Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Samsung live updates ακόμα δε δείχνει τίποτα σχετικά με 7 σε ελληνικά κινητά. Μόνο στο edge όπου έχει κάνει την εμφάνισή της η Cosmote στη λίστα. Εσείς που το πήρατε με το απλό S7 είστε;
Link to comment
Share on other sites

παιδες και σε μενα ηρθε σε κοσμοτε . την περναμε ετσι απο πανω η κανουμε καθαρη εγκατασταση και αν ναι πως γινεται αυτο μπορει καποιος να μου πει την διαδικασια?
Link to comment
Share on other sites

Το 6 έχω παίδες ακόμα δεν έκανε αναβάθμιση. Φυσικά κ το s7 ειναο άψογο σε όλα του. Με αποκορύφωμα την κάμερα του. Αλλά κάπου έπρεπε να το πω αυτό με το fingerprint γιατί έπαθα πλάκα! Μακάρι να πάρει αναβάθμιση να φύγει το μοναδικό μείον (προσωπικά) που έχω από το εργαλείο.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έβαλα την 7 πριν λίγο ξαφνικά μου άλλαξε την ανάλυση της οθόνης σε 1080π τι είναι αυτό πάλι πρώτη φορά το ακούω. Να το αφήσω έτσι τι να κάνω είναι καλύτερα έτσι? Εσείς πως το εχεται ρυθμίσει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έβαλα την 7 πριν λίγο ξαφνικά μου άλλαξε την ανάλυση της οθόνης σε 1080π τι είναι αυτό πάλι πρώτη φορά το ακούω. Να το αφήσω έτσι τι να κάνω είναι καλύτερα έτσι? Εσείς πως το εχεται ρυθμίσει?

Καλύτερη μπαταρία σίγουρα με 1080 ανάλυση

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Ειχε καποιος προβλημα με το ηχειο της συσκευης. Εχω παρατηρισει οτι σε βιντεακια κατι φορες κοβεται ο ηχος και αν το προχωρησω μπορει να επανελθει αλλα δεν το κανει παντα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειχε καποιος προβλημα με το ηχειο της συσκευης. Εχω παρατηρισει οτι σε βιντεακια κατι φορες κοβεται ο ηχος και αν το προχωρησω μπορει να επανελθει αλλα δεν το κανει παντα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπες στο samsung test menu, *#0*# και βαλε το speaker να παιζει για να δεις αν κανει διακοπες και εκει..αν οχι, ισως σκαλωνει και η εφαρμογη του ΥΤ ας πουμε...Εγω δεν το εχω παρατηρησει παντως..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Έχει λάβεις κάνεις την Nougat σε Ιταλικό unbranded?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Όχι και έχουμε φτάσει Μαρτιο..

Link to comment
Share on other sites

Ερχόμενος από HTC είχα συνηθίσει να παίρνω όλα τα updates άμεσα. Τώρα αυτό εδώ το πράγμα και μάλιστα να παίρνει πχ Αγγλία, Κύπρος, Αυστραλία, Τουρκία και εδώ όχι μετά από ένα μήνα δεν το καταλαβαίνω και απλά με ξενερώνει... Πόσο μάλιστα αφού το update είναι το ίδιο...
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο samsung test menu, *#0*# και βαλε το speaker να παιζει για να δεις αν κανει διακοπες και εκει..αν οχι, ισως σκαλωνει και η εφαρμογη του ΥΤ ας πουμε...Εγω δεν το εχω παρατηρησει παντως..

Το δοκιμασα και παιζει κανονικα το ηχειο. Σε ευχαριστω.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Samsung live updates ακόμα δε δείχνει τίποτα σχετικά με 7 σε ελληνικά κινητά. Μόνο στο edge όπου έχει κάνει την εμφάνισή της η Cosmote στη λίστα. Εσείς που το πήρατε με το απλό S7 είστε;

 

Ναι με το απλό

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά

 

πήγα σήμερα πήγα να κάνω flash την ROM για Cosmote

G930FXXU1BPLM_G930FCOS1BPG7_COS

 

και μου έκανε αποτυχία ξανά και ξανά

έχει κάνεις ιδέα γιατί? μήπως πρέπει να κατεβάσω κάποια άλλη?

 

ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι από το Public μάλλον δεν είναι της Cosmote, λογικά είναι το ελληνικό με EUR CSC

 

Έχεις δίκιο, λέει SEGR/GR, δηλαδή τι είναι?

Link to comment
Share on other sites

Πως καταλαβαίνουμε, γενικά, εάν η συσκευή είναι branded ή όχι (είτε είναι από Ελλάδα είτε όχι) ;

 

from my S7

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Πως καταλαβαίνουμε, γενικά, εάν η συσκευή είναι branded ή όχι (είτε είναι από Ελλάδα είτε όχι) ;

 

from my S7

Θα το δεις όταν μπουταρει η συσκευή, θα λέει κάποιον πάροχο αντί για σαμσουνγκ

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Ευχαριστώ. Ήταν πιο εύκολο από ότι φανταζόμουν :-)

 

from my S7

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ερχόμενος από HTC είχα συνηθίσει να παίρνω όλα τα updates άμεσα. Τώρα αυτό εδώ το πράγμα και μάλιστα να παίρνει πχ Αγγλία, Κύπρος, Αυστραλία, Τουρκία και εδώ όχι μετά από ένα μήνα δεν το καταλαβαίνω και απλά με ξενερώνει... Πόσο μάλιστα αφού το update είναι το ίδιο...

 

Και γω με Γερμανικό τηλ. δεν έχω πάρει τίποτα ακόμα και αν κρίνω με τον ρυθμό που γενικά το δικό μου παίρνει τις αναβαθμίσεις σχετικά με τους άλλους, το κόβω για τέλος Μαρτίου! Το εξοργιστικό είναι αυτό που λες αδερφέ, ότι είναι το ΊΔΙΟ update! Θα μπορούσε κάποιος να πει πως αργεί κάποια χώρα να το δώσει και βάζει την τελευταία έκδοση ( μετά την nougat βγήκαν αν δεν κάνω λάθος κάποια νέα updates), αλλά παρ' όλα αυτά δεν ισχύει αυτό! Δηλαδή πως εξηγείτε η αργοπορία αυτή??? Στους προγραμματιστές της κάθε χώρας? Στους μεταφραστές? Και η sumsung που είναι να βάλει μια τάξη και να δώσει σε ΌΛΟΥΣ ένα χρονοδιάγραμμα, αλλιώς να χάνουν την δουλειά τους και να μπαίνουν άλλοι πιο ορεξάτοι!

Δεν ξέρω ρε μάγκες, αλλά το όλο σκηνικό θα έπρεπε να το βλέπαμε σε καμιά συνοικιακή εταιρεία από Καζακστάν και όχι από μια ναυαρχίδα που παίζει σε παγκόσμιο επίπεδο! Τέλος πάντων, μόνοι μας τα λέμε , μόνοι μας τ' ακούμε ... καλή Σαρακοστή παιδιά και προσοχή στους δρόμους! Πάνω απ' όλα η ΥΓΕΙΑ και οι αναβαθμίσεις να πάνε στον δια......... :)

Link to comment
Share on other sites

b8c950958af949656cf43c3942d81337.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να την βάλω? Θα είναι καλύτερο?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

b8c950958af949656cf43c3942d81337.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να την βάλω? Θα είναι καλύτερο?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Εμείς παρακαλάμε να έρθει η αναβάθμιση και εσύ ρωτάς αν θα την βάλεις, καλός είσαι

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...