Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι γιατί πρέπει να έχεις πάρει το κινητό από γερμανό ή κοσμοτε έτσι είδα στην σελίδα της

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει μια επιλογή ενισχυμένη λήψη που ενεργ. Wi-Fi και data ταυτόχρονα,άλλα νομίζω είναι μόνο για λήψεις και όχι για κλήσεις

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι αυτό είναι άλλο που λες εσύ. Απ ότι είπαν τα παιδιά εδώ και ευρωπαϊκή να έχεις πάλι παίζει το volte. Ψάξε για volte vowifi στη σελίδα της κοσμοτε πρέπει να στείλεις ένα μήνυμα για να το ενεργοποιήσεις.

 

Πάντως έκλεισα το vowifi (το είχα ενεργό πάντα και τώρα έβαλα προτίμηση σε δίκτυα κινητής) και σα να βλέπω κάπως έστρωσε η μπαταρία.

 

Θα το παρατηρήσω μερικές μέρες να δω αν όντως βελτιώθηκε η είναι placebo

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όχι αυτό είναι άλλο που λες εσύ. Απ ότι είπαν τα παιδιά εδώ και ευρωπαϊκή να έχεις πάλι παίζει το volte. Ψάξε για volte vowifi στη σελίδα της κοσμοτε πρέπει να στείλεις ένα μήνυμα για να το ενεργοποιήσεις.

 

Πάντως έκλεισα το vowifi (το είχα ενεργό πάντα και τώρα έβαλα προτίμηση σε δίκτυα κινητής) και σα να βλέπω κάπως έστρωσε η μπαταρία.

 

Θα το παρατηρήσω μερικές μέρες να δω αν όντως βελτιώθηκε η είναι placebo

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κι εγω ειχα τρελη καταναλωση με το vowifi και το εκλεισα.Καλο αλλα ευτυχως εχω σημα οποτε δεν μου χρειαζεται κιολας.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Όχι αυτό είναι άλλο που λες εσύ. Απ ότι είπαν τα παιδιά εδώ και ευρωπαϊκή να έχεις πάλι παίζει το volte. Ψάξε για volte vowifi στη σελίδα της κοσμοτε πρέπει να στείλεις ένα μήνυμα για να το ενεργοποιήσεις.

 

Πάντως έκλεισα το vowifi (το είχα ενεργό πάντα και τώρα έβαλα προτίμηση σε δίκτυα κινητής) και σα να βλέπω κάπως έστρωσε η μπαταρία.

 

Θα το παρατηρήσω μερικές μέρες να δω αν όντως βελτιώθηκε η είναι placebo

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην τελευταία ιταλική rom δεν υπάρχει δυστυχώς κάπου επιλογή για το vowifi αν και το έχω ενεργοποιήσει μέσω της cosmote
Link to comment
Share on other sites

Στην τελευταία ιταλική rom δεν υπάρχει δυστυχώς κάπου επιλογή για το vowifi αν και το έχω ενεργοποιήσει μέσω της cosmote
Όπως είπαμε θέλει η rom της COSMOTE η την EUR

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα επειδή δεν έχω καλό σήμα στο σπίτι, με vowifi έχω πολύ μικρότερη κατανάλωση!

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα επειδή δεν έχω καλό σήμα στο σπίτι, με vowifi έχω πολύ μικρότερη κατανάλωση!
Το vowifi δε βελτιώνει για κανένα λόγο την κατανάλωση. Μόνο αν το βάζεις σε airplane mode ταυτόχρονα

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το vowifi δε βελτιώνει για κανένα λόγο την κατανάλωση. Μόνο αν το βάζεις σε airplane mode ταυτόχρονα

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Άσε που δημιουργεί κανάλι ασφαλείας όταν είναι ενεργό και διοχετεύει από εκεί όλη την κίνηση άρα έχει επιπλέον επιβάρυνση στη μπαταρία. Γιατί και ενεργό να είναι το vowifi πάλι ψάχνει για δίκτυο η συσκευή.

 

Εγώ είχα πάντα ενεργοποιημένο το vowifi. Η καλύτερη επιλογή είναι να το έχεις σε προτίμηση για δίκτυα ώστε να ενεργοποιηθεί μόνο όταν έχεις κακό σήμα. Αυτό μου έτρωγε και κάμποση μπαταρία εδώ και καιρό.

