Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για το φιλο ernestgr με το περιστατικο 99% θα σου στειλουν καινουρια συσκευη,ειναι απο ελληνικη αλυσιδα με ελληνικο filmware.απλα πρεπει να σταλει στην arvato και απο εκει αυτοι θα πραξουν.
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

για το φιλο ernestgr με το περιστατικο 99% θα σου στειλουν καινουρια συσκευη,ειναι απο ελληνικη αλυσιδα με ελληνικο filmware.απλα πρεπει να σταλει στην arvato και απο εκει αυτοι θα πραξουν.

 

Αυτο που το στηρίζεις? Στο ότι η συσκευή είναι άχρηστη και δεν παίρνει επισκευή ή απλά επειδή είναι από ελληνική αλυσίδα ? Μακάρι αλλά μου φαίνεται πολύ αισιόδοξο αυτό που λες

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έφαγε κόλλημα ο επεξεργαστής.

Νομίζω δεν μπορείς να κάνεις κάτι από το να περιμένεις.

Σε κάθε περίπτωση άμα σου κολλήσει και δεν ξανά ανάψει θα σου αλλάξουν πλακέτα εντός εγγύησης.

Βάλε το μία φορά την ημέρα να παίρνει backup της συσκευής σου για να είσαι σίγουρος πως δεν θα χάσεις τίποτα και συνέχισε σαν να μη συνέβη τίποτε.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σ' ευχαριστώ φίλε για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

για το φιλο ernestgr με το περιστατικο 99% θα σου στειλουν καινουρια συσκευη,ειναι απο ελληνικη αλυσιδα με ελληνικο filmware.απλα πρεπει να σταλει στην arvato και απο εκει αυτοι θα πραξουν.

 

Ετοίμασα και έστειλα ένα μήνυμα στη samsung hellas μέσα από τη φόρμα επικοινωνίας που έχουν στο site τους με τα επιχειρήματα μου και το αίτημα μου. Μένει να δω αύριο Δευτέρα που καταλήγουν τα κινητά Samsung από τον Κωτσόβολο. Να δω αν πάνε ARVATO, Smartec, ή αν καταλήγουν αλλού, και ο Θεός βοηθός.

 

την Arvato την αναφέρεις ενδεικτικά φίλε ernesto1983; εννοείς ότι καταλήγουν εκεί από τον Κωτσόβολο; ή το αναφέρεις γενικά; π.χ. αν πάει Smartec το ίδιο πιστεύεις; Να το αφήσω το κινητό να καταλήξει όπου είναι να καταλήξει; ή πρέπει να βρω τρόπο να φτάσει στη Smartec που όλοι την αναφέρουν ως την καλύτερη;;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που το στηρίζεις? Στο ότι η συσκευή είναι άχρηστη και δεν παίρνει επισκευή ή απλά επειδή είναι από ελληνική αλυσίδα ? Μακάρι αλλά μου φαίνεται πολύ αισιόδοξο αυτό που λες

 

ειχα περιστατικο με s6 edge emerald green.ειχε red tint και το πηγα πισω στον κωτσοβολο,αυτοι μου το εστειλαν arvato, και μου εδωσαν καινουριο!ειπαμε...τα ελληνικα εισαγονται απο την samsung hellas,και με g2 ελληνικο απο μεγαλη αλυσιδα,προβλημα με το gps τοτε η procordia μου εκανε αντικατασταση!

Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

α

ειχα περιστατικο με s6 edge emerald green.ειχε red tint και το πηγα πισω στον κωτσοβολο,αυτοι μου το εστειλαν arvato, και μου εδωσαν καινουριο!ειπαμε...τα ελληνικα εισαγονται απο την samsung hellas,και με g2 ελληνικο απο μεγαλη αλυσιδα,προβλημα με το gps τοτε η procordia μου εκανε αντικατασταση!

