Jump to content

Xiaomi Mi 5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τις 15+ ώρες πως τις έβγαλες;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

στα 90 λεπτά έχασε 9% άρα στα 900 λεπτά (15 ώρες) θα χάσει 90%

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά έχετε πολύ καλές ώρες sot και καλύτερες από το s7 κι αλλά πολλά κωμικοτραγικά, κάποιο screenshot θα μας παραθέσετε με τις 7 και 11 ώρες sot?

Δεν με ενδιαφέρουν ούτε τα reviews κι άλλα παρόμοια, screenshot από καθημερινή χρήση που κάνετε και βγάζετε ΕΣΕΙΣ 7 και 11 ώρες sot περιμένω.

Edited by adversus
Link to comment
Share on other sites

στα 90 λεπτά έχασε 9% άρα στα 900 λεπτά (15 ώρες) θα χάσει 90%

ποιος σου ειπε οτι παει αναλογικα?

 

Sent from my SM-P605 using Tapatalk

Nexus4, Xiaomi Mi4, Mi Pad, NOTE 10.1 2014 LTE
Link to comment
Share on other sites

Καλα πλάκα κάνετε ρε παιδια? Τι trollarisma είναι αυτό από πολλούς? Εγώ εχω το τηλ 2 εβδομάδες και του γ@μω τη μάνα από το πρωί μέχρι το βράδυ με παιχνίδια WiFi σχεδόν μόνιμα on σχεδον σερφαρισμα κλπ και βγάζει μια μέρα για πλακα. Sot έχει ακριβώς όσο λέει στο review του techradar http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/xiaomi-mi5-1315657/review/3

 

6.30 ώρες περίπου με 7.2.13 stable. Για πλακα καλύτερη μπαταρία από S7 κλπ.. Ειχα χρόνια το mi4 που είχε αρκετά καλή μπαταρία και μπορώ να πω ότι το Mi5 αν όχι καλύτερη έχει τουλάχιστον ισοδυναμη μπαταρία.. Και σημείωση το δουλεύω και με δύο sim..

 

Τωρα όλη η ραδιοαρβυλα που λέτε 3ωρες sot και κάτι τέτοια trollarismata δεν ξέρω πραγματικά από που προέρχεται και τι σκοπιμοτητα έχει... Ελεος

 

Συγγνωμη αλλα δεν τρολλαρουμε. Προσωπικα ανεβασα φωτο την οποια την πηρα απο Video στο Youtube και ο ανθρωπος το χρησιμοποιει εδω και ενα μηνα το κινητο οποτε κατι παραπανω ξερει.. Οριστε η πηγη για οσους θελουν να δουν SOT με 3G-4G η μονο με Wifi

μονο με Wifi βγαζει 5h 24m με 5% υπολοιπο μπαταριας.. Δεν ειναι ασχημα αλλα δεν ειναι και καλα
Link to comment
Share on other sites

ποιος σου ειπε οτι παει αναλογικα?

 

Sent from my SM-P605 using Tapatalk

 

ποιος σου είπε ότι κάποιος μου είπε?

Link to comment
Share on other sites

ποιος σου ειπε οτι παει αναλογικα?

 

Sent from my SM-P605 using Tapatalk

 

Αν δεν παει αναλογικα ή τουλαχιστον να πλησιαζει το αναλογικα τοτε μας κοροϊδευει κ η Xiaomi κ ο τυπας μαζι...Γιατι τι νοημα εχει τοτε η ενδειξη κ τι νοημα εχει το review του...?

Link to comment
Share on other sites

Δε βγαίνει συμπερασμα από ένα τόσο μικρό ευρος, ειδικά όταν είναι στα ακροτατα όρια (100 και 0). Θέλει οπωσδήποτε μέτρηση από 100 ως 0. Από την άλλη, η ένδειξη δεν είναι πάντα απολυτη, όπως στο redmi note 2 που πρέπει να το φορτιζεις άλλες δυο ώρες μετά το 100 για φουλ φορτιση. Και εκτός από το αρνητικό παράδειγμα έχουμε και το θετικό, redmi 3.

