Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί δεν δοκιμάζεις το zedge

 

 

 

Το cosmote wi-fi fon, αν είσαι συνδρομητής της Cosmote στο σπίτι, σου επιτρέπει να συνδέεσαι δωρεάν στο δίκτυο της Cosmote, με τους κωδικούς που έχεις σαν πελάτης της Cosmote.

 

δεν εχω ενεργο το wifi fon

τα ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ δεν ξέρουν και πρέπει να μιλήσω με τηλεφωνική ώστε να πληρώσω και κάτι

πήρα τηλ και μου λενε να το κλείσω απο το σταθερό -δεν εχω το φον - οκ κλείστε το απο το ρουτερ - δεν έχω φον - μισό να δω όντως δεν εχετε φον οπότε κλείνετε το wifi όταν είστε εκτός σπιτιού και κλείνετε το data οταν ειστε σε wifi

EΛΕΟΣ ΑΠΛΑ

ΘΕΛΩ οταν περπατάω στο δρόμο να μην βγαίνει το ηλίθιο μήνυμα συνδέσου στο wifi fon με πληρωμή η οχι

ηλίθια firmware νταβατζιλίκι απο εταιρίες και λενε μετά μην παίρνεις απο skroutzoμαγαζα ....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και μεις το ίδιο firmware έχουμε αλλά δε μας βγάζει κάτι.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οταν έρχεται μήνυμα στο viber θέλω μόνο να ακούγεται ο ήχος και να μην έχει και δόνηση μαζί. Πως την απενεργοποιω;
Link to comment
Share on other sites

Οταν έρχεται μήνυμα στο viber θέλω μόνο να ακούγεται ο ήχος και να μην έχει και δόνηση μαζί. Πως την απενεργοποιω;
Viber ρυθμίσεις ειδοποιήσεις και ξετικαρεις το δόνηση κατά τη κλήση

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα παιδιά.Ξερετε πως απενεργοποίηω το διπλό παραθυρο;
Πως το απενεργοποιεις?μη το χρησιμοποιεις.Μήπως έχεις ενεργοποιήσει με παρατεταμένο πάτημα των πρόσφατων να μπαίνει σε διπλό παράθυρο?κάτι άλλο για το διπλό παράθυρο δε ξέρω εγώ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Στην καμερα της συσκευης εχετε αλλαξει τιποτα στις ρυθμισεις που να βοηθαει στην καλυτερευση των φωτογραφιων?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να μην σταματα η ενταση του ηχου οταν θελω να την εχω στο μεγιστο με αποτελεσμα να κατεβαζω συνεχως την κουρτινα και μετα να την πηγαινω στο μεγιστο? Οταν ειναι συνδεδεμενο μεσω bluetooth μου εμφανιζει μηνυμα προστασιας ας το πω. root ειμαι αν βοηθα. Βαζω να παιξει βιντεο η τραγουδι και αυξανω την ενταση μεσω πχ mx player και αυτο δεν παει στο μεγιστο αλλα μεχρι την μεση και πρεπει να κατεβασω την κουρτινα για να παει τερμα.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και μια εβδομαδα το τηλέφωνο μου βγάζει μηνυμα ότι δεν αναγνωρίζει την κάρτα SD και ότι είναι κατεστραμμένη.

Έχω αλλάξει κάρτα και πάλι το ίδιο μηνυμα μου βγάζει.

Τι παίζει?

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Ενας κολητος ξαφνικα δε φορτιζει αλλα ουτε ανοιγει 2 ετων κινητο τι λετε να ειναι; μητρικη; ο φορτιστης ειναι οκ. :(
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν προλαβαίνει την εγγύηση σώθηκε.. Θα του περασουν καινούργια μητρική σε χρόνο dt..

 

Same Sh1t...Different Day.

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Αν προλαβαίνει την εγγύηση σώθηκε.. Θα του περασουν καινούργια μητρική σε χρόνο dt..

 

Same Sh1t...Different Day.

 

Του γραφει μονο οτι υπαρχει υγρασια στην θύρα. Παίζει αυτό η τελικα ετσι ειναι μητρική εντωμεταξύ ειναι εκτος εγγύησης ξερετε κοστος; :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Του γραφει μονο οτι υπαρχει υγρασια στην θύρα. Παίζει αυτό η τελικα ετσι ειναι μητρική εντωμεταξύ ειναι εκτος εγγύησης ξερετε κοστος; :)

 

Αυτο με την υγρασια στη θυρα μου εχει τυχει κι εμενα και ειναι μετρο προστασιας. Περασαν καποιες ωρες νομιζω μεχρι να επιτρεψει τη φορτιση με το καλωδιο. Ας κανει μια προσπαθεια για ασυρματη φορτιση, να δει αν φορτιζει ετσι τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπω ότι ακόμα υπάρχει το ίδιο θέμα.

