Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

... YPARXEI KANENA PROGRAMMA POU NA VLEPW THN REGISTRY?

 

Resco Registry

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος ελληνικός ραδιοφωνικός σταθμός που να μπορεί να παίξει με το resco radio?

Σε τί μορφή πρέπει να είναι η διεύθυνση που μπαίνει στο resco radio?

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Kalimera paidia

Yparxei kanna programma gia to s200 poy na kanei aporipsi klisewn kai minimatwn gia dyo arithmoys poy thelo ,opote thelo?

Το Call SMS Blocker :)

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι;Έχω το psshutxp αλλά με προβληματίζει ένα πράγμα.Στην επιλογή turn off δεν κλείνει το ppc,απλά μπαίνει σε stand by.Δεν μπορώ να το κάνω να κλείνει εντελώς;:confused:

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απολα να ενημερωσω οτι ειμαι τελειως ασχετος με τα ppc μιας και μολις απεκτησα ενα S200,οποτε θα εκτιμουσα καθε βοηθεια ζητωντας συγνωμη για τυχον σαχλες ερωτησεις...

κατεβασα το Gsp magic,το εγκατεστησα αλλα μου βγαζει τετραγωνακια σε οποια λεξη προφανως ειναι στα ελληνικα.Υπαρχει λυση?αν ναι πως το κανω default?

το tcpmp πως το χρησιμοποιω?προσπαθω να ανοιξω ενα βιντακι του top gear συγκεκριμενα και δεν ανοιγει

Link to comment
Share on other sites

Το Call SMS Blocker :)

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι;Έχω το psshutxp αλλά με προβληματίζει ένα πράγμα.Στην επιλογή turn off δεν κλείνει το ppc,απλά μπαίνει σε stand by.Δεν μπορώ να το κάνω να κλείνει εντελώς;:confused:

 

Τα ppc, εκτός από μια δύο συσκευές νομίζω, δεν κλείνουν ποτέ:ninja: :ninja:

Μόνο σε αναμονή μπαίνουν(που ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα με το να κλείναν, μόνο που δεν χάνεις χρόνο για να ανοίξουν:grin:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Τα ppc, εκτός από μια δύο συσκευές νομίζω, δεν κλείνουν ποτέ:ninja: :ninja:

Μόνο σε αναμονή μπαίνουν(που ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα με το να κλείναν, μόνο που δεν χάνεις χρόνο για να ανοίξουν:grin:

Στo S200 που έχω τουλάχιστον,αν πατήσω παρατεταμένα το power μου βγάζει ένα διάλογο και με ρωτάει αν θέλω να κλείσει η συσκευή...Αν πατήσω το ναι κλείνει εντελώς.Έλεγα μήπως γινόταν αυτό και στo psshutxp με κάποιο τρόπο αλλά μάλλον δεν γίνεται :( Thanks πάντως! :)
Link to comment
Share on other sites

Στo S200 που έχω τουλάχιστον,αν πατήσω παρατεταμένα το power μου βγάζει ένα διάλογο και με ρωτάει αν θέλω να κλείσει η συσκευή...Αν πατήσω το ναι κλείνει εντελώς.Έλεγα μήπως γινόταν αυτό και στo psshutxp με κάποιο τρόπο αλλά μάλλον δεν γίνεται :( Thanks πάντως! :)

 

Το s200 είναι smartphone.

Από τέτοια δεν ξέρω:O :O

Αλλά για τα ppc είναι όπως στα είπα πιο πάνω:)

(με ελάχιστες εξαιρέσεις)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

PPC Phone Edition είναι το S200 και όχι smartphone.

Correct me if i'm wrong, αλλά όλα τα WM5 μπορoούν να κλείσουν εντελώς χωρίς να κάνουν hard reset, αφού η storage memory είναι flash, οπότε δε χάνονται τα δεδομένα όταν "κόβεται" το ρεύμα.

 

 

Αφού κλείνει με παρατεταμένο πάτημα του power τι το θες το pshutxp; Για να σου τρώει μνήμη χωρίς λόγο; Γενικά, ποτέ δεν κατάλαβα τη χρησιμότητα αυτού του προγράμματος :p

Link to comment
Share on other sites

PPC Phone Edition είναι το S200 και όχι smartphone.

Ε, δεν θα τα χαλάσουμε στις ορολογίες:)

Λέγοντας smartphone εννοούσα ότι το s200 είναι και τηλέφωνο.

Correct me if i'm wrong, αλλά όλα τα WM5 μπορoούν να κλείσουν εντελώς χωρίς να κάνουν hard reset, αφού η storage memory είναι flash, οπότε δε χάνονται τα δεδομένα όταν "κόβεται" το ρεύμα.[]

 

 

Αφού κλείνει με παρατεταμένο πάτημα του power τι το θες το pshutxp; Για να σου τρώει μνήμη χωρίς λόγο; Γενικά, ποτέ δεν κατάλαβα τη χρησιμότητα αυτού του προγράμματος :p

Δηλαδή πχ το iPAQ 2490 κλείνει τελείως?