 

Εγώ βλέπω να υπερβάλουν και οι υποστηρικτές και οι ενάντιοι. Η αλήθεια θα είναι κάπου στη μεση

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι ο κόσμος το κρίνει με βάση την τιμή του.η τιμή του αυτή την στιγμή είναι στα 530 ευρώ (600$) στο vickmall σε στοκ και όχι pre order.αν το προ είχε 300-350 τώρα, 2 μήνες μετά, δεν θα γκρίνιαζε κανείς, αλλά με 530 θα υπάρχει γκρίνια και είναι λογικό.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι ο κόσμος το κρίνει με βάση την τιμή του.η τιμή του αυτή την στιγμή είναι στα 530 ευρώ (600$) στο vickmall σε στοκ και όχι pre order.αν το προ είχε 300-350 τώρα, 2 μήνες μετά, δεν θα γκρίνιαζε κανείς, αλλά με 530 θα υπάρχει γκρίνια και είναι λογικό.

Μια χαρα...

Δηλαδη για εσενα θα πρεπει...

Xiaomi Mi5 128gb rom+4gb ram+SD820 =300-350 EURO

Xiaomi Mi5 64gb +3gb ram+SD820 = 250-300

Xiaomi Mi5 32gb+ 3gb ram+SD820= 200-250

H σειρα Redmi λοιπών θα πρεπει να ειναι δωρεαν...και να σε παρακαλάνε για να στην χαρίσουν...

Και της υπόλοιπες συσκευές της θα της δινει στα καλαθια... (σε ενα λεπτο οσα προλάβεις ενα 50αρικο...)

Της τιμες λοιπον αν της πάμε οπως θέλεις εσυ θα πρέπει να σου πουλάει την Ναυαρχιδα της σε τιμές Midrange συσκευών για να σε βολεύει .

Παρε λοιπόν ενα Galaxy a5 2016 με 285 ευρω 2gb ram +sd615 +εγγυηση Ευρώπης και θα εχεις μια κατώτερη συσκευή και απο το Low end Xiaomi Redmi 3pro που εχει ιδιο επεξεργαστή με 32gb εσωτερική+3gb ram μεταλικη κατασκευή και fingerprint- κοστηζει 170 ευρώ .

Edited by ampelift
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα...

Δηλαδη για εσενα θα πρεπει...

Xiaomi Mi5 128gb rom+4gb ram+SD820 =300-350 EURO

Xiaomi Mi5 64gb +3gb ram+SD820 = 250-300

Xiaomi Mi5 32gb+ 3gb ram+SD820= 200-250

H σειρα Redmi λοιπών θα πρεπει να ειναι δωρεαν...και να σε παρακαλάνε για να στην χαρίσουν...

Μήπως θέλεις να στα χαρίσει κιόλας τα τηλεφωνά της ?

Της τιμες λοιπον αν της πάμε οπως θέλεις εσυ θα πρέπει να σου πουλάει την Ναυαρχιδα της σε τιμές Midrange συσκευών για να σε βολεύει .

Παρε λοιπόν ενα Galaxy a5 2016 με 285 ευρω 2gb ram +sd615 +εγγυηση Ευρώπης και θα εχεις μια κατώτερη συσκευή και απο το Low end Xiaomi Redmi 3pro που εχει ιδιο επεξεργαστή με 32gb εσωτερική+3gb ram μεταλικη κατασκευή και fingerprint- κοστηζει 170 ευρώ .

 

Εγω σαν απλος καταναλωτης λεω να παει το απλο στο 1000αρικο... Πιο πανω κ απο Apple! Because Xiaomi... Τι σημασια εχει ο υπολοιπος επωνυμος ανταγωνισμος? Τι σημασια εχει οτι υπολοιπονται σε ενα σορο χαρακτηριστικα? Τι σημασια εχει οτι δεν εχει εγγυηση? Δωσε μεταξωτες κορδελες στους φανς! 1000αρικο λεμε!!!

Link to comment
Share on other sites

το note 3 pro για τα λεφτά του είναι κινητάρα, 2 έχω πάρει.το mi5 για τα λεφτά του είναι μπρίκι και δεν τα λέω εγώ αλλά όσοι το πήραν και το έδωσαν στο φτερό.

 

στα ίδια λεφτά με το fail mi5 έχεις το s7 και ας συχαίνομαι την σαμ.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

το note 3 pro για τα λεφτά του είναι κινητάρα, 2 έχω πάρει.το mi5 για τα λεφτά του είναι μπρίκι και δεν τα λέω εγώ αλλά όσοι το πήραν και το έδωσαν στο φτερό.

