Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H μόνη διαφορά με τη BTU αν μιλήσουμε υποθετικά (δεν είναι κανόνας) είναι ότι παίρνει πρώτη αναβαθμίσεις, όπως πήρε τη Nugat Beta.

Επισης δεν εχει προεγκατεστημενο το facebook.Ετσι ακομα κι αν το θες μπορεις να το κανεις βελτιστοποιηση.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατι ασχετο....σκεφτομαι να αγορασω τον Νοva launcher μιας και ειναι στα 0.50€...

Αξιζει σε σχεση με το TW??

Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο....σκεφτομαι να αγορασω τον Νοva launcher μιας και ειναι στα 0.50€...

Αξιζει σε σχεση με το TW??

 

Ακομα δεν το εκανες??Αργησες κιολας...:D

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Επισης δεν εχει προεγκατεστημενο το facebook.Ετσι ακομα κι αν το θες μπορεις να το κανεις βελτιστοποιηση.

Την ΒΤU πως την κάνω εγκατάσταση εγώ που έχω ρουμανική τώρα; χρειάζεται κάποια διαδικασία ή απλά με οντιν την καρφώνω;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την ΒΤU πως την κάνω εγκατάσταση εγώ που έχω ρουμανική τώρα; χρειάζεται κάποια διαδικασία ή απλά με οντιν την καρφώνω;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανονικά με odin όπως όλες...:)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά με odin όπως όλες...:)

Θα χω θέμα με τα csc μήπως;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μεσημερι να χουμε μ εμφανιστηκε ενημερωση δεκεμβριου 2016 σημερα και την εκανα αμεσος εγκατασταση καμια διαφορα δεν ειδα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μεσημερι να χουμε μ εμφανιστηκε ενημερωση δεκεμβριου 2016 σημερα και την εκανα αμεσος εγκατασταση καμια διαφορα δεν ειδα.

 

Κάνε την ενημέρωση... Παντος τον Γενάρη περνουμε Nougat...

Link to comment
Share on other sites

Κάνε την ενημέρωση... Παντος τον Γενάρη περνουμε Nougat...

Αντε με το καλο να έρθει γιατί αυτή η μμ μας έχει βγάλει το λάδι :p

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μεσημερι να χουμε μ εμφανιστηκε ενημερωση δεκεμβριου 2016 σημερα και την εκανα αμεσος εγκατασταση καμια διαφορα δεν ειδα.

Κι εγώ το ίδιο. Μέχρι που άρχισε να μου ρουφάει την μπαταρία χωρίς λόγο μετά την ενημέρωση!

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα η αναβαθμηση.

Ειναι 288 MB...Τωρα την κατεβαζω...αν και ακουω διαφορα για την μπαταρια...

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν το εκανες??Αργησες κιολας...:D

 

Τι το καλο εχει?

Τον αγορασα αλλα που βλεπω οτι εχω τον Prime?

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο. Μέχρι που άρχισε να μου ρουφάει την μπαταρία χωρίς λόγο μετά την ενημέρωση!

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου ηρθε και εμενα η αναβαθμηση.

Ειναι 288 MB...Τωρα την κατεβαζω...αν και ακουω διαφορα για την μπαταρια...

 

Την έκανα κι εγω χθες το βράδυ την ενημέρωση, δεν βλέπω κάποια διαφορά στην κατανάλωση πάντως

Link to comment
Share on other sites

Τι το καλο εχει?

Τον αγορασα αλλα που βλεπω οτι εχω τον Prime?

 

Εκτός ότι παίζει να το γράφει μέσα δεν το θυμάμαι καλά αυτό θα δεις στης ρυθμίσεις ότι σε όλες της επιλογές σε αφήνει να της διαλέξεις και όχι όπως πριν που σου έλεγε ότι θες τον prime για να το επιλέξεις...!!