Στα LG για ένα διάστημα, κυρίως με τα g3 λόγω πολλών προβλημάτων(bootloop) είχαν ξεμείνει από ανταλλακτικά και αναγκαστικά έδιναν refurbished συσκευές(δες στο ανάλογο θέμα),για το g2 ίσως αν το πήγες καιρό μετά την κυκλοφορία του να συνέβει κάτι παρόμοιο, όσο για το s6 edge emerald μια λογική εξήγηση είναι ότι επειδή τα κομμάτια που υπήρχαν στο συγκεκριμένο χρώμα ήταν λίγα σε αριθμό, για αυτό μπορεί να μην είχαν οθόνη-πλαίσιο στο συγκεκριμένο χρώμα για αλλαγή και να πήρες refurbished. Τέλος, αυτό που αναφέρεις για τις μεγάλες αλυσίδες και διαφορετική αντιμετώπιση σίγουρα δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.

Edited by master1992g
Link to comment
Share on other sites

Ουτε refurbished ηταν.καινουριο τηλεφωνο μου εδωσαν !ας δουμε το φιλο μας τι αντιμετωπιση θα εχει.παντως εχει ελπιδες να του δωσουν ολοκαινουριο!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

ειχα περιστατικο με s6 edge emerald green.ειχε red tint και το πηγα πισω στον κωτσοβολο,αυτοι μου το εστειλαν arvato, και μου εδωσαν καινουριο!ειπαμε...τα ελληνικα εισαγονται απο την samsung hellas,και με g2 ελληνικο απο μεγαλη αλυσιδα,προβλημα με το gps τοτε η procordia μου εκανε αντικατασταση!

 

μακαρι να γινει ετσι. Και εμενα ενα Z3 compact με προβλημα στο touch, 20 μηνων συσκευη, μου την εκαναν αντικατασταση, ενω ηταν σκρουτζ. Προφανως δεν ειχαν ανταλλακτικο ή μπορει να συνεφερε περισσοτερο, δεν ξερω, αλλα ειδικα σε νεες ακριβες συσκευες πιστευω οτι ειναι πιο δυσκολο να σου κανουν. Παρολα αυτα μακαρι να γινει να ευχαριστηθει ο φιλος, δεν το συζηταμε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σε ελβετικά τι γίνεται και δεν έχει έρθει ούτε 1 Update;
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Σε ελβετικά τι γίνεται και δεν έχει έρθει ούτε 1 Update;

 

Και εγω Ελβετικο εχω. Απριλιου ειναι η τελευταια.

Εκει επειδη εχει πολυ χρημα δεν τους βγαζουν update γιατι ολοι τα αλλαζουν πριν βγει (το update) :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έκανα την ερώτηση μου και στον νήμα των Εφαρμογών, να την κάνω και εδώ, μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι!

Έχει καταφέρει κανείς να μεταφέρει αρχεία απ' το S7 edge σε σκληρό δίσκο σε μορφή NTFS. Έχω έναν σκληρό Toshiba 1TB σε NTFS τον οποίον τον διαβάζει κανονικά το κινητό (με τον ES explorer) και μπορώ να δω τα πάντα απ' τα αρχεία που έχει μέσα δεν μπορώ όμως να μεταφέρω τίποτα απ' το κινητό προς τον σκληρό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Πριν κάποια σελίδες έπεσα πάνω σε ένα post που αναφέρονταν περί secure folder.

Πως ενεργοποιούμε τον κρυφό φάκελο ρε παιδιά? Δεν έχω τέτοια επιλογή στις ρυθμισεις..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Πριν κάποια σελίδες έπεσα πάνω σε ένα post που αναφέρονταν περί secure folder.

Πως ενεργοποιούμε τον κρυφό φάκελο ρε παιδιά? Δεν έχω τέτοια επιλογή στις ρυθμισεις..

 

Κάνεις εγκατάσταση (ή ενεργοποίηση, δεν θυμάμαι τι λέει) από το play store ή το galaxy store. Από ότι κατάλαβα η samsung για κάποιο λόγο έχει βάλει κάποια αρχεία της μέσα στη συσκευή αλλά ουσιαστικά πρέπει να την κατεβάσεις από το store.

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις εγκατάσταση (ή ενεργοποίηση, δεν θυμάμαι τι λέει) από το play store ή το galaxy store. Από ότι κατάλαβα η samsung για κάποιο λόγο έχει βάλει κάποια αρχεία της μέσα στη συσκευή αλλά ουσιαστικά πρέπει να την κατεβάσεις από το store.

