Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφορουμιτες καλημέρα.

Τελικά δε τη γλύτωσα και γω με τη μπαταρία.

Εννοώ οτι μετά το update πέφτει πολύ γρήγορα. Η μεγάλη διαφορά είναι στο stand by, πχ. το άφηνα το βράδυ στο 60% για 8-9 ώρες και το πρωί είχε πάει στο 58% , τώρα πηγαίνει στο 52% με 50%, σχεδόν τετραπλάσια με πενταπλάσια κατανάλωση. Στη χρήση είναι μικρότερη η διαφορά, αλλά και εκεί υπάρχει.

Για να σας προλάβω πριν το update αλλά και μετά δεν πέρασα καμία καινούργια εφαρμογή ούτε άλλαξα κάτι στις ρυθμίσεις. Η χρήση στη μπαταρία το μόνο που δείχνει δυσανάλογα ποσοστά κατανάλωσης από τα υπόλοιπα, είναι το << Σύστημα Android >> που λέει συνήθως 35% - 40% ενώ το αμέσως επόμενο ( συνήθως η οθόνη ) είναι στο 20% περίπου και όλα τα υπόλοιπα πολύ χαμηλά απο 1% έως 6 με 9%.

Σκέφτομαι να το ξαναστήσω από την αρχή και η ερώτησή μου είναι επειδή δε μου έχει ξανά τύχει, να πάρω back up ασφαλείας και αφού κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, να το ξανά περάσω, ή πρέπει όλα ένα ένα από την αρχή μόνα τους;

Επίσης για να είμαι και απόλυτα σίγουρος, την επαναφορά τη κάνω από το μενού : Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας και επαναφορά - επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων; και αν ναι μετά πρέπει να ξανά περάσω το τελευταίο update ή το έχει κρατήσει;

Συγνώμη αν κούρασα, αλλά δε μου έχει ξανά τύχει όπως είπα και θέλω να είμαι σίγουρος. Όποια συμβουλή ευπρόσδεκτη, θα περιμένω πρώτα να μου πείτε και μετά θα προχωρήσω σε όποια ενέργεια.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημερα σε ολους.παω να μπω στοyahoo news απο την οθονη edge και μου βγαζει προεκυψε σφαλμα διακομιστη δοκιμαστε αργοτερα.τι σημαινει αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και σε εμένα, το "feeling" από το update και μετά είναι ότι η μπαταρία κάτι έχει χάσει σε αυτονομία. Μέχρι το update, το έβγαζα από την πρίζα 07:45-08:00 το πρωί και με την μέση δική μου χρήση, έπεφτε στο 15% (οπότε έμπαινε στον φορτιστή) το επόμενο μεσημέρι, κάπου μεταξύ 13:00-15:00, ανάλογα τη χρήση (σημειωτέον ότι το βράδυ ΔΕΝ το βάζω σε airplane mode, απλά κλείνω τους συγχρονισμούς των email accounts [5 τον αριθμό]) και τους ξανανοίγω στις 06:15-06:30 που ξυπνάω). Μετά το update, η συσκευή φτάνει στο threshold του 15% κατά τις 10:00-11:00. Η μέση χρήση μου δεν έχει αλλάξει, ούτε έχω εγκαταστήσει κάτι... "παράξενο" για να το αποδώσω εκεί. Περιμένουμε το "bug-fix update" λοιπόν... :confused:

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ παίδες. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να συνδέσω το κινητό σε οθόνη μέσω hdmi. Συγκεκριμένα θέλω να το συνδέσω σε ραδιόφωνο αυτοκινήτου και από ότι βλέπω το s7 δεν υποστηρίζει mhl. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περασα το update για το always on, μια χαρα ειναι και καλυτερα μαλιστα που δεν κουνιέται συνεχεια η ωρα, απ οτι λενε κουνιέται τοσο λιγο που δεν δημιουργει θεμα στην οθονη... Παντως πλεον δεν σου τραβαει τη προσοχη, κατι το οποιο ειχε σχολιαστει απο πολλους ως αρνητικο.
Link to comment
Share on other sites

Περασα το update για το always on, μια χαρα ειναι και καλυτερα μαλιστα που δεν κουνιέται συνεχεια η ωρα, απ οτι λενε κουνιέται τοσο λιγο που δεν δημιουργει θεμα στην οθονη... Παντως πλεον δεν σου τραβαει τη προσοχη, κατι το οποιο ειχε σχολιαστει απο πολλους ως αρνητικο.