 

Το καλύτερο κινητό ever όπου έχω στ χέρια μου... Mi 5Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Εγω σαν απλος καταναλωτης λεω να παει το απλο στο 1000αρικο... Πιο πανω κ απο Apple! Because Xiaomi... Τι σημασια εχει ο υπολοιπος επωνυμος ανταγωνισμος? Τι σημασια εχει οτι υπολοιπονται σε ενα σορο χαρακτηριστικα? Τι σημασια εχει οτι δεν εχει εγγυηση? Δωσε μεταξωτες κορδελες στους φανς! 1000αρικο λεμε!!!

Ποια συσκευη της εχει 1000αρικο ?

Της συσκευές της της καλυπτει με εγγύηση οπως και τα γνωστά καταστήματα της Κινας ...αν εσυ δεν θελεις να περιμένεις τον ενα μήνα που θα κανει η συσκευη για να παει Κινα και να ερθει μην αγοράζεις απο εκει δεν σε υποχρέωσε κανείς... δεν εινα λογικο να απαιτείς να στην πουλάει τσάμπα... στο κατω κατω μονος επιλέγεις να αγοράσεις απο μια χωρα εκτος ευρωπης και απο μια εταιρια που δεν εχει αντιπροσοπεια στην ευρωπη... δεν σου φταίει η xiaomi λοιπον... παρε αλλη συσκευη να σε καλύπτει σε αυτά που ζητάς...

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Ποια συσκευη της εχει 1000αρικο ?

Της συσκευές της της καλυπτει με εγγύηση οπως και τα γνωστά καταστήματα της Κινας ...αν εσυ δεν θελεις να περιμένεις τον ενα μήνα που θα κανει η συσκευη για να παει Κινα και να ερθει μην αγοράζεις απο εκει δεν σε υποχρέωσε κανείς... δεν εινα λογικο να απαιτείς να στην πουλάει τσάμπα... στο κατω κατω μονος επιλέγεις να αγοράσεις απο μια χωρα εκτος ευρωπης και απο μια εταιρια που δεν εχει αντιπροσοπεια στην ευρωπη... δεν σου φταίει η xiaomi λοιπον... παρε αλλη συσκευη να σε καλύπτει σε αυτά που ζητάς...

 

H Xiaomi ανακοινωσε καποιες τιμες τον Φεβρουαριο.. Τις ειδες?? Η ιδια η εταιρεια κοστολογησε την ναυαρχιδα της (Mi5Pro) στα 405$. Μετα απο 2-3 μηνες το βρισκεις φυσιολογικο (σαν καταναλωτης κ οχι σαν φαν) να το αγορασεις στα 530€+?

To S7 π.χ. σε 2-3 μηνες επεσε απο τα 729€ στα 530€ (οσο επρεπε να εχει απο την αρχη)... Δηλαδη εχασε πανω απο το 1/4 της τιμης του περιπου. Οποτε το €300αρι αυτη την στγμη για το Μι5Pro που λεμε δεν ειναι καθολου εκτος πραγματικοτητας τιμη για αυτα που προσφερει... Κ μιλαμε για συσκευη χειροτερη απο τον ανταγωνισμο στα σημεια (καμερα, οθονη, αδιαβροχοποιηση, sd, 800αρα μπαντα, αντοχη πλαισιου,ασυρματη φορτιση κτλ) κ χωρις επισημη εγγυηση! Γιατι το να το στειλω στον αγνωστο Κινεζο μαγαζατορα κ να μου το στειλει πισω ενεχει ενα πολυ μεγαλο ρισκο περαν της ταλαιπωριας του 1+ μηνα...

Link to comment
Share on other sites

H Xiaomi ανακοινωσε καποιες τιμες τον Φεβρουαριο.. Τις ειδες?? Η ιδια η εταιρεια κοστολογησε την ναυαρχιδα της (Mi5Pro) στα 405$. Μετα απο 2-3 μηνες το βρισκεις φυσιολογικο (σαν καταναλωτης κ οχι σαν φαν) να το αγορασεις στα 530€+?