Ok το βρήκα από το galaxy apps και αμέσως εμφανίστηκε και η επιλογή στις ρυθμίσεις. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Με το Update στο δικό μου (είναι unbranded) μου έβγαλε την επιλογή για ενεργοποίηση του VoLTE.Έστειλα sms στη Cosmote για ενεργοπόιηση και πλέον το VoLTE λειτουργεί κανονικά.Ωστόσο δε κατάφερα να δουλέψει το VoWIFI που δίνει.

 

EDIT: Συγγνώμη,τώρα είδα οτι το θέμα είναι για το Edge!Eγώ λέω για το απλό S7.

Edited by chionis92
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την κοινότητα... της οποίας αισίως αποφάσισα να γίνω μέλος..

 

Αγόρασα το Samsung S7 EDGE στις 17/06/2017 στην προνομιακή τιμή για τη συγκεκριμένη συσκευή των 400 ευρώ. (προσφορά που κράτησε 1-2 μέρες στον Κωτσόβολο και εν ριπή οφθαλμού εννοείται τα κινητά που είχαν έγιναν άφαντα). Απουσίαζα από τον "πολιτισμό" και την τεχνολογία για καιρό αφού αναμένοντας την ευκαιρία για να πάρω κάτι καλό όοοοοταν θα μπορώ οικονομικά.. συμβιβαζόμουν με κινητά που η χρήση τους περιορίζονταν σε κλήσεις και sms!! (δύσκολοι καιροί)

 

Στο θέμα μου..

(Το κινητό είναι φανταστικό. Είμαι fan της Samsung εδώ και πολλά χρόνια και η ολιγοήμερη χρήση του με αντάμοιψε. Είναι high end σε όοοολα). Είναι από τα πιο ολοκληρωμένα κινητά. Τέλος.

 

Μία ωραία πρωία ξυπνάω και αντί να δω το λευκό ρολογάκι του Always on display, αντικρίζω μια υποπράσινη Ghost-like οθόνη.

Ξεκλειδώνοντας όλα λειτουργούσαν σωστά. Με την εις άτοπον απαγωγή, απενεργοποίησα το Always on Display και όταν κλείδωνα την οθόνη όλα ήταν καλά. Μία μαύρη ωραία κλειδωμένη οθόνη (φυσικά χωρίς το ωραίο ρολογάκι που ειναι πρακτικό).

 

Ψάχνοντας στο Internet και Youtube το συγκεκριμένο πρόβλημα φάνηκε να μην είναι μοναδικό, δικό μου προνόμιο. Αυτό που με ανησύχησε είναι ότι γινόταν αναφορά στο Hardware και αναφορές στην "τρομακτική" λέξη Service.

 

Το τρομακτικότερο ήταν ότι ψάχνοντας να δω αν λύνεται το δικό μου πρόβλημα έπεφτα σε άρθρα που ως "σοβαρότερο" πρόβλημα των S7 EDGE ήταν η εμφάνιση λευκής ή πράσινης οθόνης η οποία έμενε μόνιμα και συνοδευόταν από πλήρη αδυναμία χρήσης της συσκευής..

 

Διαβάζοντας αυτά τα άρθρα (από το κινητό μου) ξαφνικά η οθόνη άρχισε να πρασινίζει διακριτικά από το βάθος και σε μόλις 2-3 δευτερόλεπτα το πράσινο φάντασμα σκέπαζε τις 5,5 ίντσες της υπέροχης κατά τ'άλλα οθόνης.. Το πράσινο έγινε λευκό και έμεινα να χασκοκοιτάζω.....

 

Κανένα κουμπί δεν πατιόταν (soft, power, home, ήχου) συνεπώς δεν έπαιζε Force restart και Hard reset κτλ.

 

Αποφάσισα να πάω το κινητό στον Κωτσόβολο και να μην το στείλω εγώ στη Samsung απευθείας. (αν και είμαι από Θεσσαλονίκη, όπου και έχει εξουσιοδοτημένο Service στη Δωδεκανήσου μένω σε περιφερειακή πόλη και λόγω δουλειάς δεν παίζει μετακίνηση).

