Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα. Επειδη οι σελιδες ειναι ατελειωτες οταν κανει κανεις αναζητηση και δεν μπορω να βρω αυτο που θελω:

 

Εκτος απο το ενσωματομενο προγραμμα για ληψη emails, υπαρχει κατι αλλο για WM6?

Εχω το ΜΙΟ Ρ560 αν παιζει ρολο.

ευχαριστω

thraki.info για οτι αφορα τη Θρακη
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Geia sas. Tha ithela na kano mia erotisi elpizo oxi asxeti me to thema. Mporo na balo Windows mobile 6 se ena hp iPAQ rz1700?

Euxaristo polu!

 

Όχι δεν γίνεται.Σίγουρα πράγματα

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους. Μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για αποθήκευση των φωνητικών εντολών κλήσης, ώστε να μην τις καταχωρούμε ξανά μετά από hard reset? Κάπου είχε πάρει κάτι το μάτι μου αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ σε ποιο forum. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόγραμμα σαν το NETMONITOR που να σου λεει πληροφοριες για το gsm; (Cell ID κτλ)
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

εχω βάλει το destinator 7 και το χαρτη μονο στη storage card και το τρέχω απο εκει πηγαίνοντασ μονο μεσω του file explorer...υπάρχει τροπος χωρις να χρειαστει να το κάνω εγκατάσταση στο κινητό να το τρέχω μεσω windows η μέσω του του spbshell ,για να μην χρειαζεται να χρησιμοποιω συνέχεια τον file explorer??ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

εχω βάλει το destinator 7 και το χαρτη μονο στη storage card και το τρέχω απο εκει πηγαίνοντασ μονο μεσω του file explorer...υπάρχει τροπος χωρις να χρειαστει να το κάνω εγκατάσταση στο κινητό να το τρέχω μεσω windows η μέσω του του spbshell ,για να μην χρειαζεται να χρησιμοποιω συνέχεια τον file explorer??ευχαριστω

 

Φτιάξε shortcut με τον Resco Explorer στα προγράμματα και μετά μπορείς να το βάλεις και στο SPB Mobile Shell.

 

Καλημερα. Επειδη οι σελιδες ειναι ατελειωτες οταν κανει κανεις αναζητηση και δεν μπορω να βρω αυτο που θελω:

 

Εκτος απο το ενσωματομενο προγραμμα για ληψη emails, υπαρχει κατι αλλο για WM6?

Εχω το ΜΙΟ Ρ560 αν παιζει ρολο.

ευχαριστω

 

Υπάρχουν αλλά εγώ κατέληξα αφού δοκίμασα 2-3 στο ενσωματωμένο. Το καλύτερο αν θυμαμαι καλά ήταν το FlexMail 4. Δες εδώ: http://www.pocketinformant.com/products_info.php?p_id=mail&dir=wm

κι εδώ: http://palmtops.about.com/od/pocketpctoppick1/tp/ppc_email.htm

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι λιγο ασχετος αλλο ειναι ο file explorer κι αλλο ο resco explorer? γιατι με τον file explorer εχω κανει shortcut to destinator και στο program files της συσκευης οσο και στο φάκελο του spbshell mobile,αλλ'α πάλι μπορώ να το τρέξω μόνο μέσω του file explorer?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
επειδη ειμαι λιγο ασχετος αλλο ειναι ο file explorer κι αλλο ο resco explorer? γιατι με τον file explorer εχω κανει shortcut to destinator και στο program files της συσκευης οσο και στο φάκελο του spbshell mobile,αλλ'α πάλι μπορώ να το τρέξω μόνο μέσω του file explorer?

 

O Resco Explorer είναι εξελιγμένος file explorer στην καλύτερή του μορφή. Μπαίνει extra. Αξίζει να τον βρεις και να τον εγκαταστήσεις στη συσκευή σου... θα κάνει τη ζωή σου ευκολότερη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι λιγο ασχετος αλλο ειναι ο file explorer κι αλλο ο resco explorer? γιατι με τον file explorer εχω κανει shortcut to destinator και στο program files της συσκευης οσο και στο φάκελο του spbshell mobile,αλλ'α πάλι μπορώ να το τρέξω μόνο μέσω του file explorer?

 

Με τον file explorer πανε -syste-windows-start menou-programs-menou-επιλοληση συντομευσσεις..Α ξεχασα πρωτα πανε στην καρτα μνημης εκει που εχεις το dest και αντεγραψε το αρχειο που τρεχεις για να ανοιξει το dest..

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτησουλα για το MagiCall.

 

Υπαρχει δυνατοτητα να μη λαμβανουμε SMS απο καποιο συγκεκριμενο αποστολεα?

Οχι να τα λαμβανουμε και να σβηνονται αυτοματα ή να τα λαμβανουμε και να μην ακουμε τον ηχο του εισερχομενου μηνυματος.

 

ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΕΑΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΒΑΜΕ.(σα να εχουμε κλειστο το κινητο ή να ειμαστε εκτος δικτυου δηλαδη).

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχει δυνατοτητα να μη λαμβανουμε SMS απο καποιο συγκεκριμενο αποστολεα?

 

Ναι.

 

ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΕΑΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΒΑΜΕ.