Σε περιοχή Cosmote που έχει φουλ σημα 4G+ και 4G, όταν ενεργοποιήσω τα δεδομένα συνδέεται σε Η+.

Μετά από κάνα 5λεπτο τουλάχιστον γυρίζει σε 4G. Αλλά φορές αργεί περισσότερο.

Αλλά κινητά συνδεονται κατευθείαν σε 4G στο ίδιο σημείο, με την δική μου κάρτα sim.

Υπάρχει Μήπως κάποια ρύθμιση γι αυτό το θέμα? Δεν το βλέπω λογικό.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου τα έκανε αυτά τα νερά με H να μη πηγαίνει σε 4g όταν είχα απενεργοποιημένο το VoLTE, σε μέρος που έχει 4G+. Ενδεικτικό είναι βέβαια αυτό που λέω καθώς μου συνέβη ένα μεσημέρι. Από την επόμενη κανονικά με VoLTE πάντα

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Επειδή με ενδιαφέρει να αγοράσω το S7 απο Skroutzoμάγαζο..το wifi calling μπορεί να μου το περάσει ο Γερμανός μου είχε πει τηλεφωνικα

απλα με επισκεψη σε ενα καταστημα.

 

Το έχετε κάνει εσεις αυτό ?

 

Eυχαριστω

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την υγρασια στη θυρα μου εχει τυχει κι εμενα και ειναι μετρο προστασιας. Περασαν καποιες ωρες νομιζω μεχρι να επιτρεψει τη φορτιση με το καλωδιο. Ας κανει μια προσπαθεια για ασυρματη φορτιση, να δει αν φορτιζει ετσι τουλαχιστον.

 

Δεν εχει ασυρματη φορτιση του ειπα να το βαλει σε ρυζι μία μερα μπας και δει βελτιωση.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε το μόνος σου είναι πανεύκολο
Λές να λυθεί το θέμα με το 4g?

Αξιζει να το κάνω ? Κερδίζω κάτι ή χάνω κάποιες αναβαθμίσεις?

Κλειδώνει κάποιο Knox τώρα τελευταία που έχω ακούσει? Άλλαξε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ΜΕΤΑΧΕΙΡΑ το δικό μου 7αρι 8ου 2017 δεν έχω παρατηρήσει κανένα θέμα μέχρι στιγμής με σήμα 4g,ίσα ίσα.. .
Link to comment
Share on other sites

Λές να λυθεί το θέμα με το 4g?

Αξιζει να το κάνω ? Κερδίζω κάτι ή χάνω κάποιες αναβαθμίσεις?

Κλειδώνει κάποιο Knox τώρα τελευταία που έχω ακούσει? Άλλαξε κάτι?

 

Φυσικά και αξίζει. Θα μιλάς μέσω 4G όπου υπάρχει κάλυψη και θα έχεις και καλύτερη ποιότητα κλήσης... Δε χάνεις μόνο κερδίζεις... Επίσης μιλάς και μέσω WiFi όπου δεν έχεις σήμα αλλά έχεις WiFi.. Αξίζει με χίλια

Link to comment
Share on other sites

Στο samsung members δοκίμασα σήμερα τα diagnostics και μου έβγαλε αυτό για την μπαταρία. Να το στείλω για αντικατάσταση μπαταρίας? Εγγύηση έχω για ακόμα ενα μήνα. Ξέρετε κόστος αλλαγής μπαταρίας εντός και εκτος εγγύησης και αν του κάνουν επαναφορά εργοστασιακών. Ευχαριστώ εκ των προτέρων 65a56cb5084b9c9f2a7b9265e472b6df.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Κοστος εντος εγγυησης? Αν και η μπαταρια εμπιπτει στα 2 χρονια δεν θα εχεις καθολου, οποτε πηγαινε οσο προλαβαινεις!

Για επαναφορα εργοστασιακων σε οτι αφορα την πολιτικη της samsung δεν ξερω, αλλα σε αλλαγη μπαταριων σε επισημα service αλλων εταιρειων δεν αγγιξαν τιποτα και δεν βρισκω κανενα λογο να το κανουν - ασε που ειχα παραλαβει το κινητο επι τοπου! Θα σου προτεινα να μιλησεις με την TS Solutions (πρωην Arvato) στον Κηφισο που ειναι επισημο service και προσφατα ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος σε Motorola

 

PS: πολυ καλη εφαρμογη το Samsung members !

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...