Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gia na ginei auto den xreiazesai kapoio programma!!apla <serneis> ti grafida sto keimeno pou se endiaferei (to maurizeis) kai meta kratas patimeni ti grafida panw sto maurismeno keimeno kai sou emfanizei epilogi gia antigrafi:)

em,den kanei copy/paste file moy,prospatho na kano ta post mas copy alla den ta kanei,opos ta kanoume copy/paste apo ton ypologisti mas,edo den mporo na to kano.

that yparxei kapoio programataki gia copy paste,ti sto kalo;

 

boithiste xristianoi.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια, υπαρχει καποιο προγραμμα για αναγνωση pdf?

Ο adobe reader φαινεται χαλια στην οθονη του ipaq214. ΣΑ να μην υποστηριζει vga αναλυση...

Κανενα εναλλακτικο προγραμμα ?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

paidia ti boitheia sas parakalw...

uparxoun kati xiliades epafes oi opoies einai grammenes sto outlook me ton eksis tropo: einai perasmeno to kinito kathe epafis,kai to stathero oikias-ergasias ktl einai grammeno stis simeioseis!!!apotelesma se windows mobile suskeui na fenontai stis simeiwseis alla den emfanizontai <upogramismena> gia na mporeis na kaneis klisi!!

epeidi milame gia xiliades epafes einai adinato na ginei apo tin arxi sosti kataxorisi..:O an gnwrizei kaneis kamia efarmogi i opoia na mporei na kanei kleiseis apo tis simeiwseis as me swsei!!

 

athanaso77 kamia boitheia kai gia mena????:X

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κι εγω κατι μηπως ξερει κανενας. Τοσα χρονια δεν το ειδα, η δεν το εδωσα σημασια. Υπαρχει καποιο προγραμμα που οταν δεχομαι ηχους η τραγουδια η εικονες, να μπαινουν αυτοματα στους αναλογους φακελους; Κατι τετοιο εχουν τα νοκια και τα ericsson. Μεχρι και τα πιο απλα. Θα ηταν πολυ πιο απλο, απο το να τα ψαχνω που πηγαν και να κανω αντιγραφες και επικολλησεις.

Ευχαριστω

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κι εγω κατι μηπως ξερει κανενας. Τοσα χρονια δεν το ειδα, η δεν το εδωσα σημασια. Υπαρχει καποιο προγραμμα που οταν δεχομαι ηχους η τραγουδια η εικονες, να μπαινουν αυτοματα στους αναλογους φακελους; Κατι τετοιο εχουν τα νοκια και τα ericsson. Μεχρι και τα πιο απλα. Θα ηταν πολυ πιο απλο, απο το να τα ψαχνω που πηγαν και να κανω αντιγραφες και επικολλησεις.

Ευχαριστω

 

DrYAR-Bluetooth_v1.6

 

http://rapidshare.com/files/102632003/DrYAR-Bluetooth_v1.6_wm6.arm.CAB ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να επαναφερω την database με τις πολεις για τον καιρο?

με hard reset παντως δεν εγινε τιποτα

και πως μπορω να προσθεσω την δικη μου πολη?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να επαναφερω την database με τις πολεις για τον καιρο?

 

να επαναφερεις την database απο ποιο προγραμμα ??:blink:

και σε ποια συσκευη???:O

 

και πως μπορω να προσθεσω την δικη μου πολη?

 

σε ποιο προγραμμα???:O

 

δεν βοηθας καθολου ωστε να μπορεσει καποιος να σου απαντησει;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

DrYAR-Bluetooth_v1.6

 

Ευχαριστω φιλε μου, αλλα νομιζω δεν διαβασες καλα τι ζηταω. Αυτο το προγραμματακι το ξερω, αλλα καμια σχεση με αυτο που λεω. Δεν θελω απλα να αντιγραψει τα bluetooth αρχεια σε εναν φακελο που θα του ορισω εγω, αλλα να καταλαβαινει απο μονο του αν ειναι ηχος, να το βαλει στους ηχους, και αν ειναι φωτογραφια να τα βαλει στις εικονες μου.

Τοσο εξυπνα κινητα, και να μην μπορουνε να το κανουν.

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

να επαναφερεις την database απο ποιο προγραμμα ??:blink:

και σε ποια συσκευη???:O

 

 

 

σε ποιο προγραμμα???:O

 

δεν βοηθας καθολου ωστε να μπορεσει καποιος να σου απαντησει;)

 

ναι συγνωμη.

εχω το touch cruise 09 και ειναι το default προγραμμα στο touch flo (νομιζω παρεχεται απο το accuweather)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια sorry για την ασχετιλαα..

σε ενα hp 214 θελω να βάλω αυτην την ταινία:

Quantum.Of.Solace.2008.DVDRip.XviD.AC3-FLAWL3SS.avi

Εχω και αυτους τους υπότιτλους: 007.Quantum.Of.Solace.2008.DvDRip.Ac3-FxM{GR}.srt

Ποια προγράμματα χρειάζομαι?

Πως θα το κάνω? Πως θα βαλω υποτιτλους?

Party your LIFE...

:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια sorry για την ασχετιλαα..

σε ενα hp 214 θελω να βάλω αυτην την ταινία:

Quantum.Of.Solace.2008.DVDRip.XviD.AC3-FLAWL3SS.avi

Εχω και αυτους τους υπότιτλους: 007.Quantum.Of.Solace.2008.DvDRip.Ac3-FxM{GR}.srt

Ποια προγράμματα χρειάζομαι?

Πως θα το κάνω? Πως θα βαλω υποτιτλους?

 

 

PocketDivxEncoder v0.3.69

http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php?soft=972

απλο και freeware :)

 

μπορεις να ενσωματωσεις υποτιτλους και παραλληλα να κανεις μετατροπη σε μια ταινια,για καποια φορητη συσκευη οπως το wm μας :)

 

μια φιλικη συμβουλη?

