Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το κινητό μέχρι τι ταχύτητες εγγραφής και ανάγνωσης υποστηρίζει για micro sd ?

Kingston U3 με 80 60 μια χαρά έπαιζε και έγραφε και απευθείας 4Κ. Βέβαια παρέδωσε πνεύμα αλλά μάλλον ευθύνεται η κάρτα σε αυτό.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τελικά τζίφος.....

Στο 1 λεπτό κλήσης, δεν κάνει κάποια ειδοποίηση το κινητό......:(

 

Πάντως σε οτιδήποτε αλλο δουλεύει πχ reminder σε messaging app η email η οτιδήποτε αλλο που το δοκίμασα ακόμα και weather.

Αλλα το οπως το έβαλα το έβγαλα διότι με ενοχλούσε.

 

 

Παιδιά το κινητό μέχρι τι ταχύτητες εγγραφής και ανάγνωσης υποστηρίζει για micro sd ?

 

Δυστυχώς δεν αξιοποιει το μέγιστο που επιτρέπει η προδιαγραφές της κάρτας.

Πχ σε εμένα με την Samsung Pro που ενώ σε 2 διαφορετικά tablet οπως και στο flex 2 πιάνει το σχεδόν το μέγιστο 85-75mb/s ανάγνωση/εγγραφή εδω πιάνει 68-31.

 

Εδω η πριν από λίγο μέτρηση που έκανα.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160428/0428ca6aba08a792b4e065b2250981d1.jpg

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κριμα . Οποτε δεν αξιζει να δώσω λεφτά για γρήγορη κάρτα.

Έλεγα να παρω την 64 pro plus .

Λετε να ειναι θεμα hardware η software που δεν πιάνει τις ταχύτητες;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλημέρα...

Έχει ασχοληθεί κανείς με το "adoptable storage" concept? Σκέφτομαι να το κάνω και να ενοποιήσω όλη την 64GB MicroSD μου (είναι Kingston Class10) με τα 32GB της συσκευής. Αν ναι, μπορεί να μας πει εντυπώσεις, ευκολία επιτέλεσης???

Ευχαριστώ και καλό μας Πάσχα παιδιά!

Κ.

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Κριμα . Οποτε δεν αξιζει να δώσω λεφτά για γρήγορη κάρτα.

 

Έλεγα να παρω την 64 pro plus .

 

Λετε να ειναι θεμα hardware η software που δεν πιάνει τις ταχύτητες;

 

Γνωστός που εχει την Samsung Pro plus και πιάνει σχεδόν τα ίδια με εμένα με την Pro σκέτη.

Είτε το ένα(software)είτε το αλλο(hardware)η συνδυασμό και των 2 θα οφείλεται.

Δεν μπορείς να αποκλείσεις τίποτα από τις 3 πιθανές αιτίες.

 

Ειναι κάτι που το είχα επισημάνει στην αρχή που πήρα την συσκευή που μου έκανε αρνητική εντύπωση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλημέρα...

Έχει ασχοληθεί κανείς με το "adoptable storage" concept? Σκέφτομαι να το κάνω και να ενοποιήσω όλη την 64GB MicroSD μου (είναι Kingston Class10) με τα 32GB της συσκευής. Αν ναι, μπορεί να μας πει εντυπώσεις, ευκολία επιτέλεσης???

Ευχαριστώ και καλό μας Πάσχα παιδιά!

Κ.

Εγώ το έκανα αλλά δεν το συνιστώ. Εκτός αν έχεις πολύ γρήγορη κάρτα μνήμης. Τύπου Evo plus.

Ο μόνος λόγος είναι ότι ήθελα να κρύψω στο private Mode κάποια πράγματα που μόνο στο internal storage κάνει φάκελο

Edited by mkbhd
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ την κάρτα την χρησιμοποιώ διαφορετικά. Φωτογραφίες και βίντεο τα αποθηκεύω στην μνήμη και μετά κάποια στιγμή τα μεταφέρω στην SD card.

Απευθείας από την κάρτα δουλεύω μόνο την μουσική μου και έγγραφα.

Η μεταφορά από την εσωτερική μνήμη στην κάρτα γίνεται ακαριαία.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κριμα . Οποτε δεν αξιζει να δώσω λεφτά για γρήγορη κάρτα.

Έλεγα να παρω την 64 pro plus .