To S7 π.χ. σε 2-3 μηνες επεσε απο τα 729€ στα 530€ (οσο επρεπε να εχει απο την αρχη)... Δηλαδη εχασε πανω απο το 1/4 της τιμης του περιπου. Οποτε το €300αρι αυτη την στγμη για το Μι5Pro που λεμε δεν ειναι καθολου εκτος πραγματικοτητας τιμη για αυτα που προσφερει... Κ μιλαμε για συσκευη χειροτερη απο τον ανταγωνισμο στα σημεια (καμερα, οθονη, αδιαβροχοποιηση, sd, 800αρα μπαντα, αντοχη πλαισιου,ασυρματη φορτιση κτλ) κ χωρις επισημη εγγυηση! Γιατι το να το στειλω στον αγνωστο Κινεζο μαγαζατορα κ να μου το στειλει πισω ενεχει ενα πολυ μεγαλο ρισκο περαν της ταλαιπωριας του 1+ μηνα...

Βρε ανθρωπε μου η τιμη που ανακοίνωσε η Xiaomi ειναι τιμη Κινας(αντιπροσωπειας) και αφορα την εγχώρια αγορά ... αν πας λοιπών στην Κινα τοσο θα την αγορασεις , τα λοιπά Κινεζομαγαζα πουλανε οσο γουσταρουν αυτα και με οτι καπελο γουσταρουν... δεν σε υποχρεώνουν ομως να αγοράσεις...

Τα μέτρια σπεκς που λες εσυ ειναι δικο σου προβλημα ,παρε λοιπων το οντος πολυ καλο s7... δεν καταλαβενω προς τι η κουβέντα και η γκρίνια για μια συσκευή που δεν σε ενδιαφέρει ?

Edited by ampelift
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρων το νήμα του mi 5 παντως οι μισοι που ποσταρουν εδω παραπονιούνται που επειδή τα μάτια των κινέζων (xiaomi) ειναι πιο σχιστα απο των κορεατων (samsung) την συσκευή θα έπρεπε να τους την χαριζουν , και οι άλλοι μισοί γραφουν για να πουν γιατι δεν θα την επαιρναν ....

 

Sent from my Mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ρε ανθρωπε μου η τιμη που ανακοίνωσε η Xiaomi ειναι τιμη Κινας(αντιπροσωπειας) και αφορα την εγχώρια αγορά ... αν πας λοιπών στην Κινα τοσο θα την αγορασεις , τα λοιπά Κινεζομαγαζα πουλανε οσο γουσταρουν αυτα και με οτι καπελο γουσταρουν... δεν σε υποχρεώνουν ομως να αγοράσεις...

Τα μέτρια σπεκς που λες εσυ ειναι δικο σου προβλημα ,παρε λοιπων το οντος πολυ καλο s7... δεν καταλαβενω προς τι η κουβέντα και η γκρίνια για μια συσκευή που δεν σε ενδιαφέρει ?

 

Και εγω δεν καταλαβαινω γιατι αν δεν σας απασχολει ο ανταγωνισμος κ η πραγματικοτητα γιατι καθεστε κ γραφετε? Αγοραστε την τυφλα επειδη ειναι Xiaomi κ αφηστε τους υπολοιπους που θελουν να κανουν μια ερευνα αγορας κ δεν γνωριζουν 5-10 πραγματα να μπουν σε ενα νημα κ να πληροφορηθουν για την συσκευη πριν την αγορασουν, κ μετα να κρινουν οι ιδιοι τι θα κανουν... Γιατι οι μισοι περιγραφουμε μια πραγματικοτητα με επιχειρηματα (τα + και τα -) κ οι αλλοι μισοι δεν θελετε αρνητικες γνωμες για την αγαπημενη σας εταιρεια/συσκευη...

 

P.S. Κ επiσης δεν με απασχολει αν η τιμη ειναι Κινας/Ινδιας κτλ απο την στιγμη που κ σενα δεν σε ενδιαφερει αν εχει ΦΠΑ Ελλαδας/δασμους κ πληρωμενες παντεντες... Το βασικο για ολους μας ειναι ποσο θα πληρωσουμε για να την αποκτησουμε! Ολα τα αλλα ειναι απλα για να λεμε...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω δεν καταλαβαινω γιατι αν δεν σας απασχολει ο ανταγωνισμος κ η πραγματικοτητα γιατι καθεστε κ γραφετε? Αγοραστε την τυφλα επειδη ειναι Xiaomi κ αφηστε τους υπολοιπους που θελουν να κανουν μια ερευνα αγορας κ δεν γνωριζουν 5-10 πραγματα να μπουν σε ενα νημα κ να πληροφορηθουν για την συσκευη πριν την αγορασουν, κ μετα να κρινουν οι ιδιοι τι θα κανουν... Γιατι οι μισοι περιγραφουμε μια πραγματικοτητα με επιχειρηματα (τα + και τα -) κ οι αλλοι μισοι δεν θελετε αρνητικες γνωμες για την αγαπημενη σας εταιρεια/συσκευη...

