Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το εκανα και αυτο αλλα τα ιδια..Το τηλεφωνο ειναι ακομα στο σέρβις και αναμενω..Δυστυχώς αλλαξαν ηδη ακουστικό χωρις λογο καθως φαίνεται οτι αλλου ειναι το πρόβλημα..

 

Εύχομαι γρήγορα ξεμπερδεματα.. Παντως επειδή διάβασα οτι είπες για το skroutz μην αγχώνεσαι η απο το πλαίσιο, public, κωτσοβολο η οπουδήποτε αλλού το επερνες για σερβις στα ιδιο θα κατελειγες..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Χαιρετώ την παρέα.

Πρόκειται να το παραγγείλω αύριο από σκρουτζομαγαζο. Πρέπει να προσεξω κάτι?

Επίσης με ενδιαφέρουν πολυ οι φωτογραφίες. Υπάρχουν συσκευές με διαφορετικές κάμερες και πως τις ξεχωρίζω?

Επεξεργαστή έχουν όλα ίδιο?

Σορρυ αν είναι χαζες οι ερωτήσεις, απλά ψαχνομαι

Ευχαριστώ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

Πρόκειται να το παραγγείλω αύριο από σκρουτζομαγαζο. Πρέπει να προσεξω κάτι?

Επίσης με ενδιαφέρουν πολυ οι φωτογραφίες. Υπάρχουν συσκευές με διαφορετικές κάμερες και πως τις ξεχωρίζω?

Επεξεργαστή έχουν όλα ίδιο?

Σορρυ αν είναι χαζες οι ερωτήσεις, απλά ψαχνομαι

Ευχαριστώ.

Αφού θα το αγοράσεις καινούριο θα έχει το Samsung σενσορα δεν υπάρχουν ορατές διαφορές με το sonny μην προβληματιζεσαι

 

send from my oneplus 3

Link to comment
Share on other sites

Αφού θα το αγοράσεις καινούριο θα έχει το Samsung σενσορα δεν υπάρχουν ορατές διαφορές με το sonny μην προβληματιζεσαι

 

send from my oneplus 3

 

Αυτό από που προκύπτει ?

Εμένα έχει Sony και είναι 2 μηνών περίπου.

Γενικά και οι 2 είναι άριστοι βέβαια αλλά δε νομίζω ότι μόνο Samsung κυκλοφορούν..

Επίσης εδώ όλα τα single sim έχουν exynos που προσωπικά τον θεωρώ καλύτερο αλλά η κάρτα γραφικών του snapdragon είναι πιο καλή. Όμως σε διαχείριση ενέργειας μόνο exynos..εκτός αν δεν σου φτάνει η ισχύς αυτού..

Κατά τα άλλα δεν έχεις κάτι άλλο να αγχώνεσαι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτό από που προκύπτει ?

Εμένα έχει Sony και είναι 2 μηνών περίπου.

Γενικά και οι 2 είναι άριστοι βέβαια αλλά δε νομίζω ότι μόνο Samsung κυκλοφορούν..

Επίσης εδώ όλα τα single sim έχουν exynos που προσωπικά τον θεωρώ καλύτερο αλλά η κάρτα γραφικών του snapdragon είναι πιο καλή. Όμως σε διαχείριση ενέργειας μόνο exynos..εκτός αν δεν σου φτάνει η ισχύς αυτού..

Κατά τα άλλα δεν έχεις κάτι άλλο να αγχώνεσαι..

Έχω διαβάσει ότι όλες οι καινούριες παρτίδες έχουν Samsung ίσως να κάνω λάθος :(

 

send from my oneplus 3

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Ο snapdragon είναι μονο για Αμερική και Κίνα? Επειδή θα το παρω από σκρουτζ παίζει να εχει snapdragon?

Στην κάμερα πως θα ξέρω από πριν τι οπτικά θα έχει? Και ποιος υπερτερεί έστω στα σημεία?

Και πάλι ευχαριστώ και συγνώμη που επιμένω. Σίγουρα αυτη η συζήτηση θα εχει ξαναγίνει αλλα που να βγάλω άκρη σε τόσες σελίδες....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει ότι όλες οι καινούριες παρτίδες έχουν Samsung ίσως να κάνω λάθος :(

 

send from my oneplus 3

 

Το γράφουν εδώ επειδή οι πιο πολλοί έχουν isocell αλλά δεν το έχω δει κάπου επίσημα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Ο snapdragon είναι μονο για Αμερική και Κίνα? Επειδή θα το παρω από σκρουτζ παίζει να εχει snapdragon?

