Jump to content

Sony Xperia X Performance


joe-4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 146
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεύτερα με τρίτη στα χέρια μας,φυσικά στο γκρι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερα με τρίτη στα χέρια μας,φυσικά στο γκρι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Περιμενουμε εντυπώσεις :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδια σοβαρα τωρα ουτε ενας?

 

Τοσο μεγαλη αποτυχια η σειρα X ? Μακαρι να βγω ψευγης αλλα νομιζω πως παει η SONY.

Link to comment
Share on other sites

με την τιμη αυτη τι να κανουνε και οι καταναλωτες, να εκλογικευτουν να παρουμε.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σοβαρα τωρα ουτε ενας?

 

Τοσο μεγαλη αποτυχια η σειρα X ? Μακαρι να βγω ψευγης αλλα νομιζω πως παει η SONY.

 

ΜΑ με τις μπουρδες που κανει γιατι να το παρει καποιος? Πραγματικα υπαρχει λογος?

Χωρια οτι τα εχει θαψει και μονη της, ουτε μια διαφημιση..

Η LG τουλαχιστον τα ριχνει τρομερα στην τιμη, απλα για να πουλαει, μπορει να μπαινει μεσα ομως ο κοσμος ψωνιζει, και το να συζητιεσαι ειναι κερδος. Εδω με υψηλες τιμες, με ελλειψη διαθεσιμοτητας, με υποβαθμιση απο τα παλιοτερα κινητα..(αναλογικα αν δεις απο Ζ σε Ζ3 την πορεια, και απο Ζ5 εως Χ η εξελιξη ειναι εμπρος-πισω..)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ΜΑ με τις μπουρδες που κανει γιατι να το παρει καποιος? Πραγματικα υπαρχει λογος?

 

Χωρια οτι τα εχει θαψει και μονη της, ουτε μια διαφημιση..

 

Η LG τουλαχιστον τα ριχνει τρομερα στην τιμη, απλα για να πουλαει, μπορει να μπαινει μεσα ομως ο κοσμος ψωνιζει, και το να συζητιεσαι ειναι κερδος. Εδω με υψηλες τιμες, με ελλειψη διαθεσιμοτητας, με υποβαθμιση απο τα παλιοτερα κινητα..(αναλογικα αν δεις απο Ζ σε Ζ3 την πορεια, και απο Ζ5 εως Χ η εξελιξη ειναι εμπρος-πισω..)

 

 

Θα πρόσθετα στα παραπάνω και οτι αναμένεται διάδοχος παρακαλώ σε λιγότερο απο μια εβδομάδα να δέσει το γλυκό,χωρίς καλά καλα να εχει κυκλοφορήσει η παρόν συσκευη!!!!

 

Σηκώνουμε τα χέρια ψηλά με τους Ιάπωνες και τις ακατανόητες κινήσεις τους.

 

 

Sent from my iPad Air 2

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικές μέρες θα ανακοινωθεί ο διάδοχος. Μέχρι να κυκλοφορήσει θα έχει μπει το 17. Το X performance ανακοινώθηκε την άνοιξη και βγαίνει τώρα. Γενικά η sony τα έχει κάνει ********* με τις παρουσιάσεις και τις ημερομηνίες κυκλοφορίας.

 

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edited by paulo6sousa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είναι κι αυτές οι στιγμές της Ζωής μου,πού με πιάνει μία βαρεμάρα,πού θέλω μία αλλαγή,η μία δοκιμή,ετσι για να σπάσω λιγάκι την μονοτονία της καθημερινότητας μου...κι οταν με πιάνει αυτό το κάτι,θέλω να φάω λεφτά....κι οταν θέλω να φάω λεφτά,πλέον καταλήγω στο πιο μακροχρόνιο μου χόμπι...κινητά...