 

Ακριβώς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου αυτη η αλλαγή που διαβάζω και δεν περνάω το update για το always on screen.

 

Οταν κάτι δουλεύει σωστά δεν το χαλάνε ούτε το πειράζουμε.

Η φωτεινότητα μου αρέσει ψηλά να ειναι και ουδέποτε με χάλασε που κινείται εντός οθόνης.

Δουλειά δεν είχε ο διαο*************ξέρετε.

 

Σε τελική ας βάζει επιλογές σε όποιον θέλει την ανάλογα ρύθμιση να εχει.

 

Καλημερα σε ολους.παω να μπω στοyahoo news απο την οθονη edge και μου βγαζει προεκυψε σφαλμα διακομιστη δοκιμαστε αργοτερα.τι σημαινει αυτο;

 

Δεν σου εχει τύχει ανάλογο οταν σερφάρεις σε υπολογιστή η tablet??

Σε όλους εχει συμβεί παραπάνω από 1-2 φορές στα τόσα χρόνια του Ίντερνετ.

 

Σημάνει ότι για κάποιο λογο μπλόκαρε/κόλλησε ο server από οπου γίνεται η άντληση των πληροφοριών του συγκεκριμένου site και δεν έτσι δυνατή να αντλήσεις αυτο που θες η την ανανέωση αντίστοιχα.

 

Καμία φορά επηρεάζεται αυτο και από την σύνδεση του Ίντερνετ που έχουμε για Χ,Ψ λόγους.

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου αυτη η αλλαγή που διαβάζω και δεν περνάω το update για το always on screen.

 

Οταν κάτι δουλεύει σωστά δεν το χαλάνε ούτε το πειράζουμε.

Η φωτεινότητα μου αρέσει ψηλά να ειναι και ουδέποτε με χάλασε που κινείται εντός οθόνης.

Δουλειά δεν είχε ο διαο*************ξέρετε.

 

Σε τελική ας βάζει επιλογές σε όποιον θέλει την ανάλογα ρύθμιση να εχει.

Sent from my iPad Air 2

Εσενα... στους περισσοτερους δεν αρεσε η κινηση γιατι τους αποσπουσε την προσοχη, αυτο ελεγαν σχεδον ολοι οι reviewers οποτε η samsung πηρε το feedback και το διορθωσε, με βαση αυτο που λενε οι ''πολλοί''
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα σωστά για αυτο που θες πήγαινε settings-accessibility-notifications reminder και διάλεξε αυτο που θες να σου χτυπάει ανα τακτικό διάστημα που θες.

 

Το 2 στη λίστα το θέλω και εγώ συν να φύγει το γυαλί η αλλιώς αν παραμείνει να πάει σε frosted glass.

Το glossy φινίρισμα ειναι απαίσιο και οπτικά και περισσότερα μαγνήτης γλίτσα,δαχτυλιες,ιδρώτα.

 

Αλλιώς να πάει σε full metal αλλα οχι αλουμίνιο αλλα σε μαγνήσιο μιας και περισσότερα προτερήματα εχει και εξίσου premium feeling.

 

 

Σ' ευχαριστώ πολύ Άλεξ!! :)

Τόσο για τον χρόνο σου, όσο και για την ταχύτητα της απάντησής σου.

