Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χτες τράβηξα ένα βίντεο κ σήμερα είδα ότι είχε το εξής πρόβλημα:75f6dae87dfaa76035035f774b99b333.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω, καποιος τροπος να κρυψουμε μια εφαρμογη υπαρχει? Εκτος απο το να βαλουμε τον Nova Launcher.

 

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/touchwiz-home/touchwiz-home-6-1-50-2-release/official-samsung-touchwiz-home-6-1-50-2-android-apk-download/ εδώ βάζεις το touchwiz launcher του s8 και έχει τη ρυθμιση για απόκρυψη εφαρμογων

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Ξέρουμε αν το s7 θα πάρει το Android Oreo;;
Θα το παρει κ λογικά θα είναι κ το τελευταίο του

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σκυλιά τα S7 μας. Δεύτερη γερή τούμπα σήμερα χωρίς καμία θήκη ή τζαμί. Το ζιζανιο μας τράβηξε το κάλυμμα του πλυντηρίου, πάνω στο οποίο είχα το S7 και αυτό έπεσε κάτω με την πλάτη... Δεν έπαθε τίποτα ευτυχώς.

 

Στάλθηκε από το SM-A320FL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/touchwiz-home/touchwiz-home-6-1-50-2-release/official-samsung-touchwiz-home-6-1-50-2-android-apk-download/ εδώ βάζεις το touchwiz launcher του s8 και έχει τη ρυθμιση για απόκρυψη εφαρμογων

 

Οταν παω να κανω την εγκατασταση μου εμφανιζει ενα μηνυμα που λεει

 

Η εφαρμογη δεν εχει εγκατασταθει

Παρουσιαζεται διενεξη του πακετου με ενα υπαρχον πακετο με το ιδιο ονομα.

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να κανω την εγκατασταση μου εμφανιζει ενα μηνυμα που λεει

 

Η εφαρμογη δεν εχει εγκατασταθει

Παρουσιαζεται διενεξη του πακετου με ενα υπαρχον πακετο με το ιδιο ονομα.

 

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/touchwiz-home/touchwiz-home-6-0-77-release/ για δες εδώ....μολις κάνεις εγκατάσταση πήγαινε ρυθμίσεις εφαρμογές Κάνε εμφανιση ολων των εφαρμογων πατώντας στις τελειες επανω δεξια βρες την Αρχική touchwiz και καμε εκκαθάριση δεδομένων

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/touchwiz-home/touchwiz-home-6-0-77-release/ για δες εδώ....μολις κάνεις εγκατάσταση πήγαινε ρυθμίσεις εφαρμογές Κάνε εμφανιση ολων των εφαρμογων πατώντας στις τελειες επανω δεξια βρες την Αρχική touchwiz και καμε εκκαθάριση δεδομένων

 

Εκκανα εκαθαριση στο touchwiz αλλα παλι εχω αυτο το μηνυμα κατα την διαρκεια της εγκαταστασης.Δεν μπορω να το περασω δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε το link που σου δίνω και κατέβασε την έκδοση που λέει και θα σου δουλέψει."http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=457220"
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σκυλιά τα S7 μας. Δεύτερη γερή τούμπα σήμερα χωρίς καμία θήκη ή τζαμί. Το ζιζανιο μας τράβηξε το κάλυμμα του πλυντηρίου, πάνω στο οποίο είχα το S7 και αυτό έπεσε κάτω με την πλάτη... Δεν έπαθε τίποτα ευτυχώς.

 

Στάλθηκε από το SM-A320FL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σκυλιά δεν είναι γιατί υπάρχουν περιπτώσεις που σπάει η οθόνη για πλακα... Είναι πως θα πέσει, εσύ μάλλον ήσουν τυχερός

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Εκκανα εκαθαριση στο touchwiz αλλα παλι εχω αυτο το μηνυμα κατα την διαρκεια της εγκαταστασης.Δεν μπορω να το περασω δυστυχως.