Λετε να ειναι θεμα hardware η software που δεν πιάνει τις ταχύτητες;

 

Με την evo plus είσαι καλυμμένος. Και αν πετύχεις και την προσφορά της vodafone στα 49.90 ακόμη καλύτερα (ασύρματος φορτιστής, 64gb evo plus, γνήσια θήκη clear cover).

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παρήγγειλα την samsung pro + 64 giga.Δν θα λυπηθώ το ενα 20ρικο διαφορά την στιγμή που εχω δωσει αφενός τοσα λεφτα στο κινητο,ποσα σε θηκες που δν μ αρεσουν τελικα και screen protectors που δν καθονται.Στην τελικη ας εχει την δυνατοτητα και ας εκμεταλλευεται οτι θελει...
Link to comment
Share on other sites

Εδω εχει πολλα συγκριτικά http://forum.xda-developers.com/s7-edge/accessories/suggestions-microsd-t3321569/

 

Σοβαρό αρνητικό να μην πιάνει το κορυφαίο κινητό της Sammy της ταχύτητες των καρτων της.

 

Ο προσφορά της Vodafone όντως πολύ καλή .Που μπορω να την βρω μεσω ίντερνετ για αγορά;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, για το SBH54 Που ειχε ρωτησει καποιος, μετα απο επαναφορα του κινητου και μη επαναφορα της λιστας κλησεων, παιζει κανονικα!

Το ΒΤ μαλλον δε μπορουσε να φορτωσει τη λιστα κλησεων μου η οποια πρεπει ναναι 2000 κλησεις περιπου συμφωνα με το myphone explorer, (το sbh50 δεν ειχε κανενα θεμα), και τωρα λειτουργει αψογα. Οποτε αξιζει να το παρει οποιος θελει καθως προσφερει τα παντα ολα...

 

 

Εγώ πάντως παρήγγειλα την samsung pro + 64 giga.Δν θα λυπηθώ το ενα 20ρικο διαφορά την στιγμή που εχω δωσει αφενός τοσα λεφτα στο κινητο,ποσα σε θηκες που δν μ αρεσουν τελικα και screen protectors που δν καθονται.Στην τελικη ας εχει την δυνατοτητα και ας εκμεταλλευεται οτι θελει...

 

φιλε μου και εγω ετσι σκεφτηκα και πηρα την ιδια, 50 ευρω απο αμαζον, αξιζει και με το παραπανω, την εχω στην go pro τωρα και γραφω 1080 στα 120fps και δεν μασαει καθολου, στο κινητο εχω την evo αλλα παιζει να ζοριζεται (μου εχει κοψει μια φορα το βιντεο που τραβουσα και μολις αλλαξα σε μνημη συσκευης δεν ειχα θεμα).

Θα χτυπησω μελλοντικα αλλη μια pro plus αλλα προς το παρον γραφω στη μνημη συσκευης και κανω μεταφορα μετα ολα μαζι..εξαλλου για ασφαλεια τη θελω την SD.

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδω εχει πολλα συγκριτικά http://forum.xda-developers.com/s7-edge/accessories/suggestions-microsd-t3321569/

 

Σοβαρό αρνητικό να μην πιάνει το κορυφαίο κινητό της Sammy της ταχύτητες των καρτων της.

 

Ο προσφορά της Vodafone όντως πολύ καλή .Που μπορω να την βρω μεσω ίντερνετ για αγορά;

 

το να μην την πιανει την ταχυτητα που σε ενοχλει? εγω το βρισκω εως και ανουσιο, μου αρκει που ειναι το πιο ολοκληρωμενο κινητο της αγορας και επιτελους δεν βρισκω ενα μειονεκτημα που να με χαλαει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, για το SBH54 Που ειχε ρωτησει καποιος, μετα απο επαναφορα του κινητου και μη επαναφορα της λιστας κλησεων, παιζει κανονικα!

Το ΒΤ μαλλον δε μπορουσε να φορτωσει τη λιστα κλησεων μου η οποια πρεπει ναναι 2000 κλησεις περιπου συμφωνα με το myphone explorer, (το sbh50 δεν ειχε κανενα θεμα), και τωρα λειτουργει αψογα. Οποτε αξιζει να το παρει οποιος θελει καθως προσφερει τα παντα ολα...