 

P.S. Κ επiσης δεν με απασχολει αν η τιμη ειναι Κινας/Ινδιας κτλ απο την στιγμη που κ σενα δεν σε ενδιαφερει αν εχει ΦΠΑ Ελλαδας/δασμους κ πληρωμενες παντεντες... Το βασικο για ολους μας ειναι ποσο θα πληρωσουμε για να την αποκτησουμε! Ολα τα αλλα ειναι απλα για να λεμε...

Βρε παιδια παρτε ενα samsung να τελειώνουμε και να καθαρίσει και το νήμα έχεις απόλυτο δικιο θελουμε κριτικη απο κάποιον που εχει την συσκευή εδω ομως οσοι ασκουν κριτικοί δεν την εχει κανένας και οι υπόλοιποι παραπονιούνται επειδή δεν τους την χαρίζουν επειδή λέγετε xiaomi με τα ίδια specs ομως για ενα πιο πιασάρικο όνομα που θα μπορουσαν να το βγαλουν εξω και στο τραπεζάκι της καφετέριας βρε αδερφε θα εστηναν σκηνες εξω απο τις μεγαλες αλυσιδες να σκασουν 800άρια για να το παρουν πρωτοι

 

Sent from my Mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Και εγω δεν καταλαβαινω γιατι αν δεν σας απασχολει ο ανταγωνισμος κ η πραγματικοτητα γιατι καθεστε κ γραφετε? Αγοραστε την τυφλα επειδη ειναι Xiaomi κ αφηστε τους υπολοιπους που θελουν να κανουν μια ερευνα αγορας κ δεν γνωριζουν 5-10 πραγματα να μπουν σε ενα νημα κ να πληροφορηθουν για την συσκευη πριν την αγορασουν, κ μετα να κρινουν οι ιδιοι τι θα κανουν... Γιατι οι μισοι περιγραφουμε μια πραγματικοτητα με επιχειρηματα (τα + και τα -) κ οι αλλοι μισοι δεν θελετε αρνητικες γνωμες για την αγαπημενη σας εταιρεια/συσκευη...

 

P.S. Κ επiσης δεν με απασχολει αν η τιμη ειναι Κινας/Ινδιας κτλ απο την στιγμη που κ σενα δεν σε ενδιαφερει αν εχει ΦΠΑ Ελλαδας/δασμους κ πληρωμενες παντεντες... Το βασικο για ολους μας ειναι ποσο θα πληρωσουμε για να την αποκτησουμε! Ολα τα αλλα ειναι απλα για να λεμε...

Πάρε Samsung βρε Χρήστο εσυ που το ψάχνεις...

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια παρτε ενα samsung να τελειώνουμε και να καθαρίσει και το νήμα έχεις απόλυτο δικιο θελουμε κριτικη απο κάποιον που εχει την συσκευή εδω ομως οσοι ασκουν κριτικοί δεν την εχει κανένας και οι υπόλοιποι παραπονιούνται επειδή δεν τους την χαρίζουν επειδή λέγετε xiaomi με τα ίδια specs ομως για ενα πιο πιασάρικο όνομα που θα μπορουσαν να το βγαλουν εξω και στο τραπεζάκι της καφετέριας βρε αδερφε θα εστηναν σκηνες εξω απο τις μεγαλες αλυσιδες να σκασουν 800άρια για να το παρουν πρωτοι

 

Sent from my Mate 8

 

Αυτο που λες εχει νοημα αν γραφει καποιος για το οτι ειναι αργη, ασχημη, κολλαει, εχει χειροτερη καμερα, οθονη κ τα σχετικα που εχουν να κανουν με την χρηση. Για το θεμα των υπολοιπων specs κ της τιμης ομως δεν εχει να κανει αν την εχεις την συσκευη ή οχι...

 

 

Πάρε Samsung βρε Χρήστο εσυ που το ψάχνεις...