 

Και μιας πού έχω πάρει καθετί σοβαρό πού εχει κυκλοφορήσει τον τελευταίο καιρό,είπα να δώσω αλλη μία κατάθεση στην sony,σε ένα τηλέφωνο πού οπως γνωρίζουμε,πήγε άπατο...

Η τελευταία μου επαφή με Sony,δεν μου αποκόμισε και τις καλύτερες εντυπώσεις,sony z5...από τα χειρότερα κινητά πού πήρα...

Γούστα βέβαια αυτά.

Ετσι λοιπόν,πήγα και πήρα το μικρό τούμπανο της sony.

Τελικά από κοντά είναι πολύ συμπαθητικό.

Τα bezels στο παράξενο γκρι χρώμα πού κυκλοφορεί,δεν δείχνουν άσχημα,δεν μου άφησαν την αρνητική εντύπωσή πού μου άφησαν οι φωτογραφίες πού το είχα δει στο ιντερνέτ.

Στιβαρή κατασκευή και ποιότητα κατασκευής αξιοσημείωτη...

Το πίσω καπάκι είναι όλα τα λεφτά απλά,φοβερή δουλειά,αλλά προσοχή,γλιστράει τρελά...

Η μπροστινή πλευρά της συσκευής,όμορφη,με το τζάμι να παίρνει την γνωστή κλίση εναρμονίζοντας το αψογα με το υπόλοιπό μέρος της συσκευής.

10άρη στην sony.

 

Ανοίγοντάς το....οθόνη χάρμα οφθαλμών...πολύ όμορφα χρώματα και ζεστά,καθόλου ψυχρά μπορώ να πω με άνεσή.

Η απόκριση επίσης είναι κορυφαία χωρίς να χάνει πατήματα η να μην αποκρίνεται σωστά.

 

Ηχείο....η ηχεία.....αξιόλογη προσπάθειά κι εδώ από την sony,δεν παίζει μουντά,αντιθέτως παίζει ωραία και σίγουρα νομίζω ότι αφήνει καλή εντύπωσή.

 

Κάμερα...χμ,το δύσκολο κομμάτι.

Σίγουρα καλύτερό από το z5,νομίζω ότι το δούλεψαν καλύτερα το θέμα σε αυτή την συσκευή και πλέον ακόμα και στο auto δίνει ένα αποδεκτό οπτικό αποτέλεσμά.

Φυσικά σηκώνει βελτίωσή.

Με το βίντεο δεν ασχολήθηκα για να πω την αλήθεια.

 

Εμπειρία χρήσης,top.το τηλέφωνο δουλεύει πολύ απλά,υποδειγματικά και χωρίς κανένα ίχνος κομπιασματος.

Τα 3gb ram οχι απλά επαρκούν,αλλά περισσεύουν κιόλας.

Αλλη μία συσκευή με 3gb ram πού αφήνει περισσότερη ελεύθερη μνήμη,από το s7 edge μου...

Ειρωνεία,το ξέρω.

 

Μπαταρία.δεν είναι και το τέρας αυτονομίας,όμως δεν τα πάει και άσχημα,μέρα πάντως με έβγαζε.

 

Ποιότητα συνομιλίας,αψογη,κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

Επίλογος....

Το αρνητικό του σημείο σίγουρα είναι η τιμή του,με μία πιο χαμηλότερη τιμή το τηλέφωνο θα άξιζε ασυζητητί.

Προσφέρει ένα όμορφο και καλό πακέτο πού δύσκολα θα αφήσει κάποιον,ανικανοποίητο.

Ομως σαφώς,η τιμή του είναι απαγορευτική και δεν αξίζει να δώσει κάποιος σχεδόν 600 ευρώ γι αυτή την συσκευή.

Σίγουρα πάντως,αν κάποιος το βρει σε μία τιμή κάτω από 500 ευρώ,αξίζει δαγκωτό η αγορά του.

Εχει αυτό το κάτι πού σε κερδίζει.