 

 

 

 

φιλε μου και εγω ετσι σκεφτηκα και πηρα την ιδια, 50 ευρω απο αμαζον, αξιζει και με το παραπανω, την εχω στην go pro τωρα και γραφω 1080 στα 120fps και δεν μασαει καθολου, στο κινητο εχω την evo αλλα παιζει να ζοριζεται (μου εχει κοψει μια φορα το βιντεο που τραβουσα και μολις αλλαξα σε μνημη συσκευης δεν ειχα θεμα).

Θα χτυπησω μελλοντικα αλλη μια pro plus αλλα προς το παρον γραφω στη μνημη συσκευης και κανω μεταφορα μετα ολα μαζι..εξαλλου για ασφαλεια τη θελω την SD.

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

το να μην την πιανει την ταχυτητα που σε ενοχλει? εγω το βρισκω εως και ανουσιο, μου αρκει που ειναι το πιο ολοκληρωμενο κινητο της αγορας και επιτελους δεν βρισκω ενα μειονεκτημα που να με χαλαει.

Εισαι ευχαριστημένος με το συγκεκριμένο? Είναι ακριβό ακόμα στα 75 περίπου αλλα το γλυκοκοιταζω.....

Link to comment
Share on other sites

Οταν παλιότερες και φθηνότερες συσκευές πιάνουν μεγαλυτερες ταχυτητες με χαλάει.

Και η Sammy οταν κυκλοφορεί κάρτες με συγκεκριμένες ταχύτητες θα οφειλε να φροντίζει οι πανακριβες συσκευές της να τις υποστηρίζουν......

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω λίγο ότι μπορεί να κάνουμε λάθος...παρακάτω πχ βλέπω άλλες ταχύτητες σε sd card στο s7 edge.

 

http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s7-edge-cases-accessories/653548-best-micro-sd-card-fastest-samsung-galaxy-s7-edge.html

 

Και στη τελική, έχετε παρατηρήσει χαμηλές ταχύτητες στο read/write στη πράξη;; :/

 

Σίγουρα όλοι μας γινόμαστε λίγο υπερβολικοί κάποιες φορές στις αναφορές μας. Ιδίως οι "παλιές" καραβανες θα πρέπει να είμαστε αρκετά προσεκτικοί γιατί πολλές φορές παρασυρουμε μια συζήτηση που κανονικά θα έπρεπε να είναι μια απλή αναφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω λίγο ότι μπορεί να κάνουμε λάθος...παρακάτω πχ βλέπω άλλες ταχύτητες σε sd card στο s7 edge.

 

http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s7-edge-cases-accessories/653548-best-micro-sd-card-fastest-samsung-galaxy-s7-edge.html

 

Και στη τελική, έχετε παρατηρήσει χαμηλές ταχύτητες στο read/write στη πράξη;; :/

 

Σίγουρα όλοι μας γινόμαστε λίγο υπερβολικοί κάποιες φορές στις αναφορές μας. Ιδίως οι "παλιές" καραβανες θα πρέπει να είμαστε αρκετά προσεκτικοί γιατί πολλές φορές παρασυρουμε μια συζήτηση που κανονικά θα έπρεπε να είναι μια απλή αναφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οι μετρήσεις στο πρώτο ποστ δεν είναι σε s7

Από κάτω έχει μετρήσεις χρηστών σε s7 και οι ταχύτητες είναι παρόμοιες με αυτές που ανέφεραν τα παιδιά εδώ.

Δες και το λινκ που ανέβασα πιο πριν απο το xda

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ας πω και εγώ για την Kingston U3 που είχα. Έδινε 90 70 και έπιασε ~80 και ~60 στην πράξη σε benchmark. Μια χαρά ήταν όσο άντεξε

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι μετρήσεις στο πρώτο ποστ δεν είναι σε s7

Από κάτω έχει μετρήσεις χρηστών σε s7 και οι ταχύτητες είναι παρόμοιες με αυτές που ανέφεραν τα παιδιά εδώ.

Δες και το λινκ που ανέβασα πιο πριν απο το xda

 

Να δεχτώ αυτό που λες για τις μετρήσεις μιας και είμαι από κινητό και δε το έψαξα και πολύ.

Η ερώτηση μου όμως παραμένει. Βλέπετε αργές ταχύτητες στη πράξη ή τα λέμε αυτά για να έχουμε να πούμε; Γιατί όσες συσκευες καινούριες έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής με sdcard, και πιστέψτε με είναι πάρα πολλές, δεν έχω δει στη πράξη τη ταχύτητα του s7.