 

Αλλά επειδή γενικά έχω καλό σήμα εδώ που είμαι έβαλα την PHN που παίρνει πρώτη τις αναβαθμίσεις και αναμένω Oreo κάποια στιγμή

Link to comment
Share on other sites

Άσε που δημιουργεί κανάλι ασφαλείας όταν είναι ενεργό και διοχετεύει από εκεί όλη την κίνηση άρα έχει επιπλέον επιβάρυνση στη μπαταρία. Γιατί και ενεργό να είναι το vowifi πάλι ψάχνει για δίκτυο η συσκευή.

 

Εγώ είχα πάντα ενεργοποιημένο το vowifi. Η καλύτερη επιλογή είναι να το έχεις σε προτίμηση για δίκτυα ώστε να ενεργοποιηθεί μόνο όταν έχεις κακό σήμα. Αυτό μου έτρωγε και κάμποση μπαταρία εδώ και καιρό.

 

Αλλά επειδή γενικά έχω καλό σήμα εδώ που είμαι έβαλα την PHN που παίρνει πρώτη τις αναβαθμίσεις και αναμένω Oreo κάποια στιγμή

Δυστυχώς όταν επιλέγω προτίμηση σε δικτυα, τότε για κανένα λόγο δεν επιλέγει μέσω wifi και χάνω κλήσεις. 2g σήμα με μια γραμμή και αυτό συνεχίζει να επιλέγει το δίκτυο

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά. Χθες το βράδυ έκανα φίλο μου με το iphone 8 plus να καταπιεί την γλώσσα του στο ποια συσκευή φορτώνει πιο γρήγορα τις σελίδες στο ίντερνετ.. Εγώ έχω κ adblock τον άφησα χιλιόμετρα πίσω χα χα.. Κ μου έλεγε αυτοί που μετράνε την ταχύτητα ανοιγοκλεινουν τις εφαρμογές όχι το ίντερνετ.. Παίρνει ο σαφάρι adblock? Έβγαλα χθες επίσης μια μεγάλη παρέα με τον τηλεφακό τον ευρυγωνιο πήγα μπροστά τους κ έβγαλα και πήρε δέκα άτομα μαζί εύκολα.. Είχε κάποιος κύριος note 8 και έστειλαν κάποιον 3 μέτρα απτην παρέα μα τους βγάλει και λέω να σας βγάλω εγώ μια και τον δούλευαν αυτό είναι κινητό χα χα τρολαρω κόσμο μέρες που είναι. Με το iphone 8 φαντάζομαι έχουμε καλύτερη οθόνη αφού έχει lcd τι λέτε εσείς; από βιντεακια που βλέπω στο ίντερνετ δεν βλέπω να μας τρώνε στην κάμερα ρε παιδιά. Θέλω να πάρω καινούριο αλλά το θέμα είναι να βρω κάποιο να μας πατάει αλλά διάφορες είναι μικρές

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Η selfie του s7 μπορεί να είναι wide αλλά είναι για γέλια ποιοτικά, αφού βγάζει πρόσωπα βαμμένα σαν κλόουν, ειδικά σε εσωτερικούς χώρους σε σχέση με του iPhone 8 που είναι απίστευτη σε ποιότητα. Η πίσω κάμερα είναι καλύτερη του s7, ειδικά νυχτερινές, αν και τα καλούδια του 8 plus δηλαδή portrait mode και 2x zoom τα ζηλεύω αρκετά. Σε ταχύτητα δε ξέρω τί σόι τεστ κανατε, εγώ και με το 6s το παταγα το s7 σε οτιδήποτε εκτός από άνοιγμα κάμερας. Υπόψιν ο safari έχει ενσωματωμένο adblock και το fingerprint του s7 το θεωρώ ανώτερο

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

S7 edge...άπαιχτο για μένα το πιο ολοκληρωμένο για τα θέλω μου ακόμα και σήμερα! Κάτοχος κι εγώ του lens kit cover με τους 2 φακούς. Που να κουμπωσεις υπέρ ευρυγωνιο σε DSLR ; και βάρος και όγκο. Με έχει σωσει σε κλειστούς χώρους σε συνδυασμό με τον 1.7 και OIS κάνει παπάδες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως η κάμερα του s8 είναι πραγματικά ανώτερη ειδικά στις βραδινές λήψεις. Φοβερή αποθορυβοποίηση ακόμα και στο αυτόματο (συνήθως αν όχι πάντα δουλεύω pro mode). Σε πραγματικά πολύ χαμηλό φωτισμό εχτές έδωσε τα ρέστα του .