Δεν το ήξερα αυτό:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς απενεργοποίηση δε νομίζω..Τουλάχιστον με το 9000 και το Atom που έχω τώρα δεν γίνεται να κλείσουν εντελώς..Απλά αναμονή :) Με το 9100 αν δεν κάνω λάθος γίνεται..(και απ'όσο διάβασα παραπάνω και με το S200 [αν κατάλαβα καλά] ) :)
Link to comment
Share on other sites

Εντελώς απενεργοποίηση δε νομίζω..Τουλάχιστον με το 9000 και το Atom που έχω τώρα δεν γίνεται να κλείσουν εντελώς..Απλά αναμονή :) Με το 9100 αν δεν κάνω λάθος γίνεται..(και απ'όσο διάβασα παραπάνω και με το S200 [αν κατάλαβα καλά] ) :)

 

Ρε παιδιά, εξήγησα ότι με τα τηλέφωνα δεν ξέρω τι γίνεται.Εγώ μίλησα για ppc.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν ήταν και μικρό το λάθος ddr2:p Άλλο PPC, άλλο smartphone. Anyway, βγήκε άκρη πάντως.

 

Εννοώ πως αφού όλα τα WM5 έρχονται με flash memory, έχουν by default τη δυνατότητα να κλείνουν τελείως. Τώρα αν δε μπορεί κάποια συσκευή να κλείσει, είναι θέμα κατασκευαστή υποθέτω.

http://www.osweekly.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2296&Itemid=449

http://pocketpccentral.net/wm5brief.htm

http://www.pocketpcfaq.com/faqs/5.0/memory_management.htm

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν ήταν και μικρό το λάθος ddr2:p Άλλο PPC, άλλο smartphone. Anyway, βγήκε άκρη πάντως.

 

Εννοώ πως αφού όλα τα WM5 έρχονται με flash memory, έχουν by default τη δυνατότητα να κλείνουν τελείως. Τώρα αν δε μπορεί κάποια συσκευή να κλείσει, είναι θέμα κατασκευαστή υποθέτω. Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για όλα αυτά, αλλά κάπως έτσι πρέπει να είναι.

 

Εντάξει, βρήκαμε μια άκρη:D

Δεν έκανα λάθος, αλλά που να γράφω ολόκληρο το "ppc phone edition......." :heat: :heat: :p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Με παρατεταμενο πατημα του power κλεινει αλλα σε ρωταει πρωτα αν εισαι σιγουρος επειδη μπορει να χαθουν δεδομενα.

στην προηγουμενη ερωτηση μου να απαντησει κανεις?

``κατεβασα το Gsp magic,το εγκατεστησα αλλα μου βγαζει τετραγωνακια σε οποια λεξη προφανως ειναι στα ελληνικα.Υπαρχει λυση?αν ναι πως το κανω default?προτεινεται καποιο καλυτερο τασκ?

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
PPC Phone Edition είναι το S200 και όχι smartphone.

Correct me if i'm wrong, αλλά όλα τα WM5 μπορoούν να κλείσουν εντελώς χωρίς να κάνουν hard reset, αφού η storage memory είναι flash, οπότε δε χάνονται τα δεδομένα όταν "κόβεται" το ρεύμα.

 

 

Αφού κλείνει με παρατεταμένο πάτημα του power τι το θες το pshutxp; Για να σου τρώει μνήμη χωρίς λόγο; Γενικά, ποτέ δεν κατάλαβα τη χρησιμότητα αυτού του προγράμματος :p

Βαριέμαι να το κρατάω πατημένο :lol:
Link to comment
Share on other sites

εχει κανει κανεις τεστ με kapoio today plugin να δει πως παιζει καλυτερα-γρηγοροτερα αν ειναι στην καρτα μνημης η στο ppc η ειναι το ιδιο?

ενδιαφερομαι για ilauncher kai wad h spbpocket plus

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

kalytera einai mastello να τα περνασ τα συγκεκριμενα στην main

to spb - για μενα ειναι καλυτερο και ευχρηστο

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

εχει κανει κανεις τεστ με kapoio today plugin να δει πως παιζει καλυτερα-γρηγοροτερα αν ειναι στην καρτα μνημης η στο ppc η ειναι το ιδιο?

ενδιαφερομαι για ilauncher kai wad h spbpocket plus

 

-----------------------

Αυτά τα προγράματα όπως και όλα όσα φορτώνονται στην εκίνηση, πρέπει να εγκατασταθούν στη ROM, αλλίώς θα έχεις προβλήματα.:D

Link to comment
Share on other sites

-----------------------

Αυτά τα προγράματα όπως και όλα όσα φορτώνονται στην εκίνηση, πρέπει να εγκατασταθούν στη ROM, αλλίώς θα έχεις προβλήματα.:D

τα εχω εγκαταστησει στην καρτα και δεν εχω προβληματα για αυτο ρωταω να δω αν πραγματι υπαρχει διαφορα αν τα παρω και τα βαλω στη rom

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

τα εχω εγκαταστησει στην καρτα και δεν εχω προβληματα για αυτο ρωταω να δω αν πραγματι υπαρχει διαφορα αν τα παρω και τα βαλω στη rom

 

το θεμα ειναι οτι θα αργουν σημαντικα sto redraw σε σχεση με την main memory

και εγω στο s100 poy eixa λιγη μνημη στην sd ειχα το spb

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Απέκτησα ενα hp ipaq hx4700 αλλά δεν έχω το cd.... Και δεν έχω και το πρόγραμμα του..... Που μπορώ να το βρώ το προγραμμα επικοινωνίας με Υ/Η??
http://www.esnips.com/nsdoc/a98e7192-b2bd-49f0-97be-34129e08725d
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...