Επίσης,πολύ καλή δουλειά από την sony και στο κομμάτι του software.απλό λιτό και σφαίρα,χωρίς πολλά πολλά άχρηστα φορτώματα....

Θα του έβαζα μία βαθμολογία της τάξεως των 7,5 βαθμών,κυρίως λόγω της αδικαιολόγητης τιμής του.

Αυτά φίλοι μου.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες για το Χ perfomance ένιωσα για το απλό Χ.

Άψογη οθόνη, όμορφη υλοποίηση, τραγική τιμή.

Είναι κρίμα γιατί σα συσκευές δεν έχουν χτυπητά αρνητικά όμως μπαίνουν σε χωράφια τιμών που οι χρήστες θέλουν ένα πολύ δυνατό χαρτί για να σε προτιμήσουν, και αυτό δε το έχουν.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για το σύντομο (αλλά περιεκτικό review). Περιμένω και εγώ να πέσει κάτω από τα 500 για να το τιμήσω. Συνοψίζοντας τόσο την δική σου άποψη, όσο και αυτών που έχω δει και διαβάσει στο Internet, καταλήγω ότι η Sony με τα "λιτά" specs που δίνει και την άψογη (;) λειτουργία χρήσης είναι σαν να "κοροϊδεύει" εταιρίες και καταναλωτές στο χαζό παιχνίδι των αριθμών... Ιαπωνική φιλοσοφία...
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδια απο οτι φαινεται δεν πρεπει να το αγορασε κανεις απο black friday του πλαισίου?

 

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο οτι φαινεται δεν πρεπει να το αγορασε κανεις απο black friday του πλαισίου?

 

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πόσο το είχε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

399 ευρώ το είχε.

Μήπως τόσο θα έβαζε τιμή αν το είχε ετοιμοπαράδοτο...; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τόσο θα έβαζε τιμή αν το είχε ετοιμοπαράδοτο...; :rolleyes:

Τοσο το ειχε και ηταν ετοιμοπαραδοτο. Εγω το πηρα παντως. Με τιμολογιο στα 320 ευρω θεωρω οτι ειναι πολυ καλη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

ήταν όντως καλή προσφορά για ένα τηλέφωνο που παρότι δεν περπάτησε φαίνεται να είναι αρκετά καλό..να πω την αλήθεια μου μετά το review του ταξιδιώτη που αν μη τι άλλο έχει δουλέψει τόσες συσκευές, σκέφτομαι σοβαρά τη μετάβαση σε αυτό από το S6 edge καθώς κοίταζα το απλό x αλλά βρίσκω ένα με 370, ανοιγμένο κουτί αλλά με τις ζελατίνες, προφανώς αγορασμένο από την προσφορά..αξίζει πιστεύω
Link to comment
Share on other sites

sony xperia S... Z... Ζ1... Z2... LG G3... Z3... Z5 Premium... X Performance ...Xperia XZ για λίγο S8 ...xperia XZ1 ...mate 10 pro ...xperia XZ2 ...xiaomi mi 8 and now ...xiaomi mi 9

pEtEr

Link to comment
Share on other sites

Τοσο το ειχε και ηταν ετοιμοπαραδοτο. Εγω το πηρα παντως. Με τιμολογιο στα 320 ευρω θεωρω οτι ειναι πολυ καλη τιμη.

Ωραιος φιλε καλοδουλευτο! Πες μας εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σημερα παρελαβα το X performance ως αντικατασταση ενός M4 aqua που επασχε από μητρικη πλακετα από την omnitech!!!!(να΄νε καλα οι ανθρωποι)

Το Μ4 το ειχα για δευτερο,και για πρωτη συσκευή εχω ένα Ζ3 οποτε μαλλον γινεται πρωτη το Χ.

Η αληθεια είναι ότι το Ζ3 μου αρεσει μαλλον περισοτερο στο χερι,αλλα δεν μπορει θα κατσει και το Χ στο χερι μου σιγα σιγα......

