Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω την εντύπωση με μια γρήγορη αναζήτηση ότι είναι firmware Ολλανδίας, αλλά και πάλι περίεργο μου φαίνεται. Δοκίμασε να το συνδέσεις στον υπολογιστή να δεις αν βγάζει μέσω switch αναβάθμιση

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχω την εντύπωση με μια γρήγορη αναζήτηση ότι είναι firmware Ολλανδίας, αλλά και πάλι περίεργο μου φαίνεται. Δοκίμασε να το συνδέσεις στον υπολογιστή να δεις αν βγάζει μέσω switch αναβάθμιση

 

Sent from my SM-G930F

 

Cosmote ειναι, εχει CSC: G935FCOS1DQI1

Απο το Switch βγαζει οτι υπαρχει αναβαθμιση.

Μεσα απο το κινητο ακομη τιποτα!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, πήρα και εγώ τα καλώδια φόρτισης tronsmart που πρότεινε ένας φίλος ποιο πάνω αλλά όταν φτάνει 100 % φόρτιση το led λαμπάκι δεν γίνεται πράσινο αλλά παραμένει κόκκινο. Σημαίνει κάτι αυτό?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, πήρα και εγώ τα καλώδια φόρτισης tronsmart που πρότεινε ένας φίλος ποιο πάνω αλλά όταν φτάνει 100 % φόρτιση το led λαμπάκι δεν γίνεται πράσινο αλλά παραμένει κόκκινο. Σημαίνει κάτι αυτό?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασες να το αφήσεις ένα τέταρτο παραπάνω αφού φτάσει 100%;

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πηγα το κιν.για αντικατασταση οθονης,μπαταριας κτλ.εγινε καινουργιο αλλα δεν μου δωσανε χαρτι επισκευης για επεκταση εγγυησης

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να το αφήσεις ένα τέταρτο παραπάνω αφού φτάσει 100%;

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Ειχες δικιο :):)

Link to comment
Share on other sites

Πηγα το κιν.για αντικατασταση οθονης,μπαταριας κτλ.εγινε καινουργιο αλλα δεν μου δωσανε χαρτι επισκευης για επεκταση εγγυησης

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη smartec; αν ναι, περίεργο::confused:

ίσως θα έπρεπε να το ζητήσεις, μπορείς να το κάνεις και τώρα!

ΥΓ Καλώς σας ξαναβρήκα:) Ύστερα από ένα πέρασμα από s8+ & s9+ επιστροφή στη μεγάλη μου αγάπη:) για το καλοκαίρι τουλάχιστον και βλέπουμε:p

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Στη smartec; αν ναι, περίεργο::confused:

ίσως θα έπρεπε να το ζητήσεις, μπορείς να το κάνεις και τώρα!

ΥΓ Καλώς σας ξαναβρήκα:) Ύστερα από ένα πέρασμα από s8+ & s9+ επιστροφή στη μεγάλη μου αγάπη:) για το καλοκαίρι τουλάχιστον και βλέπουμε:p

Οχι δεν το πηγα smartec στη samsung το πηγα,ρωτησα δεν θα παρω χαρτι για το τι επισκευαστηκε?κ μου απαντησαν πως δεν χρειαζεται να παρεις χαρτι ειναι τακτοποιημενα ολα,μονο την αποδειξη αγορας μου γυρισε πισω

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πηγα το κιν.για αντικατασταση οθονης,μπαταριας κτλ.εγινε καινουργιο αλλα δεν μου δωσανε χαρτι επισκευης για επεκταση εγγυησης

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμενα οταν μου εκαναν αντικατασταση οθονης και μπαταριας μου εδωσαν χαρτι επισκευης (ελεγχου) μεν αλλα οχι επεκταση εγγυησης δε...

Μου ειπαν οτι δεν επεκτεινεται η εγγυηση για αλλα 2 χρονια (δηλ.2+2)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα οταν μου εκαναν αντικατασταση οθονης και μπαταριας μου εδωσαν χαρτι επισκευης (ελεγχου) μεν αλλα οχι επεκταση εγγυησης δε...

Μου ειπαν οτι δεν επεκτεινεται η εγγυηση για αλλα 2 χρονια (δηλ.2+2)

 

Αν δεν κάνω λάθος στην Smartec που πήγα και μου άλλαξαν μπαταρία, οθόνη, πλακέτα, πλαίσιο, + κάτι για τον ήχο μου έδωσαν εγγύηση 1 χρόνο μόνο για αυτά που μου άλλαξαν

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος στην Smartec που πήγα και μου άλλαξαν μπαταρία, οθόνη, πλακέτα, πλαίσιο, + κάτι για τον ήχο μου έδωσαν εγγύηση 1 χρόνο μόνο για αυτά που μου άλλαξαν

 

Εμενα μου ειπαν οτι δεν δικαουμαι επεκταση εγγυησης.