 

Άλλωστε τη μέρα που αγόραζα το κινητό και έδινα τα 400 γιούρο, λέω στον υπάλληλο... "τωρα μάλιστα.. το αγοράζω 4 κατοστάρικα ενώ στα Σκρουτζομάγαζα ξεκινάει από 465 γιούρο... Αλλά ρε φίλε.. πριν μια βδομάδα το είχες 699 ευρώπουλα γιατί να το πάρει κάποιος από σένα ή από άλλη μεγάλη αλυσίδα;; - Ε πώς... εμείς δίνουμε την κανονική εγγύηση και αν πάθει κάτι είμαστε εμείς εδώ. όχι ενα απρόσωπο σκρουτζομάγαζο, λέει. Αφού από όπου και να το πάρω στη Samsung θα πάει ρε φίλε, λέω. Ναι αλλά έχεις δίπλα σου τον Κωτσόβολο, λέει

-Ακόμα και που δεν παίρνω το Support 360; του λέω. -Ε βέβαια, λέει... Για να δούμε, μακάρι να μη χρειαστεί, καληνύχτα ευχαριστώ γειά σας, λέω.

 

Εν κατακλείδι, το κινητό παραδόθηκε, θα σταλεί Αθήνα στα κεντρικά του Κωτσ. από εκεί θα πάει στη Samsung λέει.. (ελπίζω) γιατί ξέρω ότι ο Κωτσ συνεργάζεται και με την Arvato (??##@@$#@). Ζήτησα να γραφτεί στη φόρμα που συμπλήρωσε ο υπάλληλος ότι ζητώ αντικατάσταση συσκευής και δε δέχομαι να ανοίξει η συσκευή και να δεχθεί την όποια επισκευή.

 

που το βασίζω...;;;

1) πρόκειται για κινητό που το έχω μόλις 40 μέρες (ξέρω τι σημαίνει DOA 7 μέρες κτλ.) Ακόμα να το χαρώ δεν πρόλαβα και έβγαλε πρόβλημα βαρύ.

2) την πρώτη βδομάδα μέχρι να χαζέψω τις λειτουργίες του στον ελεύθερο χρόνο μου, το κινητό έμενε μέσα στο κουτί. Δεν έχει καμία πτώση, σημάδι, κακή χρήση. Δεν πειραματίστηκα με το IP68 certification (αν και ξέρω άτομα που ακόμα me S7 και S7 edge και S8 και σε πισίνες τραβούσαν βίντεο και όλα OK). Το συμπεριφερόμουν σαν μωρό, ούτε στην τσέπη.

3) το κινητό είναι Ναυαρχίδα και κρύβει ένα brand δυνατό από πίσω. Δεν είναι κινητό των 100 ευρώ. ούτε γειτονικής χώρας (που πολλοί τα αμφισβητούν)

4) το ότι το πήρα 4 κατοστάρικα΄δεν το κάνει mid range (ήμουν τυχερός, γρήγορος, και το πρόλαβα) στην αγορά μεσοσταθμικά κάνει 550-700 στις μεγάλες αλυσίδες. οπότε η After sales αντιμετώπιση αναμένω να είναι high-end όπως και η ίδια η συσκευή.

 

Δεν ζω στον παραμυθόκοσμο. είμαι λογικός, και είναι επίσης λογικότατο ένα batch συσκευών, ή τυχαίες συσκευές να βγουν με κάποιο ελάττωμα. Στα τόσα εκατομμύρια κινητά. (Δεν είμαι αντι-LG, δεν είμαι αντι-APPLE).Απλά ευελπιστώ σε μια aftersales αντιμετώπιση που θα με κάνει να σεβαστώ ακόμα περισσότερο το brand που αγαπάω και προτίμησα.

 

-Είχε κανείς από εσάς το ίδιο θέμα? (είναι οθόνη; πλακέτα;)

-Υπάρχει ελπίδα να υλοποιηθεί το αίτημα για αντικατάσταση και όχι χειρουργείο;

-Πρέπει να είμαι ο στρίντζος που ρίχνει καντήλια για να γίνει το αίτημα του πράξη; (γενικά είμαι τύπος που μιλάω ήπια, αλλά δεν κάθομαι να γίνω το θύμα του οποιουδήποτε)

-Να πιέσω με mail και τηλέφωνα;

-Ξέρει κάποιος αν καταλήγει στη Samsung ή σε εταιρία εξουσιοδοτημένη ή πάει ARVATO (έχω ακούσει και έχω δει διάφορα όταν δούλευα σε εταιρία κινητής 4 χρόνια)

 

Sorry για τη μακρυγορία..