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Η selfie του s7 μπορεί να είναι wide αλλά είναι για γέλια ποιοτικά, αφού βγάζει πρόσωπα βαμμένα σαν κλόουν, ειδικά σε εσωτερικούς χώρους σε σχέση με του iPhone 8 που είναι απίστευτη σε ποιότητα. Η πίσω κάμερα είναι καλύτερη του s7, ειδικά νυχτερινές, αν και τα καλούδια του 8 plus δηλαδή portrait mode και 2x zoom τα ζηλεύω αρκετά. Σε ταχύτητα δε ξέρω τί σόι τεστ κανατε, εγώ και με το 6s το παταγα το s7 σε οτιδήποτε εκτός από άνοιγμα κάμερας. Υπόψιν ο safari έχει ενσωματωμένο adblock και το fingerprint του s7 το θεωρώ ανώτερο

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

Selfie ξέρω ότι δεν έχει τόσο καλή το s7. Εγώ για την πίσω μιλάω και με τους φακούς κάνεις παπάδες και καλογερους... Εγώ χθες σε περιήγηση στο ίντερνετ άφησα πολυ πίσω το 6s αλλά και στο 8 plus έκανα πλάκα σε καφετέρια στο ίδιο WiFi συνδεδεμένοι.. Και με ενδιαφέρει περισσότερο το άνοιγμα ίντερνετ απτό να ανοιγοκλεινω τις εφαρμογές όπως κάνουν τα τεστ στο ίντερνετ. Κοιτούσα χθες τα χαρακτηριστικά με το 8plus κ είναι για γέλια μπροστά στο s7 αυτός έλεγε επειδή είναι iphonakias ότι και απτό note 8 έχει καλύτερο.. Ακόμα και στο θέμα αδιάβροχοποιηση χειρότερο είναι απτό s7. Αργά ή γρήγορα στο note 8 πάω αλλά όσα κάνω με το s7 δεν θα τα κάνω ακόμα κ με το αποτύπωμα που έχει μπροστά.. Κ με τους τηλεφακους έστω σαν κάποιο επιπλέον βάρος κερδίζω στη φώτο λόγω του ευρυγωνιου

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Όντως το αποτύπωμα στην μπροστινή πλευρά βολεύει πολύ. Δεν το μπορώ καθόλου όταν το έχουν πίσω. Για να δούμε το S9 που θα το έχει!
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που θα ηθελα απο το edge ειναι ν ακουμπω το home button και ν ανοιγει ,τ αποφευγω το πατημα διοτι ειναι λιγο ευαισθητο το κουμπι, κατα τ αλλα δεν το αλλαζω με τιποτα (μονο με το s8+ duos)
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που θα ηθελα απο το edge ειναι ν ακουμπω το home button και ν ανοιγει ,τ αποφευγω το πατημα διοτι ειναι λιγο ευαισθητο το κουμπι, κατα τ αλλα δεν το αλλαζω με τιποτα (μονο με το s8+ duos)

 

Όντως θα ήταν πιο βολικό να το ακουμπαγες και να άνοιγε. Για την ευαισθησία που λες 16 μηνών το κινητό δεν έχω πρόβλημα με κανένα κουμπί. Όσο για το φίλο πιο πάνω..το s9 θα το έχει πίσω δυστυχώς

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Όντως θα ήταν πιο βολικό να το ακουμπαγες και να άνοιγε. Για την ευαισθησία που λες 16 μηνών το κινητό δεν έχω πρόβλημα με κανένα κουμπί. Όσο για το φίλο πιο πάνω..το s9 θα το έχει πίσω δυστυχώς

 