 

Προσωπικά, καθόλου καλός φίλος της Samsung τα τελευταία χρόνια, θα έλεγα επίσης να αφήσουμε και την εταιρεία να δώσει κάποιες αναβαθμίσεις πρώτα και να διορθώσει τα όποια προβλήματα υπάρχουν.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκανα αλλά δεν το συνιστώ. Εκτός αν έχεις πολύ γρήγορη κάρτα μνήμης. Τύπου Evo plus.

Ο μόνος λόγος είναι ότι ήθελα να κρύψω στο private Mode κάποια πράγματα που μόνο στο internal storage κάνει φάκελο

Με root (χάνεις εγγύηση) και εφαρμογή τύπου Folder mount, μπορείς πιθανόν να κάνεις αυτό που θες, μιας και ουσιαστικά "κοροϊδεύεις" τη συσκευή και θέτεις όποιον φάκελο θέλεις, που έχεις στην εξωτερική κάρτα, να τον βλέπει σαν να είναι στην εσωτερική μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Να δεχτώ αυτό που λες για τις μετρήσεις μιας και είμαι από κινητό και δε το έψαξα και πολύ.

Η ερώτηση μου όμως παραμένει. Βλέπετε αργές ταχύτητες στη πράξη ή τα λέμε αυτά για να έχουμε να πούμε; Γιατί όσες συσκευες καινούριες έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής με sdcard, και πιστέψτε με είναι πάρα πολλές, δεν έχω δει στη πράξη τη ταχύτητα του s7.

 

Προσωπικά, καθόλου καλός φίλος της Samsung τα τελευταία χρόνια, θα έλεγα επίσης να αφήσουμε και την εταιρεία να δώσει κάποιες αναβαθμίσεις πρώτα και να διορθώσει τα όποια προβλήματα υπάρχουν.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν λεμε οτι υπαρχει καποιο σημαντικο προβλημα .

Αλλα οταν σε πουλάει η Sammy την Pro plus η οποια δεν ειναι και φτηνη (μόλις την παρήγγειλα στα 56 ευρω) και σου λεει οτι σου δινει 90 / 95 ταχύτητα.

Και παιρνεις το κορυφαιο κινητο της ιδιας εταιρίας(το οποιο ειναι και πανάκριβο) της οποιας το slot υποστιριζει την ιδια τεχνολογια με την καρτα (UHS-I)

Και αντι να πιάνεις τις ιδιες η παρόμοιες ταχύτητες πιανεις 80/40 .

Ειδικα στο write η διαφορα ειναι μεγάλη.

Αυτο για μενα ειναι κοροιδια

 

Και ναι την δουλειά σου την κανεις μια χαρα ,οπως την εκανα και με το g2 μου ,αλλα το αφησα για να παρω κατι κορυφαίο σε ολα του....

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεμε οτι υπαρχει καποιο σημαντικο προβλημα .

Αλλα οταν σε πουλάει η Sammy την Pro plus η οποια δεν ειναι και φτηνη (μόλις την παρήγγειλα στα 56 ευρω) και σου λεει οτι σου δινει 90 / 95 ταχύτητα.

Και παιρνεις το κορυφαιο κινητο της ιδιας εταιρίας(το οποιο ειναι και πανάκριβο) της οποιας το slot υποστιριζει την ιδια τεχνολογια με την καρτα (UHS-I)

Και αντι να πιάνεις τις ιδιες η παρόμοιες ταχύτητες πιανεις 80/40 .

Ειδικα στο write η διαφορα ειναι μεγάλη.

Αυτο για μενα ειναι κοροιδια

 

Και ναι την δουλειά σου την κανεις μια χαρα ,οπως την εκανα και με το g2 μου ,αλλα το αφησα για να παρω κατι κορυφαίο σε ολα του....

 

Μα είναι το κορυφαίο, αλλά ποτέ και κανένα δε θα είναι τέλειο. Και δεν ανέφερα όπως σωστά λες ότι τη δουλειά μας τη κάνουμε με σχεδόν όλα τα smartphones, αλλά είπα ότι πάνω στη προσωπική μου εμπειρία είναι ότι πιο γρήγορο έχω δουλέψει στο read/write της κάρτας (και όχι μόνο).

