Jump to content

Doogee Homtom HT3 pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8ΜP κάμερα που με software φτάνει στα 13,η selfy καμερα είναι 5ΜΡ.Την αναβάθμιση την έχουμε ξεχάσει και δεν βλέπω να την παίρνει.

Αν είναι καλύτερο ή όχι δεν ξέρω καθώς δεν έχω το ΗΤ7PRO.

Eγώ πάντως είμαι ευχαριστημένος μέχρι στιγμής.

Άρα με το software που φτάνει τα 13mp θα μπορεί να γράφει και 1080p βίντεο και για να βάλεις αυτό το software χρειάζεσαι root ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 172
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άρα με το software που φτάνει τα 13mp θα μπορεί να γράφει και 1080p βίντεο και για να βάλεις αυτό το software χρειάζεσαι root ή οχι;

 

Πως είχα την εντύπωση ότι το έγραφε και στο http://www.myphone.gr/d/homtom/ht3-pro.637/hands-on/ αυτό για το software της κάμερας; :confused:

Στο πρώτο ποστ του θέματος γράφει Dual Cameras, front camera 2.0MP(SW5.0MP), back camera 8.0MP(SW13.0MP)

Πάντως οι φωτό δεν είναι και το δυνατότερο των σημείων του.Για εμένα τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Εδώ , μπορείτε να βρείτε μια λύση για το θέμα της μπαταρίας. Δοκιμάστε τη λύση με τον Tasker και LEDpulse. Χάνετε τις led ειδοποιήσεις αλλά η μπαταρία δεν τελειώνει με τίποτα. Επιτέλους το τηλέφωνο πέφτει σε Deep sleep.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες καλησπερα εχω το ΗΤ3 το απλο οχι το προ....πως μπορω να κανω update?κολλαει φουλ και θελει και βαθμονομηση:mad:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες καλησπερα εχω το ΗΤ3 το απλο οχι το προ....πως μπορω να κανω update?κολλαει φουλ και θελει και βαθμονομηση:mad:

Δεν εχει βγει αναβαθμιση γιαυτο.

ουτε και τοσες πολλες ρομ οπως το προ,

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες καλησπερα εχω το ΗΤ3 το απλο οχι το προ....πως μπορω να κανω update?κολλαει φουλ και θελει και βαθμονομηση:mad:

 

Welcome to the club! :lol: Εγώ το έχω παρατήσει εδώ και μήνες το HT3 Pro, γιατί δεν το άντεχα άλλο. Απορώ πως το άντεξα για 4 μήνες και δεν το έσπασα. :p Από το Δεκέμβριο έχω Gigaset ME και βρήκα την ψυχική μου υγεία. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδες και εγω τελικα εκει ωδευω εχουν παιξει τα νευρα μου περιμενω την επιδοτηση και αντε γεια......μακρυα απο homtom ΤΕΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα παρει για την γυναικα μου και μετα απο ενα σημειο ολο κολλουσε, αφου του αλλαξα ρομ το εδωσα, και το αντικατεστησα με το uhans a101. Καμια σχεση, νερο πινει στο ονομα του,
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Ήρωας θα είναι προφανώς , βγήκε κάποια έκδοση πέρα την 5.1;

 

Αυτό ήθελα να πω κι εγώ... Ήρωας, όποιος το χρησιμοποιεί ακόμα! :p

 

Το δικό μου "ξεκουράζεται" σε ένα συρτάρι και εδώ και μήνες δεν έχει βγει... Αλλά μπορεί να το χρησιμοποιήσω σαν δεύτερο, γιατί η μπαταρία του ECOO (που έχω τώρα σαν 2ο) κρατάει μόνο 20 λεπτά πια...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να πω κι εγώ... Ήρωας, όποιος το χρησιμοποιεί ακόμα! :p

 

Το δικό μου "ξεκουράζεται" σε ένα συρτάρι και εδώ και μήνες δεν έχει βγει... Αλλά μπορεί να το χρησιμοποιήσω σαν δεύτερο, γιατί η μπαταρία του ECOO (που έχω τώρα σαν 2ο) κρατάει μόνο 20 λεπτά πια...

Χαχαχα, ξεχασμένο το είχα και εγώ, απλά το χρειάζομαι σαν δεύτερο και το έβγαλα από το συρτάρι, έχετε βάλει κάποια άλλη rom; είχαν πει θα πάρει Android 6 αλλά τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, ξεχασμένο το είχα και εγώ, απλά το χρειάζομαι σαν δεύτερο και το έβγαλα από το συρτάρι, έχετε βάλει κάποια άλλη rom; είχαν πει θα πάρει Android 6 αλλά τίποτα

 

Εγώ του είχα βάλει από πέρσι μια ROM του HT7 PRO και έπαιζε λίιιγο καλύτερα, σε σχέση με την αρχική του. Μετά το παράτησα και δεν έψαξα για άλλη...

Link to comment
Share on other sites

Ήρωας θα είναι προφανώς , βγήκε κάποια έκδοση πέρα την 5.1;

 

Σιγά τον ηρωισμό. Εμείς δεν έχουμε παρατηρήσει τίποτε περίεργο στη συσκευή. Το είχα πάρει από τους πρώτους -preorder- από τότε το χρησιμοποιεί κυρίως για YouTube - μουσική - παιχνίδια χωρίς πρόβλημα. Μάλιστα υποστηρίζει και 5G μπάντα στο WiFi, αντίθετα με το RedMi 4a και το Vernee Thor, που έχουν άλλα μέλη της οικογένειας. Δεν έχει πάρει καμία αναβάθμιση.

 

http://i65.tinypic.com/x0zknd.png

Link to comment
Share on other sites

Σιγά τον ηρωισμό. Εμείς δεν έχουμε παρατηρήσει τίποτε περίεργο στη συσκευή. Το είχα πάρει από τους πρώτους -preorder- από τότε το χρησιμοποιεί κυρίως για YouTube - μουσική - παιχνίδια χωρίς πρόβλημα. Μάλιστα υποστηρίζει και 5G μπάντα στο WiFi, αντίθετα με το RedMi 4a και το Vernee Thor, που έχουν άλλα μέλη της οικογένειας. Δεν έχει πάρει καμία αναβάθμιση.

 

Εμένα κολλάει απίστευτα και θέλω να το σπάσω. Πριν λίγο το έβγαλα από το συρτάρι, το δούλεψα για 5 λεπτά και το έβαλα ξανά μέσα... Και τι έγινε που έχει 5 GHz Wi-Fi; Εμένα πιάνει το πολύ 2 Mbps σε ΟΛΑ τα ρούτερ... Αν κάνω factory reset, πιάνει κανονικά 40αρια, αλλά μετά από λίγες μέρες, πάλι "χαλάει" και πιάνει 2 Mbps...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλημέρα!

Ύστερα από ενημέρωση των Google play services προχθές, η συσκευή σέρνεται. Η απεγκατάστασή τους και κατόπιν η επανεγκατάσταση δεν βοήθησε. Πριν κάνω hard reset, θα ήθελα να ρωτήσω αν αντιμετώπισε κάποιος το ίδιο πρόβλημα και φυσικά αν μπόρεσε να το αντιμετωπίσει επιτυχώς.

 

Edit: τελικά το hard reset εξαφάνισε το πρόβλημα. Όλα καλά.

Edited by cirith
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Κι ομως.... Δουλευει κανονικα ακομη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:

 

Κι εμένα δουλεύει ακόμα, όμως είναι πεταμένο σ' ένα συρτάρι εδώ και 2+ χρόνια. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...