 

Δοκίμασε και αυτο που σου λέει ο φίλος....σου έστειλε λινκ ...και κοίτα στο email σου σου έστειλα το APK που σου λεω

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Σκυλιά δεν είναι γιατί υπάρχουν περιπτώσεις που σπάει η οθόνη για πλακα... Είναι πως θα πέσει, εσύ μάλλον ήσουν τυχερός
Δύο φορές πολύ τυχερός. Τη μια μου έπεσε από την τσέπη βερμουδας και έκανε δύο διαγώνια σημάδια και τώρα από το πλυντήριο... Αν δεν είχα την εγγύηση πιστεύω θα ήταν ήδη κομμάτια!!! :F

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές πολύ τυχερός. Τη μια μου έπεσε από την τσέπη βερμουδας και έκανε δύο διαγώνια σημάδια και τώρα από το πλυντήριο... Αν δεν είχα την εγγύηση πιστεύω θα ήταν ήδη κομμάτια!!! :F

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευτυχώς που δεν έπαθε τίποτα γιατί και η εγγύηση δεν σε καλύπτει από πτώση

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που δεν έπαθε τίποτα γιατί και η εγγύηση δεν σε καλύπτει από πτώση

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sorry την ασφάλεια ήθελα να πω :-)

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/touchwiz-home/touchwiz-home-6-1-50-2-release/official-samsung-touchwiz-home-6-1-50-2-android-apk-download/ εδώ βάζεις το touchwiz launcher του s8 και έχει τη ρυθμιση για απόκρυψη εφαρμογων

 

Μήπως υπάρχει και το weather.apk του S8 που να παίζει σε S7;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει και το weather.apk του S8 που να παίζει σε S7;

 

Φίλε μου νομίζω από όσο έχω ψάξει γιατί το ήθελε και ένα άλλο παιδί από εδω δεν γίνεται...ισως κάποιος άλλος να ξερει

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε το link που σου δίνω και κατέβασε την έκδοση που λέει και θα σου δουλέψει."http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=457220"

 

Ευχαριστω πολυ, με αυτο com.sec.android.app.launcher_6.1.50.2

εγκατασταθηκε κανονικα αν και δεν ξερω πως να του κανω ενημερωση μηπως υπαρχει νεα εκδοση.

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου νομίζω από όσο έχω ψάξει γιατί το ήθελε και ένα άλλο παιδί από εδω δεν γίνεται...ισως κάποιος άλλος να ξερει

 

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου.

Και εγώ δεν έβγαλα άκρη....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια και αναφέρθηκε το apkmirror στο προηγούμενο ποστ, ενώ στις εφαρμογές του τηλεφώνου αν μπεις δεν βγάζει ότι υπάρχει νεότερη έκδοση για κάποια εφαρμογη, στο apkmirror έχει νεοτερες εκδόσεις από κάποιες...

Τις περνάμε άφοβα;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια και αναφέρθηκε το apkmirror στο προηγούμενο ποστ, ενώ στις εφαρμογές του τηλεφώνου αν μπεις δεν βγάζει ότι υπάρχει νεότερη έκδοση για κάποια εφαρμογη, στο apkmirror έχει νεοτερες εκδόσεις από κάποιες...

Τις περνάμε άφοβα;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι δεν υπάρχει πρόβλημα

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις αυτο ή αυτο το app?

 

Αν ναι να μας πει ποιο ειναι καλυτερο, γιατι και αν πραγματικα κανουν δουλεια χωρις ρουτ.

 

Απ' οτι λενε τουλαχιστον μπορουν να ξεφορτωθουν bloatware και αλλα χωρις να χρειαζεται να κανεις ρουτ το κινητο.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις αυτο ή αυτο το app?

 

Αν ναι να μας πει ποιο ειναι καλυτερο, γιατι και αν πραγματικα κανουν δουλεια χωρις ρουτ.

 

Απ' οτι λενε τουλαχιστον μπορουν να ξεφορτωθουν bloatware και αλλα χωρις να χρειαζεται να κανεις ρουτ το κινητο.

 

Καλύτερα δοκίμασε αυτον εδώ τον οδηγό.Είναι καλύτερο να τις απεγκαταστήσεις με αυτό τον τρόπο.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα προγραμματα δεν κανουν το ιδιο πραγμα στην ουσια χωρις να χρειαζεται να πληκτρολογεις εντολες?

 

Δεν υπαρχει καποια ποιο ευκολη λυση που να μην χρειαζεται ρουτ και να πληκτρολογεις εντολες κ.τ.λ.?

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα προγραμματα δεν κανουν το ιδιο πραγμα στην ουσια χωρις να χρειαζεται να πληκτρολογεις εντολες?

 

Δεν υπαρχει καποια ποιο ευκολη λυση που να μην χρειαζεται ρουτ και να πληκτρολογεις εντολες κ.τ.λ.?

Το package disapler pro εχω εγώ και κάνει μία χαρά την δουλειά του.

 

Send it from my Galaxy s8+

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...