Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το S planner?

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

 

Μια λυση ειναι το s planner αλλα θα ηθελα αν υπηρχε εφαρμογη με ειδοποιηση συνεχομενη στον ηχο εννοω να την σταματαω εγω οπως το ξυπνητηρι.Τελοςπαντων πολλα ζηταω θα βολευτω με s planner

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια λυση ειναι το s planner αλλα θα ηθελα αν υπηρχε εφαρμογη με ειδοποιηση συνεχομενη στον ηχο εννοω να την σταματαω εγω οπως το ξυπνητηρι.Τελοςπαντων πολλα ζηταω θα βολευτω με s planner

 

Αν κατάλαβα καλά θες κάτι σαν αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reminder.suyash (είναι δωρεάν και χωρίς διαφημίσεις)

υπάρχουν δεκάδες τέτοιες εφαρμογές, ψάξε σε παρόμοιες και θα βρεις αυτό που θες.

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά θες κάτι σαν αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reminder.suyash (είναι δωρεάν και χωρίς διαφημίσεις)

υπάρχουν δεκάδες τέτοιες εφαρμογές, ψάξε σε παρόμοιες και θα βρεις αυτό που θες.

 

Ευχαριστω θα ψαξω και αυτη πολυ καλη

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια εγινε κατι απιστευτω και δεν ξερω πως να το αντιμετοπισω οπως ειμουν στο φβ και εκανα λικεσ σε δημοσιευσεις ξανφικα εσβησε η οθονη του κινητου αφου πρωτα εμεινε κολλημενο στο λικε που εκανα τωρα δεν αναβει με τιποτα και ειχε 72% μπαταρια. Το εκλεισα απο το κουτι και το ξανα ανοιξα αλλα τιποτα το εβαλα πανω στον φορτιστη και τιποτε νεκρα τι να κανω το εχει αντιμετοπισει κανενας αλλος το ιδιο προβλημα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Κράτησε πατημένο το power button για τουλάχιστον10 δευτερόλεπτα μέχρι να κάνει επανεκκίνηση.
Link to comment
Share on other sites

Κράτησε πατημένο το power button για τουλάχιστον10 δευτερόλεπτα μέχρι να κάνει επανεκκίνηση.

 

Καλημερα το εκανα με το vol up , power και home. Αλλα το ερωτημα μου ειναι γιατι να το κανει αυτο το προβλημα ; Επισης εκανα και τις ενημερωσεις ολες μια χαρα μετα απο αυτο το περιστατικο.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Για το google play που κάνει battery drain ???

Επιπλέον το s7 κάνει πια αρκετό χρόνο να φορτίσει μετά το update...

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tsoukis
Link to comment
Share on other sites

Για το google play που κάνει battery drain ???

Επιπλέον το s7 κάνει πια αρκετό χρόνο να φορτίσει μετά το update...

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μήπως φταίει κάτι άλλο, το καλώδιο φόρτισης πχ;

Εγώ έχω το S7 edge και έχω περάσει και το τελευταίο update και είναι παντού άψογο και φυσικά ο χρόνος φόρτισης δεν άλλαξε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κανείς τι παίζει με την επικάλυψη οθόνης;

Επίσης, είναι ασφαλές να κατεβάσω τραγούδια απευθείας στο κινητό;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Παρα τα οσα ειχα διαβασει εδω μεσα, εκανα την αποπειρα να βαλω tempered glass. Τζιφος...

Το εβγαλα γτ το επανω μερος εχασε πολυ σε ευαισθησια.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως φταίει κάτι άλλο, το καλώδιο φόρτισης πχ;

Εγώ έχω το S7 edge και έχω περάσει και το τελευταίο update και είναι παντού άψογο και φυσικά ο χρόνος φόρτισης δεν άλλαξε.

Αν μπορείς δες πιο πάνω τις φώτο που έχω ανεβάσει να μου πεις.

Γενικά κάνει διαφορά νούμερα την τελευταία βδομάδα...

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κανείς τι παίζει με την επικάλυψη οθόνης;

Επίσης, είναι ασφαλές να κατεβάσω τραγούδια απευθείας στο κινητό;

Ευχαριστώ πολύ!

 

Μία ρύθμιση είναι δεν θυμάμαι να σ πω πως το έβγαλα η εδώ η στο EDGE το διευκρίνησαν... Ναι κατέβασε άφοβα εγώ έχω χρόνια το tume mate απτο ίντερνετ και είναι κομπλέ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παιδιά αυτό με την επικάλυψη της οθόνης είναι όντως σπαστικό...