 

Όχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντως αυτο το τηλεφωνακι παιδια http://www.gps-com.gr/default.asp?psid=1144&sid=6462&LangId=47 όντως δεν παιρνει ο αλλος αναφορά παράδοσης για το μηνυμα:)
Link to comment
Share on other sites

Από όλα τα προγράμματα που μετράνε κίνηση data (gprs), ποιο είναι το πιο ελαφρύ; Μήπως γνωρίζει κανείς; Ευχαριστώ :)
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα. Υπάρχει κανένα προγραμμα profile για ppc? Οπου σε καθε προφιλ να βαζω διαφορετικο επιπεδο φωτισμου, εντασης ήχου κλπ;

Επισης κανένα δωρεαν προγραμμα καιρου;

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επισης κανένα δωρεαν προγραμμα καιρου;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=197755

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα. Υπάρχει κανένα προγραμμα profile για ppc? Οπου σε καθε προφιλ να βαζω διαφορετικο επιπεδο φωτισμου, εντασης ήχου κλπ;

Επισης κανένα δωρεαν προγραμμα καιρου;

 

Και το phoneAlarm κάνει και τα 2 που ζητάς..... :)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

ΣAς ευχαριστώ πολύ για τις γρήγορες απαντήσεις

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτησουλα για το MagiCall.

 

Υπαρχει δυνατοτητα να μη λαμβανουμε SMS απο καποιο συγκεκριμενο αποστολεα?

Οχι να τα λαμβανουμε και να σβηνονται αυτοματα ή να τα λαμβανουμε και να μην ακουμε τον ηχο του εισερχομενου μηνυματος.

 

ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΕΑΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΒΑΜΕ.(σα να εχουμε κλειστο το κινητο ή να ειμαστε εκτος δικτυου δηλαδη).

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Ναι.

 

 

 

Όχι.

 

Παντως αυτο το τηλεφωνακι παιδια http://www.gps-com.gr/default.asp?psid=1144&sid=6462&LangId=47 όντως δεν παιρνει ο αλλος αναφορά παράδοσης για το μηνυμα:)

 

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις. :)

 

Δηλαδη ειμαστε καταδικασμενοι να μπορει να μας πει ο αλλος "αφου το ελαβες το μηνυμα που σου εστειλα" :cry:

 

Φιλε Pompodektakia ευχαριστω αλλα ψαχνω για μια λυση στο "προβλημα" χρησιμοποιωντας το P3300 μου. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παντως αυτο το τηλεφωνακι παιδια http://www.gps-com.gr/default.asp?psid=1144&sid=6462&LangId=47 όντως δεν παιρνει ο αλλος αναφορά παράδοσης για το μηνυμα:)

 

Den kserw ean to exeis doulepsei proswpika, giati afto pou les den anaferei kapou mesa oti to kanei.

 

Episis na ksekatharisoume oti... to na paralaboume ena minima alla na mi stalei anafora paradosis afto den eksartatai apo ti syskevi alla apo to diktyo. Kai apo ti stigmi pou einai ypiresia tou diktyou den mporeis na kaneis tipota me ti syskevi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από όλα τα προγράμματα που μετράνε κίνηση data (gprs), ποιο είναι το πιο ελαφρύ; Μήπως γνωρίζει κανείς; Ευχαριστώ :)

 

1. KG Power Toys (einai kai free)

 

2. Spb GPRS Monitor

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Den kserw ean to exeis doulepsei proswpika, giati afto pou les den anaferei kapou mesa oti to kanei.

 

Episis na ksekatharisoume oti... to na paralaboume ena minima alla na mi stalei anafora paradosis afto den eksartatai apo ti syskevi alla apo to diktyo. Kai apo ti stigmi pou einai ypiresia tou diktyou den mporeis na kaneis tipota me ti syskevi.

 

Προσωπικα δε θα με πειραζε καθολου να μπλοκαρεται εντελως η διαδικασια ληψης του μηνυματος και να το λαμβανεις την ωρα που θα κλεισεις το προγραμμα που το μπλοκαρει. Δηλαδη οτιδηποτε αρκει να μη μπορει να σου πει ο αλλος σου εστειλα μηνυμα και μου ηρθε αναφορα οτι το ελαβες.........και να πρεπει εσυ να πεις αστειοτητες. :rolleyes:

 

Μαλλον ζηταω κατι που δε γινεται. :(

 

Ευχαριστω πολυ και παλι.

Link to comment
Share on other sites

Den kserw ean to exeis doulepsei proswpika, giati afto pou les den anaferei kapou mesa oti to kanei.

 

Episis na ksekatharisoume oti... to na paralaboume ena minima alla na mi stalei anafora paradosis afto den eksartatai apo ti syskevi alla apo to diktyo. Kai apo ti stigmi pou einai ypiresia tou diktyou den mporeis na kaneis tipota me ti syskevi.

 

Νομίζω ότι το είπε ειρωνικά. Βλέποντας τηλεόραση δεν θα ασχολείσαι με τα μυνήματα :lol::lol::lol::lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Κάποιο πρόγραμμα που να "κόβει" mp3 και να "ρίχνει" την ποιότητά τους;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα.

Κάποιο πρόγραμμα που να "κόβει" mp3 και να "ρίχνει" την ποιότητά τους;

 

Dokimase to MP3Trimmer.cab

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...