 

Ενεργοποίησα την ειδοποίηση και θα δω! :)

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

Εσενα... στους περισσοτερους δεν αρεσε η κινηση γιατι τους αποσπουσε την προσοχη, αυτο ελεγαν σχεδον ολοι οι reviewers οποτε η samsung πηρε το feedback και το διορθωσε, με βαση αυτο που λενε οι ''πολλοί''

Πάντως αν διαβάσεις τα reviews για το G5 όλοι λένε το δεν τους αρέσει η κακή ευκρίνεια και φωτεινότητα της δίκης της πρότασης.

Και αντιπαραβάλλουν την καλύτερη υλοποίηση της Samsung που αυτη τη στιγμή χαλάει.

 

Σε τελική ας δώσει επιλογή να το ρυθμίζει ο καθένας οπως θέλει.

Αυτο ειναι το σωστότερο από την εταιρία να τους καλύψει όλους.

 

Οχι να αφήνει μερίδα χρηστων δυσαρεστημένους.

 

Τους αποσπάει τη προσοχή το αφήνω ασχολίαστο εντελως.

Λες και ο κάθε ένας το μάτι του το εχε all time στο κινητό και δεν εχει αλλα πράγματα να κάνει ιδιαίτερα οταν δεν ασχολείται με το κινητό του που ΟΛΟΙ όσοι το κάνουν ειναι πάντα με ανοιχτή οθόνη για να κάνουν το οτιδήποτε.

 

Ουδέποτε ενοχλούσε ακόμα και τη νύχτα διότι από μόνο του χαμηλώνει τη φωτεινότητα στο μισό.

 

Εγώ πχ τώρα το εχω ανοιχτό και ειναι νύχτα με λίγο φως και εχει μειωμένη φωτεινότητα στο μισό από όσο την ημέρα που χρειάζεσαι την υψηλότερη φωτεινότητα να διακρίνεις καλύτερα.

 

Με τόσο βαρβάτη μπαταρία και να αρχίσει να κόβει από εδω κόβει από εκεί πιο το νόημα.

 

Σε άλλους επηρέασε αρνητικά τη φωτεινότητα του led notifications.

 

Μήπως και εδω τους αποσπούσε την προσοχή;;;

Υπάρχει και επιλογή να μην το βάζει οποίος δεν θέλει στην τελική είτε το ένα είτε το αλλο.

 

Οχι όμως να υποβαθμιζειι την εμπειρία ενός feature.

Αυτο ειναι λάθος.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν διαβάσεις τα reviews για το G5 όλοι λένε το δεν τους αρέσει η κακή ευκρίνεια και φωτεινότητα της δίκης της πρότασης.

Και αντιπαραβάλλουν την καλύτερη υλοποίηση της Samsung που αυτη τη στιγμή χαλάει.

 

Σε τελική ας δώσει επιλογή να το ρυθμίζει ο καθένας οπως θέλει.

Αυτο ειναι το σωστότερο από την εταιρία να τους καλύψει όλους.

 

Οχι να αφήνει μερίδα χρηστων δυσαρεστημένους.

 

Τους αποσπάει τη προσοχή το αφήνω ασχολίαστο εντελως.

Λες και ο κάθε ένας το μάτι του το εχε all time στο κινητό και δεν εχει αλλα πράγματα να κάνει ιδιαίτερα οταν δεν ασχολείται με το κινητό του που ΟΛΟΙ όσοι το κάνουν ειναι πάντα με ανοιχτή οθόνη για να κάνουν το οτιδήποτε.

 

Ουδέποτε ενοχλούσε ακόμα και τη νύχτα διότι από μόνο του χαμηλώνει τη φωτεινότητα στο μισό.

 

Εγώ πχ τώρα το εχω ανοιχτό και ειναι νύχτα με λίγο φως και εχει μειωμένη φωτεινότητα στο μισό από όσο την ημέρα που χρειάζεσαι την υψηλότερη φωτεινότητα να διακρίνεις καλύτερα.

 

Με τόσο βαρβάτη μπαταρία και να αρχίσει να κόβει από εδω κόβει από εκεί πιο το νόημα.