Ξέρει κάποιος που παμε σε ποια ρύθμιση και το φτιάχνουμε...??? :)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μια που αναφερθηκε το s planner πιο πανω, υπαρχει τροπος στην εφαρμογη αυτη, η σε αλλο εστω ημερολογιο, να φαινονται τα γενεθλεια απο το facebook των φιλων που εχουμε η των επαφων απο το κινητο?
Link to comment
Share on other sites

Παρα τα οσα ειχα διαβασει εδω μεσα, εκανα την αποπειρα να βαλω tempered glass. Τζιφος...

Το εβγαλα γτ το επανω μερος εχασε πολυ σε ευαισθησια.

 

Η μονη που εφαρμοζει τελεια είναι όμως μεμβρανη και τσιμπαει λιγο η τιμη της εχει όμως δύο κομματια στην συσκευασια και είναι αξιοπιστη σαν εταιρεία είναι αυτή εδώ

http://www.agorashop.gr/store/spigen-s7-screen-protector-8941.html

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να κάνω μια ερώτηση, μήπως γνωρίζει κανείς να μου πει σίγουρα πως μπορώ να κάνω εκκαθάριση από το Galaxy S7 μου όλες τις λέξεις που πληκτρολόγησα και το πληκτρολόγιο της Samsung τις έκανε αποθήκευση;
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς δες πιο πάνω τις φώτο που έχω ανεβάσει να μου πεις.

Γενικά κάνει διαφορά νούμερα την τελευταία βδομάδα...

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αρχικά μη δίνεις και πολύ σημασία σε αυτά που γράφει περί των χρόνων φόρτισης, στη πράξη μπορεί να απέχει πολύ το τελικό αποτέλεσμα. Όπως και να έχει όμως, στη θέση σου θα δοκίμαζα πρώτα από όλα να φορτίσω με ένα άλλο καλώδιο στο φορτιστή και αν δεν έβλεπα αποτέλεσμα , τότε βάλε άλλον φορτιστή. Κατά 99% κάτι από αυτά τα δύο φταίει, με πιο σύνηθες το καλώδιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παιδιά αυτό με την επικάλυψη της οθόνης είναι όντως σπαστικό...

Ξέρει κάποιος που παμε σε ποια ρύθμιση και το φτιάχνουμε...??? :)

 

Πάνε ρυθμίσεις. Εφαρμογές. Διαχειριστής εφαρμογών. Μετά πάτα εκεί που λέει περισσότερα και στη συνέχεια εφαρμογές που μπορούν να εφαρμοστουν και εκεί απενεργοποιησε όσες εφαρμογές είναι ενεργές. Αλλιώς δες κάνα βιντεακι στο YouTube

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες αυτό https://youtu.be/un55EojLoW4

Link to comment
Share on other sites

Αν ξερει κανενας ας με βοηυησει.Πως γινεται οταν το εχω στο αθορυβο να επιλεξω συγκεκριμενες επαφες να χτυπαει με ηχο οταν δεχομαι κλησεις?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Αν ξερει κανενας ας με βοηυησει.Πως γινεται οταν το εχω στο αθορυβο να επιλεξω συγκεκριμενες επαφες να χτυπαει με ηχο οταν δεχομαι κλησεις?

Settings > Do not disturb

Link to comment
Share on other sites

Settings > Do not disturb

 

Ευχαριστω το βρηκα

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Αυτή το καψονι της Samsung που για να χαμηλωσει η φωτεινότητα (όταν είναι ενεργό το autobrightness) πρέπει το κινητό να είναι σε οριζόντια επιφάνεια, ακόμα δεν μπορώ να το χωνεψω. Και διάβασα ισχύει και σε άλλα μοντέλα της εταιρείας. Απαράδεκτο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έσβησα κατά λάθος το SMS της cosmote για το extra 1gb μήπως μπορεί κάποιος να μου θυμησει τι πρέπει να στείλω και που για ενεργοποίηση.?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έσβησα κατά λάθος το SMS της cosmote για το extra 1gb μήπως μπορεί κάποιος να μου θυμησει τι πρέπει να στείλω και που για ενεργοποίηση.?

 

1000 στο 1256, για 1 εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

1000 στο 1256, για 1 εβδομαδα

Ευχαριστώ πολύ

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή το καψονι της Samsung που για να χαμηλωσει η φωτεινότητα (όταν είναι ενεργό το autobrightness) πρέπει το κινητό να είναι σε οριζόντια επιφάνεια, ακόμα δεν μπορώ να το χωνεψω. Και διάβασα ισχύει και σε άλλα μοντέλα της εταιρείας. Απαράδεκτο.

Θεωρεί ότι πλέον το άφησες κατω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...