Από προβλήματα ξερει κανεις τι παιζει και αν παιζει?

Τελος παντων εδώ ειμαστε να τα λεμε και μετα το ψαξιμο....

Οσο για το service της sony τι να πω,οποτε τους χρειαστηκα(τρεις φορες μαζι με το Μ4,και παντα στην omnitech) ηταν παντα αψογοι και γρηγοροι,ενα μεγαλο μπραβο από εμενα......

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Από προβλήματα εγώ δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο μέχρι τώρα στις 2 βδομάδες που το έχω, πέρα από το γεγονός ότι δεν έχω βρει κάποιο αξιόλογο tempered glass να του βάλω! Μόνο κάτι κινέζικα βρίσκω, και ένα τέτοιο του έχω βάλει προς το παρόν.

 

Επίσης έχει ξεκινήσει ήδη το update σε Nougat, αλλά ακόμα δεν έχει βγει για Customized GR.

Link to comment
Share on other sites

Από προβλήματα εγώ δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο μέχρι τώρα στις 2 βδομάδες που το έχω, πέρα από το γεγονός ότι δεν έχω βρει κάποιο αξιόλογο tempered glass να του βάλω! Μόνο κάτι κινέζικα βρίσκω, και ένα τέτοιο του έχω βάλει προς το παρόν.

 

Επίσης έχει ξεκινήσει ήδη το update σε Nougat, αλλά ακόμα δεν έχει βγει για Customized GR.

Κάμερα ταχύτητα οθόνη? Πως σου φαίνεται ?? Το έχεις συγκρίνει με κάποιο άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ας πω μερικες απο τις εμπειριες μου. Ειμαι χρηστης 2 βδομαδων και το κινητο το πηρα με κοστος για εμενα 320 ευρω απο το Πλαισιο. Το αναφερω γιατι θελω να κρινω το κινητο ως προς το κοστος του.

 

Απο ταχυτητα δεν το συζητω, ειναι σφαιρατο. Εξαλλου τον 820 εχει, πως αλλιως θα μπορουσε να ειναι; Απο πλευρας λειτουργικου, ερχομενος απο το Z3 compact μου φαινεται ολοιδιο και αρκετα ελαφρυ. Αρκετα απο τα προγραμματα της Sony γινονται disable και μενει μια σχεδον vanilla εμπειρια που προσωπικα μ'αρεσει. Εχουν φυγει βεβαια τα small apps που με βολευαν δυστυχως.

 

Απο καμερα εχω πολυ καλες εντυπωσεις σε συνθηκες καλου φωτισμου, αλλα δεν ειμαι και ειδικος για να το κρινω αναλυτικα. Το αποτελεσμα προσωπικα μ'αρεσει. Επιτελους σ'αφηνει να τραβηξεις με full αναλυση (23ΜΡ) στο auto. Βιντεο δεν εχω βγαλει ακομα.

 

Η μνημη των 3GB ισως να μην ειναι τεραστια, αλλα προσωπικα μεχρι τωρα δε μου εχει χρειαστει παραπανω. Αισθανομαι καλα που δε χρειαζομαι (ουτε παρορμητικα) να κανω swype τις παλιες εφαρμογες για να τις "κλεινω" και απλα αφηνω τα παντα ανοιχτα. Δε μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα μεχρι τωρα. Δεν παιζω παιχνιδια ομως που ισως χρειαζονται παραπανω μνημη.

 

Η οθονη ειναι πολυ καλη για τα γουστα μου. Το image enhancement την κανει ακομα καλυτερη, ειδικα το να βλεπεις τις φωτογραφιες σου στο κινητο ειναι ονειρο με τα εντονα χρωματα της!

