Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με τσεκαριρισμένο το auto βάλε τέρμα το φως και βγάλε το auto. Θα δεις ότι ενώ παραμένει στο τέρμα αλλάζει ή φωτεινοτητα.

 

Δεν εχει καμια διαφορα , το δοκιμασα (και παλι)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχω ένα θέμα από χτες. Πάω να κάνω μπάκ απ στο cloud αλλα μου βγάζει μνμ λάθους κ δεν το κάνει κάτι με τους σέρβερ μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; Έχω ελληνικό

 

Κι εγώ το ίδιο, έχει πάνω από βδομάδα βασικά που δεν κάνει συγχρονισμό. Γνωρίζει κανείς τίποτα ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους .

Επειδή θέλω την Edge έκδοση αλλα σε dual sim, αλλα βλέπω ότι η τιμή στα skroutzομαγαζα δεν πέφτει για κανένα λόγο, υπάρχει από καπου αλλου που μπορώ να το παραγγείλω με ασφάλεια ?

Ευχαριστώ εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

 

τα πρώτα 2 δεν έχουν και τόσες καλες κριτικές

το τρίτο το οποιο το ξέρω το έχει στα 700 όσο και στα σκρουτζαδικα!

:):):D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Είμαι με nougat beta 4 και πολλές φορές δεν μου λειτουργεί η αυτόματη φωτεινότητα και δεν αλλάζει προσανατολισμό η οθόνη. Έχετε καμία ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Είμαι με nougat beta 4 και πολλές φορές δεν μου λειτουργεί η αυτόματη φωτεινότητα και δεν αλλάζει προσανατολισμό η οθόνη. Έχετε καμία ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;

Καλημέρα, συμβαίνει ότι είναι όπως είπες (beta).

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Για σας έχω κάμποσους μήνες το κινητό και ποτε δεν μου έχει έρθει αναβάθμιση για μερικές εφαρμογές τις samsung όπως email,browser γιατί δεν υπάρχει καινούρια η έχω κάποιο θέμα? έκανα έλεγχο και στο store τις samsung και τίποτα

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

To fingerprint του S7 υστερεί μόνο λόγο σχήματος. Κατά τα αλλά στο πίσω μέρος δεν βολεύει. Χρησιμοποίησα κανα μήνα το 5χ και παρόλο που ήταν 100% χωρίς λάθη, μου έσπαγε τα νεύρα. Εγώ το έχω ρυθμίσει να μην κλειδώνει όσο βρίσκεται κοντά στο smart watch μου.

Κατά τα αλλά η συσκευή μου έλειψε για όσο διάστημα την είχα δώσει στην σύζυγο ώστε να δοκιμάσω το Nexus και την περιβόητη κάμερα του 5x.

Δεν ήταν το πρόβλημα η ταχύτητα αλλά η συνολική εμπειρία της χρήσης του Samsung, η οποία μόνο με Iphone τελευταίας γενιάς μπορεί να συγκριθεί.

Στις φωτογραφίες μόνο στα πορτραιτα ήταν καλύτερο το S7. Σε landscapes ημερήσιες κλπ δεν υπάρχουν ουσιαστικές διάφορες που να κάνουν την κάμερα της Google αιτία αγοράς του nexus.

Γενικά δυσκολεύομαι να κρατήσω συσκευές εκτός Galaxy και iPhone.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ενα μικρο bug στην beta 4 ..οταν απενεργοποιεις ολα τα πληκτρολογια και αφηνεις μονο το Google Voice το κινητο κανει restart μονο του :p
Link to comment
Share on other sites

First impressions, έχει γίνει λίγο πιο smooth η φάση και άλλαξαν και τα transitions στο μενού των ρυθμίσεων όταν μπαίνεις ή βγαίνεις σε κάποια ρύθμιση...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

First impressions, έχει γίνει λίγο πιο smooth η φάση και άλλαξαν και τα transitions στο μενού των ρυθμίσεων όταν μπαίνεις ή βγαίνεις σε κάποια ρύθμιση...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ετσι ακριβώς, καθε φορά και πιο smooth νομίζω το τελικό προϊόν θα είναι εξαιρετικό.

Η αλλαγή στην οθόνη edge δεν μου άρεσε προς το παρών.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολλά προβλήματα με freeze σε εφαρμογές και μη απόκριση γενικότερα...ειδικά σε YouTube, eBay και εφαρμογές της Microsoft...Υπάρχουν ήδη πολλές αναφορές στην κοινότητα beta...Όλοι ελπίζουν σε γρήγορη νέα αναβάθμιση γιατί το κινητό έχει γίνει τραγικό...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολλά προβλήματα με freeze σε εφαρμογές και μη απόκριση γενικότερα...ειδικά σε YouTube, eBay και εφαρμογές της Microsoft...Υπάρχουν ήδη πολλές αναφορές στην κοινότητα beta...Όλοι ελπίζουν σε γρήγορη νέα αναβάθμιση γιατί το κινητό έχει γίνει τραγικό...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εγω το μοναδικο θεμα ηταν με το viber δεν μοy εμφάνιζε τις ειδοποιήσεις με τιποτα και νευριασα και ξανα εβαλα την 6αρα αλλα μου εβγαλε παλι αναβαθμησει την 7αρα αλλα δεννννννννν..... θα περιμενω την επισημη πλεον

Edited by corolla001975
Link to comment
Share on other sites

Βασικά οι περισσότερες εφαρμογές δε δουλεύουν...Δεν αποκρίνονται και κλείνουν...Δυστυχώς μας τα χάλασε πολύ η σάμμυ.Ελπίζω να δώσουν όσο γίνεται πιο γρήγορα update γιατί η κατάσταση είναι τραγική. Ακόμη και σε beta δεν επιτρέπονται τέτοια σοβαρά προβλήματα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά οι περισσότερες εφαρμογές δε δουλεύουν...Δεν αποκρίνονται και κλείνουν...Δυστυχώς μας τα χάλασε πολύ η σάμμυ.Ελπίζω να δώσουν όσο γίνεται πιο γρήγορα update γιατί η κατάσταση είναι τραγική. Ακόμη και σε beta δεν επιτρέπονται τέτοια σοβαρά προβλήματα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε εγω το δουλευω απτο πρωί δεν εχω κανενα θεμα ουτε force close.

Το μόνο που ειδα σε κάθε restart βγάζει ενα μυνημα για την beta κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει πως θα κανω update thn nougat?την ειχα περασει με odin...κατεβασα κ την εφαρμογη την galaxy beta αλλα μου βγαζει οτι εχει τελειωσει το προγραμμα
Link to comment
Share on other sites

Κανένα απολύτως θέμα με την τελευταία Beta, όλο και πιο καλύτερο το κινητό

Και σε μένα όλα κυλούν ρολόι με beta

 

SM-G935F

Link to comment
Share on other sites

Το YouTube δηλαδή σας δουλεύει κανονικά;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το YouTube δηλαδή σας δουλεύει κανονικά;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αψογα φιλε μου, μπηκα βγήκα καμια 10 φορές δεν κανει κιχ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καπου το φιρμγουερ της beta 4 να το περασω μεσω odin χωρις να πρεπει να ειμαι εγγεγραμενος στο προγραμμα ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καπου το φιρμγουερ της beta 4 να το περασω μεσω odin χωρις να πρεπει να ειμαι εγγεγραμενος στο προγραμμα ;

Από όσο γνωρίζω ούτε το 2 δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...