Θεωρώ γενικά τις μετρήσεις benchmark για τα σκουπίδια, αλλά και πάλι πιστεύω ότι για τις ταχύτητες που βλέπεις δε φταίει το hardware της συσκευής.

Δε ξέρω και πολλά για τις κάρτες, αλλά μήπως οι ταχύτητες που αναγράφουν είναι οι μέγιστες που μπορούν να παρουσιαστούν σε συγκεκριμένες συνθήκες; Όπως γίνεται δηλαδή στα αυτοκίνητα, στα δίκτυα κτλ;; Μήπως υπάρχει κάποιος περιορισμός ή κάποιο ταβάνι στο λειτουργικό;; Μήπως θα "στρώσει" μετά από κάποια αναβάθμιση;;;

 

Λεω εγω τώρα...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι το κορυφαίο, αλλά ποτέ και κανένα δε θα είναι τέλειο. Και δεν ανέφερα όπως σωστά λες ότι τη δουλειά μας τη κάνουμε με σχεδόν όλα τα smartphones, αλλά είπα ότι πάνω στη προσωπική μου εμπειρία είναι ότι πιο γρήγορο έχω δουλέψει στο read/write της κάρτας (και όχι μόνο).

Θεωρώ γενικά τις μετρήσεις benchmark για τα σκουπίδια, αλλά και πάλι πιστεύω ότι για τις ταχύτητες που βλέπεις δε φταίει το hardware της συσκευής.

Δε ξέρω και πολλά για τις κάρτες, αλλά μήπως οι ταχύτητες που αναγράφουν είναι οι μέγιστες που μπορούν να παρουσιαστούν σε συγκεκριμένες συνθήκες; Όπως γίνεται δηλαδή στα αυτοκίνητα, στα δίκτυα κτλ;; Μήπως υπάρχει κάποιος περιορισμός ή κάποιο ταβάνι στο λειτουργικό;; Μήπως θα "στρώσει" μετά από κάποια αναβάθμιση;;;

 

Λεω εγω τώρα...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγω δεν γνωριζω και πολλα με καρτες τωρα ψαχτικα να δω τι παιζει.

Πηρα και πριν λιγες μερες μια fake Pro 128 gb.

Τα παιδια στο xda στο λινκ που ανέβασα, δοκιμασαν τις ιδιες καρτες και σε αλλες συσκευες και τις επιαναν τις ταχυτητες .

Ελπιζω και εγω να ειναι θεμα software για αυτο και παρήγγειλα τελικα την Pro plus.

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ωραία εφαρμογή για να φαίνεται ο music player στο Edge panel. Το δοκίμασα στο Poweramp και δουλεύει κανονικά.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3365528

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160428/1ccbc7955c92c9a86ad988592d04ae1f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για adfree για οποιον ενδιαφέρετε, δοκιμάζω τον adguard και δουλευει μια χαρα . Εχω ενεργοποιησει την trial επι πληρωμη έκδοση και δουλευει και σε ολες τις εφαρνογες-παιχνιδια .

Το αρνητικό ειναι οτι ειναι λιγο ακριβή η εκδοση επι πληρωμής

Και οτι οποτε εισαι συνδεμενος στο ιντερνετ εμφανίζετε ενα κλειδακι αλλα και μια ειδοποίηση στην οθονη κλειδώματος

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Για adfree για οποιον ενδιαφέρετε, δοκιμάζω τον adguard και δουλευει μια χαρα . Εχω ενεργοποιησει την trial επι πληρωμη έκδοση και δουλευει και σε ολες τις εφαρνογες-παιχνιδια .

Το αρνητικό ειναι οτι ειναι λιγο ακριβή η εκδοση επι πληρωμής

Και οτι οποτε εισαι συνδεμενος στο ιντερνετ εμφανίζετε ενα κλειδακι αλλα και μια ειδοποίηση στην οθονη κλειδώματος

 

Διαβάζω ότι έχει επίπτωση στην αυτονομία, ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω ότι έχει επίπτωση στην αυτονομία, ισχύει?

 

Πρωτη μερα δεν ξερω να σου πω στα σιγουρα. Δεν εχω παρατηρήσει κατι ακομα.Λογικα θα πρεπει να εχει εστω και λιγο ,αφοθ τρεχει συνεχώς στο παρασκήνιο .Αν ειναι μικρη ομως αξίζει, γιατι σε γλιτώνει εκτός των αλλων και απο αρκετα mb

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...