Στην κάμερα πως θα ξέρω από πριν τι οπτικά θα έχει? Και ποιος υπερτερεί έστω στα σημεία?

Και πάλι ευχαριστώ και συγνώμη που επιμένω. Σίγουρα αυτη η συζήτηση θα εχει ξαναγίνει αλλα που να βγάλω άκρη σε τόσες σελίδες....

 

Δε θα πετύχεις snap στο σκρουτζ εκτός αν πας σε δικαρτο αν δεν κάνω λάθος.

Τώρα για τα υπόλοιπα ότι σου κάτσει.

Δεν έχουν διαφορά πάντως μην τρελαίνεσαι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

σωστα τα λες βαγγελη τωρα πλεον ειναι ολα με snmsung,εγω το εχω περιπου μηνα ειναι με sony.αναλογως τι stock εχει μενει σε μαγαζια.τα s6 edge plus ηταν ολα με sony αλλα τελευταια βαλανε και εκει isocell!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ για την βοηθεια. Ελπίζω να έχετε αντοχές γιατί νέος εδώ και θα σας πράξω.....:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θήκες, προστατευτικά κλπ?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή της oculus συνεχίζει να δημιουργεί προβλήματα; Από εκείνη τη φορά που προκαλούσε τρελό battery drain την έχω ξηλώσει αλλά ψήνομαι να χρησιμοποιήσω πάλι το vr.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή της oculus συνεχίζει να δημιουργεί προβλήματα; Από εκείνη τη φορά που προκαλούσε τρελό battery drain την έχω ξηλώσει αλλά ψήνομαι να χρησιμοποιήσω πάλι το vr.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Δεν εχει αλλαξει κατι...Δυστυχως

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Οταν ξεκλειδωνω το κινητο μου βγαζει ενα μηνυμα η συνδεση στο δικτυο απετυχε..ξερουμε τι μπορει να ειναι;ειτε με wifi ειτε με 3g

 

Και καυι ακομα..οταν θελω να ενεργοποιησω ή να απενεργοποιησω το wifi απο την οθονη κλειδωματος πρεπει να βαλω το πιν και να το ξεκλειδωσω..αυτο πως μπορει να γινει με το 3g ή την τοποθεσια;

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω να ρωτήσω κατι που ψάχνω καιρό

μπορώ να βάλω στη lockscreen live wallpaper? εννοώ κάποιο gif..... υπάρχει έστω κάποιο πρόγραμμα που μπορεις να επιλέξεις πχ ένα gif και να το παίζει στη lockscreen....

για την home screen έχω βρει, αλλά για την lockscreen?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει αλλαξει κατι...Δυστυχως

Δηλαδή εγώ που την έχω, έχω battery drain και δεν το έχω πάρει χαμπάρι;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είδατε διαφορές στο software κάμερας της Nougat??Είναι ακόμα καλύτερο??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είδατε διαφορές στο software κάμερας της Nougat??Είναι ακόμα καλύτερο??

Xposed έχει βγει για 7? Ξέρει κανείς?

 

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες είδατε διαφορές στο software κάμερας της Nougat??Είναι ακόμα καλύτερο??

Ειναι πολυ πιο απλοποιημενο με τα gestures που εχουν μπει..

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εκανα καθαρη εγκατασταση και δεν εχω κανενα κρασαρισμα με τις εφαρμογες που χρησιμοποιω εως τωρα

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατηρώ πολλά κρασαρισματα εφαρμογών στην 7.... Το έχετε δει?

Το Facebook καμμια φορά την μερα και το messenger σπανια.

Εκανα και εγω φόρματ.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω και εγώ.

Έχω μερικά κρασαρισματα στο Facebook.

Καθαρή εγκατάσταση και στήσιμο από την αρχή.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Με δεύτερη φορά καθαρή εγκατάσταση αυτή την φορά μπόρεσα και σύνδεσα τα Bluetooth ακουστικά(Samsung) που δεν μπορούσα!!!

ουφ!!!!!!!!!!!!!!! ευτυχώς!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν θεματα καλο ειναι να ξανακανουν μια εγκατασταση....

και για τα οποια προβληματα ....εε τι να κανουμε ....beta ειναι ...θα περασει...:p

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...