Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσοι εχουν θεματα καλο ειναι να ξανακανουν μια εγκατασταση....

και για τα οποια προβληματα ....εε τι να κανουμε ....beta ειναι ...θα περασει...:p

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα αραιά και που το κάνει.. .

Δεν έβγαλα άκρη με τα θέματα ομως. Δεν μου βγάζει τίποτα στο store

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μου ήρθε ενημέρωση 150 mb τι βελτιώνει αυτο; δεν ξανάστηνω θα περιμένω τη μεγάλη μάλλον τη nougat για να το κάνω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω και εγώ μόλις μου ήρθε update και εμένα...XXU1BPJG έχει κάνεις κάνα λινκ να δούμε τι διορθώνει γιατί σίγουρα δεν είναι μόνο ασφάλεια Νοεμβρίου

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει κανενας άλλος θέμα με την στοκ εφαρμογή mail?

Δεν μπορώ να κάνω επισυναψη αρχείο αλλα επίσης δεν βρίσκω την αποστολή.

(για την beta μιλαω)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει κανενας άλλος θέμα με την στοκ εφαρμογή mail?

Δεν μπορώ να κάνω επισυναψη αρχείο αλλα επίσης δεν βρίσκω την αποστολή.

(για την beta μιλαω)

 

Και εγώ τώρα που το λες έχω θέμα.

Αλλά γύρισα σε gmail

Μάλλον είναι θέμα της beta

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν θεματα καλο ειναι να ξανακανουν μια εγκατασταση....

και για τα οποια προβληματα ....εε τι να κανουμε ....beta ειναι ...θα περασει...:p

 

Μπορείς αν μετανιώσεις να ξαναγυρισεις στην επίσημη από την beta χωρίς knox κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς αν μετανιώσεις να ξαναγυρισεις στην επίσημη από την beta χωρίς knox κλπ?

 

Ναι δεν παιζει προβλημα...απο την στιγμη που εγκαθιστας official firmware δεν εχει προβλημα το knox, εξαλλου ισως χρειαστει πολλοι απο εμας τους unofficial beta testers να γυρισουμε στην 6.0.1 για να παρουμε την 7 οταν βγει με το καλο.

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό από public

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161115/3c2bb1227f675f35416578cf7a5a00c3.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Υποψήφιος αγοραστής, κάτοχος s5.... Να ρωτήσω τους ψαγμένους κατόχους του S7 EDGE, συντομεύσεις στα αριθμητικά πλήκτρα (εννοώ συγκεκριμένες φράσεις όταν τα πατάς συνεχόμενα π.χ.emails κλπ) παίρνει όπως στο S5; Προσπαθώ στου αδελφού μου και δεν βρίσκω κάτι...

Ευχαριστώ...

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι παίρνεται update εχετε την 7αρα....; και είστε εγγεγραμμένοι....;;; γιατι εμένα δεν τπτ ακόμα απο xda την πήρα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Έχω το ΙΜΕΙ του κινητού και θέλω να τσεκάρω τα απαραίτητα πριν μου το στείλουν από Γερμανία.

Έχουμε κάποιον "εγγυημένο" σύνδεσμο να βγάζει τις απαραίτητες πληροφορίες,ώστε να δω αν είναι όλα εντάξει με την συσκευή μου?

Έχω βρει φυσικά αρκετούς στο google και τους έχω δοκιμάσει,απλά ήθελα κάτι δοκιμασμένο και από εσάς.

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν παιζει προβλημα...απο την στιγμη που εγκαθιστας official firmware δεν εχει προβλημα το knox, εξαλλου ισως χρειαστει πολλοι απο εμας τους unofficial beta testers να γυρισουμε στην 6.0.1 για να παρουμε την 7 οταν βγει με το καλο.

 

Πολύ πιθανό να έρθει και ΟΤΑ στους Beta η official χωρίς να χρειαστεί επιστροφή.

Η κατευθείαν με Odin την official δεν νομίζω να χρειαστεί επιστροφή στην 6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Έχω το ΙΜΕΙ του κινητού και θέλω να τσεκάρω τα απαραίτητα πριν μου το στείλουν από Γερμανία.

Έχουμε κάποιον "εγγυημένο" σύνδεσμο να βγάζει τις απαραίτητες πληροφορίες,ώστε να δω αν είναι όλα εντάξει με την συσκευή μου?

Έχω βρει φυσικά αρκετούς στο google και τους έχω δοκιμάσει,απλά ήθελα κάτι δοκιμασμένο και από εσάς.

Φιλε ποτε μην βάζεις το ιμει σου στο ίντερνετ και ειδικά σε αμφιβολου προέλευσης σιτε.

Ο καλύτερος τρόπος είναι να πάρεις τηλέφωνο στο επίσημο σέρβις και να κάνουν αυτοι τον έλεγχο.

Link to comment
Share on other sites

Υποψήφιος αγοραστής, κάτοχος s5.... Να ρωτήσω τους ψαγμένους κατόχους του S7 EDGE, συντομεύσεις στα αριθμητικά πλήκτρα (εννοώ συγκεκριμένες φράσεις όταν τα πατάς συνεχόμενα π.χ.emails κλπ) παίρνει όπως στο S5; Προσπαθώ στου αδελφού μου και δεν βρίσκω κάτι...

Ευχαριστώ...

Αν και χρησιμοποιώ touch pal θυμάμαι λίγο που το είδα πως ναι γίνεται αυτό όπως και στα S5/6

Αν δε σου απαντήσει κάποιος θα το κοιτάξω μετά που θα μπορώ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παίδες. Όσοι περάσατε Nougat beta λειτουργούν κανονικά οι παρακάτω εφαρμογές?

 

Inbg

Sygic

Opera Vpn

Yahoo mail

Και αν κάποιος έχει και χρησιμοποιεί την Yi Camera της Xiaomi με το night vision.

Thank you!

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ ένα μικρό update (Android 6) ήρθε και σε μένα.. Δεν αλλάζει κάτι αλλά φαίνεται πιο smooth το κινητο.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161115/843c10a3c78501ca8f1567628e42c833.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Αν και χρησιμοποιώ touch pal θυμάμαι λίγο που το είδα πως ναι γίνεται αυτό όπως και στα S5/6

Αν δε σου απαντήσει κάποιος θα το κοιτάξω μετά που θα μπορώ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θέλεις φίλε μου πες μου την διαδικασία αντιστοίχισης γιατι όσο το έψαξα δεν βρήκα κάτι σχετικό. Με διευκολύνει πολυ στο S5 σε κωδικούς και πραγματικά αποτελεί αυτο όρο για την αγορά του. Ευχαριστώ.

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ρυθμίσεις---> θέματα

έχετε πάνω πάνω την επιλογή δίπλα από το "προεπιλεγμένο" για ένα θέμα με την ονομασία "DarkMatter";

 

Το δοκίμασα χθες και έχει αλλάξει όλο το κινητό. Μιλάμε για τέλειο. Είναι ΟΕΜ αυτό; μήπως το πήραμε σε κάποιο από τα τελευταία updates;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...