Jump to content

Συχνές ερωτήσεις και απαντήσεις για το vBulletin 3


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως θα μπορούσαν τα μηνύματα που έρχονται για θέματα που έχω σε ημερήσια παρακολούθηση, να ΜΗΝ περιέχουν τα posts που έχω διαβάσει; Πολλές φορές όλα τα posts που περιέχει η ειδοποίηση τα έχω διαβάσει και μάλιστα είναι χαρακτηριστικό ότι μερικές φορές τυχαίνει να είμαι ο τελευταίος που απάντησε!

 

Το παραπάνω το έκανα αρχικά χωριστό θέμα αλλά μάλλον εδώ έπρεπε να το postάρω, οπότε κάποιος mod ας σβήσει/κλειδώσει/κάψει το θέμα :p

KCB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 257
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως θα μπορούσαν τα μηνύματα που έρχονται για θέματα που έχω σε ημερήσια παρακολούθηση, να ΜΗΝ περιέχουν τα posts που έχω διαβάσει; Πολλές φορές όλα τα posts που περιέχει η ειδοποίηση τα έχω διαβάσει και μάλιστα είναι χαρακτηριστικό ότι μερικές φορές τυχαίνει να είμαι ο τελευταίος που απάντησε!

 

Το παραπάνω το έκανα αρχικά χωριστό θέμα αλλά μάλλον εδώ έπρεπε να το postάρω, οπότε κάποιος mod ας σβήσει/κλειδώσει/κάψει το θέμα :p

 

Εμένα μου αρέσει αυτό το feature, είναι ωραίο να ξέρεις τι έχει απαντήσει ο άλλος και αν χρειάζεται να πας στο site για λεπτομέρειες :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει αυτό το feature, είναι ωραίο να ξέρεις τι έχει απαντήσει ο άλλος και αν χρειάζεται να πας στο site για λεπτομέρειες :)

 

 

Δεν λέω να μην περιέχονται οι απαντήσεις. Σε μένα συμβαίνει να έρχεται Mail με 5 απαντήσεις και να τις έχω διαβάσει ήδη όλες όταν είχα κάνει Login. Εννοώ λοιπόν να έρχονται μόνο όσα έγιναν post από τη στιγμή που έκανα logout. Αν δεν μπήκε καινούργιο ας μην έρθει καν το μήνυμα...

KCB
Link to comment
Share on other sites

Σαν επίτηδες, από αυτό το θέμα δημιουργήθηκε το τέλειο παράδειγμα γι'αυτό που θέλω να πω. Έλαβα το εξής μήνυμα:

"Έχετε επιλέξει να παρακολουθείτε το θέμα συζήτησης με τίτλο Συχνές

ερωτήσεις και απαντήσεις για το vBulletin 3, το οποίο φιλοξενείται στα

forums του myphone.gr και έχει δημιουργηθεί από το μέλος MsK. Συνολικά

έχουν δημοσιευθεί 2 νέες απαντήσεις, ενώ η τελευταία απάντηση έγινε από το

μέλος KCB."

 

και ακολουθούν τα δικά μου post. Καταλάβατε τι θέλω να πω; Και δεν είναι μόνο τα δικά μου post, έρχονται και άλλα που τα έχω διαβάσει Online...

KCB
Link to comment
Share on other sites

Σαν επίτηδες, από αυτό το θέμα δημιουργήθηκε το τέλειο παράδειγμα γι'αυτό που θέλω να πω. Έλαβα το εξής μήνυμα:

"Έχετε επιλέξει να παρακολουθείτε το θέμα συζήτησης με τίτλο Συχνές

ερωτήσεις και απαντήσεις για το vBulletin 3, το οποίο φιλοξενείται στα

forums του myphone.gr και έχει δημιουργηθεί από το μέλος MsK. Συνολικά

έχουν δημοσιευθεί 2 νέες απαντήσεις, ενώ η τελευταία απάντηση έγινε από το

μέλος KCB."

 

και ακολουθούν τα δικά μου post. Καταλάβατε τι θέλω να πω; Και δεν είναι μόνο τα δικά μου post, έρχονται και άλλα που τα έχω διαβάσει Online...

 

Περίεργο... για bug μου ακούγεται, αφού εμένα δεν μου συμβαίνει αυτό ποτέ. Ειδοποιήσεις μου έρχονται μόνο για απαντήσεις άλλων.

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...
Καλησπέρα. Για ποιον λόγο δεν μπορώ να στείλω μυνημα σε έναν πωλητή που έχει αγγελία ; Παλιά μπορούσα ενώ τώρα όχι !
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βρω ένα thread που είχε συζητηθεί Φεβρουάριο του 2004, αλλά στο αρχείο βρίσκω μόνο μέχρι το 2006. Πιο πριν δεν υπάρχουν αποθηκευμένα; ή κάνω κάτι λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βρω ένα thread που είχε συζητηθεί Φεβρουάριο του 2004, αλλά στο αρχείο βρίσκω μόνο μέχρι το 2006. Πιο πριν δεν υπάρχουν αποθηκευμένα; ή κάνω κάτι λάθος;

 

http://images2.imagebam.com/64/0a/ca/58dc77751914773.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...