 

Απο πλευρας μπαταριας εχω τη μεγαλυτερη απογοητευση δυστυχως, η οποια ομως μετριαζεται καθως περνουν οι μερες. Ερχομενος απο τις ανετες 3 μερες του Z3C (δεν κανω ιδιαιτερη χρηση με το κινητο καθως δεν εχω καθολου social media ουτε παιχνιδια, παρα μονο σερφαρισμα και αρκετη μουσικη mp3 ή streaming), η 1 μερα του πρωτου καιρου μου κακοφανηκε. Ποτε ομως δεν τελειωσε η μερα χωρις να με φτασει η μπαταρια. Τωρα που το εχω στρωσει περισσοτερο στις αναγκες μου (και ασχολουμαι εν μερει και λιγοτερο μαζι του) πολλες φορες μπορω να το αφησω και 2η μερα, αλλα με το φοβο να μου "μεινει" (πχ αρχη 2ης μερας στο 55%).

 

Η τελευταια βλακεια που με χαλασε ειναι η αλλαγη στο stamina mode, που ομως ειχα δει και στο Z3C. Πλεον το stamina ειναι σαν το low battery mode του android, που σου κλεινει background data, image enhancement της οθονης, δονηση κλπ, οποτε δεν εχει νοημα να το εχεις ενεργοποιημενο συνεχεια οπως το ειχα παλια.

 

Τελος, το κινητο εχει σχεδον ανυπαρκτη κοινοτητα στο XDA. Πολυ λιγα θεματα και αραιη κινηση. Ευτυχως το μονο που με ενδιαφερει ειναι να το κανω root καποια στιγμη μετα το update σε Nougat, οποτε δε με απασχολει κατι αλλο ιδιαιτερα (custom ROMs, unlock bootloader, kernel tweaks κλπ). Επισης ειναι ανυπαρκτο σε accessories με αποτελεσμα να μην εχω βρει πουθενα καποια γνωστη μαρκα για θηκη και tempered glass και να εχω συμβιβαστει με κατι κινεζικα.

 

Αναμενω και το 7.0 για να πω περισσοτερα, αν αλλαξει κατι δηλαδη. Παντως για τα χρηματα που μου κοστισε πιστευω οτι αξιζει, συν το γεγονος οτι ειναι "ελληνικο" μοντελο (λεει GR/CY στο κουτι του) και το οτι δεν ειναι απο μαγαζι του skroutz. Οχι οτι αλλαζει κατι αλλα αισθανομαι καποια μικρη σιγουρια παραπανω. Σε τελικη αναλυση ειναι πανεμορφο εξωτερικα και ειδικα αυτο το παραξενο graphite μαυρο χρωμα του ειναι υπεροχο!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ας πω μερικες απο τις εμπειριες μου. Ειμαι χρηστης 2 βδομαδων και το κινητο το πηρα με κοστος για εμενα 320 ευρω απο το Πλαισιο. Το αναφερω γιατι θελω να κρινω το κινητο ως προς το κοστος του.

 

Απο ταχυτητα δεν το συζητω, ειναι σφαιρατο. Εξαλλου τον 820 εχει, πως αλλιως θα μπορουσε να ειναι; Απο πλευρας λειτουργικου, ερχομενος απο το Z3 compact μου φαινεται ολοιδιο και αρκετα ελαφρυ. Αρκετα απο τα προγραμματα της Sony γινονται disable και μενει μια σχεδον vanilla εμπειρια που προσωπικα μ'αρεσει. Εχουν φυγει βεβαια τα small apps που με βολευαν δυστυχως.

 

Απο καμερα εχω πολυ καλες εντυπωσεις σε συνθηκες καλου φωτισμου, αλλα δεν ειμαι και ειδικος για να το κρινω αναλυτικα. Το αποτελεσμα προσωπικα μ'αρεσει. Επιτελους σ'αφηνει να τραβηξεις με full αναλυση (23ΜΡ) στο auto. Βιντεο δεν εχω βγαλει ακομα.

