Επίσης η κυληση του χεριού δεν είναι τόσο smooth, αλλά η αλήθεια είναι ότι αυτό το έχω συναντήσει μόνο σε ματ screen protectors.

 

Αυτό ακριβως. Όπως το είπες ...Κυρίως σε άσπρο φόντο .

Δεν υπάρχει τίποτα από θαμπαδες όπως ένα παιδί πιο πάνω που ανέβασε τη φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβως. Όπως το είπες ...Κυρίως σε άσπρο φόντο .

Δεν υπάρχει τίποτα από θαμπαδες όπως ένα παιδί πιο πάνω που ανέβασε τη φωτογραφία.

Τι εννοείτε αλλοίωση; φαίνεται άλλο χρώμα σε εκείνα τα σημεία αντί για άσπρο πχ η αν έχει γράμματα δεν φαίνονται καλά ας πούμε;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά μετά την τοποθέτηση και μετά το πέρας των 48 ωρών έχω να πω ότι υπάρχουν από μέσα κάποιες στάμπες σε ένα σημείο, όπως ανέφερε ένα μέλος, αλλά για να τις δεις θέλει λίγο προσπάθεια. Εγώ επειδή ξέρω που είναι αν προσπαθήσω τις βλέπω αλλά μόνο αν είναι σβηστή η οθόνη. Τους έστειλα μήνυμα και χωρίς να τους ζητήσω κάτι μου είπαν ότι μου στέλνουν άλλη. Η δικιά μου από πριν την βάλω είχε κάτι στάμπες που φαίνονταν. Κάπως θα την είχαν πατηκώσει γιατί όπως προανέφερα είχε το σχήμα της καρτούλας που έχει μέσα. Το μόνο που θέλει, αν δεν έχει στάμπες από την αρχή, είναι καλό καθάρισμα της οθόνης για να μην κολλήσει μαζί και σκόνη γιατί φαίνονται λίγο σαν σημαδάκια.. Κατά τα άλλα μια χαρά είναι. Η αφή δεν είναι όπως με γυμνή οθόνη αλλά αν δεν θέλετε μην βάζετε τίποτα. Τέλος για την αλλοίωση που αναφέρθηκε, απλά σε λευκό φόντο καταλαβαίνεις ότι φοράει ζελατίνα, τίποτα το ιδιαίτερο. Τώρα αν υπάρχει κάτι καλύτερο δεν ξέρω.. Εγώ πήρα αυτήν γιατί διάβασα ότι κολλάει σίγουρα στις άκρες και δεν έχει θέμα. Αυτά. Edited by Markrous
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι βλακείες βάζετε στα κινητά σας δεν μπορώ να καταλάβω. Στάμπες, θαμπάδες, αλλοίωση χρωμάτων , κακό scrolling. Μιλάμε για πανέμορφο κινητό με φοβερή οθόνη και το καταστρέφετε. Πότε δεν το κατάλαβα αυτό. Και όλα αυτά για να το πάρει ο επόμενος τέλειο. Λίγο προσοχή θέλει και δεν παθαίνει τίποτα. ΠΟΤΕ δεν έβαλα τίποτα σε κανένα κινητό μου και ήταν πάντα σε σχεδόν άριστη κατάσταση. Απλά λίγο προσοχή μόνο.

 

sent from my 1+3t

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι βλακείες βάζετε στα κινητά σας δεν μπορώ να καταλάβω. Στάμπες, θαμπάδες, αλλοίωση χρωμάτων , κακό scrolling. Μιλάμε για πανέμορφο κινητό με φοβερή οθόνη και το καταστρέφετε. Πότε δεν το κατάλαβα αυτό. Και όλα αυτά για να το πάρει ο επόμενος τέλειο. Λίγο προσοχή θέλει και δεν παθαίνει τίποτα. ΠΟΤΕ δεν έβαλα τίποτα σε κανένα κινητό μου και ήταν πάντα σε σχεδόν άριστη κατάσταση. Απλά λίγο προσοχή μόνο.

 

sent from my 1+3t

Λίγο "χοντρά" τα είπες :) αλλά (για μένα) έχεις δίκιο!!

ΠΟΤΕ σε κανένα κινητό μου δεν έβαλα προστασία οθόνης και ποτέ κινητό μου δεν είχε πρόβλημα! Και μπαίνει πάντα σε τσαντάκι και τσέπες. Δε μπορώ να πω ότι τρελαίνομαι κιόλας, αλλά οσο μπορώ προσέχω!

Δύο μόνο πράγματα μπορώ να δεχτώ. Το 1ο είναι ότι όντως μπορεί ένα τζαμάκι να σου σώσει την οθόνη σε μια πτώση. Και 2ο, αν αλλάζεις πολύ συχνά κινητά και "βασίζεται" στην μεταπωλητική αξία.

Προτιμώ όμως να χαίρομαι την οθόνη μου και μην κάνω συμβιβασμούς που θα δυσκολεύουν τη ζωή μου.

Ο καθένας βέβαια δικό του είναι το κινητό και πράττει όπως θέλει!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...