 

Σε άλλους επηρέασε αρνητικά τη φωτεινότητα του led notifications.

 

Μήπως και εδω τους αποσπούσε την προσοχή;;;

Υπάρχει και επιλογή να μην το βάζει οποίος δεν θέλει στην τελική είτε το ένα είτε το αλλο.

 

Οχι όμως να υποβαθμιζειι την εμπειρία ενός feature.

Αυτο ειναι λάθος.

Δεν έχεις άδικο ότι θα μπορούσε να δώσει επιλογή για κίνηση ή όχι, εμένα ας πούμε η κίνηση δεν με πείραζε. Όπως και να χει πήρε το feedback και έπραξε αυτό που ζητούσε ο περισσότερος κόσμος, δεν πρόκειται για υποβάθμιση... Edited by em_seven
Link to comment
Share on other sites

Αφηστε το home button ησυχο! Ειναι οτι καλυτετο υπάρχει στα κινητά! Τα πληκτρα αφης εντός οθονης ειναι οτι πιο άχρηστο υπάρχει! Τετοιους ακουνε μερικές φορές οι εταιρείες και τρωνε τα μουτρα τους!!!

Home button σε σαμμυ και απλε ειναι το καλυτερο πράμα που κρατανε ακομα! Και μπράβο τους!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα είπες και τα ανάλυσες όλα. Απλά να συμφωνήσω. Τώρα αν το κουμπί είναι στρογγυλό, τετράγωνο ή οβάλ το συζητάμε, την υπάρξη του όχι :rolleyes:.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις άδικο ότι θα μπορούσε να δώσει επιλογή για κίνηση ή όχι, εμένα ας πούμε η κίνηση δεν με πείραζε. Όπως και να χει πήρε το feedback και έπραξε αυτό που ζητούσε ο περισσότερος κόσμος, δεν πρόκειται για υποβάθμιση...

Υποβάθμιση είναι, για όσους επηρεάζει αρνητικά για άλλους αδιάφορα η θετικά.

Αφού δεν δίνει επιλογη είναι το χειρότερο από όλα.

Επιπλέον ούτε εμπλουτισμό στο ελάχιστο με νέα features με παραπάνω λειτουργίες η δυνατότητας του always on screen.

Μόνο την ώρα ημερομηνία η ποσοστό μπαταρίας είναι το minimum που δίνει.

 

Επίσης από που συμπεράνεις αυτό που τονίζω με έντονα γράμματα που γράφεις.

Έχεις κάποια πηγή που το αποδεικνύει.;;

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υποβάθμιση είναι, για όσους επηρεάζει αρνητικά για άλλους αδιάφορα η θετικά.

Αφού δεν δίνει επιλογη είναι το χειρότερο από όλα.

Επιπλέον ούτε εμπλουτισμό στο ελάχιστο με νέα features με παραπάνω λειτουργίες η δυνατότητας του always on screen.

Μόνο την ώρα ημερομηνία η ποσοστό μπαταρίας είναι το minimum που δίνει.

 

Επίσης από που συμπεράνεις αυτό που τονίζω με έντονα γράμματα που γράφεις.

Έχεις κάποια πηγή που το αποδεικνύει.;;