 

Η μνημη των 3GB ισως να μην ειναι τεραστια, αλλα προσωπικα μεχρι τωρα δε μου εχει χρειαστει παραπανω. Αισθανομαι καλα που δε χρειαζομαι (ουτε παρορμητικα) να κανω swype τις παλιες εφαρμογες για να τις "κλεινω" και απλα αφηνω τα παντα ανοιχτα. Δε μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα μεχρι τωρα. Δεν παιζω παιχνιδια ομως που ισως χρειαζονται παραπανω μνημη.

 

Η οθονη ειναι πολυ καλη για τα γουστα μου. Το image enhancement την κανει ακομα καλυτερη, ειδικα το να βλεπεις τις φωτογραφιες σου στο κινητο ειναι ονειρο με τα εντονα χρωματα της!

 

Απο πλευρας μπαταριας εχω τη μεγαλυτερη απογοητευση δυστυχως, η οποια ομως μετριαζεται καθως περνουν οι μερες. Ερχομενος απο τις ανετες 3 μερες του Z3C (δεν κανω ιδιαιτερη χρηση με το κινητο καθως δεν εχω καθολου social media ουτε παιχνιδια, παρα μονο σερφαρισμα και αρκετη μουσικη mp3 ή streaming), η 1 μερα του πρωτου καιρου μου κακοφανηκε. Ποτε ομως δεν τελειωσε η μερα χωρις να με φτασει η μπαταρια. Τωρα που το εχω στρωσει περισσοτερο στις αναγκες μου (και ασχολουμαι εν μερει και λιγοτερο μαζι του) πολλες φορες μπορω να το αφησω και 2η μερα, αλλα με το φοβο να μου "μεινει" (πχ αρχη 2ης μερας στο 55%).

 

Η τελευταια βλακεια που με χαλασε ειναι η αλλαγη στο stamina mode, που ομως ειχα δει και στο Z3C. Πλεον το stamina ειναι σαν το low battery mode του android, που σου κλεινει background data, image enhancement της οθονης, δονηση κλπ, οποτε δεν εχει νοημα να το εχεις ενεργοποιημενο συνεχεια οπως το ειχα παλια.

 

Τελος, το κινητο εχει σχεδον ανυπαρκτη κοινοτητα στο XDA. Πολυ λιγα θεματα και αραιη κινηση. Ευτυχως το μονο που με ενδιαφερει ειναι να το κανω root καποια στιγμη μετα το update σε Nougat, οποτε δε με απασχολει κατι αλλο ιδιαιτερα (custom ROMs, unlock bootloader, kernel tweaks κλπ). Επισης ειναι ανυπαρκτο σε accessories με αποτελεσμα να μην εχω βρει πουθενα καποια γνωστη μαρκα για θηκη και tempered glass και να εχω συμβιβαστει με κατι κινεζικα.

 

Αναμενω και το 7.0 για να πω περισσοτερα, αν αλλαξει κατι δηλαδη. Παντως για τα χρηματα που μου κοστισε πιστευω οτι αξιζει, συν το γεγονος οτι ειναι "ελληνικο" μοντελο (λεει GR/CY στο κουτι του) και το οτι δεν ειναι απο μαγαζι του skroutz. Οχι οτι αλλαζει κατι αλλα αισθανομαι καποια μικρη σιγουρια παραπανω. Σε τελικη αναλυση ειναι πανεμορφο εξωτερικα και ειδικα αυτο το παραξενο graphite μαυρο χρωμα του ειναι υπεροχο!

Ωραία σε ευχαριστώ για το review! Η αλήθεια είναι ότι δεν έχει πουλήσει καθόλου το κινητό και μου φαίνεται λογικό γιατί η σονυ δεν κάνει βήμα μπροστά μένει στάσιμη και με τέτοια τιμή πας σε άλλα! Το έχεις συγκρίνειε κάποιο άλλο κινητό? Κάποιου φίλου ή κάτι τέτοιο ? Σε θέμα φωτογραφίας ας πουμε

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X Performance

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...