Θα περιμενουμε το s10 :D , s7 edge και δικαρτο δυσκολα το αποχωριζεσαι ,

Οσο αφορα το κουμπι αφου οπως λες δεν εχει θεμα θα το χρησιμοποιησω ,οσο ειμαι με ανοιχτη οθονη υπαρχει λυση με την εφαρμογη fingertouch ,δεν χρειαζεται να το πατω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλη χρόνια να έχουμε... Εδω και μερες εχω προσέξει οτι στην μπαρα που ειναι τα εικονίδια ωρα μπαταρια σημα δικτύου wifi κλπ εχει burn in καποια αλλα εικονίδια που απο την στιγμή που τα ειδα τα βλεπω συνέχεια... Τι γίνεται το παω για σέρβις όσο ειναι στην εγγύηση ακομα??? το κινητό ειναι με εταιρικό τιμολόγιο αρα δεν εχω ιδεα που θα βρω το τιμολόγιο η στο σερβις δεν το ζητάνε??? Οταν ειχα το Sony Z2 και το πηγα για σερβις δεν μου ζήτησαν ποτε απόδειξη αγορας απλα βλεπαν οτι ειναι στην εγγύηση...
I amar prestar aen, han mathon ne nen, han mathon ne chae a han noston ned 'wilith.
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενουμε το s10 :D , s7 edge και δικαρτο δυσκολα το αποχωριζεσαι ,

Οσο αφορα το κουμπι αφου οπως λες δεν εχει θεμα θα το χρησιμοποιησω ,οσο ειμαι με ανοιχτη οθονη υπαρχει λυση με την εφαρμογη fingertouch ,δεν χρειαζεται να το πατω.

 

 

Εγώ όταν το έχω στο τραπέζι περνάω το χέρι πάνω απτην οθόνη. Υπάρχει ρύθμιση στη συσκευή για ανέπαφα.. Και ακουμπάω το δάχτυλο και ξεκλειδώνει...

 

Ο φίλος μου με το 8 plus δεν έβαλε μυαλό μετά τα χθεσινά σήμερα μ είπε αν μ. Πεις ότι έχεις καλύτερο κινητό θα σου χαρίσω το δικό μου... Τα έβαλα στο YouTube στο ίδιο βιντεο φυσικά και η amoled μας έδειχνε πολυ καλύτερα... Του είπα ότι στο θέμα αδιαβροχοποιηση έχουμε καλύτερη ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια καλη χρόνια να έχουμε... Εδω και μερες εχω προσέξει οτι στην μπαρα που ειναι τα εικονίδια ωρα μπαταρια σημα δικτύου wifi κλπ εχει burn in καποια αλλα εικονίδια που απο την στιγμή που τα ειδα τα βλεπω συνέχεια... Τι γίνεται το παω για σέρβις όσο ειναι στην εγγύηση ακομα??? το κινητό ειναι με εταιρικό τιμολόγιο αρα δεν εχω ιδεα που θα βρω το τιμολόγιο η στο σερβις δεν το ζητάνε??? Οταν ειχα το Sony Z2 και το πηγα για σερβις δεν μου ζήτησαν ποτε απόδειξη αγορας απλα βλεπαν οτι ειναι στην εγγύηση...

 

 

 

 

Φίλε μου θα το πας δέκα μέρες πριν τελειώσει η εγγύηση στη σμαρτεκ Αθήνα ο ίδιος αν μπορείς σε μια με μιάμιση ώρα θα σου έχουν αλλάξει οθόνη και μπαταρία ΔΩΡΕΑΝ και μετά θα έχεις ένα χρόνο ακόμα για την οθόνη και τη μπαταρία εγγύηση. Π άρτους ένα τηλ. Λογικά δεν θα έχεις θέμα και χωρίς το χαρτί αλλά αν είχες κάποιο δεν θα ήταν κακό. Θα το δούνε πάντως εκεί ότι είναι μέσα στην εγγύηση μέσω υπολογιστή πατάνε τους κωδικούς που έχει η συσκευή σου πίσω.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Φίλε μου θα το πας δέκα μέρες πριν τελειώσει η εγγύηση στη σμαρτεκ Αθήνα ο ίδιος αν μπορείς σε μια με μιάμιση ώρα θα σου έχουν αλλάξει οθόνη και μπαταρία ΔΩΡΕΑΝ και μετά θα έχεις ένα χρόνο ακόμα για την οθόνη και τη μπαταρία εγγύηση. Π άρτους ένα τηλ. Λογικά δεν θα έχεις θέμα και χωρίς το χαρτί αλλά αν είχες κάποιο δεν θα ήταν κακό. Θα το δούνε πάντως εκεί ότι είναι μέσα στην εγγύηση μέσω υπολογιστή πατάνε τους κωδικούς που έχει η συσκευή σου πίσω.