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Χθές έκανα την αναβάθμιση, εως τότε ακουγα σχόλια για μπαταρία και έλεγα ..φτου φτου ...την δικιά μου μπαταρία...Εμ έλα που μετά απο την χθεσινή αναβάθμιση απο 100% το βράδυ το πρωι ηταν στο 88%... Ξεματιάστρα γρήγορα.!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα είμαι καινούριος κάτοχός s7 edge.το τηλέφωνο είναι φοβερό.!!ήθελα να ρωτήσω μήπως υπήρχαν κάποιες προβληματικές εκδόσεις από την Samsung??θέλω να τσεκάρω αν το δικό μου είναι μέσα σε αυτές.δεν μου έχει βγάλει κάτι απλά έτσι για ελέγχο.!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χθές έκανα την αναβάθμιση, εως τότε ακουγα σχόλια για μπαταρία και έλεγα ..φτου φτου ...την δικιά μου μπαταρία...Εμ έλα που μετά απο την χθεσινή αναβάθμιση απο 100% το βράδυ το πρωι ηταν στο 88%... Ξεματιάστρα γρήγορα.!!

Εμένα πριν την τελευταία αναβάθμιση μου έβγαζε 5 με 5,5 ώρες οθόνη. Τώρα μου βγάζει 4 ώρες με το ζόρι.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πριν την τελευταία αναβάθμιση μου έβγαζε 5 με 5,5 ώρες οθόνη. Τώρα μου βγάζει 4 ώρες με το ζόρι.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημερα και Χρόνια Πολλά σε όλους με υγεία..!

Επιβεβαιώνω και εγώ τα λεγόμενα των παραπάνω κυρίων. Όχι ακριβώς σε αυτές τις ώρες αλλά σαν γενικότερη εικόνα μειώθηκε αισθητά η αυτονομία με την τελευταία ενημέρωση... Μονόδρομος πλέον είναι μετά την παραλαβή της νουγκατ, εγκατάσταση και μια γενική επαναφορά...?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα είμαι καινούριος κάτοχός s7 edge.το τηλέφωνο είναι φοβερό.!!ήθελα να ρωτήσω μήπως υπήρχαν κάποιες προβληματικές εκδόσεις από την Samsung??θέλω να τσεκάρω αν το δικό μου είναι μέσα σε αυτές.δεν μου έχει βγάλει κάτι απλά έτσι για ελέγχο.!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ είναι για το flat το s7 όχι για το edge...

 

Sent from my Galaxy s7 gold

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμενα πάλι ρ παιδιά έστρωσε σε σχέση με πριν που έβγαζε 2 ωρες με δεδομένα...

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά καλησπέρα είμαι καινούριος κάτοχός s7 edge.το τηλέφωνο είναι φοβερό.!!ήθελα να ρωτήσω μήπως υπήρχαν κάποιες προβληματικές εκδόσεις από την Samsung??θέλω να τσεκάρω αν το δικό μου είναι μέσα σε αυτές.δεν μου έχει βγάλει κάτι απλά έτσι για ελέγχο.!!

 

Το S7 Edge έχει δικό του θέμα όπου μπορείς να απευθύνεσαι σε ότι έχει να κάνει με τη συσκευή σου. Εν ολίγοις ωστόσο και για να μην επαναλαμβάνεσαι... η απάντηση στην ερώτησή σου είναι ότι όχι δεν έχουν υπάρξει προβληματικές εκδόσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους. Με υγεία για εσάς κ τις οικογέννειες σας. Πως μπορώ να απενεργοποίησω τα μονίμως κεφαλαία σρα sms?

Αν το κάνεις δεν θα έχεις τους 160 χαρακτήρες στα μηνύματα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Στο s3 neo που είχα, μπορούσα να βγάζω φωτογραφίες πατώντας οπουδήποτε πάνω στην οθόνη. Στο s7 υπάρχει αυτή η επιλογή?
Link to comment
Share on other sites

Στο s3 neo που είχα, μπορούσα να βγάζω φωτογραφίες πατώντας οπουδήποτε πάνω στην οθόνη. Στο s7 υπάρχει αυτή η επιλογή?

Μόνο όταν είσαι στην μπροστινή κάμερα. Στην πίσω δε γίνεται όχι

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Το S7 Edge έχει δικό του θέμα όπου μπορείς να απευθύνεσαι σε ότι έχει να κάνει με τη συσκευή σου. Εν ολίγοις ωστόσο και για να μην επαναλαμβάνεσαι... η απάντηση στην ερώτησή σου είναι ότι όχι δεν έχουν υπάρξει προβληματικές εκδόσεις.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά και sorry για την of topic ερώτηση μου.!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...