Διάβασε διαφορά Reviews ακόμα και του myphone, σου παραθέτω λοιπόν : "Το Always On δεν μας εντυπωσίασε, για πολλούς και διάφορους λόγους. Καταρχήν είναι αρκετά ενοχλητικό μια και όταν είναι ενεργό, το S7 Edge δίνει την εντύπωση πως είναι συνέχεια ανοιχτό, αποσπώντας έτσι την προσοχή του χρήστη ακόμα και όταν δεν υπάρχει λόγος." δεν λέω πράγματα στον αέρα, ούτε θέλω να επιβάλλω τη γνώμη μου, συζήτηση κάνουμε θέλω να πιστεύω. Ούτε πριν έδινε επιλογες... άρα η μόνη "υποβάθμιση" είναι αυτό που δεν σου αρέσει εσένα. Είναι πως το βλέπει ο καθένας... Νομίζω μπορείς να γυρίσεις στην προηγούμενη έκδοση μέχρι να βγει κάποιο update που να σε καλύπτει. Edited by em_seven
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα υποστήριξη από αλλά προγραμματα. Να δείχνει δηλαδή ειδοποιησεις από gmail viber facebook κ.λ.π αυτό είναι το βασικό που λείπει. Τι να το κάνω το always On μόνο για κλήσεις και μηνύματα.... Απορώ δηλαδή που ακόμα δεν δώσανε υποστήριξη.... Με το τσιγκελι θα τα δίνουν?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα υποστήριξη από αλλά προγραμματα. Να δείχνει δηλαδή ειδοποιησεις από gmail viber facebook κ.λ.π αυτό είναι το βασικό που λείπει. Τι να το κάνω το always On μόνο για κλήσεις και μηνύματα.... Απορώ δηλαδή που ακόμα δεν δώσανε υποστήριξη.... Με το τσιγκελι θα τα δίνουν?

 

 

 

 

Και εγώ αυτο θα περίμενα να προσθέσουν παραπάνω επιλογές και παραμετροποίηση και οχι εκπτώσεις σε αυτά τα minimum που εχουν δώσει.

 

Η glance screen στα Lumia ειναι 2-3 κλάσεις πάνω σε λειτουργίες και επιλογές.

 

Εγώ πάντως δεν εχω προχωρησει πάντως στην υποτιθέμενη "αναβάθμιση"της.

 

Αν κρίνω από το ιστορικό της μάλλον με το s8 θα δούμε παραπάνω λειτουργίες και ίσως τότε την πάρουμε και εμείς αν έχουμε τη συσκευή εως τότε βέβαια:p

 

 

Διάβασε διαφορά Reviews ακόμα και του myphone, σου παραθέτω λοιπόν : "Το Always On δεν μας εντυπωσίασε, για πολλούς και διάφορους λόγους. Καταρχήν είναι αρκετά ενοχλητικό μια και όταν είναι ενεργό, το S7 Edge δίνει την εντύπωση πως είναι συνέχεια ανοιχτό, αποσπώντας έτσι την προσοχή του χρήστη ακόμα και όταν δεν υπάρχει λόγος." δεν λέω πράγματα στον αέρα, ούτε θέλω να επιβάλλω τη γνώμη μου, συζήτηση κάνουμε θέλω να πιστεύω. Ούτε πριν έδινε επιλογες... άρα η μόνη "υποβάθμιση" είναι αυτό που δεν σου αρέσει εσένα. Είναι πως το βλέπει ο καθένας... Νομίζω μπορείς να γυρίσεις στην προηγούμενη έκδοση μέχρι να βγει κάποιο update που να σε καλύπτει.

 

Η άποψη ενός reviewer δεν αποτελεί απόλυτο κριτήριο και συμπέρασμα ότι η Samsung άκουσε το feedback και έπραξε οπως ανέφερες.

Διότι σίγουρα υπάρχουν και σε αντίθετη λογική συμπεράσματα από αλλους reviewer η χρήστες.

 

Και από την άλλη δεν αποτελει αλάθητο του Παπα ότι όλες μα όλες οι αλλαγές που πραγματοποιεί μια εταιρία βάση των feedback αυστηρά και μόνο.

 

Σε πολλές αλλαγές γίνονται βάση δικών της αποφάσεων που εξίσου δεν σημαίνει ότι πάντα ειναι η σωστή απόφαση 100%

 

Και ναι απλα έμεινα στην προηγούμενη έκδοση και δεν "αναβάθμισα"

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η άποψη ενός reviewer δεν αποτελεί απόλυτο κριτήριο και συμπέρασμα ότι η Samsung άκουσε το feedback και έπραξε οπως ανέφερες.