Σευχαριστω πολύ για την απάντηση αλλα δεν μένω Ελλαδα πλέον και θα ερθω σε κανενα μηνα για μια εβδομάδα περίπου και ελεγα να το κάνω ευκαιρία ειναι γιατι πραγματικά ενώ δεν ειμαι ψείρας σε αυτα εεε μου εχει σπάσει τα νευρα.... Αφου δεν κρατάει και πολύ σαν χρόνος επισκευής...

I amar prestar aen, han mathon ne nen, han mathon ne chae a han noston ned 'wilith.
Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω πολύ για την απάντηση αλλα δεν μένω Ελλαδα πλέον και θα ερθω σε κανενα μηνα για μια εβδομάδα περίπου και ελεγα να το κάνω ευκαιρία ειναι γιατι πραγματικά ενώ δεν ειμαι ψείρας σε αυτα εεε μου εχει σπάσει τα νευρα.... Αφου δεν κρατάει και πολύ σαν χρόνος επισκευής...

 

 

 

Σε νιώθω απολα αν είσαι εντός Ευρώπης μπορείς και εκεί να κάνεις το ίδιο όποτε θες.. Ο λόγος ύπαρξης burn in τέρμα φωτεινότητα και οι χαμηλές θερμοκρασίες.. Εγώ αν το κρατήσω ελπίζω να του κάνω πάλι burn in κάποια στιγμή και να το πάω πάλι για καινούρια οθόνη και μπαταρία.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλη χρόνια να έχουμε... Εδω και μερες εχω προσέξει οτι στην μπαρα που ειναι τα εικονίδια ωρα μπαταρια σημα δικτύου wifi κλπ εχει burn in καποια αλλα εικονίδια που απο την στιγμή που τα ειδα τα βλεπω συνέχεια... Τι γίνεται το παω για σέρβις όσο ειναι στην εγγύηση ακομα??? το κινητό ειναι με εταιρικό τιμολόγιο αρα δεν εχω ιδεα που θα βρω το τιμολόγιο η στο σερβις δεν το ζητάνε??? Οταν ειχα το Sony Z2 και το πηγα για σερβις δεν μου ζήτησαν ποτε απόδειξη αγορας απλα βλεπαν οτι ειναι στην εγγύηση...

Αν δεν εχεις αποδειξη η εγγυηση πιανει απο την ημερομηνια κατασκευης του τηλεφωνου. Αυτο φαινεται και απο το phone info. Περιπου θα ξεκιναει η εγγυηση 2 μηνες πριν την αγορα κατα μεσο ορο. Να το πας θα σου αλλαξουν οθονη .

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλη χρονια.ας μου απαντησει καποιος.μου εβγαλε χωρητικοτητα μπαταριας στο s7 2710 mah.το εχω απο μαιο του 2016.ειναι καλη η να την αλλαξω τωρα που εχω ακομα εγγυηση.αν ναι ποσο παει για αλλαγη σε απλο s7.οποιος μπορει ας μου πει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλη χρονια.ας μου απαντησει καποιος.μου εβγαλε χωρητικοτητα μπαταριας στο s7 2710 mah.το εχω απο μαιο του 2016.ειναι καλη η να την αλλαξω τωρα που εχω ακομα εγγυηση.αν ναι ποσο παει για αλλαγη σε απλο s7.οποιος μπορει ας μου πει.

 

 

Τον πρώτο χρόνο είναι δωρεάν τον δεύτερο είναι 20 με 25 ευρώ. Μετά την εγγύηση πάει κάνα 50αρι. Κατέβασε το screen test απτό playstore τσέκαρε με φωτεινότητα στη μέση μήπως βλέπεις κάνα θέμα στην οθόνη καμία λεπτουλα γραμμή burn in δηλαδή. Οπότε το πας σμαρτεκ κ σου αλλάζουν σε μια ώρα (αν έχεις κρατημένα τα πράγματα σ) . οθόνη και μπαταρία δωρεάν

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; ψηφοφορία για τα κινητά και ταμπλέτ της χρονιάς και την καλύτερη φωτογραφία γιατί δεν έγινε τπτ φέτος;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...