Μηπως ολα τα σερβις της samsung δεν εχουν την ιδια πολιτικη σε αυτο το θεμα??

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν οτι δεν δικαουμαι επεκταση εγγυησης.

Μηπως ολα τα σερβις της samsung δεν εχουν την ιδια πολιτικη σε αυτο το θεμα??

Από την στιγμή που μπαίνει καινούριο ανταλλακτικό έχει τη δική του εγγύηση. Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν είναι 1ετής ή 2ετής.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραίος ✌ μαυρακι πάλι κλασσικά; :)

Thanks! Μαύρο το πήρα αν και έψαχνα για coral blue (έχω πάρει στο παρελθόν όλα τα χρώματα εκτός από λευκό και θεωρώ ότι το μπλέ είναι το πιο όμορφο, για τα δικά μου γούστα πάντοτε:)).

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που μπαίνει καινούριο ανταλλακτικό έχει τη δική του εγγύηση. Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν είναι 1ετής ή 2ετής.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Thanks! Μαύρο το πήρα αν και έψαχνα για coral blue (έχω πάρει στο παρελθόν όλα τα χρώματα εκτός από λευκό και θεωρώ ότι το μπλέ είναι το πιο όμορφο, για τα δικά μου γούστα πάντοτε:)).

Δηλαδή φίλε δεν αξίζει να το αφήσουμε για s9+; είσαι ο ποιο ειδικός να μας απαντήσει γιατί ξαναγυρισες σε εμάς...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λόγω μεγέθους λογικά, για το καλοκαιράκι, φαίνεται κ δείχνει πιο μαζεμένο το s7 edge ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Λόγω μεγέθους λογικά, για το καλοκαιράκι, φαίνεται κ δείχνει πιο μαζεμένο το s7 edge ;)
Μα δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο η εποχή για το μέγεθος
Link to comment
Share on other sites

Λόγω μεγέθους λογικά, για το καλοκαιράκι, φαίνεται κ δείχνει πιο μαζεμένο το s7 edge ;)

Ακριβώς! Super το s9+, καλύτερο από το s7 edge (λογικό) αλλά μου έπεσε λίγο μεγάλο στο χέρι σε αντίθεση με το s7 edge που το κουμαντάρω με το ένα χέρι:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μα δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο η εποχή για το μέγεθος

Και όμως παίζει ρόλο γιατί το χειμώνα το χώνεις σε κανα μπουφάν, κοστούμι ενώ το καλοκαίρι που;

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν οτι δεν δικαουμαι επεκταση εγγυησης.

Μηπως ολα τα σερβις της samsung δεν εχουν την ιδια πολιτικη σε αυτο το θεμα??

 

Κάτι μου βρωμάει εμένα σ αυτή την ιστορία. Για ψάχτο καλύτερα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματακι με το κινητό: η ώρα που μου δείχνει στην AOD δεν είναι σωστή. Συγκεκριμένα πάει πίσω σε σχέση με την κανονική, 5 έως 10 λεπτά. Όταν το ανοίγω και μετά στρώνει αλλά δεν είναι δουλειά αυτή. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παίδες γιατί δεν μου βγάζει ειδοποίηση στο Page manager Facebook όταν μου έρχεται μήνυμα; Έχω την oreo

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος μετα απο την Oreo εχω αρκετη διαφορα στην πτωση της μπαταρίας.

Να αναφερω οτι μπαταρια εχει μπει καινουρια απο Smartek και ηταν σκυλι...δεν επεφτε με τιποτα!

Αλλα τωρα με την oreo εχω ξενερώσει

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για 160 χαρακτήρες σε sms στην nougat, ασχέτως αν έγραφα με μικρά ή κεφαλαία, όταν έφευγε το μνμ το εμφάνιζε με κεφαλαία με αποτέλεσμα να ξέρω ότι έφυγε ολόκληρο και δεν κόπηκε στους 70 χαρακτήρες.

Στην oreo αυτό δεν γίνεται με αποτέλεσμα να μην ξέρω αν πήγε ολόκληρο ή κόπηκε σε κομμάτια.

Έχω την ιταλική ITV ρομ, χρειάζεται κάποια επιπλέον επιλογή που μου διαφεύγει, ή σε όλες τις ρομ το ίδιο συμβαίνει; Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...