Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια μηπως μπορει κανενας να μου στειλει με pm το gps speed sentry με το s/n ευχαριστω πολυ
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

Μήπως θυμάστε πως λέγεται το πρόγραμμα που υπήρχε στο today screen και μέτραγε τις χρεώσεις στις κλήσεις και στα sms?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

Μήπως θυμάστε πως λέγεται το πρόγραμμα που υπήρχε στο today screen και μέτραγε τις χρεώσεις στις κλήσεις και στα sms?

Ευχαριστώ!

 

battery status :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και Phone Dashboard που λένε πως είναι το καλύτερο και όμως δεν το έχω. Αν το έχει κανείς ας μας πει πως θα μπορούσαμε να το αποκτήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

To ilauncher έγινε ακόμη καλύτερο και θυμίζει Spb Shell.

 

 

http://www.sbsh.net/products/ilauncher/

 

 

 

Απο πορους πως πάμε την γονατιζει την CPU ?

Link to comment
Share on other sites

για τους φανς της φορτωμενης επιφανειας εργασιας φαινεται ομορφο.

δεν ειναι για μενα ομως :D

εχω τελειως αδεια την today screen μου .με το ilauncher παντα μεσα μονο ομως με τα εικονιδια μου της shell tray και τις συντομευσεις του task manager του :)

 

ευχαριστουμε johner για την (μια ακομη) ενημερωση:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω να βρω το προγραμμα flash player για το Ρ350 γιατι οταν μπαινω σε καποιες σελιδες του ιντερνετ μου ζηταει να εγκαταστησω.εψαξα να το κατεβασω αλλα δεν τα καταφερα για το εγκαταστησω στη συσκευη μου.που να ψαξω φιλοι μου?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω να βρω το προγραμμα flash player για το Ρ350 γιατι οταν μπαινω σε καποιες σελιδες του ιντερνετ μου ζηταει να εγκαταστησω.εψαξα να το κατεβασω αλλα δεν τα καταφερα για το εγκαταστησω στη συσκευη μου.που να ψαξω φιλοι μου?

 

κυριακο μαλλον δεν εψαξες και πολυ ετσι? ;)

απλα κανεις αυτο

 

http://www.google.gr/search?hl=el&q=flash+player+for+ppc&btnG=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7+Google&meta=

 

και μετα στο 1ο λινκ που θα σου δειξει ...

 

http://www.adobe.com/products/flashplayer_pocketpc/ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτήσω κατι μαλλον βλακεία? Εχω ένα iPAQ του οποίου το καλώδιο μου έχει χαλάσει. Πως μπορώ τωρα να εγκαταστήσω εφαρμογές? Μεσω card reader γίνεται ή χρειάζεται bt dongle στο pc?

Ψάχνομαι με το Card reader κ δεν καταφέρνω τιποτα και το θεωρώ λίγο απίθανο να μην υπάρχει άλλος τρόπος:worry:

Link to comment
Share on other sites

Με card reader μπορείς μόνο να μεταφέρεις, δεν μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογές, εκτός εάν είναι σε cab και το εγκαταστήσεις μέσα από το PDA. Μπορείς όμως να χρησημοποιήσεις τις υπέρυθρες για σύνδεση μέσω active sync, αλλά είναι πολύ αργό.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτήσω κατι μαλλον βλακεία? Εχω ένα iPAQ του οποίου το καλώδιο μου έχει χαλάσει. Πως μπορώ τωρα να εγκαταστήσω εφαρμογές? Μεσω card reader γίνεται ή χρειάζεται bt dongle στο pc?

Ψάχνομαι με το Card reader κ δεν καταφέρνω τιποτα και το θεωρώ λίγο απίθανο να μην υπάρχει άλλος τρόπος:worry:

 

Αν οι εφαρμογές σου είναι αρχεία .cab τότε μπορείς να τα περάσεις στην κάρτα μνήμης και να τα εκτελέσεις από το ίδιο το ipaq.(είναι εκτελέσιμα αρχεία των win mobile)

Αν όμως δεν είναι τέτοια αρχεία, τότε δοκίμασε να συνδέσεις το μηχάνημά σου με το pc μέσω bt(αν έχεις) ή IRDA.

Κανονικά προβλέπεται να δουλεύει to AS και μέσω ασύρματης σύνδεσης

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ούτε με Bluetooth γίνεται? Δηλαδή η μόνη λύση είναι οι υπέρυθρες?

Έχω τις irda της mobileaction MA-620 απο τις οποίες έχω χάσει τους drivers,αλλά απ ότι είδα στο επισημο Site δεν υπάρχουν πλέον. Μήπως τους έχει κάποιος?

Με Bluetooth δεν γίνεται? Δηλαδή ο μόνος τρόπος είναι το καλώδιο?:(

@ddr: Τί είναι το ΑS?

 

Δυστυχώς δεν είανι cab! Υπάρχουν όλες οι εφαρμογες σε μορφή cab?

Link to comment
Share on other sites

1.Δεν βγαίνουν όλες οι εφαρμογές σε cab.

2.Drivers για την IR συσκευή σου κατέβασε από εδώ

 

Ναι αλλά δεν τους βρίσκω τους drivers για irda, Μονο για bt+usb cable βρήκα:(

Έπειδη έιμαστε offtopic αν θα μπορούσες μεσω pm να με βοηθούσες....:O Ευχαριστω

:)

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα αυτη την εφαρμογη και το κατεβασα στο δισκο του υπολογιστη μου και ειναι συμπιεσμενο.να το στειλω στο Ρ350 ετσι οπωσ ειναι συμπιεσμενο?
Link to comment
Share on other sites

το βρηκα αυτη την εφαρμογη και το κατεβασα στο δισκο του υπολογιστη μου και ειναι συμπιεσμενο.να το στειλω στο Ρ350 ετσι οπωσ ειναι συμπιεσμενο?

 

δεν δινεις να καταλαβουμε τι ενοεις και για ποια εφαρμογη ;)

 

αν ενοεις για τον flash player που σου ειπα,βαλτο στο τηλ στην καρτα μνημης σου και τρεξτο απο εκει.αλλα εγκατασταση στην μνημη του τηλεφωνου μονο! :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@ddr: Τί είναι το ΑS?

Το active sync:)

 

Δυστυχώς δεν είανι cab! Υπάρχουν όλες οι εφαρμογες σε μορφή cab?

 

1.Δεν βγαίνουν όλες οι εφαρμογές σε cab

 

Λέω για όσες είναι σε τέτοια μορφή...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...