αυτα τα 2 αρχεια που αναφερεις δεν προκειται να δουλεψουν μαζι:O

 

πρεπει παντα τα αρχεια ταινιας/υποτιτλων να εχουν το ιδιο ακριβως ονομα :!:

δλδ για παραδειγμα

Quantum.Of.Solace.2008.avi

Quantum.Of.Solace.2008.srt

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Υπαρχει για win mobile κανενα προγραμμα αναλογο του limewire ή του shareza??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

οποιος μπορει ας βοηθησει:

 

- ψαχνω εναν finger friendly calculator

 

ευχαριστω

 

Διαλέγεις και παίρνεις http://www.freewarepocketpc.net/ppc-tag-calculator-1-dnlds.html

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PhatPad 4.7

 

Καινούργια έκδοση για το αγαπημένο σημειωματάριο που ύστερα από 2 χρόνια απέκτησε πλέον συμβατότητα με την TouchFLO τεχνολογία της HTC.

Ετσι οι κάτοχοι των πρόσφατων touch συσκευών θα μπορούν να επιλέγουν οποιαδήποτε ανάλυση για τις σημειώσεις τους κι όχι μόνο το "fit to screen" όπως ίσχυε μέχρι και την έκδοση 4.6

 

περισσότερες πληροφορίες στο site της PhatWare

 

http://www.phatware.com/images/pp3-colors.gif

http://www.phatware.com/images/phatpad4_note.gif

 

περισσότερα screenshots

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

για τους φανατικούς της Φόρμουλα 1

κι όχι μόνο :)

 

το πρόγραμμα της φετινής σεζόν

http://f1-season-2009.en.softonic.com/pocketpc

 

κατεβάζετε το αρχείο, είναι τύπου cab οπότε το αντιγράφετε στη συσκευή σας και το τρέχετε κατευθείαν από εκεί.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχω το μιο 550 και συνεχως στη θηκη μου πατιουνται τα πληκτρα και ανοιγει μονο του,εκτος αυτου οταν το εχω στο γραφειο μου μπορει ο καθενας να δει τα περιεχομενα μου..μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα που να κλειδωνει ολη η συσκευη με password (δεν μιλαω για φακελους μονο) κατι σαν τα κινητα δηλαδη που εχουν κωδικο συσκευης
:spider:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχω το μιο 550 και συνεχως στη θηκη μου πατιουνται τα πληκτρα και ανοιγει μονο του,εκτος αυτου οταν το εχω στο γραφειο μου μπορει ο καθενας να δει τα περιεχομενα μου..μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα που να κλειδωνει ολη η συσκευη με password (δεν μιλαω για φακελους μονο) κατι σαν τα κινητα δηλαδη που εχουν κωδικο συσκευης

 

Start>settings>personal>lock.

E???:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,στο lg ks20 μου είχε προεγκατεστημένο msn το οποίο όμως έχει πολύ λίγες λητουργείες κι επειδή εγώ το κάνω καθημερινή χρήση με έχει κουράσει λίγο η αλήθεια είναι...Μήπως γνωρίζεται αν υπάρχει καμιά νέα έκδοση του?
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,στο lg ks20 μου είχε προεγκατεστημένο msn το οποίο όμως έχει πολύ λίγες λητουργείες κι επειδή εγώ το κάνω καθημερινή χρήση με έχει κουράσει λίγο η αλήθεια είναι...Μήπως γνωρίζεται αν υπάρχει καμιά νέα έκδοση του?

 

Δεν το χρησιμοποιώ για να καταλάβω τις ελλείψεις που λες αλλά δοκίμασε να το κατεβάσεις από δω http://mobile.microsoft.com/live/En-US/mobile/default.mspx

Η σελίδα είναι για το κινητό αλλά ανοίγει και από IE.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Λοιπόν,στο lg ks20 μου είχε προεγκατεστημένο msn το οποίο όμως έχει πολύ λίγες λητουργείες κι επειδή εγώ το κάνω καθημερινή χρήση με έχει κουράσει λίγο η αλήθεια είναι...Μήπως γνωρίζεται αν υπάρχει καμιά νέα έκδοση του?

 

Δοκίμασε καλύτερα το Windows Live Messenger από εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ψαχνω ενα utility που να μπορει να προβλέψει τον υπολοιπο χρονο αναμονής της συσκευης, και οχι να δειχνει ξερα ενα ποσοστο....

Εχω βρει τα εξής:

WMMiniBattery Freeware battery indicator, με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ εξυπνη σχεδιαση, που επιτρεπει να εχετε μια ενδειξη σχεδον σε ολες τις εφαρμογες (δειτε screenshots) , αλλα δυστυχως η ενδειξη που σχετιζεται με αυτο που θελω μαλλον δεν λειτουργει.:worry:

 

Exs Sutidos PocketPC Battery Monitor ΑΚΟΜΗ ενα battery bar για το today screen, αλλα αυτο εδω δειχνει μια προβλεψη, η οποια ειναι λιγοτερο αξιοπιστη απο το να σου διαβασουν τον καφε..... Ασε που για να παιξει (να εμφανιστει ) θελει καποιου ειδους μαγικο συνδιασμο.

PowerGuard : Δυστυχως θελει λεφτα για να ενεργοποιηθει η λειτουργια, και δεν βαζει καπου καποια ενδειξη για να μπορω να το βλεπω ευκολα

 

 

Τα φωτα σας παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

οποιος μπορει ας βοηθησει:

 

- ψαχνω εναν finger friendly calculator

- αξιοπιστο αγγλοελληνικο λεξικο

 

ευχαριστω

 

1-calc είναι απο τα κορυφαία

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...