 

Υ.Γ. Δεν έχω κάτι με τον Κωτσόβολο (και ελπίζω να μην έχω). Ίσα ίσα τα παιδιά ήταν εξυπηρετικά. απλά δεν υπάρχει νομίζω κάποια "πλάτη" στον πελάτη που έχει πρόβλημα (αν εξαιρέσουμε τη διαδικασία αποστολής της συσκευής)

 

Thanks in advance... Και καλή σας μέρα ξανά..

 

Κι εγώ το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω το έστειλα στο σέρβις και μου είπαν πως είναι θέμα οθόνης και ότι θα αργήσει λίγο όλα αυτά εντός εγγύησης

Edited by simos_s
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Πριν κάποια σελίδες έπεσα πάνω σε ένα post που αναφέρονταν περί secure folder.

Πως ενεργοποιούμε τον κρυφό φάκελο ρε παιδιά? Δεν έχω τέτοια επιλογή στις ρυθμισεις..

 

Δεν ειναι φακελος, ειναι εφαρμογη της Samsung. Tην εκτελεις και οριζεις κλειδωμα.

Link to comment
Share on other sites

Με το Update στο δικό μου (είναι unbranded) μου έβγαλε την επιλογή για ενεργοποίηση του VoLTE.Έστειλα sms στη Cosmote για ενεργοπόιηση και πλέον το VoLTE λειτουργεί κανονικά.Ωστόσο δε κατάφερα να δουλέψει το VoWIFI που δίνει.

 

EDIT: Συγγνώμη,τώρα είδα οτι το θέμα είναι για το Edge!Eγώ λέω για το απλό S7.

Για το edge υπάρχει τέτοια επιλογή; αν ναι που; έβαλα και εγώ την τελευταία αναβάθμιση αλλά δεν μπορώ να βρω τέτοια επιλογή.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Για το edge υπάρχει τέτοια επιλογή; αν ναι που; έβαλα και εγώ την τελευταία αναβάθμιση αλλά δεν μπορώ να βρω τέτοια επιλογή.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχεις firmware της Cosmote;

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Με το Update στο δικό μου (είναι unbranded) μου έβγαλε την επιλογή για ενεργοποίηση του VoLTE.Έστειλα sms στη Cosmote για ενεργοπόιηση και πλέον το VoLTE λειτουργεί κανονικά.Ωστόσο δε κατάφερα να δουλέψει το VoWIFI που δίνει.

 

EDIT: Συγγνώμη,τώρα είδα οτι το θέμα είναι για το Edge!Eγώ λέω για το απλό S7.

 

Καλημέρα, τι SMS πρεπει να στειλουμε για την ενεργοποιηση των υπηρεσιων αυτων? Δεν βρισκω κατι σχετικο στο thread..Θα δουλεψει σε BTU?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για το edge δε γνωρίζω,κατα λάθος έγραψα στο θέμα αυτό.Στο απλό S7 πάντως μετά το update μου έβγαλε αυτή την επιλογή μαζί με το εικονίδιο δίπλα από το 4G.

 

http://sl.uploads.im/t/9VOef.jpg

 

Στη Cosmote έστειλα WIFICALL στο 1333,ενεργοποεί το VoWifi (πιθανότατα και το VoLTE αλλά δεν είμαι σίγουρος).

Link to comment
Share on other sites

Update για τα ελληνικά unbranded.
Χτες μου ήρθε και σε μένα σε αραβικό δικαρτο (από εμιράτα). Security patch Ιουλίου 36mb και κάτι

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχεις firmware της Cosmote;
Όχι. Μόνο εκεί υπάρχει;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Μόνο εκεί υπάρχει;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, αφορά μόνο συσκευές με ρομ Cosmote, εννοείται με sim σύνδεση Cosmote, πρόσφατα άκουσα πως ισχύει και για καρτοκινητά Whatsup; Ας με διορθώσουν πελάτες Cosmote, εγώ δεν είμαι.

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...