Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτά είναι... ✌ ελπίζουμε να συνεχίσουν έτσι κερδίζοντας ακόμα περισσότερους ευχαριστημένους πελάτες...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλη χρονια, χρονια πολλα σε ολους!

Θα ηθελα να ρωτησω οσους εχουν καποιο fast wireless charger σε ποση ωρα φορτιζει το S7 Edge.

Με τον αυθεντικο USB φορτιστη νομιζω ειναι καπου στη 1:30h.

Ποσο παραπανω αργει με την γρηγορη ασυρματη φορτιση ?

Με fast wireless charger υπολόγισε περίπου 20 λεπτά επιπλέον φίλε...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα σε ελληνικο s7 edge πηρα security patch Ιανουαριου

 

Και σε μένα από χτες

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει το τελευταίο καιρό να πέφτουν πολύ συχνά οι κλήσεις. Είναι σε 4G με μία γραμμή και εκεί που μιλάω κλείνει και δεν αλλάζει δηλαδή να πάει σε E ή Η που ίσως να έχει περισσότερο σήμα. Έχει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα; (Έχω COSMOTE). Στο δεύτερο κινητό Huawei Mate20lite με COSMOTE δεν υπάρχει θέμα άρα νομίζω ότι φταίει το κινητό Edited by Valodtkas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω παρατηρήσει τελευταία μια διακοπή στο wifi και εμφανίζεται το θαυμαστικό διπλά στο σήμα. Μετά από λίγο επανέρχεται και μερικές φορές το κλείνω κ το ξανανοίγω. Το έχει παρατήρησει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και σε εμένα το κάνει τις τελευταίες μέρες. Στις ρυθμίσεις έχω το wi-fi να μένει πάντα ανοιχτό during sleep, δεν έχω κάποιο battery saver mode. Του έκανα ένα restart χτες το βράδυ και δεν το είδα πάλι μετά, αλλά δεν ξέρω αν φτάνει αυτό. Θα το έχω κατά νου και τις υπόλοιπες μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Μετά το upadate του Ιανουαρίου είδα και εγώ διαφορά στο 4g. Εκεί που εχω 4g, 4g+ δεν μπαινει πουθενά και στρώνει μόνο μετά από restart.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μετά το update του Ιανουαρίου το τηλέφωνο κάνει μόνο του επανεκκίνηση έχει συμβεί και σε άλλον αυτό

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω κάτι ένας γνωστός έχει το σ7 edge μπορεί να περάσει την Google camera χωρίς ροοτ?και αν ναι παρακαλώ ένα λινό δώστε για κατέβασμα σας ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Όταν ανοίγω την συσκευή μου εμφανίζει το λουκέτο και μου ζητάει το pin δεν θυμάμαι πως φεύγει αυτο

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Γρανάζι ρυθμίσεων - οθόνη κλειδώματος και ασφάλεια - ασφαλής εκκίνηση - επιλέγεις Να μην απαιτείται .
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Γρανάζι ρυθμίσεων - οθόνη κλειδώματος και ασφάλεια - ασφαλής εκκίνηση - επιλέγεις Να μην απαιτείται .

 

 

Ωραίος δεν θα το έβρισκα με τίποτα ευχαριστώ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα.

πρόσφατα έκανα αναβάθμιση στην Oreo μιας και την καθυστερούσα όσο περισσότερο μπορούσα.

Αν και έγινε καθαρή εγκατάσταση με επαναφορά πριν και μετά το Update (OTA) παρατηρώ έντονο lag.

Έρχεται ένα μήνυμα πχ στο Viber, και ενώ μέχρι την 7 πάταγες πάνω στο μήνυμα στην αρχική οθόνη και πήγαινε αστραπιαία στην συνομιλία να δεις το μήνυμα, τώρα πατάς να το δεις από το Notification Που έρχεται και κάνει τουλάχιστον 2 δευτερόλεπτα για να μπει να το δεις.

Θεωρώ πως θα καταλάβετε από την περιγραφή τι εννοώ. και δεν είναι θέμα viber συμβαίνει σε πολλές περιπτώσεις να υπάρχει lag.

Ούτε κάποια εφαρμογή το προκαλεί. ίδιες εφαρμογές έχω περάσει και ακόμα λιγότερες, καθώς έχω και τις ίδιες ρυθμίσεις σε ταχύτητα απόκρισης κπτ μεσω επιλογών προγραμματιστή.

καμία ιδέα ?

ήταν ένα ταχύτατο τηλέφωνο και έγινε ένα εκνευριστικό τηλέφωνο ...

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ καλό μήνα!βγήκε ενημέρωση 403mb σε cosm Ελληνικό!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ουπς, μεγάλο σχετικά αρχείο κι εγώ από cosmote είναι το δικό μου. Αν διαπιστώσεις τίποτε παράξενο ενημέρωσε μας.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως θα ενημερωσω!μεχρι στιγμης ολα ειναι μια χαρα παντως

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο που ρωτησα πιο πριν περι καθυστερισης με την Oreo συγκρητικα με την 7 εχει κανεις καμια εμπειρια;

Κατανταει κουραστικο το τηλεφωνο χωρις λογο γμτ...

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει αλλα το lag παραμενει...

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

https://www.punkcase.com/collections/galaxy-s7-edge-battery-case-punkcase-5000mah-charger-case-w-screen-protector-integrated-kickstand-usb-port-intelswitch-slim-secure-and-reliable-suitable-for-samsung-galaxy-s7-edge

 

GALAXY S7 EDGE BATTERY CASE, PUNKCASE 5000MAH CHARGER CASE W/ SCREEN PROTECTOR

 

Τι ειναι αυτο?

Αληθεια "γινεται" η μπαταρια (σαν) 5000? Το εχει παρει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ σας αποχωριζομαι.

Μετά από μια ωραία τούμπα βρέθηκα με μια σπασμένη οθόνη.

Κόστος επισκευής 267 ευρώ.

Αποφάσισα να μην το φτιάξω.

Πήγα σε mi8 lite

Είπα να πάρω κάτι οικονομικό για αρχή γιατί δεν υπάρχουν και χρήματα και βλέπουμε στην πορεία.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία.

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...