Διότι σίγουρα υπάρχουν και σε αντίθετη λογική συμπεράσματα από αλλους reviewer η χρήστες.

 

Και από την άλλη δεν αποτελει αλάθητο του Παπα ότι όλες μα όλες οι αλλαγές που πραγματοποιεί μια εταιρία βάση των feedback αυστηρά και μόνο.

 

Σε πολλές αλλαγές γίνονται βάση δικών της αποφάσεων που εξίσου δεν σημαίνει ότι πάντα ειναι η σωστή απόφαση 100%

 

Και ναι απλα έμεινα στην προηγούμενη έκδοση και δεν "αναβάθμισα"

Πλατιάσαμε... δεν ειναι ενας reviewer μονο, κατσε ψαχ' το μονος σου αν θες και δες... τελος παντων δεν υπαρχει λογος να συνεχισουμε να συζηταμε γιαυτο. Εχεις τη γνωμη σου και βρηκες την λυση.

Edited by em_seven
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί δεν με αφήνει να ξεκλειδωσω τη συσκευή με αποτύπωμα παρά θέλει να βάλω υποχρεωτικά το μοτίβο, γιατί λέει δεν επιτρέπεται από την πολιτική ασφαλείας;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί δεν με αφήνει να ξεκλειδωσω τη συσκευή με αποτύπωμα παρά θέλει να βάλω υποχρεωτικά το μοτίβο, γιατί λέει δεν επιτρέπεται από την πολιτική ασφαλείας;

Οταν κλειδώνει με τρίτη εφαρμογή και όχι με το power button μετά το καινούριο update έτσι κάνει

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα σωστά για αυτο που θες πήγαινε settings-accessibility-notifications reminder και διάλεξε αυτο που θες να σου χτυπάει ανα τακτικό διάστημα που θες.

 

Το 2 στη λίστα το θέλω και εγώ συν να φύγει το γυαλί η αλλιώς αν παραμείνει να πάει σε frosted glass.

Το glossy φινίρισμα ειναι απαίσιο και οπτικά και περισσότερα μαγνήτης γλίτσα,δαχτυλιες,ιδρώτα.

 

Αλλιώς να πάει σε full metal αλλα οχι αλουμίνιο αλλα σε μαγνήσιο μιας και περισσότερα προτερήματα εχει και εξίσου premium feeling.

 

 

Σ' ευχαριστώ πολύ Άλεξ!! :)

Τόσο για τον χρόνο σου, όσο και για την ταχύτητα της απάντησής σου.

 

Ενεργοποίησα την ειδοποίηση και θα δω! :)

 

 

Τελικά τζίφος.....

Στο 1 λεπτό κλήσης, δεν κάνει κάποια ειδοποίηση το κινητό......:(

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

Οταν κλειδώνει με τρίτη εφαρμογή και όχι με το power button μετά το καινούριο update έτσι κάνει

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Α μήπως επειδή το κλείνω με το Screen off and lock?Ναί αυτο ήταν. Ξεπερνιεται με κάποιο τρόπο αυτό;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Α μήπως επειδή το κλείνω με το Screen off and lock?Ναί αυτο ήταν. Ξεπερνιεται με κάποιο τρόπο αυτό;

Όχι σε αυτή την έκδοση σε επόμενο update θα δούμε πάντως δεν είναι θέμα της samsung αλλά της Google

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό μέχρι τι ταχύτητες εγγραφής και ανάγνωσης υποστηρίζει για micro sd ?
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό μέχρι τι ταχύτητες εγγραφής και ανάγνωσης υποστηρίζει για micro sd ?

 

Σίγουρα διαβάζει μέχρι 80 ανάγνωση και 20 εγγραφή αλλά λογικά θα διαβάζει και παραπάνω μιας και η ίδια η σαμσουνγκ πουλάει κάρτα με 95 -90 ταχύτητα για να τραβάς 4k βίντεο.. ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...