Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποια λύση οικονομική για οθόνη παιδιά έχετε να προτείνετε τπτ;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδια επειδη βρισκομαι αθηνα και θελω να παω για αλλαγη μπαταριας το κινητο (ισως και οθονη αν αναγνωρισουν το θεμα με το burn in που εχει) επειδη δεν το ειχα προγραμματισει να ανεβω γιαυτο τον λογο, δεν κραταω την αποδειξη αγορας μαζι μου. Θα μου το φτιαξουν βλεποντας το manufacturing date? (δεν εχει περάσει 2ετία και πάλι) (80% δειχνει health κοντα στους 500 κυκλους) Edited by haris013
Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη βρισκομαι αθηνα και θελω να παω για αλλαγη μπαταριας το κινητο (ισως και οθονη αν αναγνωρισουν το θεμα με το burn in που εχει) επειδη δεν το ειχα προγραμματισει να ανεβω γιαυτο τον λογο, δεν κραταω την αποδειξη αγορας μαζι μου. Θα μου το φτιαξουν βλεποντας το manufacturing date? (δεν εχει περάσει 2ετία και πάλι) (80% δειχνει health κοντα στους 500 κυκλους)

 

 

Smartec!

 

Είχα burn in και ήταν εξαιρετικοί στο σέρβις! Μου άλλαξαν εκτός από οθόνη και μπαταρία και πίσω κάλυμμα έγινε καινούριο το κινητό! Από επαρχία τους το έστειλα με κούριερ (δικη τους χρέωση) και το είχα πολύ γρήγορα πίσω. Εννοείται το κάλυψε η εγγύηση. Επαγγελματίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ καλό μήνα!βγήκε ενημέρωση 403mb σε cosm Ελληνικό!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δεν σου κάνει κόπο μας λες και τι περιλαμβάνει γιατί είναι μεγαλουτσικο

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
S7 edge από Cosmote, επίπεδο ασφαλείας Φεβρουαρίου πριν από λίγο... εξαιρετική υποστήριξη από σαμμυ στην ώρα της...✌
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορησει για s7 edge καποια εκδοση της gcam?

 

ΥΓ. Οχι οτι την εχουμε πολύ αναγκη, απλα για παιχνιδι...

Αν θυμάμαι καλά υπάρχει στο xda κάνε μια αναζητηση εκει νομιζω οτι κστι θα βρεις

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Μου έσπασε η οθόνη, πόσο κοστίζει η αλλαγή της?

 

Περίπου στα 250 να υπολογίζεις. Αλλα για σιγουρια τηλεφωνο στην smartec το πρωι.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Περίπου στα 250 να υπολογίζεις. Αλλα για σιγουρια τηλεφωνο στην smartec το πρωι.

 

Μου έσπασε η οθόνη, πόσο κοστίζει η αλλαγή της?

 

https://www.samsung.com/gr/support/mobile-devices/out-of-warranty-repair-cost/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι θα γίνει κάτι τέτοιο, αλλά, να ...έτσι, για την πρόσκαιρη χαρά της ελπίδας των λίγων ...δευτερολέπτων :p

 

The customer service representative I talked to said Samsung is testing Pie on the S7 to see if the phone can handle the software.

 

qbTcRwf.jpg

 

Πηγή:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένο κινητό τι άτιμο, ειδικά για καθημερινή χρήση όπως έγιναν πια τα μεγέθη το θεωρώ ιδανικό!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το αλλάζουμε το S7 edge μέχρι να ξαναβάλουν notification led, μέχρι να βγούμε από τα μνημόνια, μέχρι να πεθάνει o highlander, μέχρι να βρουν πετρελαίου στον Άρη και μέχρι να σβήσει ο ήλιος!

Τέλος

Link to comment
Share on other sites

Δεν το αλλάζουμε το S7 edge μέχρι να ξαναβάλουν notification led, μέχρι να βγούμε από τα μνημόνια, μέχρι να πεθάνει o highlander, μέχρι να βρουν πετρελαίου στον Άρη και μέχρι να σβήσει ο ήλιος!

Τέλος

 

Συμφωνώ απόλυτα, αν και μετά το note 2 ήμουν διστακτικός να πάω σε κινητό χωρίς πενάκι (ναι ήμουν από αυτούς που είχαν το πενάκι και το χρησιμοποιουσαν) αλλά πραγματικά 2 χρόνια + μετά δεν το αλλάζω για κανέναν λόγο. Τα κάνει όλα και συμφέρει.....

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια ειχαν πει και περσι για τα S6...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς! Για αυτό κι έγραψα ότι το θεωρώ απίθανο να πάρει pie η σειρά s7,s7 edge ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετά από κάποια τελευταία updates τόσο του ίδιου του λογισμικού της συσκευής όσο και της εφαρμογής Files (by Google), η εφαρμογή σταμάτησε να βρίσκει και να καθαρίζει junk files.

Μέχρι πριν λίγο καιρό έβρισκε σχεδόν πάντα (έστω) κάποια megabytes από Junk και μου έδινε επιλογή να τα καθαρίσω. Πλέον απλά (και μόνο) μου προτείνει unused apps για απεγκατάσταση, κλπ.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάποια τελευταία updates τόσο του ίδιου του λογισμικού της συσκευής όσο και της εφαρμογής Files (by Google), η εφαρμογή σταμάτησε να βρίσκει και να καθαρίζει junk files.

Μέχρι πριν λίγο καιρό έβρισκε σχεδόν πάντα (έστω) κάποια megabytes από Junk και μου έδινε επιλογή να τα καθαρίσω. Πλέον απλά (και μόνο) μου προτείνει unused apps για απεγκατάσταση, κλπ.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος κάτι τέτοιο;

 

Μόλις το κοίταξα και είναι το πρώτο πρώτο suggestion. Μήπως δεν έχεις απλά τώρα junk files λόγω update της συσκευής και restart, που τα καθαρίζουν;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...