 

Τα επιχειρηματα που λεγαμε...Ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια παρτε ενα samsung να τελειώνουμε και να καθαρίσει και το νήμα έχεις απόλυτο δικιο θελουμε κριτικη απο κάποιον που εχει την συσκευή εδω ομως οσοι ασκουν κριτικοί δεν την εχει κανένας και οι υπόλοιποι παραπονιούνται επειδή δεν τους την χαρίζουν επειδή λέγετε xiaomi με τα ίδια specs ομως για ενα πιο πιασάρικο όνομα που θα μπορουσαν να το βγαλουν εξω και στο τραπεζάκι της καφετέριας βρε αδερφε θα εστηναν σκηνες εξω απο τις μεγαλες αλυσιδες να σκασουν 800άρια για να το παρουν πρωτοι

 

Sent from my Mate 8

 

Μα δεν θέλετε κριτική από κανέναν ακόμα κι από αυτούς που την είχαν, θέλετε μόνο καλά λόγια από fans ή έναν παθιασμένο που κοπανάει ένα 11ώρες sot και δεν βάζει ένα screenshot τόσες ημέρες.

Κι όχι το νήμα δεν έχει μόνο μισούς που δεν θα το πάρουν με τίποτα κι απλά το θάβουν και μισούς που γουστάρουν, έχει και αρκετούς που το είχαν, το δούλεψαν και είδαν πόσο πατάτα είναι για τα λεφτά του και το έδωσαν μέσα σε λίγες ημέρες. Έλα όμως που αυτή την κριτική την λέτε τρολιά κτλπ.

Αν σας αρέσει μαγκιά σας, αλλά μην γράφετε ψέμματα γιατί κρίμα είναι να μπουν κι άλλοι στην διαδικασία πώλησης άμεσα μετά από τόση αναμονή που θα κάνουν μέχρι να το παραλάβουν.

 

Και επειδή ακούω για ίδια specs στο xiaomi, είδε κανείς σας κάποιο τρελό ois που διαφήμιζε η xiaomi?είδε κανείς σας το πιο smooth κινητό που υπάρχει ever?

Εγώ είδα ένα OIS τυπικά ίδιο με το note pro και καμία σχέση με τον ανταγωνισμό, ίδιο smoothness με τις περισσότερες ναυαρχίδες εκεί έξω , κάμερα απειροελάχιστα καλύτερη ΜΟΝΟ από το ίδια της κινητά γιατί ο ανταγωνισμός την δίνει σκόνη με το κιλό για να φάει, αυτονομία μέτρια ( o nos που το θεωρεί το καλύτερο ever ας βάλει το screenshot με τις 11ωρες sot ) ..αλλά από τιμή πάνω κάτω ίδια με τον ανταγωνισμό.

Ναι το κινητό έτσι είναι, δεν σας λέμε να μην σας αρέσει αλλά δεν παύει να είναι έτσι κι ας σας αρέσει.

 

υγ: είμαι πρώτην κάτοχος 4 xiaomi συσκευών άρα hater δε με λες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω ουτε εγω τα 11 ωρες sot φίλε μου οπως δεν με απασχολεί που κάποιος το θεωρει πατάτα επειδή του επεσε κατω και εσπασε (ναι το ακούσαμε και αυτο εδω μεσα) η αλήθεια για την συσκευή είναι καπου στην μεση τωρα για τα 5 άτομα που το εδωσαν μεσα σε δυο μερες υπαρχουν 10 που το κρατησαν

 

Sent from my Mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο οτι και να πειτε ειναι ακριβο για εκτος κινας φυσικα..!!! Απορο γιατι η χιαομι εκανε την παρουσιαση στην MWC2016

αφου οπως λετε οι ποιο πολλοι δεν την νοιαζει η ευρωπη... οτι ναναι,εβγαλε ωραια κινητα αλλα μονο για εφε... κριμα...!! :wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρώτη φορά παίρνω xiaomi και ούτε γνώριζα στο θέμα μας τα μαζεψα και τα έσκασα ο καθένας κάνει το κουμάντο του είχα στόχο να πάρω το mi5 pro εάν αγόραζα το mi5 32gb ή 64gb πιστεύω ότι και εγώ θα το είχα πουλήσει,δηλαδή περνώντας ένα 32gb δεν μπορώ να περιμένω ίδια απόδοση με το pro.
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Προς κυκλοφορία] Xiaomi Μi 5
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...